Page 1

SK Vyžlovka mládež

Vyžlovský zpravodaj č. 5 – podzim 2013

Velká část podzimní sezóny už utekla a naše mládež v období od 23. 9. do 11. 10. absolvovala další z mnoha tréninkových jednotek završených mistrovskými turnaji na hřištích našich soupeřů. Starší přípravka absolvovala turnaj na hřišti Úval. Mladší přípravka A předváděla koncert ve Světicích a zdatně jim při tom asistovala mladší přípravka B. MINI tým hrál turnaj v Satalicích, Hrusicích a v Dubči. Nesmíme přitom zapomenout ani na nové děti, které zatím jen poctivě trénují a baví se na trénincích SKV. Jejich nasazovaní do zápasů nastane již brzy. Jedná se o děti z jarního náboru, které jsou rozděleny do dalších dvou tréninkových skupin, a to do skupiny přípravkového věku, která je vedena trenérem Radkem Čákorou a školičky našich úplně nejmladších členů ve věku 3-5 let, kterou vede Lukáš Gruber spolu s Lenkou Šmídovou a Míšou Petrákovou. Naši trenérskou základnu jsme dále rozšířili o trenéra Pavla Jíchu. Veškeré další informace, hodnocení turnajů, výsledky, fotky a další najdete na našich webových stránkách www.skvyzlovka-mladez.cz Doporučuji Vám naše webové stránky navštívit. V sekci fotogalerii uvidíte spousty krásných fotek, které mluví za vše. Michal Šmíd

Další plánované turnaje MINI STAR – SO 19. 10. 9 hod. Újezd nad Lesy Mladší přípravka A+B – NE 20. 10. 9 hod. Hrusice a SO 2. 11. 9 hod. Mnichovice Starší přípravka – NE 20. 10. 12:30 Říčany a SO 2. 11. 9 hodin Louňovice Fotky, hodnocení a rozpisy utkání najdete na webu skvyzlovka-mladez.cz. Naše MINI STARs přivítal na turnaji v Dubči i „Horvi“ s mistrovským ligovým pohárem ;-)

J. Dřízhal Pavlů

Žádný Branky: 10. min Pavlů (Žádný), 82. min R. Dřízhal (Nettl) Střídání: Nettl, Janeček, Kubricht, Kolář

hráči z „Áčka“ v čele s Petrem Mikolandou. V tu chvíli byla kvalita jednoznačně na straně soupeře a postupně se to také potvrzovalo. Ještě do poločasu jsme drželi krok v počtu střelených branek s nadějným výsledkem 2:2. Branku za nás vstřelili Šmíd (asistence Muran) a Pavlů (asistence Lang). Druhý poločas jsme však dali branku pouze z pokutového kopu Valešem za faul na R. Dřízhala a to bylo z naší strany vše. Soupeř nás přehrával ve všech činnostech a Mikolanda si dělal na hřišti, co chtěl. Rozhodčí proti nám navíc nařídil další dvě penalty a o konečném výsledku tak bylo rozhodnuto. V závěru ještě upravil soupeř na konečných 6:3. Musíme se rychle oklepat a bodovat v dalších kolech, kde nás čekají rovnocenní soupeři. /MP/

Po nevydařeném utkání v Hrusicích jsme chtěli navázat v domácím prostředí na předešlá vítězství. První poločas jsme měli převahu, ale dokázali jsme ji přetavit pouze v jednu branku po střele Pavlů. Druhý poločas se soupeř zlepšil a měli jsme plné ruce práce udržet jednobrankový náskok. Oproti minulému zápasu se ale zlepšil výkon naší obrany, a tak jsme nakonec po akci střídajícího Nettla dali rozhodující druhou branku R. Dřízhalem. Výsledku pomohla i absence nejlepšího střelce soupeře, který dal v minulém kole 3 branky Mnichovicím. Pro diváky byla také zajímavá bomba na naši branku, která se odrazila od břevna na brankovou čáru a zpět do břevna, aby nakonec skončila v rukách našeho brankáře. Rozhodčí nechal pokračovat ve hře na pokyn pomezního Šmída, který reklamoval slunce v očích... Ještě dlouho po utkání se vedly diskuze, zda branka byla, či nebyla. Opět jsem se musel podívat na postavení v tabulce po odehrání tohoto kola a musím konstatovat, že třetí místo v tabulce Vyžlovce sluší. /MP/

SK Zápy B – SK Vyžlovka 6:3 (2:2) Piller Fousek Kohoutek

Valeš Kaše R. Dřízhal Muran Lang

Nettl Pavlů

Další zápasy So 19. 10. 15:30 SK Strančice A – SK Vyžlovka So 26. 10. 14:30 SK Vyžlovka – AFK Nehvizdy A So 2. 11. 14:00 TJ Mnichovice A – SK Vyžlovka Ne 10. 11. 14:00 Sokol Šestajovice – SK Vyžlovka Okresní přebor Praha-východ 2013/2014

1

Šmíd Branky: 20. min Šmíd (Muran), 30. a 40. min soupeř, 44. min Pavlů (Lang), 55. a 70. min soupeř, 72. min Valeš (pen.), 85. min soupeř