18

15:105

6

Vyžlovský zpravodaj č. 3 - jaro 2012

Zbývající zápasy So 19.5. 17:00 Sokol Mukařov - SK Vyžlovka Ne 20.5. 17:00 Sokol Senohraby A - SK Vyžlovka B So 26.5. 17:00 Viktoria Sibřina - SK Vyžlovka Ne 27.5. 17:00 Viktoria Sibřina B - SK Vyžlovka B So 2.6. 17:00 Slavoj Velké Popovice - SK Vyžlovka Ne 3.6. 17:00 Čechie Doubek - SK Vyžlovka B So 9.6. 17:00 SK Vyžlovka - SK Úvaly B Ne 10.6. 10:15 SK Vyžlovka B - Podlipan Přišimasy So 16.6. 17:00 AFK Nehvizdy - SK Vyžlovka Ne 17.6. 17:00 AFK Nehvizdy B - SK Vyžlovka B

Záluží - Vyžlovka 1:3

21. kolo - Okresní přebor Praha-východ

SK Vyžlovka – Sokol Měšice

sobota 12. května - 17:00 hodin

13. května SK Vyžlovka B - Babice 10:15

Áčko SK Vyžlovka – Sokol Mochov 1 : 1 (0 : 0)

Hubáček –A.Kohout, Houžvička, Pavlů,Fousek – J.Čábela, Lang, Kaše, Kohoutek – Žádný, Šmíd Střídání : 46. min. Kolář (J. Čábela), 65. min. Kršňák (Žádný) , 76. min. Enžl (Pavlů) Branka: 55. min. Kohoutek, 48. minuta soupeř K utkání se dostavil pouze hlavní rozhodčí, a tak u obran svých mužstev působili asistenti-laici. Hosté nastoupili do zápasu s velkým nasazením, byli u všeho rychleji. My jsme naopak začali velice zakřiknutě. Přesto po vydařené akci vstřelil krásný gól P. Žádný (náskok na centr rybičkou a střela hlavou do koutu branky) – ten ale nebyl uznán pro vymyšlený ofsajd... Mochov se ve druhém poločase ujal vedení, nám se sice stále moc nedařilo, ale dokázali jsme celkem brzy srovnat stav na 1:1. Další příležitosti se pak nepodařilo ani jedné straně proměnit. Výslednou remízu tedy beru, i když při případném uznání první branky se zápas mohl vyvíjet lépe v náš prospěch. Hráčům děkuji, že ani v době, kdy se až tak nedařilo, nesklopili hlavy a neztratili bojovnost a vůli po úspěšném výsledku.

Sokol Pacov - SK Vyžlovka 2 : 2 (1 : 1)

Hubáček – Kohoutek,Houžvička, Kaše, Fousek – Žádný, Lang, Šmíd, Pavlů – Kolář, Zeman Branky: 25. min. Pavlů, 88. min. Zeman; soupeř 45. a 80. minuta Střídali: 17. min. Kršňák za Koláře (zranění) K zápasu se sešla velmi ofenzivní sestava. Převahu v prvním poločase se ale podařilo proměnit jen částečně, když jsme se ve 25. minutě ujali vedení. Další příležitosti však zůstaly nevyužity a domácí naopak srovnali gólem do šatny. Druhý poločas se nám moc nezdařil a alespoň remizu jsme zachránili až 2 minuty před koncem po jedné z mála vydařených akcí. /JH/

Béčko SK Vyžlovka B - SK Světice 7 : 2 (3 : 1) Pačes – Soukup, Pavlů, Kohout, Vojáček – Tesár (58‘ Koucký), Houžvička (64‘ Kratochvíl), Enžl, Hačecký – Zeman, J. Kolář Branky: 3‘ Zeman (J. Kolář), 29‘ Hačecký (Zeman), 34‘ Hačecký (přímák), 48‘ Pavlů (Hačecký), 53‘ J. Kolář (Pavlů), 66‘ J. Kolář, 89‘ J. Kolář (Vojáček) Ještě 15 minut před výkopem to vypadalo, že vznikne podobná situace s nedostatkem hráčů jako v předchozím zápase. To se nakonec naštěstí, díky příchodu opor A-týmu, Martina Houžvičky a Jirky Koláře, nevyplnilo. Proti silnému soupeři jsme začali výborně. Již ve 3. minutě jsme šli do vedení po gólu Martina Zemana. Ve 24. minutě ale soupeř po veliké chybě našeho brankáře vyrovnal. O 5 minut později jsme ovšem po souhře Zeman - Hačecký opět strhli vedení na svoji stranu a přebrali plnou kontrolu nad zápasem. Jiří Kolář dokonce zaznamenal hattrick.

Sokol Pacov B - SK Vyžlovka B 4 : 0 (1 : 0) Pačes – Znamenáček, Kohoutek, Enžl, Vojáček - P. Kolář (78‘ Koucký), J. Čábela, Hačecký, Soukup (46‘ Kohout) – Zeman (40‘ ČK), Tesár (72‘ Kratochvíl) Bohužel, v jarní části sezóny se nám nedaří hrát proti slabším týmům jako proti těm silnějším (zvlášť na jejich hřištích), což se nakonec ukázalo i proti Pacovu. Zápas velmi ovlivnil rozhodčí, který ve 40. minutě uznal soupeři první gól v utkání při faulu na brankáře v malém vápně a zároveň vyloučil Martina Zemana za údajnou urážku - větu bez jediného sprostého slova, která navíc nebyla vůbec cílena na rozhodčího ani soupeře. Tím zápas dopadl jak dopadl. Děkuji klukům, že hráli až do konce. /OG/