Issuu on Google+

Dobřejovice B- Vyžlovka B 1:2

Sestava: Lux T.- Kohout J., Chládek, Hájek©, Dřízhal J.- Lux M., Vacek, Kostka, Žádný- Šobíšek, Koucký Průběh zápasu: 1.poločas 0:1- Karel Vacek zavzpomínal na staré časy. V sobotu vyrazil na Jevanské léto a druhý den zaskočil domácí svou „kulí“ z hranice, která zapadla přesně k tyči. 1:1- Soupeř z nenápadné standardky srovnal po chybě našeho brankáře. 1:2- Neomylný penaltový střelec Ladislav „Ánry“ Koucký zachoval chladnou hlavu a penaltu proměnil. 2.poločas Béčko přeskupilo své řady a soupeř se hnal za vyrovnáním. Ovšem pevná obrana si se všemi ataky poradila. Co prošlo, to zneškodnil ve druhé půli jistěji chytající Tomáš Lux. Hlas z kabiny: Jaroslav Kohout: „Budeme takovou štikou soutěže, jsme schopni potrápit každého!“

Vyžlovský zpravodaj č. 1 - podzim 2010

Další zápasy: Sobota 4. září 10.15 h Svornost Brázdim–SK Vyžlovka (změna oproti rozpisu!) Neděle 5. září 17.00 h SK Kamenice–SK Vyžlovka Sobota 11. září 17.00 h SK Vyžlovka–SK Úvaly B Neděle 12. září 10.15 h SK Vyžlovka–Sokol Hrusice Sobota 18. září 16.30 h Slavia Radonice–SK Vyžlovka Neděle 19. září 16.30 h SK Světice A–SK Vyžlovka Sobota 25. září 16.30 h SK Vyžlovka–Meteor Stříbrná Skalice Neděle 26. září 10.15 h SK Vyžlovka–TJ Slavia Louňovice Úterý 28. září 16.30 h Meteor Stříbrná Skalice–SK Vyžlovka Rozmluva kouče J. Herala s kapitánem J. Langem před důležitými zápasy

2. kolo - Okresní přebor Praha-východ

SK Vyžlovka – SK Kostelec n. Č. lesy sobota 28. srpna 2010 - 17.00 hodin

neděle 29. srpna SK Vyžlovka B - Struhařov B 10:15 h.

Slovo o letní přípravě Náš tým bojoval o udržení v okresním přeboru doslova až do poslední minuty. Záchranu nám definitivně zajistil až bod získaný v zápase s Měšicemi. Do třetí třídy jsme tak tímto výsledkem poslali Líbeznici, která v poslední kole nedokázala zkomplikovat postup Jirnám B. V  nové sezóně bychom se podobnému dramatu rádi vyhnuli. Právě proto byla příprava zahájena již 15. 7. 2010 a tréninky probíhaly 2x týdně. Během tohoto období jsme odehráli celkem tři utkání. Bohužel naše počínání negativně poznamenalo počasí - kvůli vytrvalému silnému dešti musel být (poprvé v historii) zrušen letošní ročník turnaje O pohár starosty  obce. Pozitivní zprávou je, že všechny naše zápasy byly vítězné a brankami se uvedla i nová posila Vyžlovky - mladý Matyáš Svatoň.

Přípravná utkání: Říčany A- Vyžlovka A 0:2 (0:1) Branky: Chládek, Nettl Vyžlovka A- Struhařov A 5:2 Branky: Dřízhal J., Svatoň, Kolář, Lang, ??? Vyžlovka A- Louňovice B 4:1 Branky: Dřízhal J., Svatoň, Houžvička 2x

„Bedna“ letošního Železného muže (zleva: T. Houra, R. Sedlák, J. Fousek)

Sezona 2010/11 - 1. kolo Velké Popovice- Vyžlovka A 2:1(0:1)

Železný muž Tradiční závod proběhl v sobotu 31. 7. za krásného počasí s rekordní účastí 20 závodníků (2 ženy). Všichni zúčastnění zaslouží za předvedené výkony naše uznání, vynikající časy i umístění dosáhli nestárnoucí legendy závodu – Jirka Lang st., Oldřich Sedláček, Míra Hrouda a Aleš Kohout (absolutní rekordman v počtu účastí !). 1. místo – Radek Sedlák (zvítězil po třetí za sebou !) 2. místo – Tomáš Houra (ročník 1996 !) 3. místo – Jirka Fousek (člen SK Vyžlovka). (více informací na www.vyzlovka.cz/sk)

Sestava: Hubáček- Kohout, Kršnák, Houžvička, Fousek- Nettl, Lang© (75.min Janeček), Dřízhal R., Dřízhal J. (60.min Kolář)- Schejbal (65.min Žádný), Svatoň V prvním utkání vyrazil A-tým do Popovic, kde změřil síly s místními kozly. Bohužel nenavázal na úspěšné výsledky z přípravy a prohrál 2:1. Hned v 1. minutě vstřelil po krásné akci gól Viky Schejbal. Bohužel, několik dalších velice nadějných šancí jsme neproměnili. Hlavu si musí drbat hlavně Pepa Dřízhal, kterému zřejmě od zdejší jedenáctky zvlhl střelný prach. Ve druhé půli nás domácí zatlačili do kouta a po šikovně zahrané standardní situaci vyrovnali. My jsme začali hru zbytečně moc otevírat a v 70.minutě inkasovali podruhé. Přes zvýšené úsilí jsme si už bohužel žádnou šanci na srovnání nevypracovali.