Page 1

ЦІНА 5,00 ГРН.

№41 (1919) | четвер, 11 жовтня 2018 року

www.vestnik.in.ua Новини | Політика | Економіка | Кримінал | Культура | Спорт | Афіша | Офіційні документи

НА ЗАХИСТІ УКРАЇНИ

Фото Дмитра Бабця

14 жовтня відзначають День захисника України. Ми вітаємо всіх захисників з їхнім чоловічим святом та дякуємо за захист нашої країни. За те, що вони, ризикуючи своїм життям, продовжують боротьбу. У Кременчуці святкування проходитимуть на площі Незалежності, тож запрошуємо всіх охочих долучитися до них.

АКТУАЛЬНО

ЗДОРОВ’Я

ПРОБЛЕМА

Зробити оселю теплою

Грип наближається: як захиститися

Пити або не пити? Ось у чому запитання!

СТОР. 4

СТОР. 8

СТОР. 9


2

четвер, 11 жовтня 2018 року

ВЛАДА

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Шановні захисники України! Від громади Кременчука прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисника України! День захисника України – це свято пам’яті про наших гордих предків, які словом і ділом виборювали право на незалежність української держави. Це свято вшанування козацької звитяги та героїзму учасників минулих визвольних війн, які виборювали свободу українцям і звільняли Україну від ворогів. І, нарешті, День захисника України – це день безмежної подяки усім героям сучасної України, які в теперішній час хоробро боронять її кордони від зазіхань агресора на сході української держави. Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю

У Кременчуці 9 сиріт отримали власне житло

Віталій Малецький перевірив стан підготовки до опалювального періоду Кременчуцької ТЕЦ Опалювальний період у Кременчуці має розпочатися 15 жовтня, відповідне рішення минулого тижня прийняв виконавчий комітет Кременчуцької міської ради. Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що наприкінці жовтня очікується погіршення погодних умов та зниження температури атмосферного повітря. Тож до цього часу в помешканнях жителів Кременчука має бути тепло. Стан підготовки об’єктів теплоенергетики до початку опалювального сезону керівник міста тримає на особистому контролі. Він перевірив стан підготовки Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» до запуску теплоносія. Віталій Малецький поспілкувався з директором ТЕЦ Олексієм Алєксєєнком та переконався, що вже зробили необхідні ремонти обладнання, котлів – як основних, так і резервних, щоб вони нормально функціонували під час опалювального періоду. Міський голова зазначив, що наразі всі об’єкти теплоенергетики активно готують до подання тепла, роблять усе для того, щоб узимку в квартирах мешканців було тепло і комфортно, а обладнання відпрацювало весь опалювальний період без збоїв. Фото надане прес-службою міськвиконкому

Цього року в Кременчуці почала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт. Нею охоплюють осіб із числа дітейсиріт, що досягли повноліття, проте яким ще не виповнилося 23 роки, а також вони мають перебувати на обліку в міській квартирній черзі. На даний час сформовано перелік з 11 осіб, для яких може бути придбано житло завдяки цій державній програмі. На її реалізацію з обласного до міського бюджету надійшов перший транш державної субвенції в сумі 3 мільйони 859 тисяч 480 гривень. Цих коштів вистачає для того, щоб придбати власне житло для 10 дітей-сиріт. Напередодні на ринку нерухомості в різних мікрорайонах міста провели відбір і комісійне обстеження придатних для проживання квартир із площею, яка відповідає нормативним показникам. Список кандидатур на отримання житла згідно з цією державною програмою та перелік відібраних квартир затвердили на засіданні відповідної комісії Полтавської обласної державної адміністрації. На жаль, станом на 5 жовтня одну з квартир її власник продав. Тому наразі вирішують питання про придбання замість неї іншої, адже кошти з державного бюджету на це залишилися. На засіданні робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та за-

безпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їхнього числа, проведеного під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової, розподілили квартири. Двокімнатну квартиру претендентці, яка мала право на це житло, запропонували без жеребкування. Між 8 претендентами на однокімнатні квартири житло розподілили шляхом жеребкування.

Щодо 2 молодих людей, які перебувають у квартирній черзі та мають право стати одержувачами власного житла, то після проведення певних процедур і надходження другого траншу державної субвенції їхнє квартирне питання буде вирішене. Очікується, що це зроблять до кінця року.

Опалювальний сезон на 3-му Занасипу має розпочатися вчасно Міський голова Віталій Малецький перевірив стан підготовки до опалювального періоду котельні на 3-му Занасипу, де наразі триває реконструкція системи газодимовідведення. Він поспілкувався з головним інженером КП «Теплоенерго» Русланом Радченком та технічним персоналом котельні, а також поставив перед ними завдання виконати ці роботи якісно та в максимально короткий термін. За словами головного інженера КП «Теплоенерго», сама котельня до роботи готова, мережі житлових будинків заповнені теплоносієм. Що стосується реконструкції системи газодимовідведення, то обсяг робіт, який дозволить подати тепло в оселі жителів мікрорайону, планують завершити до 15 жовтня.

Віталій Малецький наголосив, що з 15 жовтня котельня 3-го Занасипу має бути готовою до подання теплоносія у квартири споживачів. Враховуючи те, що обладнання котельні застаріле і потребує модернізації, керівник міста зауважив,

героїв, які віддали своє життя у боротьбі за мирне її майбутнє, та віддаємо шану всім українцям, які наближають час перемоги над ворогом нашої незалежності. Шановні наші захисники, сини та доньки України! Ви втілюєте мужність та героїзм усієї української нації! Нехай ця ваша сила буде заснована лише на любові, а мир вічно панує в нашій спільній оселі – Україні! Нехай у ваших родинах на вас чекають, а у ваші домівки приходять лише добрі звістки! Ви – наша гордість і честь! Віримо в мирне майбутнє України! Міський голова Віталій Малецький

що цього року завершать розпочаті роботи з реконструкції системи газовідведення. Наступного ж року цю котельню необхідно обов’язково ставити у план ремонтів. Адже, крім житлового фонду, вона обслуговує ще 4 об’єкти соціальної сфери.

У Кременчуці опалювальний період розпочнеться з 15 жовтня Під час щотижневої апаратної наради директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик повідомив, що в об’єктах житлового фонду Кременчука завершують процес заповнення мереж теплопостачання. По деяких будинках існують проблеми, але керуючі компанії мають усунути їх до кінця наступного тижня. Що стосується підготовки до подання теплоносія в заклади соціальної сфери, то в них увесь обсяг відповідних до запуску тепла робіт провели. Головний комунальник Кременчука наголосив, що наразі жодних передумов для затримання подання теплоносія в об’єкти міського господарювання немає, розпочнеться опалювальний період із 15 жовтня. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що, за прогнозом погоди, у другій половині жовтня очікується похолодання, тому до настання заморозків житлові будинки Кременчука мають бути з опаленням. Планується, що подання теплоносія по всьому місту здійснюватимуть, як і у попередні роки, упродовж 3-5 днів. Керівник міста звернув особливу увагу керівників керуючих компаній на те, що до цього часу системи всіх житлових будинків були заповнені, а у період підключення теплоносія працювала максимальна кількість працівників, які забезпечують цей процес. Він також дав доручення повідомити населенню номери аварійних служб керуючих компаній на випадок виникнення поривів під час подання теплоносія.

Кременчук увійшов у ТОП-20 міст за оплатами в «першу хвилю» укладання декларацій із лікарями Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Лідером за оплатами від Нацслужби здоров’я за третій квартал 2018 року став Київ. Друге місце за виплатами посідає Вінницька область. Остання у трійці лідерів Полтавська область. Оплата 17 медзакладам області «першої хвилі» за липень-вересень 2018 становить понад 92,2 мільйона гривень. За даними національної служби здоров’я України, Кременчук увійшов у ТОП-20 міст за оплатами і отримав за 3 місяці понад 21 мільйон гривень. Варто зазначити, що під час останньої апаратної наради керівник управління охорони здоров’я м. Кременчука Максим Середа повідомив, що декларації на медичний супровід із сімейними лікарями вже підписали понад 108 тисяч жителів міста. Ця кількість декларантів на 6% перевищує середній показник в Україні.

За інформацією прес-служби міськвиконкому


АКЦЕНТ

www.vestnik.in.ua | четвер, 11 жовтня 2018 року

Гучна стоматологія

У вівторок, 9 жовтня, біля міськвиконкому зібралось близько 50 кременчужан, які прийшли протестувати проти закриття комунальних стоматологічних поліклінік. Блок питань стосовно реорганізації міських комунальних стоматполікліник став одним із найгучніших серед усіх, які входять до порядку денного сесії міської ради 11 жовтня.

Під час минулого засідання, 9 серпня 2018 року, депутати вже розглядали питання стосовно стоматологічних поліклінік. Тоді прийняли рішення про їхнє реформування – так би мовити, задекларували намір про проведення реформування. З тим, як саме проходитиме реформа, погодились не всі депутати. Дехто, здається, взагалі вирішив скористатись ситуацією і спровокувати скандал, не даючи змоги розібратися з фактами питання.

Мітинг 9 жовтня, о 12:30, біля міськвиконкому зібралось трохи більше 60 кременчужан. Здебільшого, на думку журналіста, люди пенсійного віку. Вони отримали плакати з рук депутата міської ради Оксани Піддубної, яка за день до події закликала у соціальних мережах прийти на мітинг та малювала ті самі плакати. На них були як гучні заяви, вимоги, так і прямі образи на адресу міських чиновників. Метою заходу начебто було бажання отримати інформацію про реформу та заява про те, що вона не подобається громаді. Однак, на думку перехожих, це було схоже на акцію, спрямовану не на отримання відповідей, а на бажання гучно покричати. Крім того, під час мітингу всіх запросили прийти 11 жовтня на сесію та підтримати зняття питання стоматології з порядку денного на доопрацювання.

Суть питання У місті діють три комунальні стоматологічні поліклініки. Кожна з них має директора, заступника директора, помічника, штат бухгалтерії та інших фахівців, без яких окрема юридична особа функціонувати не може. Наявний штат 1, 2 та 3-ї поліклінік становить 341,75 ставки.

Думки людей Як завжди, думки людей дуже різнились. Одні виступають категорично проти будь-якого реформування, інші – навпаки. Хтось просто не володіє інформацією, але це не заважає бути незадоволеними роботою влади всіх рівнів. «Ми отримуємо чудові послуги від комунальних стоматологів. І нехай усе буде, як є. Якщо зараз їх зачиняють, де нам, пенсіонерам, лікувати зуби?» – говорить одна з бабусь – учасниць мітингу. Людмила Коновалова, пенсіонер: – Я уважно прочитала купу документів, які є у вільному доступі в Інтернеті стосовно реформи медицини. І нічого не знайшла про стоматологію. Так, реформа потрібна, але як на мене, це питання не повністю пропрацьоване і, на жаль, ніхто у місті з громади не бачив

жодних постанов щодо реформи. На мою думку, місто має виділити під стоматології приміщення за одну гривню, з безкоштовною орендою землі, щоб реформа не стала приводом для збільшення вартості послуг стоматологів. Узагалі, у законі про закриття поліклініки і звільнення людей не ідеться. Леонід Харченко, учасник АТО: – Наші хлопці мають отримувати безкоштовне обслуговування у міських, комунальних стоматологічних поліклініках. І всі вони стикаються з тим, що коли приходиш до лікаря, він говорить: «А у нас поганий матеріал. Плати кошти, купуй у мене інший матеріал – більш якісний, і тоді я тобі все зроблю». Послуги ми отримуємо не безкоштовно! І реформа потрібна. Можливо, не на цій сесії буде прийнято рішення, але зміни необхідні.

Депутатська думка А саме: лікарі – 105 посад; середній медперсонал – 96,25 посади; молодший медперсонал – 52,25 посади; бухгалтерсько-економічна служба – 18,25 посади; адміністративно-господарський персонал – 70 посад. Згідно з планом реформування збираються залишити головну стоматологічну поліклініку на вулиці Київській, де буде розміщено скорочену адміністрацію (одну замість трьох) та єдину бухгалтерію. Та компактні відділення, лише з лікарями: на Молодіжному – лікарня «Кременчуцька»; центр – лікарня «Придніпровська»; Раківка – лікарня «Правобережна». Повинно бути скорочено 145,75 посади – 138 працівників. З них 72 – уже пенсіонери, це 13 лікарів, 17 осіб – середній медперсонал, 16 – молодший медперсонал, 26 – інший персонал та адміністративно-господарчий персонал. 19 лікарям та 16 медичним сестрам працездатного віку буде запропоноване гарантоване працевлаштування у дитячій стоматполіклініці та інших медичних закладах міста – від пропозицій кожен має право відмовитись. У 2018 році на обліку в усіх трьох поліклініках перебувало 61456 пільговиків. Приміщення, які вивільняться після переїзду поліклінік, так само мають залишитись у міста і будуть використовуватись у тій самій галузі – охорона здоров’я. Наприклад, на «набережній» планують створити міський діагностичний центр – прийом лікарів вторинної ланки медицини (вузькопрофільні фахівці).

Світова практика У США навчають на стоматологів доволі багато людей. Ось тільки тут теж не все так просто. Фахівці високої категорії зазвичай відкривають власну практику. А ті, хто має низьку категорію, чи взагалі інтерни працюють у державних лікарнях, де раз на тиждень проводять огляди для незахищених верств населення, а всі інші дні працюють лише з платними клієнтами, які

Ганна Павленко: – Ми обговорили це питання на комісії і одноголосно прийняли рішення, що знімаємо його на доопрацювання. Реформи проводити треба, як би там не було, і фахівців треба захищати, як би там не було. Інакше всі вони будуть у Чехії, Польщі, абиде, і хто нас буде лікувати? Тетяна Сідерка: – Ця програма несе декларативний характер, а як і що буде насправді – поки незрозуміло. Виходить так: програма існує, а запитань залишається безліч, і відповідей немає. Де документи на все обладнання та приміщення? Тож поки документів у паперовій формі не буде, про голосування, особисто від мене, не йдеться. Те, що реформувати медицину потрібно – це безперечно, але не через коліно. Олександр Коркішко: – Питання реформування стоматологічної галузі, як й інших галузей

медицини, назріло вже давно. Наше – конкретно стосовно стоматполіклінік, комунальних та державних. Я вбачаю в цьому три основні блоки питань. Перше – доля персоналу; друге – якість і доступність; третє – фінанси та економіка. І тут слід розуміти, що всі три є важливими, іноді, дійсно, треба зробити вибір і без чогось залишитися. Як на мене, є певні варіанти вирішення проблеми з персоналом. Можливо, слід укласти з ними договори, надати їм обладнання в оренду, і за кошти міста нехай вони частину свого робочого часу віддають під обслуговування пільговиків. Питання потрібно доопрацьовувати. Однак не варто забувати, що економіка – вона дуже важлива. І гроші з неба не падають. Проте такими категоричними були не всі депутати, і необхідну кількість голосів для зняття питань з порядку денного (22) зібрати не вдалося.

Говорять лікарі

Лікар-стоматолог, хірург, Дру- поліклініку. Я прийшов до завідувачки, і вона говорить: «Я можу га стоматологічна поліклініка: – Прийоми у нас зазвичай є. Тож тебе відправити по дитячих садколи говорять, що у нас немає по- ках та школах на огляди». МЕНІ!? вного навантаження, це не зовсім Як мені, лікарю вищої категорії, мають страхування чи сплачують за лі- відповідає дійсності. У мене стаж чоловіку 52-х років, можна запрокування одразу. 25 років, і мені запропонували понувати таку, як кажуть, маячКременчук – невелике місто. Дійсно, піти працювати у дитячу стомат- ню?! кількість стоматологічних кабінетів та фахівців у нас величезна. І дуже хотіСеред тих, хто потрапив під скорочення, звісно, задоволених немає. І, лося б, що частіше відгуки про кому- звісно, жодна людина не бажає залишитися без роботи. Однак такі виступи нальну стоматологію були більш по- лікарів для мене теж не зовсім зрозумілі. От правда, особисто у мене визитивними, ніж про приватних лікарів. никає запитання: а в чому проблема оглядати дітей у садочках та школах? Зараз же поки приватні працюють якіс- Можливо, через те, що у школах та садочках 100% немає «лівака»? ніше, а іноді чомусь і дешевше. Євгенія Гамза

ВАЖЛИВІ НОВИНИ

У Німеччині є квоти на роботу стоматологом. Тобто на кількість населення держава вираховує кількість необхідних лікарів. Вони мають право отримати ліцензію і працювати у кабінеті з певною віддаленістю один від одного, щоб пропорційно «покривати» місто. Якщо в місті є достатня кількість лікарів, отримати ліцензію на роботу на цій території неможливо!

Підготовка до зими Цього року КП КАТП – 1628 виставить 34 одиниці спецтехніки для прибирання снігу в місті. Також для наведення ладу на тротуарах, у внутрішньоквартальних проїздах і на прибудинкових територіях залучатимуть 25 тракторів. До експлуатації підготоване навісне снігоприбиральне обладнання. В ангарах підприємства є необхідний запас солі. Нагадаємо, позаминулого року всю міську шляхово-дорожню мережу розподілили на 8 маршрутів. Тоді на кожному з них до прибиральних робіт одночасно залучали до 4 спецавтомобілів.

3

«Кременчуцька» – найкраща Лікарня «Кременчуцька» стала «Кращим підприємством України 2018 року». Призначила цю нагороду лікарні Генеральна дирекція Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління та рада експертів міжнародної іміджевої програми «Лідери 21 століття». За словами представників цього науково-дослідного центру, відбір переможця відбувався за багатьма критеріями, які перевіряли упродовж року. На урочистій церемонії 11 жовтня директор лікарні Віктор Сичов отримає орден «Лідер України».

Дитяче оздоровлення

Нові тролейбуси

ID-картки

Цього року на базі закладів охорони здоров’я Кременчука оздоровилося майже 5,5 тисяч дітей і підлітків. Про це повідомив головний медик міста Максим Середа. У рамках оздоровчої кампанії в умовах денного стаціонару такими послугами охопили дітей із хронічними захворюваннями, які перебувають на диспансерному обліку, а також тих, які часто хворіють. Із загальної кількості оздоровлених 34% були діти пільгових категорій.

У місті вже курсують 14 нових тролейбусів. Про це повідомив керівник відділу транспорту виконкому міської ради Руслан Івашина. Зараз 5 спарених і 9 одинарних нових тролейбусів із числа тих 50, що придбають за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, працюють на тролейбусних маршрутах Кременчука. Зі збільшенням пасажиропотоку в кременчуцьких тролейбусах зарплата водіїв теж зросте. Сьогодні в середньому вона становить 10 тисяч гривень щомісяця.

З 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажання у будь-який час. Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

6 медалей у велозмаганнях А саме, на І етапі Кубку України. Велоспортсмени Кременчуцької школи-інтернату імені А. С. Макаренка завоювали 6 медалей на І етапі Кубку України, який проходив у м. Знам’янці Кіровоградської області. Про це повідомлено на сторінці школи в Facebook. «Золото» та «срібло» отримав М. Федорчук, «срібло» і «бронзу» – К. Кондрашова, дві «бронзи» – М. Яценко. Також вітання висловлюють К. Щаві та Д. Коту за 4-е місце. Окрема подяка тренеру В. В. Касьянову.


4

четвер, 11 жовтня 2018 року

АКТУАЛЬНО

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Зробити оселю теплою Аби взимку в оселі було тепло, кременчужани ще влітку почали утеплювати будинки. Теплова модернізація також сприяє економії коштів під час сплати за опалення. Наприклад, мешканці таких будинків на Молодіжному ще минулої зими відчули полегшення. А тим часом українців почали морально готувати до підвищення вартості газу. Це означає, що комунальні платежі також зростуть. Наскільки – поки що невідомо. Але краще заздалегідь подумати про економію.

Як показує набутий за останній час досвід, значні кошти, які українська родина витратить цієї зими на опалення власної квартири, буде просто викинуто на вітер. Адже зі своїх зарплат і пенсій громадяни сплачують здебільшого за опалення атмосфери, а не власних домогосподарств, оскільки вони не тримають тепло. Але існує спосіб вирішення проблеми. Субсидії – не єдина можливість платити за комуналку менше. Після утеплення всього будинку, проведення заходів з енергозбереження можна очікувати на менші суми у квитанції і мати комфортну температуру в квартирі. Повне утеплення будинку потребує значних коштів, але завдяки державним програмам та кредитам у банках можна здійснити термомодернізацію. «Теплими кредитами» вже скористалися 4 будинки на Молодіжному», – говорить голова Асоціації ОСББ Олександр Ткаченко. До кінця року він сподівається залучити до термомодернізації 10 багатоповерхівок. Наразі повним ходом триває утеплення стін будинку №15 на вулиці Тараса Бульби (колишня Карнаухова) із заміною вікон під’їзду. У сусідньому будинку №17 упродовж вересня вікна у під’їздах замі-

нили на металопластикові. У будинку №21 на вулиці Лесі Українки утеплили торцеві стіни, щоб не промерзали. У цих будинках встановлені ІТП (індивідуальні теплові пункти), що дало змогу рівномірно розподіляти тепло. Тепер там немає такого, що на нижніх поверхах холодно, а на верхніх жарко або навпаки. Але найбільше скористалися «теплими кредитами» ОСББ на вулиці Молодіжній, 35. Це панельний будинок початку 70-х років минулого століття. Що не робили в ньому, але все одно було холодно. Спочатку там встановили ІТП, потім замінили труби гарячої та холодної води на пластикові. Тепер «одягають» будинок зовні, обшиваючи пінопластом. Люди не побоялися дати згоду на три кредити. І зовсім не жалкують про таке рішення. Адже раніше за тепло вони платили по 32 гривні за квадратний метр (за нормами), а тепер – по 16 гривень. А після утеплення фасаду сподіваються вийти взагалі на 12-14 гривень за квадратний метр. Та й у інших будинках, де встановлені ІТП, плата за тепло знизилася з 32 до 18-22 гривень за квадратний метр. І це без зовнішнього утеплення стін. А уявіть, скільки будуть платити будинки без термомодернізації, коли тариф підвищиться до 40 гривень за

Утеплення будинку №15 на вул. Тараса Бульби квадратний метр, а то й більше?

Устигнути «заскочити у потяг» Навесні, у квітні, Укргазбанк та Ощадбанк відновили кредитування за програмами «теплих кредитів» для ОСББ. Однак уже в липні гроші, виділені Кабміном із цією метою, закінчилися. Тепер прем’єр Володимир Гройсман має на меті виділити додаткові кошти на дані програми. Імовірно, це буде незабаром. Але щоб ними скористатися, потрібно активізуватися самим мешканцям ОСББ. Тобто визначитися, які роботи з термомодернізації потрібно провести в першу чергу, організувати збори, де не менше 75% власників квартир повинні дати згоду на взяття кредиту в банку. Інколи зробити таке важко. Оскільки є категорія людей, які не вірять жодним аргументам, говорить Олександр Ткаченко. Вони живуть радянським минулим і думають, що їм усі винні. Переконати їх просто неможливо. Щоправда, таких не більше 10%. Але й даний відсоток досить суттєвий, зважаючи на ті 75%, від яких потрібна згода. Але такі українські закони. Наприклад, у Литві потрібна згода 55% співвласників, аби отримати позитивне рішення зборів. Тому там легше ухвалювати

«Тепла» арифметика

Мешканці будинку №35 на вул. Молодіжній задоволені термомодернізацією

У середньому в місті експлуатаційні витрати, які сплачують кременчужани за обслуговування будинку, становлять 4,5-5,5 гривень із квадратного метра. У ОСББ на Молодіжному вони набагато менші – 3-3,5 із квадратного метра. Це через те, що їм не треба «годувати» керуючі компанії. Зате різницю експлуатаційних витрат у ті 1,5-2 гривні ОСББ спрямовують на кредити. Виходить, що мешканці об’єднань співвласників витрачають на утримання будинків так само, як і жителі комунального житлового фонду, і в той же час мають можливість здійснити термомодернізацію свого житла. Надалі це призведе до суттєвої економії на опаленні. Вигода в наявності.

рішення ОСББ. Але нам усе ж треба проводити збори згідно з українським законодавством. І діяти швидко, оскільки гроші, які планує виділити уряд на «теплі кредити», можуть так само швидко закінчитися, як і навесні. Тобто треба встигнути «заскочити у

потяг». Нагадаємо, держава обіцяє компенсувати 40% на утеплення будинку мешканцям ОСББ. А ті, кому призначено субсидії, отримають 70% компенсації.

Утеплена торцева стіна будинку №21 на вул. Лесі Українки

Чи можна на власний розсуд утеплювати стіни своєї квартири? З усього житлового фонду Кременчука, який налічує близько 1100 багатоповерхівок, ОСББ створено лише приблизно у 230. Це трохи більше 20%. Решта не може користуватися державними програмами. Тому багато кременчужан утеплюються самостійно. У мерії говорять, що індивідуальне утеплення квартир дещо незаконне. Адже змінювати частину фасаду будинку самовільно не можна. Кожен із них має певний архітектурний і естетичний вигляд. Переробляти їх можна лише за погодження відповідних інстанцій. Але з іншого боку, враховуючи нинішню економічну ситуацію у країні, це правильно. Оскільки утеплення оселі дає заощадження, яке нашим людям ніяк не завадить. Та й для міста це вигідніше, оскільки не потрібно витрачати бюджетні кошти. Тож влада буде, так би мовити, закривати очі на те, що хтось із мешканців вирішив проблему індивідуально. Хоча було б правильно, якби люди гуртом утеплили, скажімо, цілий під’їзд або стояк. А найкраще – будинок повністю. Олег Мірошниченко


КРИМІНАЛ

www.vestnik.in.ua | четвер, 11 жовтня 2018 року

Патрульна поліція: як відпрацювали копи за 9 місяців

5

У середу, 10 жовтня, керівник патрульної поліції Кременчука зустрівся із журналістами, відзвітував за 9 місяців роботи у 2018 році та відповів на запитання представників ЗМІ. Які ж головні проблеми у наших копів – з’ясовував «Вісник».

Статистика За 2018 рік патрульна зафіксувала 81618 випадків правопорушень, які й були відпрацьовані. Викликів на лінію «102» із них було 49439. Порівнюючи з 9 місяцями минулого року, поліція відпрацювала на 34% випадків більше. За швидкістю реагування та прибуття на місце за викликом кременчуцькі патрульні – одні з найкращих в Україні. Вони посідають четверте місце. Середній час прибуття у Кременчуці – 6 хвилин 15 секунд. Перше місце за швидкістю у копів із Сум. За 9 місяців було складено 604 протоколи про адміністративне затримання і тимчасово затримано 90 транспортних засобів. Виконуючи службові обов’язки, патрульні поліцейські за цей час узяли участь у розкритті 280 кримінальних правопорушень по гарячих слідах, з яких: 2 – вбивства, 154 – крадіжки, 24 – грабежі, 2 – розбої, 13 – пов’язані з незаконним поводженням зі зброєю та вибухівкою, 6 – незаконні заволодіння транспортними засобами, 25 – наркозлочини. Також під час виконання службових обов’язків патрульні поліцейські виявили 66 осіб та 28 транспортних засобів, які знаходились у розшуку.

Кадрові проблеми

Копи під слідством «Є у нас і проблеми з невідповідним реагуванням на виклик. У такому випадку людина, яка викликала поліцію, має ще раз зателефонувати на лінію «102». Тоді на місце події прибуде моніторингова група, яка і надасть документи щодо недопрацювання наших співробітників. Такі випадки є. Зараз, за 9 місяців поточного року, за невиконання притягнуті 64 поліцейські», – розповів В’ячеслав Деркач. Що стосується того, хто зі співробітників знаходиться під слідством, то керівник зазначив, що, можливо,

знає не про всі випадки. Зараз точно може говорити про шість справ. Якщо ж просто порахувати, то з 294 осіб, які працюють у патрульній поліції, 230 не мають нарікань на роботу. А якщо врахувати, що частина цих людей не працює на дорогах міста, а має інші службові завдання, то можна говорити, що у третини міських копів є щось на кшталт догани за невиконання роботи.

Мовою цифр

За звітній період внесено 34615 адміністративних матеріалів. У галузі забезпечення безпеки дорожнього руху складено 26885 адміністративних матеріалів. Із них 786 – керування у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. 360 – ДТП. У галузі забезпечення публічного порядку складено 7730 адміністративних матеріалів. Із них 504 – дрібне хуліганство. 4203 – розпивання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв. 61 – непокора поліцейському.

Скандальні випадки Нещодавно у місті сталось кілька резонансних подій за участю поліцейських. Це ДТП та дивна протидія порушнику ПДД за допомогою викрутки. Одна з ДТП із постраждалими – на перехресті вулиць Мазепи та 29-вересня. Там машина копів протаранила таксі з пасажирами. Постраждалі навіть збирали представників ЗМІ та розповідали про погрози з боку копів та протидію слідству. За словами В’ячеслава Деркача, слідство щодо цієї ДТП триває, покараних поки немає, адже ще продовжується робота. Машина поліції, яка була у ДТП, заарештована, не ремонтована та не експлуатується, винні будуть покарані. Інша справа – це пошкодження шин водію, який, не маючи прав та будучи у стані алкогольного сп’яніння, катався по місту зі швидкістю до 120 км за годину і не реагував на вимогу поліції зупинитись. Цей випадок також розглядає дисциплінарна комісія, і вона зробить свій висновок.

Проблема ж у тому, що поліціянтка використала не спецзасоби, які прописані для використання поліцією. А взяла в машині викрутку і пробила колеса в автівки порушника.

Грошова переправа? Одним із найцікавіших місць у Кременчуці є міст. До реформи на ньому чудово «заробляли ДАІ-вці», і зараз складається враження, що це роблять і нові копи. За статистикою поліцейських, за 9 місяців вони виписали тут 1200 протоколів. І це немало, однак, лише на перший погляд. Адже прості розрахунки показують, що це приблизно 1200/270 (днів) = 4,4 протоколи на день! Тобто протоколи складають лише на 4 -5 фури за день! А інші? Невже відродилася традиція «податків на проїзд по мосту»? В’ячеслав Деркач говорить, що гроші його підлеглі не беруть. А патрульні біля мосту працюють не постійно, а лише тоді, коли немає більш важливих справ, наприклад, викликів на лінію «102». Євгенія Гамза

ПОДІЇ ТИЖНЯ

У 2018 році керівництво патрульної поліції стикалося з величезним кадровим голодом. Відповідно до штатного розкладу в патрульній по-

ліції 353 посади, а дефіцит кадрів становить 15,86 відсотка. Тобто фактично не вистачає 56 людей. Звісно, це не може не позначитись на якості та швидкості роботи копів. Цього року з лав поліції пішов 51 співробітник. Більшість, 41 людина, звільнилась за власним бажанням, одна людина – через хворобу, а от з іншими ситуація цікава. Вісім людей виявились такими, що не відповідають службі в поліції, а один співробітник прийшов на службу нетверезим, за що і отримав дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення.

фото Дмитра Бабця

Прес-конференції журналісти чекали понад півроку і неодноразово нарікали на те, що В’ячеслав Деркач, керівник патрульної поліції, ховається від них та не бажає спілкуватись. Однак на такій довгоочікуваній зустрічі він відповів на всі, навіть найбільш незручні запитання.

Упіймали розкрадача могил На Староревівському кладовищі поліцейські затримали 32-річного молодика, який на початку жовтня пошкодив могили. За повідомленням правоохоронців, цей зловмисник, який ніде не працює, витягував із могил металеві конструкції, які слугували опорами, та забирав столики, розташовані поруч. Порушено справу за ч. 1 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою). Затриманого також перевіряють на причетність до подібних злочинів.

Із крамниці поцупили кросівки

Грабіжника швидко затримали

13-річна дівчина отруїлася алкоголем

Затримали стрілка по вікну гуртожитку

У місті новий начальник поліції

9 жовтня до Кременчуцького відділу поліції звернулась 39-річна кременчужанка із заявою про крадіжку. За інформацією прес-служби відомства, жінка розповіла, що тієї ночі, о 1:30, з магазину на вулиці Небесної Сотні викрали три пари кросівок. Зловмисники залізли у приміщення, віджавши вікно. Суму збитків встановлюють. Справу внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

9 жовтня на вулиці Театральній, в одній із медичних установ міста, зловмисник нахабно відібрав сумку з особистими речами та грошима у жінки, повідомили в патрульній поліції. Уже за 20 хвилин після події на вулиці Першотравневій патрульні помітили підозрілого чоловіка, який за прикметами був схожий на грабіжника. 34-річного мешканця міста Горішні Плавні затримали. Чоловік мав із собою викрадені речі. Як стало відомо, у нього вже були проблеми із законом.

9 жовтня, о 17:25, каретою «швидкої допомоги» до Дитячої міської лікарні Кременчука доставили неповнолітню кременчужанку. Про це повідомили у службі оперконтролю мерії Кременчука. 13-річну дівчину госпіталізували до реанімаційного відділення у важкому стані. У неї було алкогольне сп’яніння. Медики застосували заходи детоксикації.

Молодик стріляв уночі по вікну гуртожитку КрНУ. За повідомленням пресслужби патрульної поліції, надійшов виклик із вулиці Героїв Бреста від 25-річного молодого чоловіка про те, що невідомий стріляє по вікну його кімнати зі зброї. Оглянувши прилеглу територію, патрульні виявили 47-річного чоловіка. Під час поверхневої перевірки у затриманого вилучили пістолет. Чоловік не заперечив той факт, що стріляв. Повідомив, що робив це з хуліганських спонукань.

Начальником поліції Кременчука призначили Сергія Терелу, який до цього виконував обов’язки керівника. Раніше він працював заступником начальника поліції міста. 40-річний підполковник Сергій Терела давно працює у Кременчуці та є досвідченим оперативником. Закінчив Національну академію внутрішніх справ. Із 2000 року працював оперуповноваженим по лінії економіки, керівником відділу боротьби з економічною злочинністю, в карному розшуці, начальником водної поліції і Крюківського відділу поліції. Олег Мірошниченко


6

четвер, 11 жовтня 2018 року

ЦІКАВО

Правильне харчування: продукти без вуглеводів Вуглеводи необхідні організму. Однак їхня надмірна кількість може призвести до збільшення ваги та об’ємів тіла. Вони містяться не тільки у крупах і крохмалистих овочах. Тож де їх немає?

Тим, хто хоче схуднути, потрібно знати, в яких продуктах не містяться вуглеводи. Адже дієт на основі такої їжі дуже багато. Проте щоб їх дотримуватися, потрібно знати, яких продуктів уникати. Через те, що енергії не вистачає, організм починає інтенсивно спалювати жири власного тіла. Тож такі дієти не розраховані на тривалий час. Вуглеводи можуть бути простими (глюкоза, сахароза, фруктоза, лактоза, галактоза, мальтоза) або складними (крохмаль). Не можна повністю вилучати вуглеводи із щоденного раціону харчування. Їхня кількість має становити половину (а то і більше).

Продукти без вуглеводів Якщо говорити про продукти з повною відсутністю вуглеводів, то перше, що спадає на думку – це питна вода. А також чай, кава без цукру. Там немає ні калорій, ні жирів, ні білків, ні вуглеводів. Те ж стосується і мінеральної води (без фруктози, сахарози і глюкози). Нульові показники за кількістю сахаридів мають сіль, гірчиця, спеції, кориця. Інші продукти хоча б трохи, але містять вуглеводи. Тому стверджувати, що ви повністю вилучили вуглеводи, неможливо. Хоч 1 г на 100 г продуктів, але перепаде. Загалом у продуктах тваринного походження вуглеводів практично немає. Риба, м’ясо (яловичина, свинина, курка, баранина та інше), яйця містять практично нульову кількість моно- і полісахаридів. У рослинній олії немає вуглеводів. Однак у ній багато жирів і кілокалорій. З інших олій можете обирати оливкову, соєву, кукурудзяну, арахісову, соняшникову,

авокадо. Морепродукти радують низьким рівнем сахаридів (моно- або полі-). Омари, креветки, мідії, устриці, молюски, камбала, палтус, краби, кальмари та інші представники морського тваринного світу. Дичина – також низьковуглеводна їжа (страуси, олені, бізони та інше). Сюди ж належать внутрішні органи (нирки, печінка, серце, легені, мозок або язик). А от різні напівфабрикати, консерви, сосиски і ковбаси через додавання всіляких ароматизаторів, консервантів можуть містити вуглеводи. Якщо ще говорити про продукти тваринного світу, в яких відсутні вуглеводи, то можна сміливо називати жири. До них також належать риб’ячий жир і сало, сухий желатин (сполучна тканина тварини). Обираючи їжу, багату на білки, можна сказати, що вона, напевно, буде містити дуже маленьку кількість вуглеводів. Наприклад, вершкове масло. Якщо його розтопити, то сахариди у ньому майже відсутні. Але не забувайте про інші компоненти (білки і жири). Якщо ж говорити про овочі, то дуже мало вуглеводів міститься в помідорах, огірках, моркві, редисці, салаті, гарбузі та кабачках. Свіжі гриби радують маленькими циф-

рами. З фруктів варто обирати лимони. У них лише 3 г вуглеводів на 100 грамів продукту. Але вони є! Трохи більше їх у мандаринах і апельсинах.

Де містяться вуглеводи Після того, як ви дізнатися про продукти, в яких відсутні вуглеводи, варто ознайомитися з іншим списком, якого краще уникати тим, хто вирішив скористатися дієтою без вуглеводів. Прості вуглеводи містяться у продуктах, що мають солодкий смак. Це можуть бути фрукти (з фруктозою), молочні продукти (з лактозою), зернові та помідори, багаті мальтозою, фруктові або ягідні соки, які багаті на глюкозу (виноградний цукор). Про сахарозу і згадувати нічого. Звичний рафінований цукор, кондитерські вироби, в тому числі й шоколад, джем, повидло, мед, варення. Чим солодший фрукт або ягода, тим більше в ньому вуглеводів. Не забувайте про солодкі напої. За рахунок цукру кількість вуглеводів у них зашкалює. Однак не варто боятися простих вуглеводів. Вони дуже швидко розщеплюються в організмі, віддаючи велику кількість енергії (звідси і висока калорійність солод-

КОРИСНО ЗНАТИ

Хвойний чай від застуди Хвойний чай має протимікробні й антигельмінтні властивості. У ньому містяться вітаміни Е, Р, К, В2 і В3, а також залізо, кобальт, марганець. Завдяки хвойному чаю наш організм не зможуть легко атакувати застуда і стафілококи. Також цей напій стимулює обмін речовин і кровотворення. Хвойний чай від застуди: рецепт Хвойний чай краще заварювати з молодої хвої (сосни або ялини) – зазвичай достатньо 3-4 гілочок. Краще обирати кінчики гілки. І чим вона вища, тим ніжнішою буде хвоя. Візьміть: - 100 г хвої (свіжої); - 600 мл води; - сік лимона, ягоди або листя смородини, вишні. Приготування: 1. Вимиваємо хвою. 2. Дрібно нарізаємо.

3. Доводимо до кипіння воду і закладаємо в неї хвою. Через 3-5 хвилин можна додати ще листя. 4. Варимо 20 хвилин. Якщо любите міцний чай – варимо ще 20 хвилин. За 10 хвилин до кінця варіння можна додати ягоди. 5. Коли чай уже трохи охолоне, додаємо сік лимона, перемішуємо. 6. Проціджуємо чай, переливаємо. 7. Даємо настоятися 10-15 хвилин під закритою кришкою. Чай можна залишити і на ніч. Його відтінок буде більш червонуватим, а смак – сильнішим.

ких продуктів харчування). Складні вуглеводи (крохмаль) розщеплюються значно довше. Однак завдяки цьому немає такого різкого стрибка цукру в крові. Тож для підшлункової залози не буде такого удару. Багаті на крохмаль рис і картопля. Макарони, хліб також мають у своєму складі складні вуглеводи. Їх можна знайти і в бобових, овочах або фруктах. Крім крохмалю, до складних вуглеводів належать целюлоза і пектин. Ці вуглеводи організм не засвоює. Тому в якості енергетичної їжі вони не потрібні. Але в той же час саме завдяки цим волокнам, які не перетравлюються, ви відчуваєте ситість значно швидше, а головне, довше. Тож їсти будете рідше або меншими порціями. Це дуже корисно для організму. Та особливо важливо для тих, хто прагне назавжди розпрощатися із зайвими цифрами на вагах. Крім того, такі волокна очищають кишківник від шлаків, які в ньому скупчилися. Так де містяться ці складні вуглеводи? Найчастіше їх дуже багато у шкірці овочів і фруктів (ось чому добре подрібнити у блендері фрукти, наприклад яблука, разом зі шкіркою), зернових або бобових.

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

МIСЯЧНИЙ КАЛЕНДАР КРАСИ Третя декада жовтня

21 жовтня, 12-13 м. д., Місяць у Рибах • Стрижка: краще відмовитися. • Фарбування: несприятливий день. • Манікюр, педикюр: зроблять нігті ламкими і тонкими. 22 жовтня, 13-14 м. д., Місяць в Овні • Стрижка: нейтральний час. • Фарбування: на ваш розсуд. • Манікюр, педикюр: можна трохи відкоригувати форму. 23 жовтня, 14-15 м. д., Місяць в Овні • Стрижка: нейтральний день. • Фарбування: можна зіпсувати волосся. • Манікюр, педикюр: лак буде погано триматися. 24 жовтня, 15-16 м. д., Місяць в Овні • Стрижка: нейтральний час. • Фарбування: тільки якщо ви йдете до перевіреного майстра. • Манікюр, педикюр: результат може бути непередбачуваним. 25 жовтня, 16-17 м. д., Місяць у Тельці • Стрижка: допоможе налагодити особисте життя. • Фарбування: варто приділити час градуювання. • Манікюр, педикюр: нейтральний день. 26 жовтня, 17-18 м. д., Місяць у Тельці • Стрижка: особливо вдалими будуть зачіски у французькому стилі. • Фарбування: вдалий час. • Манікюр, педикюр: нейтральний період. 27 жовтня, 18-19 м. д. Місяць у Близнюках • Стрижка: варто зробити екстремальну зачіску. • Фарбування: хна додасть волоссю життєвої сили, а басма його зміцнить. • Манікюр, педикюр: нігті почнуть ламатися і будуть повільніше рости. 28 жовтня, 19-20 м. д., Місяць у Близнюках • Стрижка: вдалий день для «рваних» стрижок. • Фарбування: зарядить позитивом. • Манікюр, педикюр: разом із нігтями втратите здоров’я. 29 жовтня, 20-21 м. д., Місяць у Раку • Стрижка: обернеться нещастям. • Фарбування: стане причиною лупи. • Манікюр, педикюр: прекрасний день для відпочинку ваших нігтів. 30 жовтня, 21-22 м. д., Місяць у Раку • Стрижка: може притягнути багато неприємностей. • Фарбування: краще утриматися від цієї процедури. • Манікюр, педикюр: несприятливий період. 31 жовтня, 22-23 м. д., Місяць у Леві • Стрижка: допоможе подовжити життя. • Фарбування: ідеальний день, навіть яскраво-синій колір волосся не відлякає успіх. • Манікюр, педикюр: змінять життя на краще.


КРОСВОРД

www.vestnik.in.ua | четвер, 11 жовтня 2018 року

7

Астрологiчний прогноз на 15-21 жовтня ОВЕН Цього тижня у вас з’явиться бажання щось змiнити у власному життi. Для цього будуть і можливості. Тож використайте цей шанс. Зараз сприятливий час для розширення дiяльностi, кар’єрного росту, розв’язання серйозних професiйних задач. Не розраховуйте на четвер – імовірні неочікувані труднощі. У п’ятницю доля може подарувати вам романтичну зустрiч. Але не поспiшайте з висновками, обдумайте все гарненько. ТЕЛЕЦЬ Намагайтесь рацiонально розподiлити сили на весь тиждень. Творчiсть на самотi дозволить вiдновити енергiю. Тиждень може закласти мiцний фундамент для кар’єрного злету. Але вам доведеться стати бiльш поступливими i дипломатичними. У понедiлок можливе виконання неймовiрних бажань. У четвер бажано звернути увагу на вiдносини з колегами по роботi. Якщо ви зможете дiйти компромiсу, з’явиться шанс швидко завершити важливий проект. БЛИЗНЮКИ Ви будете схильнi до спонтанних дiй. Це може трохи заважати, проте вас супроводжуватиме успiх. Ви зараз активнi й позитивнi, готовi пiзнавати свiт i насолоджуватися життям. Зараз необхiдно спрямувати потужну енергiю у творче русло. Тоді на вас чекають успiх i прибуток. Вашi креативнi iдеї багатьом припадуть до смаку, а також обіцяють дохiд. РАК Пливiть за течiєю. Не квапте подiї. Краще проявити обережнiсть, ваш невгамовний темперамент i запальна вдача можуть призвести до серйозних сварок із тими, хто важливий для вас. Вiвторок – вдалий день для початку великих i важливих справ, якi обiцяють прибуток. У четвер доведеться багато працювати, зате матимете репутацiю справжнього професiонала. ЛЕВ Оптимiзм дозволить вам упоратися з будь-якою проблемою. Практично весь тиждень, за винятком четверга, супроводжуватиме легкiсть, що дозволить долати всi перешкоди. Тиждень сприяє корисним знайомствам i отриманню важливої iнформацiї. У середу порадьтеся зi своєю сім’єю, якщо вам буде необхiдно прийняти серйозне рiшення. У недiлю можна корисно i приємно поспiлкуватися з друзями.

Відповіді на сканворд №40 По горизонтали: Гротеск. Твиндек. Юпитер. Метеор. Дамаск. Харбин. Пава. Наука. Аон. Елена. Бисмарк. Бекар. Сигма. Ела. Лицеист. Скрип. Магма. Кади. Округ. Ирис. Вист. Усушка. Круп. Ожог. Аорта. Приз. Цезура. Неф. Пиар. Берег. Бут. Гусева. Тени. Каре. Йорик. Чкалов.

По вертикали: Карпаты. Репка. Община. Мани. Дверца. Татра. Специи. Тербий. Спам. Сказ. Сорока. Смотр. Унтер. Верстак. Салки. Группа. Гумус. Взмах. Агутин. Анабас. Зебу. Натура. Клико. Феска. Бункер. Раж. Реал. Ежовик. Алиби. Шевро. Нахрап. Сага. Гаев.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ з 11 по 10 жовтня четвер

11 жовтня

ніч день

 +11° +18°

п’ятниця 12 жовтня

субота

13 жовтня

неділя

14 жовтня

15 жовтня

вівторок 16 жовтня

середа

17 жовтня

      +11° +17°

+9° +18°

+10° +18°

Адреса редакції:

39600, м. Кременчук, вул. Першотравнева, 3. Тел. (097) 917-71-87

Засновник: Кременчуцька міська рада Видавець: Редакція газети «Вісник Кременчука»

понеділок

E-mail: visnyk.kremenchuka@gmail.com www.vestnik.in.ua Сайт міської ради: http://www.kremen.mvk.pl.ua

+10° +17°

+10° +18°

Головний редактор Євгенія Гамза

Відповідальний секретар Наталя Мігунова

Репортери

Олег Мірошниченко, Аліна Слинько

+11° +15°

ДIВА Робота зараз буде легкою i цiкавою. Намагайтесь навiть на важливiй нарадi або науковiй конференцiї залишатися приємним спiврозмовником, а не нудним лектором. Придiляйте бiльше уваги дiловим партнерам. Якщо ви працюєте в колективi з активними людьми, то досягти успiху, особливо цього тижня, буде досить легко. У вiвторок будьте обережнi, не давайте приводiв для плiток. У вихiднi новi враження будуть вам на користь.

Фотокореспондент Дмитро Бабець Коректор Тетяна Єременко Верстка Ольга Середа Секретар Євгенія Примостка ® – на правах реклами

ТЕРЕЗИ Назрiвають внутрiшнi змiни, тож поки утримайтесь вiд вiдвертих розмов навiть із друзями i близькими людьми. Не у ваших силах вплинути на перебіг подiй, але ви зможете пiдготувати себе до будь-яких несподiванок, i вчорашнi опоненти можуть стати надiйними союзниками. Найбiльш сприятливi днi цього тижня – понедiлок i п’ятниця, несприятливою може стати середа. СКОРПIОН Ви добре попрацювали, тож тепер саме час повеселитися i вiдпочити так, як вам цього хочеться. Дозвольте собi розслабитися. Творчий пiдйом i гарний настрiй не залишатимуть вас весь тиждень, скористайтеся цим вдалим поєднанням. Утiм, у вас буде час i на те, щоб подумати про сенс життя i вiдкрити нове значення звичних речей. СТРIЛЕЦЬ На початку тижня вас може чекати тимчасове затишшя на роботi, зате з’явиться набагато бiльше часу для налагодження особистого життя i дружнього спiлкування. Тiльки не будьте надмiрно критичнi, не тиснiть на людей. У четвер не метушiться i спробуйте не давати обiцянок, буде дуже важко їх виконати. У вихiднi бажано зайнятися облаштуванням будинку або оновленням іміджу. КОЗЕРIГ Цього тижня є ризик заплутатися у свiдченнях i в тому, кому i що ви обiцяли. Стримайте полiт фантазiї, не брешiть i не перебiльшуйте. У другiй половинi тижня у вас будуть проблеми з пунктуальністю – як із вашої вини, так i з причин, які від вас не залежать. Це слiд враховувати, вирушаючи на важливi зустрiчi. У спiлкуваннi з рiднею необхiдно набратися терпiння i спробувати уникнути конфлiктiв. ВОДОЛIЙ Сприятливий тиждень для переходу до нового виду дiяльностi та для кар’єрного росту. На початку тижня ви здатнi побудувати складну комбiнацiю заради досягнення мети, яка нiяк не хоче пiддаватися. Завзятостi повинно вистачити, але результат може злегка розчарувати. У понедiлок робiть тiльки те, що виходить саме собою. У п’ятницю не варто починати вiдвертi розмови навiть із близькими людьми. У вихiднi будьте обережнi, оскiльки будь-яка дрiбна сварка загрожує перерости у затяжний конфлiкт. РИБИ Цього тижня ви будете настiльки енергiйними й оптимiстичними, що перешкод для вас узагалi не iснуватиме. Ви просто зметете їх зi свого шляху. Можлива поява перспективних дiлових партнерiв. Намагайтесь їх не проґавити. Зараз вдалий час для експериментiв. Але не захоплюйтеся, все добре в мiру. Якщо вашi близькi чогось не розумiють, почекайте, поки вони самi попросять у вас роз’яснень або поради. У вихiднi необхiдний активний вiдпочинок. Бажано – у гарній компанiї.

Друк: ТОВ «АСМІ» Адреса: м. Полтава, пров. Перспективний, 8 Обсяг: 4 друковані аркуші. Підписано до друку 10.10.2018 р. Зам. № 14125. Тираж 5000 екз. Свідоцтво про реєстрацію ПЛ №553 від 23.03.1992 р. Газета виходить раз на тиждень


8

ЗДОРОВ’Я

четвер, 11 жовтня 2018 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

Грип наближається: як захиститися Цього року прогнозують цілих три штами грипу – Мічиган, Сінгапур та Колорадо. Кожен із них є по-своєму небезпечним. Минулого року в Україні від грипу померло 7 чоловік, і всі вони не були щеплені. А у Кременчуці на ГРВІ захворіли 33 764 особи. Тож чому так необхідна вакцинація, як не захворіти на грип та чим він небезпечний – цього тижня розповість «Вісник».

Триває вже другий місяць осені, а це означає, що зима вже зовсім скоро. Даний період характеризується не тільки холодом, дощами, а згодом і снігом та морозами, а ще й ростом захворюваності на ГРВІ та грип. Якщо ГРВІ може позначитися більш легко, то цього не можна сказати про грип. Про його небезпеку та наслідки, напевно, хто тільки не чув. А особливо про те, що його несвоєчасне лікування може призвести до смерті. Зазвичай епідсезон грипу починається з 1 жовтня і закінчується у травні. Саме в цей період він розповсюджується найбільше. А оскільки на порозі вже

11 жовтня, кременчужанам варто замислитися над тим, як уберегтися від захворювання. Тим паче, що захист та профілактика існують. Тож головний епідеміолог міста Лариса Коровіна розповіла «Віснику», чому потрібно робити щеплення проти грипу, які штами очікують цього року та як сформувати імунітет.

Статистика За словами епідеміолога, минулого року на ГРВІ захворіло 33 764 мешканці Кременчука (на 13,2% менше, ніж позаминулого року). Показник захворюваності не перевищував епідемічний поріг та характеризується як середньої інтенсивності. До того ж вона зазначила, що торік не було зареєстровано жодного випадку грипу. «Але це не означає, що його не було, – говорить Лариса Коровіна. – Із симптомами грипу люди звер-

талися. Але щоб підтвердити діагноз необхідно провести лабораторні дослідження матеріалу (сироватки крові або виділення з носу), що відбирають у хворого пацієнта. Їх проводять на базі лабораторного центру в Полтаві. А транспортування біологічного матеріалу – це для міста завжди певні труднощі. Наприклад, у позаминулому році зареєстрували 33 випадки грипу тільки за рахунок того, що понад 120 захворілих осіб були обстежені на його наявність».

Грип чи ГРВІ Гострі респіраторні інфекції (ГРВІ) – це найбільш поширені захворювання, які вражають населення всіх вікових категорій. Становлять вони 97-98% від усієї інфекційної захворюваності у Кременчуці та в Україні в цілому. Адже посідають перше місце серед причин тимчасової втрати працездатності. Щороку на них хворіють від 10 до 14 мільйонів осіб. Грип має схожі симптоми з ГРВІ, проте є набагато небезпечнішим і може призвести до смерті. До того ж він є доволі поширеним через свій механізм передачі – повітряно-крапельний. Тож його перші симптоми вимагають особливої уваги. «Справа в тому, – говорить Лариса Коровіна, – що грип – це захворювання, яким можна керувати проведенням вакцинації. Тобто ним можна керувати проведенням вакцинації. А імунний прошарок населення дуже низький. Відповідно, імунітет – також. Тоді як ситуація з медпрацівниками та освітянами є більш-менш непоганою, цього не можна сказати про інші верстви населення. До того ж для медпрацівників та освітян місто вже декілька років виділяє кошти на закупівлю вакцини. Інші ж верстви населення роблять щеплення за

власні гроші». Так, упродовж епідемічного сезону 2016-2017 років вакцинували 824 людини. Це становить 0,2% населення міста. А торік (2017-2018 р.) – 1160 осіб, тобто 0,5% населення Кременчука. Основна кількість серед них – медпрацівники та освітяни. Серед щеплених минулого року були: 160 школярів, 99 дітей з інших груп ризику, 516 медпрацівників, 81 працівник освіти, 195 щеплено на різних підприємствах міста, 35 працівників транспорту, 39 осіб старше 60 років. «Це все, звісно, добре. Але для того, щоб створити імунний прошарок, потрібно, щоб було вакциновано хоча б 95% населення. Проте не кожен може придбати вакцину. Адже зазвичай вона коштує від 200 до 300 гривень.», – зазначає Лариса Коровіна. До того ж існує група медичного ризику, а саме люди, в яких ГРВІ розвивається набагато частіше. Перш за все, це медпрацівники, освітяни, діти до 5 років, вагітні жінки, люди з хронічними захворюваннями дихальної, серцево-судинної та сечовидільної системи, особи старше 60 років. Їм насамперед рекомендовано робити щеплення.

Сформувати імунітет Багатьох цікавить питання, коли ж найкраще робити щеплення та скільки потрібно часу, щоб сформувати імунітет до вірусу? За словами епідеміолога, найкращий час – у жовтні-листопаді, аби до початку грудня організм був уже захищений. Адже саме тоді очікується зростання захворюваності. Уже через 2-3 тижні після введення вакцини починає формуватися імунітет, який зберігається до року (6-9 місяців). «Загалом, зробити щеплення буде не пізно і у грудні. Проте найкраще – починати вже зараз, – наголошує головний епідеміолог міста. – Дехто часто ставить запитання, чому ми хворіємо на ГРВІ, а щеплюємося проти грипу? Відповідь проста. Імунітет специфічний саме проти тих штамів грипу, які знаходяться у вакцині та які прогнозовані на епідеміний сезон. Саме тому лікарі рекомендують не відвідувати масові місця, вживати препарати для підвищення імунітету, не переохолоджуватися… Адже для будь-якого інфекційного захворювання повинен бути фактор, який підштовхуватиме. Промочив ноги, переохолодився, ходив без шапки…»

Де зробити щеплення Цього року в Україні дозволені для використання вакцини «ДжіСіФлю» (Південна Корея) та «Ваксигрип» (Франція). Очікується, що «ДжіСіФлю» до кінця місяця вже буде в аптеках Кременчука, і містяни зможуть її придбати. Коштуватиме вона близько 200 гривень, а «Ваксигрип» – близько 300 гривень. До того ж епідеміолог зазначає, що минулого року за кошти міського бюджету закупили вакцину «ДжіСіФлю». Нею і щеплювали медпрацівників та освітян. Перенесена вона була добре, і майже жодних ускладнень не виникало. Лариса Коровіна розповідає, що людина, яка хоче зробити щеплення проти грипу, перш за все, має звернутися до свого сімейного лікаря. Він випише рецепт, з яким потрібно

сходити в аптеку. Там нададуть невеликий контейнер для транспортування вакцини. Адже це потрібно робити в умовах оптимального температурного режиму (+4…+9 градусів). Далі необхідно прийти до лікаря з чеком, аби він побачив, що вакцина придбана сьогодні. В іншому випадку імунізацію не зроблять. Адже незрозуміло, в яких умовах вона зберігалася. Тож потрібно відразу після придбання вакцини звертатися до щеплювального кабінету для проведення імунізації. «Дуже часто ставлять запитання, – говорить епідеміолог, – чи може захворіти щеплений? Може. Але захворювання, як правило, протікає в більш легких формах і не закінчиться ускладненнями. До того ж, щеплені люди від грипу не помирають».

Чого очікувати? На які штами грипу слід очікувати кременчужанам цього року? На кожний епідемічний сезон ВООЗ робить прогнози щодо тих вірусів, які, можливо, будуть циркулювати на території України та всієї Земної кулі. Так, цього року прогнозують 3 штами грипу, а саме: - вірус, подібний A/Michigan/ (H1N1); - вірус, подібний A/Singapore/ (H3N2); - вірус, подібний B/Colorado/. За словами Лариси Коровіної, вірус грипу Мічиган був у прогнозах і в минулому епідсезоні, й частина людей на нього вже перехворіла. Проте важко спрогнозувати, як він «поводитиметься». Дасть ріст захворюваності чи ні. До того ж свого часу він навіть викликав епідемію. Інші ж віруси (Сінгапур та Колорадо) реєстрували вже давно.

Небезпека грипу Чим же так небезпечний грип? Чому його варто боятися і насамперед захищатися? За словами Лариси Коровіної, грип небезпечний своїми ускладненнями. До них, у першу чергу, належать тяжкі пневмонії, менінгіти, енцефаліти, страждає центральна нервова та серцево-судинна системи… Особливо небезпечно, коли починаються тяжкі пневмонії (вірусні або бактеріальні). Адже вірус потрапляє до дихальних шляхів. І за несвоєчасного звернення по медичну допомогу люди помирають. Звичайно, коли у людини дуже тяжка інтоксикація, головний біль,

вона і сама нікуди не піде. Але дані симптоми бувають менш вираженими, і хворий, незважаючи на них, іде на роботу і починає займатися самолікуванням. А цього в жодному разі робити не можна. За перших симптомів ГРВІ потрібно залишатися вдома. І, звичайно, звертатися по медичну допомогу. А то дуже часто буває, що людина звертається до лікаря на 4-6-ту добу захворювання. Трапляються навіть випадки, що привозять «швидкою». У такому разі надати допомогу набагато складніше. Аліна Слинько


ПРОБЛЕМА

www.vestnik.in.ua | четвер, 11 жовтня 2018 року

9

Пити або не пити? Ось у чому запитання! У більшості розвинених країн світу питання пити чи не пити не виникає взагалі. Люди мають безліч розваг і можливостей, тому для того, щоб цікаво провести свій вільним час, їм необов’язково «бухати». Крім того, будучи вільними та не маючи дефіциту, кожна людина може піти в магазин та придбати будь-який алкогольний напій, вино або лікер і випити келих під час вечері. До того ж світові тенденції вести здоровий спосіб життя щороку стають усе міцнішими, і кількість курців та пияків постійно зменшується… Але це зовсім не стосується нас. У березні цього року у Верховній Раді до порядку денного внесли «Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових». Цей законопроект було таки прийнято – 22 березня 2018 року (хоча вперше його вносили ще у 2015 році) і у квітні 20-го підписано Президентом. Тож тепер рішення про те, чи будуть українці менше пити, залежить від місцевих рад, адже саме їм відтепер надано повне, законне право приймати рішення про заборону продажу алкоголю в нічний час. 11 жовтня відбудеться засідання міської ради м. Кременчука, і у нас теж у порядку денному є питання про заборону продажу алкоголю. Виявилось, що це рішення викликає неабиякий супротив та пряму протидію з боку підприємців. На кожному засіданні депутатської комісії можна було побачити купку людей із маленькими плакатами, які виступали категорично проти рішення про заборону. Та про все згодом.

Історична традиція Масове вживання алкоголю, до того ж низької якості та «міцного», є доволі довгою традицією на пострадянському просторі. Тут можна говорити, що пили і раніше – так, пили. І головною метою такого пиття було забуття, можливість не думати про реальність чи зробити її якоюсь іншою хоч у своїх думках. У часи «молодого» Радянського Союзу горілка була. Її продавали скрізь, мається на увазі навіть у кіосках, де ще продавали лише хліб. Населення поступово привчили до пияцтва, і зробили його таким собі єдиним відпочинком. Поїхати нікуди не можна. Народився, іди працюй, пенсія і помирай. Розваги: город та пияцтво. Ще і зараз від працівників промислових під-

приємств можна почути: «П’ятниця! Маю право!» Саме цю «совкову» розважальну гру «набухатись» і слід подолати, а зробите це можна лише на державному рівні. Саме тому і було прийнято законопроект 3149.

Пояснення закону Один зі співавторів цього законопроекту, народний депутат Ігор Васюник пояснює, що сам закон 3149 не обмежує торгівлю спиртними напоями в нічний час. Він дозволяє місцевим органам влади самим встановлювати заборони – закон не забороняє, а делегує повноваження органам місцевого самоврядування. Справа у тому, що деякі міста, в тому числі й Кременчук, уже раніше мали спробу заборонити продаж алкоголю вночі. Однак це рішення зацікавлені у продажу алкоголю підприємці легко оскаржували у суді. Ігор Васюник, депутат Верховної Ради в ефірі «Ранкової Свободи» (Радіо «Свобода»): - Багато надходило звернень від місцевих рад до депутатів Верховної Ради з проханням урегулювати це питання на законодавчому рівні й надати їм таке право. Закон, який ми ухвалили у четвер, надав їм таке право, ми це зробили. Закон зменшить кількість п’яних уночі під ларьками в різних житлових мікрорайонах чи на спортивних, чи дитячих майданчиках. Він точно обмежить можливість підліткам купувати алкоголь, бо одне питання, коли молоді люди спробують купити пляшку алкоголю вдень, а інша справа – коли вони без свідків купують у продавця цілодобового кіоску вночі.

Нарікання підприємців Міські малі підприємці є головними противниками прийняття заборони на продаж алкоголю. Їхня позиція – це вб’є наш бізнес. «Ми вважаємо прийняття такої заборони нечесним. Якщо ви хочете, щоб люди не пили, то забороняйте

Позиція депутатів Думки кременчуцьких депутатів щодо цього питання розділились. Є ті, хто активно підтримує прийняття заборони, є ті, хто, навпаки, категорично не згоден. Костянтин Терещенко: - Я категорично проти подібних заборон. Люди вклали у свій бізнес кошти, а тепер виявляється, що дарма! Підприємці сплачують податки, ми маємо їх підтримувати, а не заважати їм працювати. Жінки-депутати, навпаки, висловлювали підтримку на користь заборони. Головний аргумент – нічні наливайки, біля яких уночі збираються певні громадяни, які п’ють, гомонять, влаштовують бійки. А поліція при цьому не робить нічого, посилаючись на відсутність закону про заборону. Та от чи вплине заборона на роботу поліції, чесно кажучи, викликає дуже багато запитань!

продаж алкоголю і у ресторанах, а не лише у магазинах. Ви ж бажаєте заборонити продаж алкоголю лише для нас. Так-от чого люди мають купувати пляшку з націнкою не 20% – як у нас, а з націнкою 150% – як у ресторанах. Якщо ідеться про порятунок молоді від алкоголю, то до нас молодь не приходить купувати алкоголь. Вони всі йдуть до ресторанів і там відпочивають», – говорять підприємці. Людмила Жорняк, начальник управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики, неодноразово пропонувала підприємцям задля їхнього обґрунтованого захисту надати документи, які засвідчили б те, що після 22:00 головний виторг у магазинах надходить саме з продажу алкоголю. Однак підприємці на цю пропозицію не по-

годились. Причини відмови, за їхніми словами, дві. Перша – це відсутність у витягу за день часу, коли продали алкоголь (хоча на касових чеках час продажу зазначають). Друга – що разом із пляшкою купують хліб, ковбасу та інше, а от якщо горілки не буде, то й усе інше людині не потрібно. На свій захист підприємці зібрали 815 підписів – як від самих власників магазинів, продавців, так і від покупців.

Чорний ринок Кожна заборона завжди призводить до появи чорного ринку. Можна згадати кілька гучних заборон і «сухих законів» як у США, так і в СРСР за правління Горбачова. Тоді в кожній із кран виникли цілі «заводи» із самогоноваріння. Купити пляшку завжди можна було у таксиста – втричі дорожче, але ж можна. Зараз противники заборони також говорять про появу нічного чорного ринку, коли біля магазинів із пучечком кропу сидітимуть десятки бабусь, головним товаром яких буде саме заборонена горілка. І всі заборони призведуть лише до збагачення порушників.

ТОП-9! За інформацією медичного журналу «The Lancet», було проведено дослідження і виявлено Топ-9 країн, в яких найвищий рівень споживання алкоголю жінками. Саме Україна стала лідером серед країн із найбільшим споживанням алкоголю серед жінок. Експерти повідомили, що українські жінки вживають до 2,4 одиниці алкоголю в день, з розрахунку: одна одиниця – 10 грамів чистого спирту. Така кількість відповідає 100 мл вина або 0,4 літра пива, 30 мл горілки або іншого алкогольного напою міцністю 40%.

Факти У всесвітньому рейтингу здоров’я Україна посідає 14-у позицію за кількістю смертей від алкоголю. Цікаво, що позиції перед нами зайняли Фінляндія, Монголія, Молдова, Польща (з 10-го по 13-те місця). А лідерами у цьому антирейтингу стали Сальвадор, Росія та Естонія. У країні, що опинилась на першому місці, отруєння алкоголем стає причиною 17,54 із кожних ста тисяч смертей, причому передусім через неї помирають чоловіки (майже 39 випадків на 100 тисяч, порівняно з 1 випадком у жінок). У Росії цей показник становить 15 випадків на 100 тисяч смертей (26,12 – у чоловіків і 5,25 – у жінок). В Україні цей показник – 6 смертей на 100 тисяч (10,21 – у чоловіків і 2,38 – у жінок). Здавалося б, не все так погано, однак ми – на 14-му місці з-поміж 183 країн... За рік українець випиває три літри чистого спирту у вигляді горілки (це 7,5 літра), три літри чистого спирту у вигляді пива (60 літрів) і літр чистого спирту у вигляді вина (сім літрів).

ТОП-9 країн із найвищим рівнем споживання алкоголю серед жінок: Україна Андорра Люксембург Білорусь Швеція Данія Ірландія Великобританія Швейцарія


10

ОСВІТА

четвер, 11 жовтня 2018 року

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

У Кременчуці готують кращих у світі програмістів

Колишній учень Валентина Мельника забезпечив Україні ще одного переможця у цій олімпіаді. Чи кожна дитина може досягнути подібних успіхів, з якого віку такі діти працюють у престижних міжнародних компаніях та чи є шанси в ІТ у «гуманітаріїв» – «Вісник» дізнавався у Валентина Мельника. Міжнародна олімпіада з інформатики цього року проходила в японському місті Цукуба. Загалом у ній узяли участь близько 337 дітей із 87 країн світу. Кожен український учасник виборов по одній медалі. А саме: – «золото» – Даніїл Смельський, випускник ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі

імені А. С. Макаренка; – «срібло» – Софія Мельник, учениця ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка; – «срібло» – Назарій Деньга, учень ліцею «Політ» при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка; – «бронза» – Адальберт Макарович, випускник Класичної гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області. Участь в олімпіаді могли взяти старшокласники або цьогорічні випускники шкіл. Представників від України визначали за результатами навчально-тренувальних зборів, які показали високі результати на Всеукраїнській олімпіаді.

Чим вразила Всесвітня олімпіада – Олімпіада проходила саме в той час, коли в Японії траплялися землетруси. У кімнатах, де проживали учасники, були навіть металеві столи, пригвинчені до підлоги. Також учасники пройшли попередній інструктаж. Проте все минуло добре, – розповідає Валентин Мельник. А ще майбутнім олімпійцям доводилося вставати близько третьої години ночі та програмувати алгоритми. Удень – навпаки, лягати спати. І робити так регулярно приблизно півтора місяця до поїздки. Таким чином налаштовувалися на місцевий час в Японії. Адже різниця з Україною – 6 годин. До речі, за словами вчителя, повернутися до звичного режиму після олімпіади дітям виявилося навіть дещо важче.

Важливий нюанс: Всесвітня олімпіада з інформатики – це олімпіада з програмування. На ній немає завдань, які зазвичай діти виконують на уроках у школі. У кожний день змагань учасникам пропонують розв’язати три-чотири задачі за п’ять годин. Для цього необхідно написати програму мовою С, С++ або Java. Користуватися додатковою літературою, спілкуватися з іншими учасниками суворо заборонено. Українські вчителі по-своєму вразили японців. У місцевому парку під час екскурсії вони голосно й емоційно раділи, зрозумівши, що їхні діти серед призерів. Під час олімпіади викладачі могли слідкувати за результатами усіх учасників у режимі онлайн.

Дівчата в ІТ Софія Мельник – перша дівчинка за всю історію участі українських учнів у міжнародних олімпіадах з інформатики. У 16 років вона змагається з учасниками, декому з яких по 21 року. Щоб боротися на рівних, деякі теми з математики їй доводиться опановувати раніше, ніж її одноліткам. Адже ці навчальні предмети тісно пов’язані між собою. Специфіка навчання саме дівчат

також є. «З одного боку, на дівчинку не підвищиш голос, – ділиться думками Валентин Мельник. – З іншого – вона певний центр уваги. Наприклад, якщо щось не виходить саме в неї, то хлопці завжди допоможуть». Хлопці на олімпіадах з інформатики та загалом в ІТ-галузі переважають. Проте тенденція така, що дівчат останнім часом стає усе більше, відзначає кременчуцький викладач.

фото зі сторінки Валентина Мельника у "Фейсбуці"

Кременчуцькі учні – володарі золотої і двох срібних медалей Всесвітньої олімпіади з інформатики цього року. Їх підготував Валентин Мельник – викладач ліцею «Політ» при Кременчуцькому педколеджі.

Четвірка призерів Всесвітньої олімпіади з інформатики і тренер Валентин Мельник

Що в майбутньому Софія Мельник та Назарій Деньга ще минулого року після І Європейської юніорської олімпіади (EJOI) з інформатики отримали запрошення навчатися в Ягеллонському університеті у Польщі. Досить часто українські учні після високих результатів на міжнародних

олімпіадах отримують пропозиції від закордонних вишів. Не завжди таке навчання є безкоштовним. Проте, наприклад у США, існує ціла система грантових програм для успішних студентів. Переможці олімпіад з інформатики вступають і до престижних українських, і до закордонних вишів.

А вже з другого курсу такі студенти нерідко поєднують навчання з роботою у провідних ІТ-компаніях. Серед них, наприклад, Google, Microsoft, Facebook, Snapchart. Зараз же за свою перемогу кременчуцькі олімпійці отримуватимуть стипендію Президента України.

У кого є шанси та від чого вони залежать Якщо дитина старається, вона може стати успішною у програмуванні. У Валентина Мельника є наполегливі учні, які завдяки своїм зусиллям досягають навіть більшого, ніж здібні до програмування діти, які не дуже «напружувалися». Важливе місце кременчуцький педагог відводить і профільному навчанню. Тобто, коли у старших класах діти мають можливість більше часу та

уваги приділяти саме тим предметам, до яких вони схильні. Наприклад, дитина з гуманітарним складом розуму може отримати гарні знання з інформатики, але навряд чи їй буде по силах брати участь в олімпіадах із цього предмета. Знання дітей залежать і від якості викладання вчителів. «Від одних педагогів учні приходять із гарними знаннями та вміннями. У когось, на жаль,

їх не вистачає, – розповідає Валентин Мельник та звертає увагу на проблеми вищої освіти, – Наприклад, я знаю, що у Кіровоградському університеті цього року на перший курс набрали чотирьох учителів фізики. Хоча місць було 20. Звичайно, брали усіх, хто подав документи».

У кременчужан – особливі можливості Валентин Мельник займається не лише з учнями профільних класів ліцею при Кременчуцькому педагогічному коледжі. Його заняття після уроків також відвідують діти з інших кременчуцьких шкіл, наприклад ліцею №4, гімназії №5. Крім того, у 2014 році Валентин Мельник започаткував Всеукраїнську літню (зимову) комп’ютерну школу «ОЛІПМ». Вона діє на базі табору «Ерудит» (с. Потоки). Діти поділені та займаються у групах по рівнях – від початківців до учасників міжнародних олімпіад. Для кременчужан таку школу можна вважати особливим привілеєм. Адже можливості для навчання та розвитку дітей зовсім поряд. Не потрібно нікуди їхати. Як це, наприклад, зробили учні Валентина Мельника з Кіровограда. Коли у

2012 році їхній учитель переїхав працювати до ліцею при Кременчуцькому педколеджі, 14 учнів вирушили до Кременчука разом із ним. Вступили на навчання у ліцеї та жили в гуртожитку. До речі, зараз деякі випускники Валентина Мельника є лекторами у школі «ОЛІМП». Є ті, хто працює в ІТ-компанії і виділяє стипендію для нинішніх успішних учнів. Тож сьогоднішні учні за свої знання вже можуть отримувати по 1000-2000 гривень щомісяця. Трапляються навіть романтичні історії. - Якось приїхав колишній випускник і попросив допомогти з пропозицією руки і серця. Зробили спеціальний квест, було дуже гарно, - згадує Валентин Мельник.

Валентин Іванович Мельник • Учитель року-2006, у номінації «Інформатика» • Заслужений учитель України • Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів, нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» • Лауреат щорічної премії Верховної Ради України (2008) Мрія: щоб дітям у школі «ОЛІМП» було цікаво та комфортно, вони мали можливості для розвитку.

А міг стати фізруком

На зустрічі з Президентом України

У студентські роки Валентин Мельник захоплювався футболом і навіть мріяв пов’язати з ним своє життя. Проте викладач із відділення «Фізичне виховання» вмовив його не залишати спеціальність «Математика, інформатика». На третьому курсі Валентину Мельнику запропонували працювати у школі, а незабаром – готувати дітей до олімпіад. Сам Валентин Мельник участі в олімпіадах ніколи не брав. Проте вже 17 років готує олімпійців усеукраїнського рівня, а з 2006 року його учні почали здобувати медалі на міжнародних олімпіадах. У футбол Валентин Мельник також час від часу грає. І радить займатися спортом або мати хобі, щоб розслаблятися та відпочивати від розумової роботи.

Батьки, друзі, вчителі зустрічають переможців в аеропорту "Бориспіль" Тетяна Єременко


ТV ПОНЕДІЛОК, 15 жовтня

www.vestnik.in.ua | 11 жовтня 2018 року

6.00 Сьогоднi. Пiдсумки з Олегом Панютою. 7.00 Зоряний шлях. 9.00 Реальна мiстика.

11.10 Т/с «Бiйся бажань своїх». 15.00 Сьогоднi.

15.20 Т/с «Бiйся бажань своїх». 15.50 Х/ф «Коли мене полюбиш ти». (12+). 18.00 Т/с «Доктор Ковальчук 2». (12+). 19.00 Сьогоднi.

20.00 Х/ф «Красуня». (16+). 22.30 Х/ф «Мумiя». (16+).

1.00 Сьогоднi. 2.00 Телемагазин. 2.30 Зоряний шлях. 3.50 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

6.30 Снiданок з «1+1». 7.00 «ТСН». 7.10 Снiданок з «1+1». 8.00 «ТСН». 8.10 Снiданок з «1+1». 9.00 «ТСН». 9.10 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля». 10.45 «Чотири весiлля». 11.45 «Одруження наослiп». 13.10 «Одруження наослiп». 14.30 «Танцi з зiрками». 17.10 «Жiночий квартал». 19.30 «ТСН». 20.15 Бойовик «Перевiзник». (16+). 22.05 Бойовик «Перевiзник 2». 23.50 Д/ф «Луганський форпост». 1.50 Комедiя «Пропала грамота». 5.25 «ТСН».

4.55 Скарб нацiї. 5.00 Еврика! 5.10 Служба розшуку дiтей.

5.15 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

6.00 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 7.00 Факти тижня. 100 хвилин з О. Соколовою. 9.05 Надзвичайнi новини. Пiдсумки з К. Стогнiєм. 10.05 «На трьох». (16+). 12.45 Факти. День. 13.00 «На трьох». (16+).

13.20 Х/ф «Нова Людина-павук». (16+). 15.55 Х/ф «Нова Людина-павук 2: Висока напруга». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм.

3.00 Зона ночi. 3.35 Абзац. 5.25 Kids` Time. 5.30 М/с «Том i Джерi шоу». 6.40 Kids` Time.

6.45 Х/ф «Анаконда». (16+). 8.40 Х/ф «Анаконда 2: Полювання за проклятою орхiдеєю». (16+). 10.40 Х/ф «Годзiлла». (16+). 13.05 Х/ф «Тихоокеанський рубiж». (16+). 15.45 Таємний агент. 17.00 Пост шоу. Таємний агент. 19.00 Ревiзор. 21.15 Пристрастi за ревiзором. 0.15 Таємний агент. 1.30 Пост шоу. Таємний агент. 3.20 Служба розшуку дiтей.

20.10 Т/с «Папаньки». (12+). 21.05 Т/с «Папаньки». (12+). 22.05 «На трьох». (16+).

НТН.

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 9.20 М/ф «Тваринний загiн. Код Марко Поло». 11.00 Т/с «Усi жiнки–вiдьми». 13.00 Одного разу пiд Полтавою. 15.00 Вiталька. 17.00 Панянка-селянка. 18.00 Чотири весiлля. 19.00 ЛавЛавСar 3. 20.00 Танька i Володька. 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 22.00 Сiмейка У. 23.00 ЛавЛавСar 3. 0.00 Країна У. 1.00 Т/с «Домашнiй арешт». 1.50 Теорiя зради. 2.50 Панянка-селянка. 3.40 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

UA:Перший. 6.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Спортивна гiмнастика. Iндивiдуальнi змагання. 6.30 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.10 Доброго

ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.10 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.10 Доброго ранку, Країно! 9.30 Погода. 9.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Спортивна гiмнастика. Iндивiдуальнi змагання. 10.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 13.45 Телепродаж. 14.00 Перший на селi. 14.30 Перша шпальта. 14.55 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 16.25 Телепродаж. 16.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 18.20 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки в воду. 19.30 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол. Фiнали. 21.00 Новини. 21.25 Олiмпiйська доба. 21.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол. Фiнали. 23.25 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки у воду. Фiнали. Легка атлетика. Фiнали. 1.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Легка атлетика. Фiнали. 5.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018.

Enter-фiльм. 4.55 Х/ф «Легенда про княгиню Ольгу». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Невiдома версiя. Дiамантова рука». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «З любов`ю. Юрiй Нiкулiн». 10.20 «Невiдома версiя. Вiрнi друзi». 11.10 Т/с «Гетьман». (16+). 14.50 Х/ф «Дiловi люди». 16.20 Х/ф «Вiрнi друзi». 18.15 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 21.00 Х/ф «Закоханий за власним бажанням». 22.45 Х/ф «Солодка жiнка». 0.30 Х/ф «Вiдпустка за власний рахунок». 2.45

«Позаочi». 3.25 Кiноляпи. 3.55 Саундтреки. 4.25 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.10 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 9.05 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 10.00 «Загублений свiт». 12.05 Т/с «Опер за викликом 3». (16+). 15.55 Х/ф «Команда 8: В тилу ворога». (16+). 17.50 Х/ф «Ера динозаврiв». (16+). 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 20.30 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 21.35 Т/с «Касл 8». (16+). 23.15 Х/ф «Шiсть куль». (18+). 1.15 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 2.10 «Облом.UA».

12.25 Х/ф «Корсиканець». 14.00 Х/ф «Вихiднi!»

19.00 Т/с «Коли ми вдома». 20.00 Хата на тата. (12+). 22.00 Вiкна-Новини. 22.45 Хата на тата. (12+). 2.40 Найкраще на ТБ.

15.45 «Чекай на мене. Україна». 17.40 «Новини». 18.00 «Стосується кожного». 19.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

21.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+). 22.00 Т/с «Однолюби».

2.30 «Стосується кожного». 3.15 «Орел i решка. Шопiнг». 4.30 «Подробицi»–«Час». Нацiй. Матч-центр». 21.35 Live. Iспанiя–Англiя. Лiга Нацiй УЄФА. 0.10 Огляд 2-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 1.35 Словаччина–Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 4.05 Iсландiя–Швейцарiя. Лiга Нацiй УЄФА. 5.55 Програма передач.

ТВ-21. 10.00,18.00,2.00 Драма «Зулуси». (Великобританiя). (12+). 12.25,20.25,4.25 Комедiя «Велика афера». (Канада). (16+). 14.20,22.20,6.20 Мелодрама «Пристрасть не знає перешкод». (Нiмеччина). (16+). 16.25,0.25,8.25 Трилер «Агент Хамiлтон: Викрадена». (Швецiя). (16+).

Футбол 1.

НЛО-ТБ.

6.00 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 6.50 Бельгiя– Швейцарiя. Лiга Нацiй УЄФА. 8.35,19.55 Огляд 1-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 10.00 «Великий футбол». 10.45 Польща–Iталiя. Лiга Нацiй УЄФА. 12.35,3.25 Огляд 3-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 13.50 Хорватiя–Англiя. Лiга Нацiй УЄФА. 15.40,22.30 Футбол News. 16.05 Нiдерланди– Нiмеччина. Лiга Нацiй УЄФА. 17.50 Огляд матчу «Польща–Iталiя». Лiга Нацiй УЄФА. 18.00 Передмова до матчу «Мiлан–Галатасарай» (1999/00). Золота Колекцiя Лiги чемпiонiв з А. Шевченком. 18.05 Мiлан–Галатасарай (1999/2000). Золота Колекцiя Лiги чемпiонiв з А. Шевченком. 21.00,23.40 «Лiга

6.00 Оттак мастак! 7.00 Оттак мастак 3. 7.30 Мамареготала 8 (16+). 9.30 Т/с «Сишиш-шоу». (16+). 10.30 М/с «Футурама». (16+). 11.30 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.30 Т/с «Куратори». (16+). 17.40 Т/с «Сишиш-шоу. Бар». (16+). 18.40 Т/с «Дефективи 2». (16+). 19.45 Т/с «СуперКопи». (16+). 22.00 Т/с «Унiвер. Нова общага». (16+). 0.10 Мамареготала. (16+). 3.00 «Роздовбаї». (16+). 4.20 Оттак мастак! 5.10 Чистоплюї. (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Мiа та я 2». 8.00 М/с «Каспер». 9.00 «Ух ти show». 10.00 М/ф «Астерiкс:

У капсулу помістять фотографії людей та об’єктів культури, тексти. Цю інформацію попередньо закодують у синтетичні ДНК-молекули.

Земля Богiв». 11.30 Х/ф «Лiкар. Учень Авiценни». (16+). 14.30 «Орел i решка. Навколо свiту». 17.30 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 19.10 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 21.00 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 22.00 «Орел i решка. Морський сезон». 23.00 «Орел i решка. Ювiлейний сезон». 0.00 Х/ф «Диявол i Денiел Вебстер». 1.50 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 2.35 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телемагазин. 8.10 Жахи на кухнi. 8.50 Квадратний метр. 10.20 Кориснi поради. 12.20 Удачний проект. 14.10 Дачна вiдповiдь. 16.00 Майстри ремонту. 16.40 Удачний проект. 18.00 Дачна вiдповiдь. 19.50 Удачний проект. 22.10 Один за 100 годин. 23.10 Кориснi поради. 1.10 Формула кохання. 2.50 Зiрковi долi. 3.30 Позаочi. 4.30 М/ф.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.

Учені заявили, що Сатурн пожирає власні кільця Найближчі до планети кільця можуть незабаром зовсім зникнути. Одне з них перестане існувати вже через 60 тисяч років. Учені проаналізували дані, отримані з автоматичної міжпланетної станції Cassini, та встановили, що Сатурн поглинає свої кільця. Згідно з дослідженням, найближчі до планети кільця – C і D – перестануть існувати вже в недалекій перспективі. Кільце D припинить існування орієнтовно через 60 тисяч років, що за космічними мірками – дуже скоро. Друге ж, за оцінками астрономів, може проіснувати від 700 тисяч до 7 мільйонів років. Також завдяки отриманій інформації вдалося з’ясувати, що на Сатурні постійно йде потужна хімічна злива, яка складається з метану, CO2, аміаку, фрагментів складних органічних молекул і невеликої кількості води. При цьому кільця, розташовані навколо планети, це переважно лід.

Американський Фонд за збереження спадщини (Arch Mission Foundation) спільно з Microsoft, Twist Bioscience Corporation і Вашингтонським університетом відправлять на Місяць «капсулу часу» із синтетичними ДНК молекулами. Зокрема, у фонді планують відправити перше сховище на супутник Землі у 2020 році. Зазначено, що в капсулу помістять фотографії людей та об’єктів культури, тексти. Інформацію попередньо закодують у мільярди синтетичних ДНК-молекул. При цьому в капсулі буде інструкція, як ДНК розшифрувати. Ініціатори проекту зазначають, що капсула стане першою в історії «колекцією місячної бібліотеки».

Чи можна захворіти на лунатизм Сомнамбулізм чи лунатизм – стан, який лікарі наближають до хворобливого. Він характеризується рухами тіла уві сні. З цією дивною хворобою мають справу близько 2% населення Землі. У Середньовіччі таких людей вважали одержимими, тож «лунатик» у перекладі з латинської означає «божевільний». Зі слів учених, сомнамбулізм з’являється через проблеми зі сном, а саме – через повільну фазу, яка ділиться на: засинання, легкий сон і глибокий повільний. Приблизно через півтори години після старту повільної фази лунатики починають активізовуватися. Зазвичай ходіння під час сну трапляється один раз за ніч, у період із 0-ї до 2-ї години. Утім, розбудити людину в цей час дуже складно, тому краще спокійно підійти і, розмовляючи з нею, довести назад до ліжка. Якщо ж зненацька розбудити, то наслідки можуть бути непередбачуваними.

12.00 «Новини».

6.00 Все буде добре! 8.00 МастерШеф. (12+). 13.00 Битва екстрасенсiв. (16+). 15.30 Все буде добре! 17.30 Вiкна-Новини. 18.00 Один за всiх. (16+).

0.00 Т/с «Розвiдники». (16+).

На Місяць відправлять «капсулу часу» з молекулами ДНК

Сновиди бувають різними. Хтось гуляє по квартирі, хтось спустошує холодильник, а ще хтось може вчиняти доволі дивні дії.

10.00 Т/с «Абатство Даунтон». 11.25 Х/ф «Корсиканець».

4.10 Т/с «Анатомiя Грей».

23.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським».

23.00 Х/ф «Жiнка-кiшка». (16+). 1.00 Х/ф «Повiнь», 1 с. 2.50 Т/с «Патруль. Самооборона».

4.45 «Top Shop». 5.45 Х/ф «Капiтан «Пiлiгрима». 7.25 Х/ф «Запорожець за Дунаєм». 9.20 «Свiдок. Агенти». 10.00 Х/ф «Непiддатливi». 11.35 Т/с «Коломбо». (16+). 13.30 «Речовий доказ». 15.15 «Легенди карного розшуку». 16.35 Х/ф «У бiй iдуть лише «старi». 18.25 «Свiдок. Агенти». 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Коломбо». (16+). 21.20 «Легенди карного розшуку». 23.45 Т/с «Кримiналiст». (16+). 2.05 «Таємницi кримiнального свiту». 3.00 «Свiдок». 3.30 «Випадковий свiдок». 3.50 «Правда життя. Професiї». 4.50 «Top Shop».

6.00 М/ф. 6.15 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00 «Новини». 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 «Новини». 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 «Новини». 9.20 «Ранок з Iнтером».

11

До групи ризику входять діти у віці від 4 до 14 років, тому що їхній мозок розвивається. А так звані заспокійливі нейрони перебувають у стадії формування, тому організм не завжди може контролювати м’язову активність у нічний час. Згідно з даними статистики, якщо двоє батьків не страждають на лунатизм, імовірність появи сомнамбулізму в їхньої дитини становить 22,5%. Якщо хтось із батьків буває у цьому стані – шанси збільшуються до 47%.

Apple випустив оновлення, що виправляє проблеми із зарядженням і Wi-Fi Через помилку нові смартфони iPhone Xs і Xs Max часто відмовлялися заряджатися по дроту в разі вимкненого екрана. Компанія Apple опублікувала оновлення операційної системи для мобільних пристроїв – iOS 12.0.1. Жодних нових функцій або можливостей у цей апдейт не додавали, в ньому зібрані виправлення декількох помилок, котрі виникли за останній час. Оновлення iOS 12.0.1 виправляє проблему із заряджанням нових смартфонів iPhone, яку раніше назвали ChargeGate. Оновлення усуває і ряд інших помилок, у тому числі ту, що обмежувала роботу бездротового інтерфейсу Wi-Fi у нових iPhone частотою 2,4 ГГц за доступної 5 ГГц – це призводило до істотного падіння швидкості передавання даних. Серед інших виправлень – кнопка «.? 123» повернулася на своє колишнє місце. Також усунена помилка, яка порушувала відображення субтитрів у деяких додатках. І помилка, яка викликала проблеми в роботі бездротового інтерфейсу Bluetooth. Оновлення операційної системи iOS 12.0.1 уже можна викачати з офіційного сайту Apple або безпосередньо з пристрою через меню налаштувань. Його розмір – близько 100 МБ.


12

TV ВІВТОРОК, 16 жовтня

6.30 Ранок з Україною. 7.00 Сьогоднi. 7.10 Ранок з Україною. 8.00 Сьогоднi. 8.15 Ранок з Україною. 9.00 Сьогоднi. 9.30 Зоряний шлях. 10.30 Свекруха або невiстка. 11.20 Реальна мiстика. 13.20 Агенти справедливостi. (12+). 15.00 Сьогоднi. 15.30 Агенти справедливостi. (12+). 16.00 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

18.00 Т/с «Доктор Ковальчук 2». (12+). 19.00 Сьогоднi. 19.50 «Говорить Україна». 21.35 Футбол. Лiга Нацiї УЄФА. Україна–Чехiя. 23.50 Сьогоднi.

0.10 Т/с «CSI: Маямi». (16+). 1.50 Телемагазин.

2.20 Т/с «CSI: Маямi». (16+).

3.10 Реальна мiстика. 4.40 Агенти справедливостi. (12+).

6.30 Снiданок з «1+1». 7.00 «ТСН». 7.10 Снiданок з «1+1». 8.00 «ТСН». 8.10 Снiданок з «1+1». 9.00 «ТСН». 9.10 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля». 10.50 «Одруження наослiп». 12.00 «ТСН». 12.20 «Одруження наослiп». 12.45 «Мiняю жiнку». 14.15 «Мiняю жiнку». 15.45 «Сiмейнi мелодрами». 16.45 «ТСН».

17.10 Т/с «Величне столiття. Нова Володарка».

19.20 «Секретнi матерiали». 19.30 «ТСН». 20.35 «Чистоnews». 20.45 Мелодрама «Двi матерi». (12+). 21.45 «Модель XL 2». 23.35 «Модель XL 2». 0.45 «ТСН». 0.50 «Модель XL 2». 1.30 Комедiя «Королева бензоколонки». 5.25 «ТСН».

НТН. 5.20 Х/ф «Якi ж були ми молодi». 7.00 Х/ф «Сiмнадцятий трансатлантичний». 8.40 Х/ф «Доля людини». 10.40 Т/с «Коломбо». (16+). 12.30 «Свiдок». 12.50 «Речовий доказ». 15.55 «Легенди карного розшуку». 16.30 «Свiдок». 16.50 «Легенди карного розшуку». 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Коломбо». (16+). 21.25 «Легенди карного розшуку». 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Кримiналiст». (16+). 2.05 «Таємницi кримiнального свiту». 3.05 «Свiдок». 3.35 «Випадковий свiдок». 3.45 «Правда життя. Професiї». 4.45 «Top Shop».

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 9.20 М/ф «Джастiн та лицарi доблестi». 11.00 Т/с «Усi жiнки–вiдьми». 13.00 Танька i Володька. 14.00 Одного разу пiд Полтавою. 15.00 Вiталька. 17.00 Панянка-селянка. 18.00 Чотири весiлля. 19.00 ЛавЛавСar 3. 20.00 Танька i Володька. 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 22.00 Сiмейка У. 23.00 ЛавЛавСar 3. 0.00 Країна У. 1.00 Т/с «Домашнiй арешт». 1.50 Теорiя зради. 2.50 Панянка-селянка. 3.40 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

UA:Перший. 6.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 6.30 Новини. 6.35 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини.

6.30 Ранок з Україною. 7.00 Сьогоднi. 7.10 Ранок з Україною. 8.00 Сьогоднi. 8.15 Ранок з Україною. 9.00 Сьогоднi. 9.30 Зоряний шлях. 10.30 Свекруха або невiстка. 11.20 Реальна мiстика. 13.20 Агенти справедливостi. (12+). 15.00 Сьогоднi. 15.30 Агенти справедливостi. (12+). 16.00 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

18.00 Т/с «Доктор Ковальчук 2». (12+). 19.00 Сьогоднi. 19.50 «Говорить Україна».

21.00 Т/с «Ти моя любима», 1 i 2 с. (12+). 23.00 Сьогоднi.

23.30 Т/с «CSI: Маямi». (16+). 1.30 Телемагазин.

2.00 Т/с «CSI: Маямi». (16+).

2.50 Реальна мiстика. 4.40 Агенти справедливостi. (12+).

11 жовтня 2018 року

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 9.45 Х/ф «Кiт у чоботях». 11.00 Т/с «Усi жiнки– вiдьми». 13.00 Танька i Володька. 14.00 Одного разу пiд Полтавою. 15.00 Вiталька. 17.00 Панянкаселянка. 18.00 Чотири весiлля. 19.00 ЛавЛавСar 3. 20.00 Танька i Володька. 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 22.00 Сiмейка У. 23.00 ЛавЛавСar 3. 0.00 Країна У. 1.00 Т/с «Домашнiй арешт». 1.50 Теорiя зради. 2.50 Панянка-селянка. 3.40 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

UA:Перший. 6.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки в воду. 6.30 Новини. 6.35 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.05 Доброго ранку, Країно!

12.05 Х/ф «Жiнка-кiшка». (16+). 12.45 Факти. День.

13.20 Х/ф «Жiнка-кiшка». (16+). 14.45 Т/с «Папаньки». (12+). 15.45 Факти. День. 16.20 Дизель-шоу. (12+).

17.45 Т/с «Марк+Наталка». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини 20.20 Громадянська оборона. 21.05 Факти. Вечiр.

8.45 Т/с «Любов напрокат». (12+). 10.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». (16+).

16.50 Хто проти блондинок? (12+). 19.00 Хто проти блондинок? (12+). 21.00 Будиночок на щастя. (12+).

22.00 Х/ф «Конвоїри».

0.05 Київ вдень i вночi. (16+).

1.05 Х/ф «Мобiльник». (18+).

22.40 «На трьох». (16+).

12.00 Новини.

12.25 Т/с «Абатство Даунтон». 13.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+).

20.00 МастерШеф. (12+). 22.00 Вiкна-Новини. 22.45 МастерШеф. (12+).

14.00 «Склад злочину». 14.50 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

2.25 «Стосується кожного». 3.10 «Орел i решка. Шопiнг». 4.30 «Подробицi»–«Час». 5.10 «Top Shop».

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 8.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 9.50 «Загублений свiт». 12.55 «Нове Шалене вiдео по-українськи». 13.25 Х/ф «В тилу ворога». (16+). 15.25 Х/ф «Морськi котики проти зомбi». (16+). 17.15 «Загублений свiт». 18.15 «Спецкор». 18.50 «ДжеДАI». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 20.30 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 21.35 Т/с «Касл 8». (16+). 23.15 Т/с «Касл 8». (16+). 0.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 1.50 «Облом.UA».

Футбол 1. 6.00,16.05 Журнал Лiги чемпiонiв. 6.30 Топ-матч. 6.45 Боснiя i Герцеговина–Пiвнiчна Iрландiя. Лiга Нацiй УЄФА. 8.35,18.55,4.35 Огляд 2-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 10.00,15.40 Футбол News. 10.25 Шотландiя–Португалiя. Контрольна гра. 12.15 «Великий футбол». 13.00 Польща–Iталiя. Лiга Нацiй УЄФА. 14.50 Огляд 1-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 16.35 Огляд матчу «Iспанiя–Англiя». Лiга Нацiй УЄФА. 16.50 Live. Казахстан–Андорра. Лiга Нацiй УЄФА. 20.20 Огляд матчу «Iталiя–Україна». Контрольна гра. 20.30,22.30,23.40 «Головна команда». 21.35 Live.

Україна–Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 0.40 Огляд 3-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 2.45 Вiрменiя– Македонiя. Лiга Нацiй УЄФА. 5.55 Програма передач.

ТВ-21. 10.00,18.00 Детектив «Тiнь долi», 5 с. (Iталiя). (16+). 11.00,19.00 Комедiя «Дрiбнi шахраї». (США). (16+). 12.35,20.35 Драма «Боєць». (США). (16+). 14.35,22.35 Драма «Не залишай мене». (Данiя). (16+). 16.20,0.20 Трилер «Панi в окулярах i з рушницею в автомобiлi». (Францiя–Бельгiя). (16+). Профiлактика.

НЛО-ТБ. 6.00 Оттак мастак! 7.00 Оттак мастак 3. 7.30 Мамареготала 8 (16+). 9.30 Т/с «Сишиш-шоу». (16+). 10.30 М/с «Футурама». (16+). 11.30 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.30 Т/с «Куратори». (16+). 17.40 Т/с «Сишиш-шоу. Бар». (16+). 18.40 Т/с «Дефективи 2». (16+). 19.45 Т/с «СуперКопи». (16+). 22.00 Т/с «Унiвер. Нова общага». (16+). 0.10 Мамареготала. (16+). 3.00 «Роздовбаї». (16+). 4.15 Оттак мастак! 5.10 Чистоплюї. (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Мiа та я 2». 8.00 М/с «Каспер». 9.00 «Ух ти show». 11.00 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 12.45 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 14.30

3.05 Зона ночi. 4.45 Абзац. 6.35 Kids` Time. 6.40 М/с «Том i Джерi шоу». 7.50 Kids` Time. 7.55 Київ вдень i вночi. (16+).

4.50 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

8.50 Т/с «Любов напрокат». (12+). 10.45 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». (16+).

5.35 Громадянська оборона. 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини 10.10 Громадянська оборона.

12.05 Х/ф «Прибрати Картера». 12.45 Факти. День.

13.20 Х/ф «Прибрати Картера». 14.45 Т/с «Папаньки». (12+). 15.45 Факти. День. 16.20 Дизель-шоу. (12+).

16.00 Будиночок на щастя. (12+). 17.00 Любов на виживання. (16+). 19.00 Любов на виживання. (16+). 21.00 Будиночок на щастя. (12+).

22.00 Х/ф «Золота дитина». 0.00 Київ вдень i вночi. (16+).

17.45 Т/с «Марк+Наталка». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини 20.20 Секретний фронт. 21.10 Факти. Вечiр.

1.00 Х/ф «Жах Амiтiвiлля». (16+). 2.40 Служба розшуку дiтей. 2.45 Зона ночi.

«Орел i решка. Навколо свiту». 15.30 «Орел i решка. Морський сезон». 16.30 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 17.30 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 19.10 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 21.00 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 22.00 «Орел i решка. Морський сезон». 23.00 «Орел i решка. Ювiлейний сезон». 0.50 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 1.50 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Квадратний метр. 8.50 Дiм на заздрiсть усiм. 10.50 Удачний проект. 12.10 Кориснi поради. 13.10 Код доступа. 14.00 Жахи на кухнi. 15.00 Спецiя. 15.30 Кориснi поради. 16.10 Зайвi 10 рокiв. 16.40 Зiрковi долi. 17.30 Дачна вiдповiдь. 18.30 Удачний проект. 20.30 Дачна вiдповiдь. 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Моя правда. 23.00 Готуємо разом. 0.40 Формула кохання. 2.20 Зiрковi долi. 3.30 Позаочi. 4.30 М/ф.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.

TV СЕРЕДА, 17 жовтня 5.10 Т/с «Анатомiя Грей».

5.40 М/ф. 6.10 «Слiдство вели...» 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини. 9.20 «Ранок з Iнтером».

7.05 Все буде добре! 9.05 МастерШеф. (12+). 13.00 Битва екстрасенсiв. (16+). 15.30 Все буде добре! 17.30 Вiкна-Новини. 18.00 Один за всiх. (16+).

10.00 Т/с «Абатство Даунтон». 12.00 Новини.

12.25 Т/с «Абатство Даунтон». 13.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+).

19.00 Т/с «Коли ми вдома». 20.00 МастерШеф. (12+). 22.00 Вiкна-Новини. 22.45 МастерШеф. (12+).

14.00 «Склад злочину». 14.50 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

21.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+). 22.00 Т/с «Однолюби».

23.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським».

21.30 Т/с «Папаньки». (12+). 22.40 «На трьох». (16+).

23.45 Х/ф «Зламана стрiла». . 1.50 Т/с «Прокурори». 2.30 Т/с «Патруль. Самооборона».

5.45 Х/ф «Циганка Аза». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Невiдома версiя. Вiрнi друзi». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «Спогади». 10.05 «Актори-фронтовики». 10.55 «Моя правда». 11.45 Х/ф «Веселi Жабокричi». 13.00 Х/ф «У любовi немає причин». (12+). 15.10 Х/ф «Доживемо до понедiлка». 17.10 Х/ф «Висота». 19.00 Т/с «Комiсар Рекс». 21.00 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 23.00 Х/ф «До мене, Мухтар!»

19.00 Т/с «Коли ми вдома».

10.10 Т/с «Абатство Даунтон».

0.00 Т/с «Розвiдники». (16+).

0.30 «Позаочi». 1.20 «Академiя смiху». 2.00 Т/с «Комiсар Рекс». 3.30 Кiноляпи. 4.10 Саундтреки. 4.55 Кiнотрейлери.

4.05 Скарб нацiї. 4.10 Еврика! 4.20 Служба розшуку дiтей. 4.25 Студiя Вашингтон. 4.30 Факти.

Enter-фiльм.

6.45 Все буде добре! 8.45 МастерШеф. (12+). 13.00 Битва екстрасенсiв. (16+). 15.30 Все буде добре! 17.30 Вiкна-Новини. 18.00 Один за всiх. (16+).

23.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським».

23.40 Х/ф «Прибрати Картера». (16+). 1.40 Х/ф «Повiнь», 2 с. 3.15 Т/с «Патруль. Самооборона».

8.00 Новини. 8.05 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.05 Доброго ранку, Країно! 9.25 Новини. 9.30 Погода. 9.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки в воду. 11.50 Телепродаж. 12.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 13.00 Новини. 13.15 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 14.40 Телепродаж. 15.00 Новини. 15.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 16.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Пляжний волейбол. Фiнали (юнаки). 18.35 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол 3х3. Пiвфiнали. 20.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Пляжний волейбол. Фiнали (дiвчата). 21.00 Новини. 21.25 Олiмпiйська доба. 21.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Пляжний волейбол. Фiнали (дiвчата). 23.30 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Карате. Фiнали. 1.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки в воду. 1.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрибки в воду.

4.55 Т/с «Анатомiя Грей».

5.40 М/ф. 6.10 «Слiдство вели...» 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини. 9.20 «Ранок з Iнтером».

21.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+). 22.00 Т/с «Однолюби».

21.25 Т/с «Папаньки». (12+).

Enter-фiльм.

19.20 «Секретнi матерiали». 19.30 «ТСН». 20.35 «Чистоnews». 20.45 Мелодрама «Двi матерi». (12+). 21.45 «Король десертiв». 23.40 «Король десертiв». 0.45 «ТСН». 0.50 «Король десертiв». 1.50 «Свiтське життя». 5.25 «ТСН».

НТН.

5.35 Громадянська оборона. 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини 10.10 Антизомби.

5.00 Х/ф «Фучжоу». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Невiдома версiя. Висота». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 М/ф. 9.40 «Спогади». 10.40 «Володимир Басов. Бiгун на довгi дистанцiї». 11.30 «Моя правда». 12.20 Х/ф «Лiсова пiсня». 14.10 Х/ф «Москаль-чародiй». 15.35 Х/ф «Бiля тихої пристанi». 17.05 Х/ф «Вiрнi друзi». 19.00 Т/с «Комiсар Рекс». 21.00 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 23.00 Х/ф «Мiж високих хлiбiв».

17.10 Т/с «Величне столiття. Нова Володарка».

3.25 Зона ночi. 4.50 Абзац. 6.30 Kids` Time. 6.35 М/с «Том i Джерi шоу». 7.45 Kids` Time. 7.50 Київ вдень i вночi. (16+).

4.50 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

7.05 Доброго ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.05 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.05 Доброго ранку, Країно! 9.25 Новини. 9.30 Погода. 9.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 11.25 Телепродаж. 11.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 13.00 Новини. 13.15 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 14.40 Телепродаж. 15.00 Новини. 15.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 16.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Стрiльба з лука (дiвчата). 18.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол 3х3. Чвертьфiнали. 20.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Легка атлетика. Фiнали. 21.00 Новини. 21.25 Олiмпiйська доба. 21.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Легка атлетика. Фiнали. 0.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Художня гiмнастика. 1.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Художня гiмнастика.

6.30 Снiданок з «1+1». 7.00 «ТСН». 7.10 Снiданок з «1+1». 8.00 «ТСН». 8.10 Снiданок з «1+1». 9.00 «ТСН». 9.10 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля». 10.55 «Одруження наослiп». 12.00 «ТСН». 12.20 «Одруження наослiп». 12.45 «Мiняю жiнку». 14.15 «Мiняю жiнку». 15.45 «Сiмейнi мелодрами». 16.45 «ТСН».

5.15 Х/ф «Грачi». 6.45 Х/ф «Нiагара». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Х/ф «Роби–раз!» (16+). 10.35 Т/с «Коломбо». (16+). 12.30 «Свiдок». 12.50 «Речовий доказ». 15.50 «Легенди карного розшуку». 16.30 «Свiдок». 16.50 «Легенди карного розшуку». 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Коломбо». (16+). 21.25 «Легенди карного розшуку». 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Кримiналiст». (16+). 2.05 «Таємницi кримiнального свiту». 3.05 «Свiдок». 3.35 «Випадковий свiдок». 3.55 «Правда життя. Професiї». 4.55 «Top Shop».

4.10 Скарб нацiї. 4.20 Еврика! 4.30 Факти.

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

0.25 «Позаочi». 1.15 «Академiя смiху». 1.50 Т/с «Комiсар Рекс». 3.20 Кiноляпи. 4.05 Саундтреки. 4.45 Кiнотрейлери.

0.00 Т/с «Розвiдники». (16+). 2.30 «Стосується кожного». 3.15 «Орел i решка. Шопiнг». 4.30 «Подробицi»–«Час». 5.15 «Top Shop». гра. 2.05 Iсландiя–Швейцарiя. Лiга Нацiй УЄФА. 3.55 Боснiя i Герцеговина–Пiвнiчна Iрландiя. Лiга Нацiй УЄФА. 5.45 Програма передач.

Канал «2+2».

ТВ-21.

6.00 М/ф. 8.00 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 8.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 9.35 «Спецкор». 10.15 «ДжеДАI». 10.55 «Загублений свiт». 12.55 «Помста природи». 13.30 Х/ф «В тилу ворога 2: Вiсь зла». (16+). 15.25 Х/ф «В тилу ворога: Колумбiя». (16+). 17.15 «Загублений свiт». 18.15 «Спецкор». 18.50 «ДжеДАI». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 20.30 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 21.35 Т/с «Касл 8». (16+). 23.15 Т/с «Касл 8». (16+). 0.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 1.50 «Облом.UA».

10.00,18.00,2.00 Детектив «Тiнь долi», 6 с. (Iталiя). (16+). 11.00,19.00,3.00 Комедiя «Матусин синок». (Францiя). (12+). 12.40,20.40,4.40 Драма «Нескiнченний спадок любовi». (США). (12+). 14.10,22.10,6.10 Драма «Елено». (Бразилiя). (18+). 16.10,0.10,8.10 Трилер «Поза розумним сумнiвом». (США–Саудiвська Аравiя). (16+).

Футбол 1. 6.00 Огляд матчу «Польща–Iталiя». Лiга Нацiй УЄФА. 6.10 Iрландiя–Уельс. Лiга Нацiй УЄФА. 8.00 Огляд 3-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.25 Францiя– Нiмеччина. Лiга Нацiй УЄФА. 12.15 Огляд 2-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 12.55 Бельгiя– Нiдерланди. Контрольна гра. 14.45 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 16.05,19.00 «Головна команда». 17.10 Україна–Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 19.55 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 20.45 Iспанiя–Англiя. Лiга Нацiй УЄФА. 22.50 Огляд 1-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 0.15 Данiя–Австрiя. Контрольна

НЛО-ТБ. 6.00 Оттак мастак! 7.00 Оттак мастак 3. 7.30 Мамареготала 8 (16+). 9.50 Т/с «Сишиш-шоу». (16+). 10.50 М/с «Футурама». (16+). 11.50 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.40 Т/с «Куратори». (16+). 17.40 Т/с «Сишиш-шоу. Бар». (16+). 18.40 Т/с «Дефективи 2». (16+). 19.45 Т/с «СуперКопи». (16+). 22.00 Т/с «Унiвер. Нова общага». (16+). 0.05 Мамареготала. (16+). 3.00 «Роздовбаї». (16+). 4.15 Оттак мастак! 5.05 Чистоплюї. (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Мiа та я 2». 8.00 М/с «Каспер». 9.00 «Ух ти show». 11.00 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 12.45 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 14.30 «Орел i решка. Навколо свiту». 15.30 «Орел i решка. Морський сезон». 16.30 «Орел i решка.

Перезавантаження. Америка». 17.30 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 19.10 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 21.00 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 22.00 «Орел i решка. Морський сезон». 23.00 «Орел i решка. Ювiлейний сезон». 1.00 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 1.50 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Квадратний метр. 8.50 Дiм на заздрiсть усiм. 10.50 Удачний проект. 12.10 Кориснi поради. 13.10 Код доступа. 14.00 Гордон Рамзi готує вдома: сезоннi страви. 15.00 Зайвi 10 рокiв. 15.30 Кориснi поради. 16.10 Зайвi 10 рокiв. 16.40 Зiрковi долi. 17.30 Дачна вiдповiдь. 18.30 Удачний проект. 20.30 Дачна вiдповiдь. 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Моя правда. 23.00 Готуємо разом. 0.40 Формула кохання. 2.20 Зiрковi долi. 3.30 Позаочi. 4.30 М/ф.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.


ТV ЧЕТВЕР, 18 жовтня

www.vestnik.in.ua | 11 жовтня 2018 року

6.30 Ранок з Україною. 7.00 Сьогоднi. 7.10 Ранок з Україною. 8.00 Сьогоднi. 8.15 Ранок з Україною. 9.00 Сьогоднi. 9.30 Зоряний шлях. 10.30 Свекруха або невiстка. 11.20 Реальна мiстика. 13.20 Агенти справедливостi. (12+). 15.00 Сьогоднi. 15.30 Агенти справедливостi. (12+). 16.00 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

18.00 Т/с «Доктор Ковальчук 2». (12+). 19.00 Сьогоднi. 19.50 «Говорить Україна».

21.00 Т/с «Ти моя любима». (12+). 23.00 Сьогоднi. 23.20 Контролер.

0.00 Т/с «CSI: Маямi». (16+).

1.45 Телемагазин. 2.15 Реальна мiстика. 4.40 Агенти справедливостi. (12+).

6.30 Снiданок з «1+1». 7.00 «ТСН». 7.10 Снiданок з «1+1». 8.00 «ТСН». 8.10 Снiданок з «1+1». 9.00 «ТСН». 9.10 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля». 11.00 «Одруження наослiп». 12.00 «ТСН». 12.20 «Одруження наослiп». 12.50 «Мiняю жiнку». 14.15 «Мiняю жiнку». 15.45 «Сiмейнi мелодрами». 16.45 «ТСН».

17.10 Т/с «Величне столiття. Нова Володарка».

19.20 «Секретнi матерiали». 19.30 «ТСН». 20.35 «Чистоnews». 20.45 Мелодрама «Двi матерi». (12+). 21.45 Мелодрама «Двi матерi». (12+). 22.45 «Право на владу». 0.45 «ТСН». 0.50 Драма «Белль». (12+). 4.50 Мультфiльм. 5.25 «ТСН».

НТН. 5.55 Х/ф «Зворотного шляху немає». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Х/ф «Зворотного шляху немає». 10.35 Т/с «Коломбо». (16+). 12.30 «Свiдок». 12.50 «Речовий доказ». 15.55 «Легенди карного розшуку». 16.30 «Свiдок». 16.50 «Легенди карного розшуку». 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Коломбо». (16+). 21.25 «Легенди карного розшуку». 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Кримiналiст». (16+). 2.05 «Таємницi кримiнального свiту». 3.00 «Свiдок». 3.30 «Випадковий свiдок». 3.45 «Правда життя. Професiї». 4.45 «Top Shop».

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 9.45 Х/ф «Рапунцель». 11.00 Т/с «Усi жiнки– вiдьми». 13.00 Танька i Володька. 14.00 Одного разу пiд Полтавою. 15.00 Вiталька. 17.00 Панянкаселянка. 18.00 Чотири весiлля. 19.00 ЛавЛавСar 3. 20.00 Танька i Володька. 21.00 Одного разу пiд Полтавою. 22.00 Сiмейка У. 23.00 ЛавЛавСar 3. 0.00 Країна У. 1.00 Т/с «Домашнiй арешт». 1.50 Теорiя зради. 2.50 Панянка-селянка. 3.40 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

UA:Перший. 6.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол 3х3. Фiнали. 6.30 Новини. 6.35 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.05 Доброго ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.05 Доброго ранку,

4.05 Скарб нацiї. 4.15 Еврика! 4.25 Студiя Вашингтон. 4.30 Факти.

3.00 Зона ночi. 4.35 Абзац. 6.25 Kids` Time. 6.30 М/с «Том i Джерi шоу». 7.40 Kids` Time. 7.45 Київ вдень i вночi. (16+).

4.50 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 5.35 Громадянська оборона. 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини 10.10 Секретний фронт.

8.45 Т/с «Любов напрокат». (12+). 10.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки». (16+).

12.00 Х/ф «Зламана стрiла».

15.50 Будиночок на щастя. (12+). 17.00 Хто зверху? (12+). 19.00 Хто зверху? (12+). 21.00 Будиночок на щастя. (12+).

12.45 Факти. День.

13.20 Х/ф «Зламана стрiла». 14.45 Т/с «Папаньки». (12+). 15.45 Факти. День. 16.20 Дизель-шоу. (12+).

22.00 Х/ф «Пустун». (16+).

17.45 Т/с «Марк+Наталка». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини 20.15 Громадянська оборона. 21.00 Факти. Вечiр.

0.00 Київ вдень i вночi. (16+).

1.00 Х/ф «Машина часу».

2.55 Служба розшуку дiтей.

21.20 Т/с «Папаньки». (12+).

Enter-фiльм.

6.30 Все буде добре! 8.25 МастерШеф. (12+). 13.00 Битва екстрасенсiв. (16+). 15.30 Все буде добре! 17.30 Вiкна-Новини. 18.00 Один за всiх. (16+).

10.00 Т/с «Абатство Даунтон». 12.00 Новини.

12.25 Т/с «Абатство Даунтон». 13.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+).

19.00 Т/с «Коли ми вдома».

20.00 Зваженi та щасливi. (12+). 22.00 Вiкна-Новини. 22.45 Зваженi та щасливi. (12+).

14.00 «Склад злочину». 14.50 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi».

21.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+). 22.00 Т/с «Однолюби». 0.00 Т/с «Розвiдники». (16+). 2.30 Х/ф «Подарунок на iменини».

0.10 Х/ф «Протистояння». (16+). 1.55 Т/с «Прокурори». 2.40 Т/с «Патруль. Самооборона».

5.35 Х/ф «Лимерiвна». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Моя правда». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «Спогади». 9.55 «З любов`ю. Юрiй Нiкулiн». 10.45 «Моя правда». 11.35 Х/ф «Тримайся, козаче!» 13.00 Х/ф «Салма i Салим». 15.25 Х/ф «Солодка жiнка». 17.15 Х/ф «Закоханий за власним бажанням». 19.00 Т/с «Комiсар

4.40 Т/с «Анатомiя Грей».

5.45 М/ф. 6.10 «Слiдство вели...» 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини. 9.20 «Ранок з Iнтером».

23.00 «Слiдство вели...»

22.20 Новi лiдери.

Країно! 9.00 Новини. 9.05 Доброго ранку, Країно! 9.25 Новини. 9.30 Погода. 9.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Баскетбол 3х3. Фiнали. 10.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 11.25 Телепродаж. 11.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 12.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Бокс. Фiнали. 14.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 15.00 Новини. 15.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 15.35 Телепродаж. 16.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Карате. Фiнали. 16.30 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Футзал. Фiнали. 18.00 Iнформацiйна година. 19.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Футзал. Фiнали. 21.00 Новини. 21.25 Олiмпiйська доба. 21.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Бокс. Фiнали. 1.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Карате. Фiнали. 1.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Карате. Фiнали. 2.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Церемонiя закриття. 3.00 Новини. 3.20 Тема дня. 3.40 Погода. 3.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018.

13

3.35 «Орел i решка. Шопiнг». 4.45 «Top Shop».

Рекс». 21.00 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 23.00 Х/ф «Сплячий лев». 0.20 «Позаочi». 1.10 «Академiя смiху». 1.50 Т/с «Комiсар Рекс». 3.20 Кiноляпи. 4.00 Саундтреки. 4.45 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 8.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 9.35 «Спецкор». 10.15 «ДжеДАI». 10.55 «Загублений свiт». 12.55 «Нове Шалене вiдео по-українськи». 13.10 Х/ф «Неймовiрне життя Волтера Мiттi». 15.15 Х/ф «Транс». (16+). 17.15 «Загублений свiт». 18.15 «Спецкор». 18.50 «ДжеДАI». 19.25 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 20.30 Т/с «Ментiвськi вiйни. Харкiв». (16+). 21.35 Т/с «Касл 8». (16+). 23.15 Т/с «Касл 8». (16+). 0.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 1.50 «Облом.UA».

Футбол 1. 6.00 Румунiя–Сербiя. Лiга Нацiй УЄФА. 7.45 Журнал Лiги чемпiонiв. 8.15 Шотландiя–Португалiя. Контрольна гра. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.25,13.20 «Головна команда». 11.30 Україна– Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 14.15 Огляд 3-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 16.05 Польща–Iталiя. Лiга Нацiй УЄФА. 17.55 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 18.50 Iсландiя–Швейцарiя. Лiга Нацiй УЄФА. 20.40 Францiя–Нiмеччина. Лiга Нацiй УЄФА. 22.50 Огляд 2-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 0.15 Iрландiя–Уельс. Лiга Нацiй УЄФА.

2.05 Казахстан–Андорра. Лiга Нацiй УЄФА. 3.55 Хорватiя–Йорданiя. Контрольна гра. 5.45 Програма передач.

ТВ-21. 10.00,18.00,2.00 Детектив «Тiнь долi», 7 с. (Iталiя). (16+). 11.00,19.00,3.00 Драма «Гаряче серце». (Литва). (16+). 13.00,21.00,5.00 Мелодрама «Велике весiлля». (США). (16+). 14.30,22.30,6.30 Трилер «Клятва». (Iсландiя). (18+). 16.15,0.15,8.15 Мелодрама «Сльози пiд дощем». (Великобританiя). (12+).

НЛО-ТБ. 6.00 Оттак мастак! 7.00 Оттак мастак 3. 7.30 Мамареготала 8 (16+). 9.30 Т/с «Сишиш-шоу». (16+). 10.50 М/с «Футурама». (16+). 11.50 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.40 Т/с «Куратори». (16+). 17.40 Т/с «Сишиш-шоу. Бар». (16+). 18.40 Т/с «Дефективи 2». (16+). 19.45 Т/с «СуперКопи». (16+). 22.00 Т/с «Унiвер. Нова общага». (16+). 0.05 Мамареготала. (16+). 3.00 «Роздовбаї». (16+). 4.20 Оттак мастак! 5.05 Чистоплюї. (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Мiа та я 2». 8.00 М/с «Каспер». 9.00 «Ух ти show». 11.00 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 12.45 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 14.30 «Орел i решка. Навколо свiту». 15.30 «Орел i решка. Морський сезон». 16.30 «Орел i решка.

Перезавантаження. Америка». 17.30 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 19.10 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 21.00 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 22.00 «Орел i решка. Морський сезон». 23.00 «Орел i решка. Ювiлейний сезон». 1.00 «Орел i решка. Незвiдана Європа». 1.50 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Квадратний метр. 8.50 Дiм на заздрiсть усiм. 10.50 Удачний проект. 12.10 Кориснi поради. 13.10 Код доступа. 14.00 Гордон Рамзi готує вдома: сезоннi страви. 15.00 Зайвi 10 рокiв. 15.30 Кориснi поради. 16.10 Зайвi 10 рокiв. 16.40 Зiрковi долi. 17.30 Дачна вiдповiдь. 18.30 Удачний проект. 20.30 Дачна вiдповiдь. 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Моя правда. 23.00 Готуємо разом. 0.40 Формула кохання. 2.20 Зiрковi долi. 3.30 Позаочi. 4.30 М/ф.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.

ТV П’ЯТНИЦЯ, 19 жовтня 6.30 Ранок з Україною. 7.00 Сьогоднi. 7.10 Ранок з Україною. 8.00 Сьогоднi. 8.15 Ранок з Україною. 9.00 Сьогоднi. 9.30 Зоряний шлях. 10.30 Свекруха або невiстка. 11.20 Реальна мiстика. 13.20 Агенти справедливостi. (12+). 15.00 Сьогоднi. 15.30 Агенти справедливостi. (12+). 16.00 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

18.00 Т/с «Доктор Ковальчук 2». (12+). 19.00 Сьогоднi. 19.50 «Говорить Україна».

21.00 Т/с «Дочки-мачухи», 1 i 2 с. (12+). 23.00 Сьогоднi. 23.20 По слiдах.

0.00 Т/с «Дочки-мачухи». (12+). 2.00 Телемагазин. 2.30 Сьогоднi. 3.30 Реальна мiстика. 5.00 Зоряний шлях.

6.30 Снiданок з «1+1». 7.00 «ТСН». 7.10 Снiданок з «1+1». 8.00 «ТСН». 8.10 Снiданок з «1+1». 9.00 «ТСН». 9.10 Снiданок з «1+1». 9.30 «Чотири весiлля». 11.00 «Одруження наослiп». 12.00 «ТСН». 12.20 «Одруження наослiп». 12.50 «Мiняю жiнку». 14.15 «Мiняю жiнку». 15.45 «Сiмейнi мелодрами». 16.45 «ТСН».

17.10 Т/с «Величне столiття. Нова Володарка». 19.20 «Секретнi матерiали». 19.30 «ТСН». 20.15 «Лiга смiху». 22.20 «Iгри приколiв». 23.20 «Вечiрнiй Київ». 1.20 «Розсмiши комiка». 5.15 «Чистоnews».

НТН. 5.45 Х/ф «Розпад». 7.10 Х/ф «Все перемагає любов». 8.30 Ранковий «Свiдок». 9.00 Х/ф «У небi «Нiчнi вiдьми». 10.35 Т/с «Коломбо». (16+). 12.30 «Свiдок». 12.50 «Речовий доказ». 15.50 «Легенди карного розшуку». 16.30 «Свiдок». 16.55 «Легенди карного розшуку». 19.00 «Свiдок». 19.30 Т/с «Коломбо». (16+). 21.25 «Легенди карного розшуку». 23.15 «Свiдок». 23.45 Т/с «Кримiналiст». (16+). 2.05 «Таємницi кримiнального свiту». 2.55 «Свiдок». 3.25 «Випадковий свiдок». 3.45 «Правда життя. Професiї». 5.15 «Top Shop».

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 9.20 Х/ф «Везунчик». 11.00 Т/с «Усi жiнки– вiдьми». 13.00 Танька i Володька. 14.00 Одного разу пiд Полтавою. 15.00 Вiталька. 16.30 Х/ф «Гарфiлд». 18.00 Чотири весiлля. 19.00 ЛавЛавСar 3. 20.00 Танька i Володька. 21.00 М/ф «Пiнгвiни Мадагаскару». 22.45 Х/ф «Медовий мiсяць у Вегасi». (16+). 0.30 ЛавЛавСar 3. 1.30 17+. 2.30 Панянка-селянка. 3.20 Вiталька.

UA:Перший. 6.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 6.30 Новини. 6.35 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.05 Доброго ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.05 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.05 До-

4.00 Скарб нацiї. 4.10 Еврика! 4.15 Служба розшуку дiтей. 4.20 Студiя Вашингтон. 4.25 Факти.

4.45 Т/с «Вiддiл 44». (16+).

5.35 Громадянська оборона. 6.30 Ранок у великому мiстi. 8.45 Факти. Ранок. 9.15 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 10.10 Громадянська оборона.

12.25 Х/ф «Протистояння». (16+). 12.45 Факти. День.

13.20 Х/ф «Протистояння». (16+). 14.45 Т/с «Папаньки». (12+).

3.00 Зона ночi. 4.05 Абзац. 5.45 Kids` Time. 5.50 М/с «Том i Джерi шоу». 6.45 Kids` Time. 6.50 Київ вдень i вночi. (16+). 7.50 Ревiзор. 10.00 Пристрастi за ревiзором. 13.00 Будиночок на щастя. (12+). 16.30 Топ-модель. (16+). 19.00 Топ-модель. (16+). 21.40 Любов на виживання. (16+). 23.30 Київ вдень i вночi. (16+).

0.40 Х/ф «Мобiльник». (18+). 2.25 Служба розшуку дiтей. 2.30 Зона ночi.

15.45 Факти. День. 16.20 Дизель-шоу. (12+).

17.40 Т/с «Марк+Наталка». (16+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини з К. Стогнiєм. 20.20 Антизомбi. 21.05 Факти. Вечiр. 21.30 Дизель-шоу. (12+).

Enter-фiльм. 5.30 Х/ф «Мартин Боруля». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Моя правда». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «Спогади». 9.55 «Два Миронова». 10.45 «Моя правда». 11.35 Х/ф «Небилицi про Iвана». 13.15 Х/ф «Богдан-Зиновiй Хмельницький». 15.30 Х/ф «Застава в горах». 17.25 Х/ф «До мене, Мухтар!» 19.00 Т/с «Комiсар Рекс». 21.00 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 23.00 Х/ф «До Чорного моря». 0.20 Х/ф «Дiвчина з гiтарою». 2.00 Т/с «Комiсар Рекс». 3.30 Кiноляпи. 4.20 Саундтреки. 5.05 Кiнотрейлери.

10.00 Т/с «Абатство Даунтон». 12.00 Новини.

5.55 Т/с «Коли ми вдома». 6.55 Х/ф «Спокута». 8.50 Т/с «Швидка допомога». (12+). 17.30 Вiкна-Новини. 18.00 Один за всiх. (16+).

19.00 Т/с «Коли ми вдома».

20.00 Цiєї митi рiк потому. (12+). 22.00 Вiкна-Новини. 22.45 Ультиматум. (16+).

12.25 Т/с «Абатство Даунтон». 13.00 Т/с «Платня за порятунок». (12+).

14.00 «Склад злочину». 14.50 «Речдок». 15.45 «Речдок». 16.45 «Речдок». 17.40 Новини. 18.00 «Стосується кожного». 20.00 «Подробицi тижня». 22.00 «Слiдство вели...» з Л. Каневським».

23.50 Х/ф «Другоряднi люди».

0.00 Т/с «Марк+Наталка». (16+). 3.40 Т/с «Патруль. Самооборона». брого ранку, Країно! 9.25 Новини. 9.30 Погода. 9.40 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 11.25 Телепродаж. 11.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 13.00 Новини. 13.15 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 14.40 Телепродаж. 15.00 Новини. 15.10 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. 16.25 Телепродаж. 16.45 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Церемонiя закриття. 18.00 Iнформацiйна година. 18.50 VoxCheck. 19.00 Чудова гра. 19.25 Д/с «Неповторна природа». 20.30 Перша шпальта. 21.00 Новини. 21.25 Олiмпiйська доба. 21.50 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Яскравi моменти. 23.00 III лiтнi Юнацькi Олiмпiйськi iгри 2018. Церемонiя закриття. 0.10 Iнформацiйна година. 1.00 Погода. 1.10 «Богдан Гаврилишин. Мiсiя-Свобода». 2.00 Д/с «Орегонський путiвник». 3.00 Новини. 3.20 Тема дня.

6.00 М/ф. 6.15 «Слiдство вели...» з Л. Каневським». 7.00 Новини. 7.10 «Ранок з Iнтером». 8.00 Новини. 8.10 «Ранок з Iнтером». 9.00 Новини. 9.20 «Ранок з Iнтером».

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 Т/с «Пляжний коп 2». (16+). 8.55 Т/с «Пляжний коп 3». (16+). 9.35 «Спецкор». 10.15 «ДжеДАI». 10.55 «Загублений свiт». 12.55 Вiдеобiмба. 13.25 Х/ф «Ефект близнят: Вампiри». (16+). 15.30 Х/ф «Ефект близнят: Меч iмператора». (16+). 17.15 «Загублений свiт». 18.15 «Спецкор». 18.50 «ДжеДАI». 19.25 Х/ф «В`язень». (16+). 21.15 Х/ф «Битва драконiв». (16+). 23.05 «Змiшанi єдиноборства. UFC 212». 1.25 «Цiлком таємно». 3.20 «Облом.UA».

Футбол 1. 6.00 Огляд матчу «Шотландiя–Португалiя». Контрольна гра. 6.10 Бельгiя–Нiдерланди. Контрольна гра. 8.00 Огляд матчу «Румунiя–Сербiя». Лiга Нацiй УЄФА. 8.10 Данiя–Австрiя. Контрольна гра. 10.00,15.40,22.30 Футбол News. 10.25 Iрландiя–Уельс. Лiга Нацiй УЄФА. 12.10 Францiя–Нiмеччина. Лiга Нацiй УЄФА. 13.55 Україна–Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 16.05 Iспанiя– Англiя. Лiга Нацiй УЄФА. 18.00 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 18.30,20.55 «Тур Online». 18.55 Live. Шахтар–Десна. Чемпiонат України. 19.45 Футбол Tables. 21.20 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 22.15,5.35 Топ-матч. 22.50 Огляд 3-го iгрового дня. Лiга Нацiй УЄФА. 0.55 Румунiя– Сербiя. Лiга Нацiй УЄФА. 2.45 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 3.15 Шотландiя–Португалiя.

2.05 «Речдок». 4.10 «Великi українцi». 4.55 «Top Shop». 5.25 «Вдалий проект».

Контрольна гра. 5.05 Свiт Прем`єр-лiги. 5.45 Програма передач.

ТВ-21. 10.00,18.00,2.00 Детектив «Тiнь долi», 8 с. (Iталiя). (16+). 11.05,19.05,3.05 Драма «Подорож з Парижа». (Францiя). (16+). 12.30,20.30,4.30 Трилер «Кров`ю i потом. Анаболiки». (США). (16+). 14.40,22.40,6.40 Драма «Божевiльнi». (США). (16+). 16.25,0.25,8.25 Драма «Хронiк». (Мексика– Францiя). (16+).

НЛО-ТБ. 6.00 Оттак мастак! 7.00 Оттак мастак 3. 7.30 Мамареготала 8 (16+). 9.30 Т/с «Сишиш-шоу». (16+). 10.50 М/с «Футурама». (16+). 11.50 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.40 Т/с «Куратори». (16+). 17.40 Т/с «Сишиш-шоу. Бар». (16+). 18.40 Т/с «Дефективи 2». (16+). 19.45 Т/с «СуперКопи». (16+). 20.15 Х/ф «Ван Хельсiнг». (16+). 23.00 «Без краватки 2». (16+). 23.20 Х/ф «Американський пирiг: Знову разом». (18+). 1.40 Мамареготала. (16+). 3.25 Роздовбаї. (16+). 4.20 Оттак мастак! 5.10 Чистоплюї. (16+).

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Мiа та я 2». 8.00 М/с «Каспер». 9.00 М/ф «Барбi: Казкова країна». 10.15 «Ух ти show». 11.00 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 12.45 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 14.30 «Орел

i решка. Навколо свiту». 15.30 «Орел i решка. Морський сезон». 16.30 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 17.30 Т/с «Дорогий лiкар». (16+). 19.10 Т/с «Доктор Хаус». (16+). 21.00 «Орел i решка. Перезавантаження. Америка». 22.00 «Орел i решка. Морський сезон». 23.00 «Орел i решка. Ювiлейний сезон». 1.00 «Вечiрнiй квартал». 2.20 «Орел i решка. Незвiдана Європа».

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Квадратний метр. 8.50 Дiм на заздрiсть усiм. 10.50 Удачний проект. 12.10 Кориснi поради. 13.10 Код доступа. 14.00 Гордон Рамзi готує вдома: сезоннi страви. 15.00 Зайвi 10 рокiв. 15.30 Кориснi поради. 16.10 Зайвi 10 рокiв. 16.40 Зiрковi долi. 17.30 Дачна вiдповiдь. 18.30 Удачний проект. 20.30 Дачна вiдповiдь. 21.30 Зiрковi долi. 22.10 Моя правда. 23.00 Готуємо разом. 0.40 Формула кохання. 2.20 Позаочi. 3.30 Позаочi. 4.30 М/ф.

Бiгудi-ТБ. 6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.


ТV СУБОТА, 20 жовтня

www.vestnik.in.ua | 11 жовтня 2018 року

7.00 Сьогоднi. 7.15 Зоряний шлях.

8.30 Т/с «Ти моя любима». (12+). 12.20 Т/с «Експресвiдрядження», 1 i 2 с. 15.00 Сьогоднi.

15.20 Т/с «Експресвiдрядження». 16.45 Т/с «Подаруй менi життя», 1 i 2 с. (12+). 19.00 Сьогоднi.

20.00 Т/с «Подаруй менi життя». (12+). 22.00 Т/с «Трава пiд снiгом». (16+). 1.50 Телемагазин.

6.00 «ТСН». 7.00 «Грошi». 8.00 «Снiданок. Вихiдний». 10.00 «Їмо за 100». 10.35 «Їмо за 100». 11.20 «Свiтське життя». 12.30 «Модель XL 2». 14.25 «Король десертiв». 16.30 «Вечiрнiй квартал». 18.30 «Розсмiши комiка». 19.30 «ТСН». 20.15 «Українськi сенсацiї». 21.15 «Жiночий квартал». 23.15 «Свiтське життя». 0.15 «Iгри приколiв». 1.15 «Вечiрнiй Київ». 5.20 «Секретнi матерiали».

2.20 Т/с «CSI: Маямi». (16+). 3.45 Реальна мiстика. 5.20 Зоряний шлях.

НТН. 6.15 Х/ф «Вiчний поклик». 12.00 «Україна вражає». 12.50 «Речовий доказ». 16.00 «Легенди карного розшуку». 19.00 «Свiдок». 19.30 Х/ф «Кухарка». 21.00 Х/ф «Ас iз асiв». 23.00 Х/ф «Немислиме». (18+). 0.55 «Таємницi кримiнального свiту». 2.00 «Свiдок». 2.35 «Випадковий свiдок». 2.55 «Правда життя. Професiї». 3.55 «Речовий доказ». 4.15 «Легенди бандитської Одеси». 5.00 «Top Shop».

5.00 Скарб нацiї. 5.10 Еврика! 5.20 Факти. 5.40 Бiльше нiж правда. 7.25 Я зняв! 9.20 Дизель-шоу. (12+). 10.45 Особливостi нацiональної роботи 4. 11.45 Особливостi нацiональної роботи 4. 12.45 Факти. День. 13.00 «На трьох». (16+).

UA:Перший. 6.00 М/с «Ведмедi-сусiди». 6.30 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.10 Доброго ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.10 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.10 Доброго ранку, Країно! 9.30 М/с «Ведмедi-сусiди». 10.00 Лайфхак українською. 10.10 Д/с «Це цiкаво». 10.40 Чудова гра. 11.05 Телепродаж. 11.30 Хто в домi хазяїн? 12.00 Сильна доля. 13.00 Х/ф «Пророк Моiсей–вождьвизволитель», 1 с. 14.45 Погода. 14.50 Казки,

18.30 Х/ф «Залiзна людина». (16+). 21.00 Х/ф «Залiзна людина 2». (16+). 23.30 Х/ф «Виходу немає». (16+).

14.50 Т/с «Папаньки». (12+). 18.45 Факти. Вечiр. 19.20 Надзвичайнi новини. Пiдсумки з К. Стогнiєм.

1.30 Зона ночi.

перевiренi часом. «Веронiка». 16.30 Телепродаж. 16.50 Т/с «Галерея Вельвет». (12+). 20.00 Розсекречена iсторiя. 21.00 Новини. 21.30 Концертна програма «Арсен Мiрзоян. Київ». 22.25 Д/с «Неповторна природа». 22.55 Свiтло. 23.55 Погода. 0.05 Д/с «Незвичайнi культури». 0.30 Д/с «Дива Китаю». 1.00 Погода. 1.10 Новини. 1.35 Д/с «Китайський живопис». 2.00 Погода. 2.10 Д/с «Смачнi iсторiї». 3.00 Новини. 3.20 Погода. 3.30 Свiтло. 4.25 Вiйна i мир. 5.05 Розсекречена iсторiя. 5.45 Х/ф «Веселi Жабокричi». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Моя правда». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «Квiтка. Голос в єдиному екземплярi». 10.15 «Невiдома версiя. Iван Васильович змiнює професiю». 11.10 Х/ф «Жертва в iм`я любовi». 14.00 Х/ф «Ключi вiд неба». 15.20 Х/ф «Блакитна стрiла». 17.10 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 21.00 Х/ф «Доля людини». 22.55 Х/ф «Дороги назад немає». 2.40 «Позаочi». 3.20 Кiноляпи. 4.10 Саундтреки. 4.55 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.00 «102. Полiцiя». 8.55 «Загублений свiт». 12.55 Х/ф «Битва драконiв». (16+). 14.45 Х/ф «В тилу ворога: Колумбiя». (16+). 16.35 Х/ф «Команда 8: В тилу ворога». (16+). 18.30 Х/ф «В iм`я Бен-Гура». (16+). 20.05 Х/ф «Геркулес». (16+). 22.00 Х/ф «Хижак». (18+). 0.05 Х/ф «Хмарний атлас». (16+). 3.20 «Люстратор. Прокляття систе-

6.25 М/ф. 6.55 «Чекай на мене. Україна».

8.45 Х/ф «Солдат Iван Бровкiн». 10.30 Х/ф «Iван Бровкiн на цiлинi». 12.30 Х/ф «Бiле сонце пустелi». 14.15 Т/с «Абатство Даунтон». 20.00 «Подробицi». 20.30 Концерт «Iнтер. Один на всiх. Мiльйонам наших глядачiв присвячується».

5.00 Т/с «Коли ми вдома». 5.55 Т/с «Коли ми вдома».

8.00 Караоке на Майданi. 9.00 Все буде смачно! 9.55 Битва екстрасенсiв. (16+). 12.00 Зваженi та щасливi. (12+). 15.00 Хата на тата. (12+). 19.00 Х-Фактор. 21.55 Invictus. Iгри нескорених 2018. (12+). 22.55 Цiєї митi рiк потому. (12+).

22.30 Т/с «Господиня великого мiста».

2.15 «Євгенiй Крилатов. Саундтрек епохи».

20.10 Х/ф «Макс Пейн». (16+). 22.20 Х/ф «Iнтерстеллар». (16+). 1.40 Т/с «Прокурори». 3.05 Т/с «Патруль. Самооборона».

Enter-фiльм.

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 11.30 М/ф «Мавпи в космосi 2: Удар у вiдповiдь». 12.50 Х/ф «Кiт у чоботях». 14.00 Чотири весiлля. 17.15 Х/ф «Медовий мiсяць у Вегасi». (16+). 19.00 Одного разу пiд Полтавою. 21.00 Танька i Володька. 23.00 Країна У. 1.00 БарДак. 2.00 17+. 3.00 Панянка-селянка. 3.50 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

3.00 Зона ночi. 5.05 Kids` Time. 5.10 М/с «Лунтiк i його друзi». 6.25 Kids` Time. 6.30 Гастарбайтери. 12.30 Хто проти блондинок? (12+). 14.30 Хто зверху? (12+). 16.30 М/ф «Унiверситет монстрiв».

14

2.55 Х/ф «Як посварився Iван Iванович з Iваном Никифоровичем». 4.00 «Стосується кожного». 4.45 «Top Shop». 5.15 «Стосується кожного».

ми». 4.45 «Облом.UA».

Футбол 1. 6.00 Польща–Iталiя. Лiга Нацiй УЄФА. 7.45 Чемпiонат Iталiї. Передмова до туру. 8.15 Францiя–Нiмеччина. Лiга Нацiй УЄФА. 10.00,22.15 Футбол News. 10.25 Україна–Чехiя. Лiга Нацiй УЄФА. 12.15 Шахтар–Десна. Чемпiонат України. 14.00,16.25 «Check-in». 14.25 Live. Челсi–МЮ. Чемпiонат Англiї. 16.55 Live. Вест Хем–Тоттенхем. Чемпiонат Англiї. 18.55 Live. Ювентус–Дженоа. Чемпiонат Iталiї. 19.45 Футбол Tables. 20.55 Свiт Прем`єр-лiги. 21.25 Live. Удiнезе– Наполi. Чемпiонат Iталiї. 23.25 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 0.20 Марiуполь–Зоря. Чемпiонат України. 2.10 Хаддерсфiлд–Лiверпуль. Чемпiонат Англiї. 4.00 Ворскла–Динамо. Чемпiонат України. 5.50 Програма передач.

Check-In. 11.00 М/с «Сiмпсони». (16+). 16.50 Х/ф «Ван Хельсiнг». (16+). 19.20 Х/ф «Бiлоснiжка та Мисливець». (16+). 22.00 Х/ф «Людина-вовк». (18+). 0.00 Х/ф «Стiвен Кiнг. Срiбна куля». (18+). 2.00 «Роздовбаї». (16+). 3.10 Оттак мастак! 4.00 Чистоплюї. (16+). 5.00 Оттак мастак 3.

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Каспер». 8.30 Т/с «Пригоди Геркулеса». 10.10 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 12.00 «Ух ти show». 13.10 М/ф «Барбi: Казкова країна». 14.35 «Орел i решка. Шопiнг». 15.35 «Орел i решка. Навколо свiту». 17.30 Т/с «Пригоди Геркулеса». 19.10 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 21.00 «Орел i решка. Навколо свiту». 22.00 «Орел i решка. Рай та пекло». 0.10 Х/ф «Оселя зла 3». (16+). 1.50 «Орел i решка. Рай та пекло». 2.40 «Нiчне життя».

ТВ-21. 10.00,18.00,2.00 Драма «Василiса», 1 с. (12+). 10.55,18.55,2.55 Мелодрама «Даю рiк». (Нiмеччина–Францiя). (16+). 12.35,20.35,4.35 Драма «Ворошиловський стрiлок». (16+). 14.15,22.15,6.15 Драма «1+1». (Францiя). (16+). 16.10,0.10,8.10 Комедiя «Другий трагiчний Фантоццi». (Iталiя). (12+).

вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.

ПРОДАМ ДОМ 10*7 НА БЕРЕГУ КРЕМЕНЧУГСКОГО МОРЯ, В СЕЛЕ ВАСИЛЬКИВКА (ПО КИЕВСКОЙ ТРАССЕ, 48 КМ ОТ КРЕМЕНЧУГА). ДОМ ОБЛОЖЕН БЕЛЫМ КИРПИЧЕМ, С ПОДВАЛОМ. ВО ДВОРЕ ГАРАЖ, САРАЙ, ВОДА – СКВАЖИНА 27 М., САД, ДЕРЕВЬЯ, В СЕЛЕ ПРОВЕДЕН ГАЗ.

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Гордон Рамзi готує вдома: сезоннi страви. 10.20 Кориснi поради. 12.20 Удачний проект. 14.00 Дачна вiдповiдь. 16.00 Удачний проект. 18.00 Дачна вiдповiдь. 19.50 Майстри ремонту. 22.10 Фазенда. 23.00 Кориснi поради. 1.10 Моя правда. 2.00 Формула кохання. 3.00 Позаочi. 4.00 М/ф.

НЛО-ТБ.

Бiгудi-ТБ.

6.00 Оттак мастак 3. 7.00 Мамареготала. Найкраще. (16+). 9.00 Пiвнiчний Check-In. 10.00 Пiвнiчний

6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться,

ЦЕНА: 27 ТЫСЯЧ ГРИВЕН. ТОРГ. ТЕЛ.: 097 39 15 042

TV НЕДІЛЯ, 21 жовтня 6.50 Сьогоднi. 7.50 Зоряний шлях.

8.45 Т/с «Подаруй менi життя». (12+). 13.00 Т/с «Дочки-мачухи». (12+). 17.00 Т/с «Мiй кращий ворог», 1 i 2 с. (12+). 19.00 Сьогоднi. Пiдсумки з Олегом Панютою. 20.00 Головна тема.

21.00 Т/с «Мiй кращий ворог». (12+). 23.00 Х/ф «Береги любовi». (16+).

1.00 Iсторiя одного злочину 3. (16+). 2.00 Телемагазин. 2.30 Iсторiя одного злочину 3. (16+).

6.00 «ТСН». 7.00 «Українськi сенсацiї». 8.00 «Снiданок. Вихiдний». 9.00 «Лото-Забава». 9.45 М/ф «Маша i ведмiдь». 9.55 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя». 11.05 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя». 12.05 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя». 13.05 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя». 14.20 «Свiт навиворiт 3: Танзанiя, Ефiопiя». 15.50 Бойовик «Перевiзник». (16+). 17.45 Бойовик «Перевiзник 2». 19.30 «ТСН-Тиждень». 21.00 «Танцi з зiрками». 23.45 «Лiга смiху». 1.50 «Українськi сенсацiї». 4.50 «ТСН-Тиждень».

НТН. 6.00 Х/ф «Матрос Чижик». 7.45 «Спрага». (16+). 11.15 Х/ф «Беремо все на себе». 12.50 Х/ф «Мерседес» тiкає вiд погонi». 14.20 Х/ф «Салма та Салiм». 17.20 Х/ф «Ас iз асiв». 19.00 Х/ф «Приборкувачка тигрiв». 21.00 Х/ф «Засуджений». 22.45 Х/ф «Транзит». (18+). 0.30 Х/ф «Немислиме». (18+).

ТЕТ. 6.00 Байдикiвка. 6.30 ТЕТ Мультиранок. 11.45 М/ф «Барбi. Магiя дельфiнiв». 12.45 Х/ф «Як створити iдеального хлопця». 14.30 Х/ф «Гарфiлд». 16.00 Чотири весiлля. 17.15 М/ф «Пiнгвiни Мадагаскару». 19.00 Одного разу пiд Полтавою. 21.00 Танька i Володька. 23.00 Країна У. 1.00 БарДак. 2.00 17+. 3.00 Панянкаселянка. 3.50 Вiталька. 5.50 Кориснi пiдказки.

UA:Перший. 6.00 М/с «Ведмедi-сусiди». 6.30 Доброго ранку, Країно! 7.00 Новини. 7.10 Доброго ранку, Країно! 8.00 Новини. 8.10 Доброго ранку, Країно! 9.00 Новини. 9.10 Доброго ранку, Країно! 9.30 Погода. 9.40 Х/ф «Пророк Моiсей–вождьвизволитель», 1 с. 11.20 Погода. 11.25 Д/с «Гордiсть свiту». 12.00 Енеїда. 13.00 Лайфхак українською. 13.15 Телепродаж. 13.35 Д/с «Свiт дикої природи». 14.05 #ВУкраїнi. 14.30 Перший на селi. 15.00 Фольк-music. 16.15 Своя земля. 16.30 Телепродаж. 16.50 Т/с «Галерея

4.40 Скарб нацiї. 4.50 Еврика! 4.55 Факти. 5.20 Iнсайдер.

3.00 Зона ночi. 5.10 Стендап-шоу. 6.00 Kids` Time. 6.05 М/с «Том i Джерi шоу». 7.20 Kids` Time. 7.25 М/ф «Бiгфут Молодший: Стань легендою».

7.05 Т/с «Вiддiл 44». (16+). 10.55 Х/ф «День бабака». 12.45 Факти. День.

13.10 Х/ф «Людина-павук 2». 16.45 Х/ф «Людина-павук 3: Ворог у тiнi». (16+).

18.45 Факти тижня. 100 хвилин з О. Соколовою.

20.35 Х/ф «Пiслязавтра». (16+). 23.05 Х/ф «Життя». (16+). 1.05 Т/с «Прокурори». 2.45 Т/с «Патруль. Самооборона».

Вельвет». (12+). 20.00 Д/с «Iгри iмператорiв». 21.00 Новини. 21.25 #@)?$0 з Майклом Щуром. 22.00 Концертна програма Євгена Хмари «Знамення». 23.35 Д/с «Iмперiя». 0.35 Д/с «Китайський живопис». 1.00 Погода. 1.10 Новини. 1.30 Д/с «Дива Китаю». 2.00 Погода. 2.10 Д/с «Смачнi iсторiї». 3.00 Новини. 3.20 Погода. 3.30 Свiтло. 4.25 Вiйна i мир. 5.05 Розсекречена iсторiя.

Enter-фiльм. 5.45 Х/ф «Вечiр напередоднi Iвана Купала». 7.10 «Телемагазин». 7.40 М/ф. 7.50 «Моя правда». 8.40 М/ф. 9.00 «Телемагазин». 9.30 «Богдан Ступка. Забудьте слово «смерть». 10.20 «Невiдома версiя. Операцiя «И». 11.10 Х/ф «Загублене мiсто». 13.00 Х/ф «Штольня». (16+). 14.25 Х/ф «Перегони». (16+). 16.30 Х/ф «Жiнка в чорному». (16+). 18.15 Т/с «Пуаро Агати Крiстi». 21.00 Х/ф «Повернення «Святого Луки». 22.50 Х/ф «Чорний принц». 0.40 Х/ф «Версiя полковника Зорiна». 2.15 «Позаочi». 2.55 Кiноляпи. 4.10 Саундтреки. 4.55 Кiнотрейлери.

Канал «2+2». 6.00 М/ф. 8.05 «102. Полiцiя». 9.00 «Загублений свiт». 13.00 «Шаленi перегони». 14.00 Х/ф «Геркулес». (16+). 15.50 Х/ф «Шанхайський полудень». 17.55 Х/ф «Випадковий шпигун». (16+). 19.40 Х/ф «Гарячi голови». 21.10 Х/ф

9.20 М/ф «Унiверситет монстрiв». 11.20 Х/ф «Золота дитина». 13.10 Х/ф «Залiзна людина». (16+). 15.50 Х/ф «Залiзна людина 2». (16+). 18.20 Х/ф «Залiзна людина 3». (16+). 21.00 Х/ф «На межi майбутнього». (16+). 23.15 Х/ф «Машина часу». 1.10 Х/ф «Жах Амiтiвiлля». (18+).

«Гарячi голови 2». 23.00 «ПроФутбол». 0.00 «Змiшанi єдиноборства. UFC212». 2.30 «Облом.UA».

Футбол 1. 6.00 Шахтар–Десна. Чемпiонат України. 7.45 Свiт Прем`єр-лiги. 8.15 Ювентус–Дженоа. Чемпiонат Iталiї. 10.00,16.15,20.15 Футбол News. 10.25 Журнал Лiги чемпiонiв. 10.55 Челсi–МЮ. Чемпiонат Англiї. 12.40,3.10 Лiга Нацiй УЄФА. Огляд туру. 13.30,15.55,16.35,18.55 «Тур Online». 13.55 Live. Львiв–Арсенал-Київ. Чемпiонат України. 14.45,17.45 Футбол Tables. 16.55 Live. Олiмпiк–Чорноморець. Чемпiонат України. 19.25 Live. Александрiя–Карпати. Чемпiонат України. 21.20 «Великий футбол». 23.00 Парма–Лацiо. Чемпiонат Iталiї. 0.50 Журнал Лiги чемпiонiв. 1.20 Евертон–Крiстал Пелас. Чемпiонат Англiї. 4.05 Фiорентiна– Кальярi. Чемпiонат Iталiї. 5.55 Програма передач.

ТВ-21. 10.00,18.00,2.00 Драма «Василiса», 2 с. (12+). 10.55,18.55,2.55 Трилер «Шнайдер проти Бакса». (Нiдерланди). (16+). 12.35,20.35,4.35 Комедiя «Повернення до Бургундiї». (Францiя). (16+). 14.30,22.30,6.30 Мелодрама «Неадекватнi люди». (16+). 16.20,0.20,8.20 Мелодрама «Кохання–це для двох». (Францiя). (16+).

6.00 М/ф.

6.30 Х/ф «Зозуля з дипломом». 8.00 «Вдалий проект». 9.00 «Готуємо разом». 10.00 «Орел i решка. Морський сезон 2». 11.00 «Орел i решка. Перезавантаження 3».

12.10 Х/ф «Прикинься моїм хлопцем». (16+). 14.00 Т/с «Абатство Даунтон».

17.20 Концерт «Iнтер. Один на всiх. Мiльйонам наших глядачiв присвячується». 20.00 «Подробицi».

6.10 Т/с «Коли ми вдома». 7.05 Т/с «Коли ми вдома». 9.10 Все буде смачно! 10.05 Караоке на Майданi.

11.05 Т/с «Коли ми вдома».

12.05 МастерШеф. (12+). 17.55 Слiдство ведуть екстрасенси. (16+). 19.00 Битва екстрасенсiв. (16+). 21.00 Один за всiх. (16+). 22.15 Invictus. Iгри нескорених 2018. (12+). 22.30 Х-Фактор.

20.30 Х/ф «Сфера». (12+). 22.30 Х/ф «Афера поамериканськи». (16+). 1.25 «Речдок».

НЛО-ТБ.

Бiгудi-ТБ.

6.00 Оттак мастак 3. 6.30 Мамареготала. Найкраще. (16+). 8.30 «Без краватки». (16+). 9.00 Латиноамериканський Check-in. (16+). 10.55 М/с «Сiмпсони». (16+). 17.30 Х/ф «Бiлоснiжка та Мисливець». 22.00 Х/ф «Примарний патруль». (16+). 0.00 Х/ф «Селище проклятих». (16+). 2.05 «Роздовбаї». (16+). 3.50 Оттак мастак! 4.50 Чистоплюї. (16+). 5.30 Оттак мастак!

6.00 Країна мультфiльмiв. 7.00 Посмiхнiться, вам це личить. 9.30 Телемагазин. 11.00 Посмiхнiться, вам це личить. 12.00 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 12.50 Т/с «Уламки щастя». 14.20 Т/с «Я кажу так». 15.20 Сiмейнi мелодрами. 19.30 Т/с «Я кажу так». 20.30 Т/с «Нескiнченне кохання». (12+). 21.20 Сiмейнi мелодрами. 0.45 Посмiхнiться, вам це личить.

К1. 6.30 «Top Shop». 7.40 М/с «Каспер». 8.30 «Ух ти show». 9.30 Т/с «Пригоди Геркулеса». 11.15 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 13.10 М/ф «Барбi: Казкова країна Мермедiя». 14.35 «Орел i решка. Шопiнг». 15.35 «Орел i решка. Навколо свiту». 17.30 Т/с «Пригоди Геркулеса». 19.10 Т/с «Мисливцi за релiквiями». 21.00 «Орел i решка. Навколо свiту». 22.00 «Орел i решка. Рай та пекло». 0.10 «Вечiрнiй квартал». 1.40 «Нiчне життя».

К2. 6.30 Телемагазин. 7.30 Квадратний метр. 9.30 Дiм на заздрiсть усiм. 12.20 Кориснi поради. 14.10 Дачна вiдповiдь. 16.00 Майстри ремонту. 18.00 Дачна вiдповiдь. 19.50 Удачний проект. 22.10 Один за 100 годин. 23.10 Фазенда. 0.10 Кориснi поради. 1.10 Формула кохання. 3.00 Позаочi. 4.00 М/ф.


ОФІЦІЙНО

www.vestnik.in.ua | четвер, 11 жовтня 2018 року

Вважати недійсним загублений атестат про середню освіту серії ТА №49800056, виданий загальноосвітньою школою I-III ступенів №12 м. Кременчука від 23.06.2017 року на ім’я Мартинюк Катерини Василівни.

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста управління економіки. Вимоги: громадянство України; освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Документи: заява, особовий листок з обліку кадрів (форми П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки, копії документів про освіту, копії паспорта, кода, е-декларація про доходи, медична довідка. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 39600 м. Кременчук , пл. Перемоги, 2 , кабінет 414. Додаткова інформація надається за телефоном 74-39-73. Додатково повідомляємо, що конкурс передбачає проведення письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, Законів України „Про державну службу”, „Про запобігання корупції”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень конкретного підрозділу. Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад службовців в органах місцевого самоврядування, проводиться спеціальна перевірка, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто. ПЕРЕЛІК ПОПЕРЕДНЬО ТА УМОВНО КВАЛІФІКОВАНИХ КОМПАНІЙ ЗАПРОШЕНИХ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ ДЛЯ ПРОЕКТІВ НАВЕДЕНИЙ НИЖЧЕ Країна проекту: Україна Номер проекту: 48019 Назва проекту: Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук Ресурс фінансування: ЄБРР, ФЧТ, САФ, вклад міста Назва контакту: Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук Тип контракту: Енергосервісний контракт (впровадження енергозберігаючих заходів та заходів з енергоефективності у громадських будівлях) Посилання на офіційне запрошення до передкваліфікації на сайті Кременчуцької міської ради: https://www.kremen.gov.ua/index.php/ news/main/10726 Посилання на офіційне запрошення до передкваліфікації на сайті ЄБРР: https://www.ebrd.com/cs/Satellite?c=Content&cid=1395272 896729&d=Mobile&pagename=EBRD%2FContent%2FContentLayou t&rendermode=live%3Fsrch-pg Наступні безумовно попередньо кваліфіковані учасник(и) тендеру: Дата передкваліфікації: 17.09.2018 Компанія 1.      ENESA a.s. 2.      ВАТ “АЛКЕ ІНШААТ САНАЙЕ ВЕ ТІШАРЕТ”

Країна Чехія Україна

Наступні умовно попередньо кваліфіковані учасник(и) тендеру: Дата передкваліфікації: 17.09.2018 Компанія 1.      GAMMA SOLUTIONS, S.L. 2.      СПКА of JSC “RNDV group” and JSC “Ademo grupe” 3.      ПП «Фасад-Сервіс» 4.      ТОВ “Стальконструкція ЛТД» 5.      ТОВ “Електроналадка” 6.      СПКА ПП «Демпикс» та ТОВ «ДАРВіН Україна» 7.      TОВ «Столична перспектива плюс»

Країна Іспанія Литва Україна Україна Україна Україна Україна

ІНФОРМАЦІЯ Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області про оголошення конкурсу з відбору оцінювача для оцінки об’єкта оренди, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Кременчука Об’єкт оренди Адреса Площа, кв.м нежитлове приміщення проспект Свободи, буд. 92/17 14,6

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: · заяву на участь в конкурсі за встановленою формою; · нотаріально посвідчені копії установчих документів учасника конкурсу; · копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки; · бізнес-програму учасника конкурсу ( пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати, терміну виконання робіт подаються в запечатано-

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста 1 категорії сектору розпорядчої документації управління по роботі з документами. Вимоги: громадянство України; освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; вільне володіння державною мовою; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років. Документи: заява, особовий листок з обліку кадрів (форми П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки, копії документів про освіту, копії паспорта, кода, е-декларація про доходи, медична довідка. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 39600 м. Кременчук , пл. Перемоги, 2 , кабінет 414. Додаткова інформація надається за телефоном 74-39-73. Додатково повідомляємо, що конкурс передбачає проведення письмового іспиту для перевірки знань з Конституції України, Законів України „Про державну службу”, „Про запобігання корупції”, „Про службу в органах місцевого самоврядування” та чинного законодавства з урахуванням функціональних повноважень конкретного підрозділу. Стосовно осіб, які претендують на зайняття посад службовців в органах місцевого самоврядування, проводиться спеціальна перевірка, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто.

ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ

му конверті з надписом «на конкурс» та зазначенням назви учасника та об’єкта оцінки); · один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу. Конкурс відбудеться через 15 календарних днів з дня опублікування цієї інформації за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2 Управління міського майна Кременчуцької міської ради Полтавської області телефон для довідок: 3 60 73 Документи подаються до комісії та приймаються протягом 12 календарних днів з дня опублікування цієї інформації за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2 каб. 507

ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА ТРИВАЄ НА ГАЗЕТУ НАПЕРЕДПЛАТА ГАЗЕТУ

Некролог 17 жовтня минає 40 днів після передчасної смерті Піпи Жанни Георгіївни. Жанна Георгіївна прожила красиве та насичене на доленосні події життя. Народилася вона 6 вересня 1948 року в м. Кременчуці. Вже під час шкільного навчання стала активно займатися суспільною та творчою діяльністю, писала вірші, танцювала в ансамблі народного танцю, співала у вокально-інструментальному ансамблі. Із 1967 по 1973 роки навчалась у Харківському автомобільно-дорожньому інституті на дорожньо-будівельному факультеті, де здобула спеціальність інженера шляхів сполучення. У період навчання в інституті в 1969 році вийшла заміж за свого однокурсника Станіслава. Це було перше студентське подружжя на факультеті. На третьому курсі у них народився син Владислав. Після закінчення інституту в 1973 році за розподілом була направлена до Кременчуцького дорожньо-будівельного управління №15, де працювала інженером планово-виробничого відділу, а потім економістом планового відділу. Працюючи в дорожньо-будівельному управлінні, Жанна Георгіївна продовжила активно займатись суспільною роботою, вела активну роботу з виховання молоді, брала активну участь в будівництві нафтопереробного заводу, будівни-

цтві гуртожитків колісного та автомобільного заводів. У 1980 році Жанна Георгіївна була призначена начальником відділу кадрів Кременчуцького колісного заводу, де пропрацювала більше 28 років, ставши ветераном праці машинобудівного підприємства. За високий професіоналізм, надання шефської допомоги підростаючому поколінню кременчужан вона була нагороджена почесними грамотами Полтавського облвиконкому, Кременчуцького міськвиконкому і Автозаводського райвиконкому, профільного міністерства автомобільної промисловості. У період роботи начальником відділу кадрів Жанна Георгіївна очолювала Кременчуцький кадровий клуб, куди входили кадрові служби практично всіх великих та середніх підприємств міста. Вона була єдиним кадровим робітником міста, яка мала спеціальну кадрову освіту. В 48 років закінчила Київську академію управління персоналом і блискуче захистила першу магістерську дисертацію серед кадровиків підприємств. Жанна Георгіївна була справжньою берегинею своєї родини, про добробут і благополуччя якої вона завжди дбала з особливою турботою. Дуже любила свого чоловіка Станіслава Яковича та сина Владислава, а улюблена невістка Те-

тяна стала для неї донькою та подругою. Все своє життя турбувалася про всіх близьких та далеких родичів, яких ніколи не залишала наодинці з їх проблемами, а своїх онуків Ксенію та Станіслава обожнювала та мріяла про те, щоб вони стали високоосвіченими і по-справжньому інтелігентними людьми. Всі мрії жінки – люблячої матері, вірної дружини та турботливої бабусі втілилися в життя. Ми завжди пам’ятатимемо цю світлу, надзвичайно працьовиту, освічену, талановиту та харизматичну людину. Низько схиляємо голову перед пам’яттю Жанни Георгіївни та висловлюємо щирі співчуття її рідним та близьким людям. Родини Діденків, Піпи, Палагути, Голоденків і друзі покійної

Некролог 4 жовтня 2018 року перестало битися серце шанованої в місті людини Григорія Васильовича Брижахи. Увесь життєвий та професійний шлях Григорія Васильовича був пов’язаний із Кременчуком, де він став відомим громадським і політичним діячем, талановитим керівником, чиї великі заслуги та висока результативність у виробничій діяльності були відзначені як на місцевому, так і державному рівнях. Народився Григорій Ва- 1994 рік працював на посаді сильович 1 серпня 1951 начальника інспекції Дерроку в селі Нижній Іржавець жархбудконтролю, а з 1994 Оржицького району Полтав- року по 2002 рік очолював ської області. Після навчання колектив Кременчуцького комбінату в школі вирішив вступити домобудівного Як професіоналу гадо професійно-технічного Ціна на№3. півріччя – 117 вгрн училища та присвятити себе лузі будівництва Григорію Васильовичу було присвоєно будівельній справі. Закінчивши заклад профе- почесне звання «Заслужений сійної освіти, Брижаха Гри- будівельник України». Із квітня 2002 року його горій Васильович розпочав свою трудову діяльність му- було призначено заступниляром в будівельному управ- ком голови Автозаводської лінні “Житлобуд”. З 1969 районної ради, а з 2004 року року по 1976 рік навчався в Григорій Васильович став Полтавському інженерно-бу- першим заступником голодівельному інституті, з якого ви Автозаводської районної вийшов кваліфікованим ін- ради з питань діяльності виконавчого органу. І на цій поженером-будівельником. Із серпня 1976 року по сі- саді вів доклав багато зусиль чень 1992 року працював в та організаторських здіколективі домобудівельного бностей віддав будівельній комбінату №3, пройшовши галузі. За 2010 рік в Автозашлях від майстра до заступ- водському районі введено в ника начальника по будівни- дію 52 об’єкти виробничого, цтву ДБК-3. Із 1992 року по побутового, торгівельного

Ціна на – грн 117 грн Цінапівріччя на півріччя – 117 ЦінаПередплатний на 1 місяць – 19.5 індекс 61249грн

та медичного призначення, що надало місту додаткові робочі місця та збільшило економічні показники підприємств. Григорій Васильович Брижаха також активно працював над створенням Музею військової техніки просто неба у парку Миру та Гонгу Миру – від проектування до здавання об’єктів в експлуатацію. Його діяльність на благо Кременчука відзначена Грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Смерть невблаганна, вона забрала від нас не просто чудову людину, активного громадського діяча, талановитого керівника, професіонала свої справи, хорошого сім’янина, але й справжнього патріота Кременчука. Не стало Григорія Васильовича, але світла пам’ять про нього навічно залишиться в наших серцях. Ми глибоко сумуємо з приводу тяжкої непоправної втрати і висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного.

ТРИВАЄ ПЕРЕДПЛАТА НА ГАЗЕТУ

Передплатний індекс 61249

В.О. Малецький, Ю.В. Гриценко, В.М. Пелипенко, Т.Г. Неіленко, О.П. Усанова, В.В. Декусар, Д.В. Кравченко, Р.О. Проценко, Р.В. Шаповалов, В.М. Івко, А.Д. Шабала.

12 жовтня 2018 року, о 10.00, за адресою: м. Кременчук,

Ціна на півріччя – 117 грн Ціна на 1 місяць – 19.5 грн

вул. Лебедина, 48, будуть проводитися роботи зі встановлення (відновленнюя) меж земельної ділянки. Прохання бути присутніми власників прилеглих володінь для погодження меж даної земельної ділянки.

на правах реклами

УКРАЇНА КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА Полтавської області ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ 05.10.2018 № 1273 Про демонтаж та евакуацію рухомого майна З метою дотримання норм Правил благоустрою території міста   Кременчука, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 01 листопада 2011 року, керуючись ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами розміщення зовнішньої реклами у м. Кременчуці, затверджених рішенням Кременчуцької міської ради від 30 липня 2013 року, Положенням про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, затвердженого рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 27 березня 2012 року, керуючись ст. ст. 29, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області вирішив: 1. Провести демонтаж та евакуацію рухомого майна в м. Кременчуці, яке розміщене без правовстановлюючих документів, а саме: 1.1. рекламний засіб, розміщений на споруді по вул. Ігоря Сердюка, в районі будинку № 23 по вул. Соборній (власник: ФО-П Коваленко Л.М.), відповідно до додатка 1; 1.2. рекламний засіб, розміщений на споруді по вул. Небесної Сотні, в районі будинку № 11 (власник: ТОВ «АТБ-МАРКЕТ»), відповідно до додатка 2; 1.3. окремо розташований рекламний засіб по вул. Соборній, біля будинку № 28/40 (власник: ФО-П Луценко М.І.), відповідно до додатка 3; 1.4. окремо розташований рекламний засіб по проспекту Полтавському, в районі будинку № 138-А (власник: ФО-П Паляничка В.П.), відповідно до додатка 4; 1.5. окремо розташований рекламний засіб по вул. Перемоги, в районі будинку № 10 (власник: ФО-П Брижаха К.Г.), відповідно до додатка 5; 1.6. два рекламні засоби, розміщені на будинках № 23/8 та № 27 по вул. Небесної Сотні (власник: ФО-П Гарнік О.С.), відповідно до додатка 6; 1.7. виносний рекламний засіб, розміщений по вул. Ігоря Сердюка, в районі будинку № 39/41, (власник: ФО-П Луковська Л.О.), відповідно до додатка 7. 2.  Комунальному підприємству «Благоустрій Кременчука»: 2.1. провести демонтаж та евакуацію рухомого майна; 2.2.  забезпечити тимчасове зберігання евакуйованого майна в спеціально відведених місцях; 2.3. після демонтажу та евакуації рухомого майна прибрати територію від залишкового сміття та провести відновлювальні роботи на місцях кріплення рекламоносіїв. 3. Кременчуцькій філії ПАТ «Полтаваобленерго» та комунальному підприємству «Міськсвітло» Кременчуцької міської ради у разі необхідності провести роботи по відключенню рухомого майна від мереж електропостачання. 4. Оприлюднити рішення відповідно до вимог законодавства. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Пелипенка В.М. Міський голова В.О.МАЛЕЦЬКИЙ

15


16

ТИЖДЕНЬ

четвер, 11 жовтня 2018 року

Кременчуцьких учителів привітали зі святом

Найпершим учителів привітав мер міста Віталій Малецький. Він зазначив, що кожна людина, якого б рівня у своєму житті вона не досягла, завжди має дякувати вчителю. Професія педагога є унікальною, адже її обирають серцем і залишаються вірними своєму покликанню упродовж усього життя. Окрім цього, міський голова побажав освітянській спільноті великого натхнення, наснаги, успіхів на навчальній та виховній ниві, фінансової стабільності й головне – довгої людської пам’яті. Слова вітання також пролунали від директора департаменту освіти Геннадія Москалика та голови профспілки робітників педагогічних установ Олени Гребенюк. Найкращих представників галузі освіти нагородили грамотами різних рівнів. А також підготували для освітян чудовий подарунок від народного артиста України Юрія Рибчинського та його колег по творчому цеху. Аліна Слинько

АФIША

Куди сходити у вихідні Фото з офіційної сторінки гурту

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФІЛЬМ У п’ятницю, 12 жовтня, о 18:00, Європейський клуб «Простір ідей» запрошує до себе на перегляд фільму «Великий Лебовські». Опис фільму: культовий кінофільм братів Коен, знятий та випущений на екран 1998 року. Головний герой фільму Джефф Лебовський, прізвисько Чувак – безробітний пацифіст, що живе в бідному районі Лос-Анджелеса… «Чекаємо Вас із 18-ої, щоб зробити чаю-каву, привітатися та поговорити. Починаємо перегляд о 18:30. На розвиток «Простору ідей» просимо від 15 гривень внеску в коробочку», – йдеться в повідомленні.

фото Дмитра Бабця

Яке свято відзначають у першу неділю жовтня? Звичайно, це День учителя. Саме минулої п’ятниці, 5 жовтня, своє професійне свято відзначали кременчуцькі вчителі. Урочистості проходили в Міському палаці культури.

ВIСНИК КРЕМЕНЧУКА

ВІДСВЯТКУВАТИ ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ 14 жовтня (площа Незалежності) З 12:00 до 20:30 під час заходу працюватимуть експозиції від Інституту Національної пам’яті та виставки від громадських організацій. 12:30 – 13:30 – панахида біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні (проводить настоятель Свято-Миколаївського собору протоієрей Володимир Макогон). 14:00 – 14:05 – салют із гармати (локація козаків – ГФ «Українські козаки», Павлов В. А.): діє фото-зона. 14:10 – 14:40 – виставка автомобільної техніки: «Кугуар», «Шрек», «Фіона», «Спартан», показові виступи військових. 14:40 – 16:00 – спортивні змагання. 16:00 – 16:30 – виступ артистів комунального закладу культури «Культурно-освітній мистецький заклад «Славутич». 16:30 – 17:00 – виступ Народного аматорського хору української пісні «Берегиня» комунального закладу культури «Міський центр культури і дозвілля». 17:00 – 17:30 – виступ колективу громадського формування Українське козацтво Омельницька сотня «Добрий настрій». 17:30 – 18:00 – вільний час. 18:15 – 18:30 – смолоскипна хода «Марш нескорених» (вул. Соборною, від ПК «Кредмаш» до пл. Незалежності). 18:30 – 19:00 – свічка Пам’яті. 19:00 – 20:00 – виступ Святослава Бойка. ПОДИВИТИСЯ НА «ЯНГОЛІВ У КАМУФЛЯЖІ» У неділю, 14 жовтня, ГО «Добровольці України» запрошує кременчужан та гостей міста на площу Незалежності, де проходитиме фотовиставка «Янголи в камуфляжі». На виставці можна буде побачити: яскраві виставки фотографій і малюнків, отримати майстер-клас із методів реабілітації учасників бойових дій (малювання, виготовлення горщиків на гончарному колі), а також навчитися домедичної допомоги та тактичної медицини. ДОТОРКНУТИСЯ ДО ПРЕКРАСНОГО До 21 жовтня у Кременчуцькій міській художній галереї триватиме виставка Всеукраїнського музейного фонду «Мистецька скарбничка». ПОБАЧИТИ ФОТОПРОЕКТ «СПАДОК» До 24 жовтня у Картинній галереї Наталії Юзефович відвідувачі можуть ознайомитися з фотопроектом Валентини Крамаренко «Спадок».

ПЕРЕГЛЯНУТИ НОВИНКИ КІНО «НАРОДЖЕННЯ ЗІРКИ» Жанр: драма, мелодрама, музика Режисер: Бредлі Купер Актори: Бредлі Купер, Леді Гага, Сем Елліотт, Дейв Шапелл, Ентоні Рамос, Бонні Соммервіль, Ендрю Дайс Клей, Майкл Харні, Д.Дж. Пірс, Віллам Беллай Виробництво: США

«ПОЗИВНИЙ БАНДЕРАС» Жанр: детектив, екшн Режисер: Заза Буадзе Актори: Олег Шульга, Антон Андрющенко, Юлія Чепурко, Олег Волощенко, Сергій Лефор, Микола Змєєвський, Володимир Романко, Олег Онещак Виробництво: Україна

Вісник Кременчука, №41 2018 року  
Вісник Кременчука, №41 2018 року  
Advertisement