Page 1

Apas Vital: filtre pre Vašu zdravú vodu Áno, jasnú ako sklo a čistú ako slza! Ba navyše i čerstvú a chutnú. Proste – dokonalú, ktorá práve vyteká z prístroja spoločnosti Apas Vital. Aj vo Vašej kuchyni stredobodom môže byť toto fantastické zariadenie, ktoré spája všetky funkcie v jednom prístroji. Vyberte si medzi teplou, studenou či vodou s izbovou teplotou a vyrábajte si vodu sami. Jeden zo 4 filtrov v zariadení Apas Vital je vyrobený podľa technológie NASA.

Voda – základ nášho života


Fungovanie každej bunky a orgánu v našom tele je závislé od vody, ako základu nášho života. Proces výživy, trávenie, absorpcia a vylučovanie prebiehajú vo vodnom prostredí. Nedostatok vody v ktorejkoľvek etape týchto procesov vyvoláva poruchy v organizme.

Jej Výsosť – čistá voda...


Nie je však celkom jedno akú vodu pijeme, aká voda zásobuje naše bunky výživnými látkami a aká vyplavuje škodlivé látky z tela. Odpoveď je celkom jednoduchá: dokáže to iba čistá voda...

Princíp membránovej filtrácie Filtre Apas Vital pracujú podľa najmodernejšej technológie, čiže škodlivé látky sa z vodovodnej vody odstraňujú zložitým výrobným procesom – membránovou filtráciou. Membránová filtrácia bola pôvodne vyvinutá v USA na odstraňovanie soli z morskej vody. Pri tejto metóde ide o opačný postup, aký sa vyskytuje v prírode. Tlakom je voda tlačená na membránu, ktorá je na jednej strane priepustná a molekuly vody prechádzajú cez membránu. Všetky ostatné látky sa takmer zadržia, ďalšia voda ich vypláchne a prístroj ich vypustí ako súčasť odpadovej vody.


Nemeškajme za svetom! Zaujímavosťou je, že takéto zariadenia sú v Európe známe len pár rokov, pričom v USA, Japonsku alebo v Číne už dlho patria k štandardnému vybaveniu kuchyne. Vývoj tohto systému prebiehal v súlade s najprísnejšími bezpečnostnými normami pre elektrické spotrebiče. Všetky jednotky sú TÜV, GS a CE certifikované.

Filtre ako marketingový ťah


Apas Vital filtre sú nie iba technologicky, ale i marketingovo fantastické zariadenia. Lebo už so šiestimi predanými vodnými filtrami sa možno dostať na pozíciu 21%. K tomu je to skvelá možnosť prepojenia s inými spoločnosťami NWA. Napríklad s kávou a krmivom pre zvieratá. Jedným produktom oslovujeme tri základné ľudské potreby: zdravie, pohodlie i financie – ušetrené alebo zarobené.

apas vital text  

apas vital

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you