Page 1

5 priežastys neperfinansuoti būsto paskolos kredito kortelės skolai padengti Turbūt ne paslaptis, kad kredito kortelės skola - "bloga" skola dėl didžiulių palūkanų, tuo tarpu būsto paskola - "gera", mat palūkanos "nesikanžioja". Būtent todėl kai kurie žmonės, susidūrę su kreditinės skolomis galvoja apie būsto paskolos finansinių sąlygų pakeitimą tam, kad gautų papildomų pinigų ir padengtų kredito balansą kuo greičiau. Kodėl tai ne pati geriausia idėja, papasakosime šiame straipsnyje. 1.

Turėsite įkeisti turtą. Dėl kredito kortelės skolos iš jūsų niekas neatims namų, tuo tarpu "prisižaidę" su būsto paskola pastarųjų galite netekti. Imant būsto paskolą jūsų nekilnojamasis turtas įkeičiamas, tad jei negrąžinate pinigų - namas ar butas atitenka kreditoriams. Negrąžinus kredito kortelės skolos viskas, ką skolintojas gali padaryti paduoti jus į teismą, tačiau dažnai jie net ir to nepadaro, jei skola nėra dramatiškai didelė. Gerai pagalvokite, ar verta rizikuoti būsto paskolos mokėjimais.

2.

Perfinansuoti paskolą - kainuoja. Paprastai paskolos sąlygų keitimas - mokamas procesas. Reikės mokėti namo įvertinimo, naujos sutarties sudarymo ir administravimo mokesčius. Perfinansavimo kaina priklauso nuo turimų kredito taškų, kerditoriaus ir pinigų sumos, kurią esate skolingas.

3.

Prailginsite skolos grąžinimo laikotarpį. Deja, būsto paskolos perfinansavimo kaina - prailgintas skolos mokėjimo laikotarpis. Keičiant būsto paskolos sąlygas kreditinės skolai padengti, kreditinės skola bus padalinta ir pridėta prie būsto paskolos mokėjimų. Nejau tikrai norite už drabužius ir atostogas, pirktas šį mėnesį mokėti dar 30 metų?

4.

Prarasite kredito taškus. Kai perfinansuojama būsto paskola kreditinės skolai padengti, sumažėja jūsų sąskaitų ir paskolų kiekis, tad jūsų kredito istorija sutrumpėja. Be to, atsiranda įrašas apie kredito istorijos tyriją - jį vykdys kreditoriai norėdami patikrinti, ar būsti pajėgus padengti perfinansuotą skolą.

5.

Sunkiau parduoti namus. Parduodant namus turite visiškai padengti būsto paskolą. Perfinansuodami būsto paskolą siekiant grąžinti kreditinės skolą padidinate paskolos sumą, atd automatiškai padidėja būsto kaina.


Jei kredito kortelės skola jus vargina, paieškokite kitų būdų jai padengti. Pasikonsultuokite su finansų specialistu - galbūt šis turės jums naudingų patarimų ir padės išvengti būsto paskolos perfinansavimo.

Kodėl neverta uždaryti senų kreditinių? Kredito kortelių rinkai siekiant rekordus vis dar yra žmonių, taupančių kiekvienam pirkiniui ir leidžiančių tik tuos pinigus, kuriuos iš tiesų jau turi. Tai - itin gerbtinas sprendimas ir ne taip paprastai įgyvendinamas tikslas, ypač kai aplink tiek pagundų. Šiaip ar taip, nepasiant to, ar dažnai naudojatės kreditu ar beveik juo nesinaudojate, gera mintis neuždaryti senų turimų kredito sąskaitų. Šiame straipsnyje papasakosime, kodėl. Uždarant kreditinę smunka kredito taškai Net jei ir nebenaudojate senų kreditinių, geriau laikykite sąskaitas atidarytas. Kredito sąskaitos uždarymas sutrumpina kredito istoriją, o tai reiškia, kad sumažėja kredito taškų. Jei kada ateityje jums reikės naujo kredito ar paskolos, kredito taškų skaičius - labai svarbus faktorius, lemiantis, ar apskritai gausite pinigus, o jei taip, kokiomis sąlygomis. Visos turimos kredito kortelės sudaro bendrą turimą kreditą Kuo daugiau kredito kortelių turite, tuo didesnės jūsų kredito galimybės. Net aktyviai nenaudojant kortelės neblogai žinoti, kad esant reikalui galėsite pasinaudoti. Įsivaizduokite, kad turite 3 korteles su 500lt limitu. Jei turėtumėte tik vieną kortelę, kreditu pirkti galėtumėte už 500lt, tačiau turėdami tris galite išleisti 1500lt. Be to, jei turite kredito kortelių, kurių nenaudojate, gerėja jūsų utilizacijos reitingas, o tai kelia kredito taškus. Senos kredito kortelės prailgina kredito istoriją Uždarydami senas kredito korteles sutrumpinate savo kredito istoriją, mat išimami įrašai, susiję su uždaromos kortelės aktyvumu. Kredito kortelės istorijos ilgis sudaro dalį kredito taškų, kuo ji ilgesnė - tuo didesnė taškų suma. Ilga kredito istorija atskleidžia jūsų ilgalaikius kredito įpročius, tad kreditoriai jaučiasi užtikrinčiau priimdami sprendimus dėl kredito ar paskolų išdavimo ilgalaikiems kredito vartotojams.


Kartais kortelės uždarymas - ne jūsų pasirinkimas Kartais kreditorius savarankiškai uždaro jūsų kortelę dėl neaktyvumo. Pasistenkite to išvengti - pasiteiraukite savo kreditoriaus, ar sąskaita bus uždaryta jei nesinaudosite ja ir po kokio neaktyvumo laikotarpio taip daroma. Pasinaudokite kortele bent kartą per mėnesį bent labai nedideliam pirkiniui - taip išvengsite priverstinio sąskaitos uždarymo ir išlaikysite tą patį istorijos ilgį. Jei turite dvi korteles, ir vis dėlto labai norite vienos atsisakyti - atsisakykite naujesnės.

http://fastloans.lt

Kreditine ir busto paskola  
Advertisement