Page 1


Předmluva

ILHAN DOGAN, zakladatel Cílem společnosti VERWAY je stanovit nové standardy na všech úrovních: V oblasti kvality života, zdravé výživy, bezpečnosti a kvality produktů, jakož i nákupu a logistiky s ohledem na hospodářské, ekologické a sociální aspekty. Když jsem položil základ pro značku životního stylu VERWAY, byl princip udržitelnosti, férovosti a nekompromisní kvality mojí nejvyšší prioritou, ke které jsem se hlásil. Velká pozornost byla věnována zajištění co nejvyšší kvality surovin a koncentrace účinných látek ve všech našich prvotřídních produktech. Zvláštní pozornost jsme také věnovali koncepci nadčasově krásných obalových vlastností – jasným tvarům, tak jako modernímu, elegantnímu designu. S hrdostí můžeme říci: VERWAY je nový standard prémiové třídy! Objasnění našich prvotřídních nároků je také doloženo prostřednictvím různých certifikací, které lze získat pouze splněním nejvyšších standardů kvality. Například všechny naše produkty Aloe Vera jsou biologicky certifikovány a splňují vysoké standardy nezávislých zkušebních laboratoří a institucí. Špičková kvalita, absolutní orientace na zákazníka a vynikající servis - to jsou základy našeho podnikatelského myšlení. Férovost a zodpovědnost jsou u WERWAY nejvyšší prioritou. Luxus nemusí být drahý a optimálnost nemusí znamenat maximum. Naším mottem je nabídnout neporovnatelnou špičkovou kvalitu za absolutně bezkonkurenčně nejnižší ceny. Je mi potěšením, že mohu na následujících stránkách prezentovat produkty WERWAY; produkty plné síly a vitality pro cenově dostupný luxus na každý den!


VERWAY - značka prvotřídního životního stylu

Standardy nejvyšší kvality Produkty VERWAY se vyznačují nejvyššími standardy kvality. Každý jednotlivý produkt obsahuje pouze vybrané suroviny, které musí odpovídat vysokým standardům laboratoří a institucí, které spolupracují s VERWAY. Výrobky VERWAY se skládají z mnoha různých vysoce kvalitních ingrediencí. Každá jednotlivá surovina je pečlivě vybrána a schválena pouze po intenzivním testování nezávislými laboratořemi a ústavy. Aby společnost VERWAY udržovala vysokou úroveň kvality, získává potřebné suroviny ze všech částí světa. Recepty jsou navzájem přesně sladěné, takže se každá účinná složka může plně rozvinout. Následná a opakovaná kontrola kvality zajišťuje konzistentní kvalitu výrobků na nejvyšší úrovni. Nejen obsah, ale i balení podléhají pravidelným testům stability a právním předpisům pro obaly bez škodlivin a zdraví škodlivých látek. Nic neovlivňuje čistotu výrobků VERWAY. Průběžné studie poskytují aktuální údaje o tolerancích kůže, tolerancích potravin a dlouhodobých výsledcích. S produkty VERWAY vždy na správné straně.


VERWAY - značka prvotřídního životního stylu Luxus pro každý den Výrobky společnosti VERWAY jsou nejvyšší kvality a dokonalosti založené na inovacích, přírodních surovinách a pokročilých technologiích. VERWAY je prostě příjemně odlišný! Nejvyšší kvalita a pečlivě vybrané suroviny za TOP CENY. Aby VERWAY dokázal vždy zaručit nejvyšší kvalitu surovin, nakupuje rostliny ALOE VERA od španělských farem s certifikací BIO. Obzvláště vysoká konzentrace aktivních složek je způsobena ideálním mikroklimatem Andalusie a také zdravou půdou bohatou na živiny. VERWAY používá pouze přirozeně zralé ALOE VERA rostliny(3-4 let staré), protože pouze listy dospělých rostlin obsahují 100% svých cenných vlastností. Až s 10 000 hodinami uloženého slunce, vitality a vlhkosti obsahují VERWAY-BIO ALOE VERA listy nepřekonatelný, vysoce účinný komplex účinných látek pro pokožku a celý organismus.

ALOE VERA se sklízí výhradně ručně, což vede k exkluzivnímu třídění a k dalšímu zpracování se vybírají pouze nejkvalitnější rostliny. Mezi sklizní a samotným zpracováním až po konečný produkt uběhne méně než 24 hodin. Ekologické pěstování ALOE VERA je přísně kontrolováno. Všechny produkty VERWAY-ALOE-VERA nesou logo EU-BIO a jsou vyráběny podle předpisů EU o ekologickém zemědělství a splňují vysoké mezinárodní normy nezávislých zkušebních laboratoří a institucí.

Vynikající jakost Nejvyšší bezpečnostní nároky Eu-bio certifikace


PREMIUM ALOE VERA KOSTKY

Lahodné, blahodárné a osvěžující 100% prvotřídní BIO ALOE VERA kostky (sladké) k dostání jako sirup nebo jako vitální gurmánská zelenina. Připravené k okamžité spotřebě nebo jako lahodný doplněk receptů, podle vašeho výběru. Certifikovanými ekologickými plantážemi ručně sklizené a jemně zpracované. Po tisíciletí fascinující zázračná rostlina jako vitální gurmánská zelenina v lehkém sirupu nebo neslazená ve vlastní šťávě. Zdraví a požitek z prvotřídní ekologické ALOE VERA. Nikdy předtím nebylo tak snadné užívat čistě prvotřídní ekologické plátky z rostliny ALOE VERA!

Čtyři baleni 1749,- Kč Jedno balení 439,- Kč


PREMIUM ALOE VERA filety Lahodné, blahodárné a osvěžující 100% prvotřídní BIO ALOE VERA filety se spoustou nesčetně životně důležitých látek, jako skutečně všestranný multitalent, podporující zdraví, krásu a vitalitu. Ručně sklizeno a jemně zpracováno. Tento po tisíce let vyhledávaný elixír života a elixír krásy může být buď dále zpracováván při vaření jako vitální gurmánská zelenina nebo používán v exkluzivní a přírodní anti-aging kosmetice působící proti stárnutí. Ekologické filety z ALOE VERA hydratují a zklidňují pokožku. Zdraví a požitek z prvotřídní certifikované BIO ALOE VERA. Nikdy předtím nebylo tak snadné užívat čistě prvotřídní ekologické filety z rostliny ALOE VERA!

Čtyři baleni 2499,- Kč Jedno balení 629,- Kč


ALOE VERA GELOVÝ NÁPOJ S ACAI A MEDEM

Prvotřídní BIO kvalita Tento přírodní zdroj důležitých látek vám splní každé přání, protože v tomto úžasně čerstvě chutnajícím nápoji s obsahem acai bobulí, agáve a medem je celá řada přírodních živin. Prvotřídní Bio ALOE VERA obsahuje více než 200 životně důležitých složek, které podporují vitalitu a zdraví. Listový gel z BIO ALOE VERA je ručně filetován a stabilizován bez použití tlaku nebo chemických přísad. Acai bobule z Amazonie se považují za jeden z nejsilnějších antioxidantů, které příroda poskytuje . Tento vitální nápoj je čerstvě lisovaný, za studena balený a bez konzervačních látek, čímž je zajištěno maximální biologické využití. Čerstvě stáčený vitální nápoj ze 100% čisté ALOE VERA z biologického pěstování, biologicky certifikovaný, bez chemických přísad.

599,-Kč


ALOE VERA RESCUE SPRAY Ultimativní všestranný sprej ALOE VERA Rescue Spray je multi-talent pro celou rodinu. S obzvláště vysokým podílem ALOE VERA a cenných rostlinných extraktů. Tzv. záchranný sprej je skutečně všestranný a sestává z certifikované BIO ALOE VERA, vysoce účinné složky Ectoin a cenných rostlinných výtažků (například z heřmánku, extraktu z granátového jablka, brusinek, hortenzie, atd.). Přírodní látka Ectoin má hydratační účinek a na přírodní bázi mírní alergické potíže. Ideální pro denní péči o pleť. Je vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku. Tento záchranný sprej patří do každé domácnosti.

489,-Kč


VERWAY 2-Phase Lift je profesionální liftingové sérum s dvoufázovým účinkem: Fáze 1: Vrásky jsou opticky zredukovány během několika minut Fáze 2: Dlouhodobý účinek proti stárnutí a podpora při prevenci předčasného stárnutí pokožky

1.čelní vrásky 2.mračící vrásky 3.oční vrásky 4.váčky pod očima 5.lícní vrásky 6.nosoretní vrásky 7.retní vrásky 8.krční vrásky


2-PHASE LIFT SÉRUM ANTI AGING TECHNOLOGIE V DOMÁCNOSTI Vysoce účinné sérum vyrobené z kyseliny hyaluronové, s obsahem multipeptidových a liposomových přírodních extraktů. Rozlučte se, kdykoli budete chtít, s vašimi obličejovými vráskami, krčními vráskami a váčky pod očima za nepřekonatelnou a výhodnou cenu. Tento synergicky zkoordinovaný špičkový komplex účinných látek skládající se z kyseliny hyaluronové, multipeptidů, liposomů a přírodních extraktů byl speciálně vyvinut jako unisexový přípravek pro muže a ženy všech věkových skupin. Za pouhé 2-3 minuty bude vypadat o několik let mladší!

1629,-Kč


GOLD INFUSED COLLAGEN

Zpevňující efekt proti vráskám Denní a noční krémový koncentrát - s ryzím 24 karátovým koloidním zlatem, mořským kolagenem a 8 dalšími špičkovými přísadami. Zpevňující účinek proti vráskám a exkluzivní aktivní přísady pro omlazení pleti. Mládí neznamená pro každou ženu to samé. To se odráží v každé tváři trochu jinak. Proto VERWAY vytvořila účinnou péči proti stárnutí pleti, která je přizpůsobena individuálním potřebám každé pokožky. Poprvé se koncentrovaně používají inteligentní a cenné aktivní složky, které udržitelně regenerují, pečují, vyhlazují, hydratují a posilují pokožku. GOLD INFUSED COLLAGEN krémový koncentrát je založen na myšlence, individuálně a optimálně zpevňovat pokožku a trvale regenerovat. Exkluzivní aktivní přísady k omlazení vaší pleti!

749,-Kč


GOLD INFUSED ANTI CELLULITE

Exkluzivní účinné složky pro větší pružnost Krém proti celulitidě - s ryzím 24 karátovým koloidním zlatem a 9 dalšími špičkovými přísadami. Pro větší pružnost a elasticitu po první aplikaci. Efektivní anticelulitidní krémový koncentrát od VERWAY okamžitě dodává pokožce na stehnech a hýždích pružnost a elasticitu. Již po první aplikaci pokožka vypadá viditelně hladší, je lépe prokrvená a dlouhodobě hydratovaná. Exkluzivní aktivní přísady pro mladost vaší pleti!

2249,-Kč


ALL IN ONE - Vše v jednom

Zdroj vaší vitality Tento prvotřídní All-in-one doplněk výživy obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty, ovoce, zeleninu, řasy, vlákninu, omega mastné kyseliny a kolostrum. Potravinové deficity, stres, nedostatek spánku a vlivy prostředí jsou dnes pro mnohé každodenní běžnou záležitostí a důsledkem je zvýšená spotřeba živin v těle. Balení ALL IN ONE obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty, ovoce, zeleninu, řasy, vlákninu, omega mastné kyseliny a kolostum. Jedná se o vysoce kvalitní přísady, které doplňují vaši každodenní stravu a každodenní stravu vaší rodiny. Je to tak snadné udělat pro sebe něco dobrého!

1129,-Kč


VERWAY DXT DRINK

Detoxikujte vaše tělo VERWAY DXT DRINK podporuje například: Vyčištění respektive „očištění“ pojivové tkáně Redukce organických škodlivin, jako jsou bakterie, viry a houby Odeznění chronických zánětlivých procesů v těle Ustálení hodnoty pH Zpomalení stárnutí kůže Doplněk stravy VERWAY DXT DRINK se skládá z nejčistších složek přírody. Díky speciálním výrobním postupům byla společnost VERWAY schopna vygenerovat inovativní produkt. Zajímejte se o své tělo, protože s ním strávíte zbytek svého života! Tento laboratorně certifikovaný výživový doplněk v kapalně dávkované formě se skládá ze 100% přírodních složek. Denní dávka by měla být zhruba 30 ml. VERWAY DTX DRINK byl úspěšně testován na několika pacientech alternativním lékařem a osteopathem Alexandrem Schmidem. Tento inovativní produkt přesvědčil svým účinkem na přirozenou obnovu acidobazické rovnováhy a obnovu buněk v těle.

Tento nový doplněk stravy se skládá z vysoce kvalitní směsi různých pramenitých vod nejvyšších oblastí bavorského národního parku, kombinovaných s čistými solemi z dvanácti rozdílných zemí tří kontinentů

1749,-Kč


VERWAY DTX SKIN

Osvobozující pocit kůže VERWAY DTX SKIN je 100% přírodní BEZ konzervačních látek BEZ emulgátorů a kortikoidů BEZ barviv BEZ zvířecích komponentů BEZ silikonů a polyethylenglykolů BEZ minerálních olejů VERWAY DTX SKIN je celistvý kosmetický přípravek (sprej) pro tělo a obličej. Zkušenosti ukázaly, že jemně pracující esence mohou pozitivně podporovat léčebné postupy a terapie, procesy hojení mohou být urychleny. VERWAY DTX SKIN aktivuje buněčný růst pokožky tak, že se dokonce i extrémní podráždění kůže viditelně ošetřuje a sterilizuje. Denní aplikace pomáhá omlazovat vzhled, péči a ochranu pokožky před vnějšími vlivy prostředí. Díky hexagonální primární struktuře se VERWAY DTX SKIN ukotvuje přímo k buňkám kůže a propojuje se s nimi. Inaktivační vlastnost vnějších škodlivých mikroorganismů na podrážděné pokožce umožňuje tyto oblasti kůže zregenerovat. Pro optimální účinek by měl být VERWAY DTX SKIN užíván v kombinaci s VERWAY DTX DRINK. DTX SKIN naplňuje kožní buňky novým životem!

1249,-Kč


PRO CLEAN CONCENTRATE

Konečně čisticí prostředek na všechno! Univerzálně použitelný čistící gel s aromatickou vůní jemně a rychle odstraňuje nečistoty téměř na všech površích. Biologicky odbouratelný, šetrný k životnímu prostředí a bez škodlivých rozpouštědel. Udělejte si místo ve skříňkách s čistícími prostředky! Čištění nebylo nikdy tak snadné. Vysoce výkonný koncentrát s vynikajícími čistícími schopnostmi díky inovativním přírodním aktivním látkám z obnovitelných surovin. Vhodné pro téměř všechny oblasti a povrchy. Zcela bez označení podle nařízení CLP. Univerzálně použitelný čistící gel jemně a rychle rozpouští oleje, maziva a rozličnou nečistotu téměř na všech plochách a ve všech oblastech, jako např. v kuchyni, troubě, koupelně, sanitárních zařízeních, podlahách, oknech, nábytku, keramice, dlažbě, parketech, v autech, lodích, karavanech, v garáži, strojích, ráfcích, zahradním nábytku atd. Inovativní čištění s přírodní silou - multi-funkční, šetrný k životnímu prostředí, čistě rostlinný čistící prostředek.

1L koncentrát 624,-Kč

Spray láhev 374,-Kč


KATALOG VERWAY  
KATALOG VERWAY  
Advertisement