Page 1

BAJORIŠKO VERSLO GIDAS

Pakeisk savo gyvenimą ir užsitikrink bajorišką ateitį

Rimvydas Bajorinas Vaidas Geraltauskas


Sveikiname! Jūsų rankose – knygelė, kuri dovanojama ryžtingiems, praktiškiems, geresnio gyvenimo siekiantiems žmonėms. Tai yra bajoriško verslo gidas, kuris nuo A iki Z Jums atskleis patikimą būdą, kaip užsitikrinti saugesnę, turtingesnę ir sveikesnę ateitį.

Kaip atrodytų Jūsų kasdienybė, jei vietoje dabartinio atlyginimo gautumėte 2 kartus didesnį, o laisvo laiko turėtumėte 2

kartus daugiau?

Jei niekada sau neuždavėte šito klausimo, vadinasi, laikotės puikiai ir Jūsų gyvenime nieko keisti nereikia. Tačiau didžiajai daliai žmonių panašūs klausimai neduoda ramybės.

Lietuvoje ši problema dar aktualesnė – nemažai mūsų gyvena tokiomis sąlygomis, kurios Vakarų šalyse įvardijamos kaip „skurdo riba“. O tie, kurie siekia situaciją pakeisti ir užsidirbti daugiau pinigų, vargsta nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, kartais keliomis pamainomis. Pajamos gal ir padidėja, tačiau kokia tuomet gyvenimo kokybė? Nelieka laiko nei namams, nei artimiesiems, nei asmeniniam tobulėjimui ar juolab pramogoms.

Kuo daugiau darbo – tuo mažiau poilsio. Bet kuo daugiau poilsio – tuo mažesnis uždarbis ir skurdesnis rytojus: štai taip atrodo užburtas ratas, iš kurio 90% darbinio amžiaus žmonių neišsikapsto iki pat pensinio amžiaus, kada problemų tik dar daugėja...

90% 2 1 1

http://www.verslasberizikos.com

1

1

5

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


Aplinkui girdime, kad saujelei laimingųjų vis dėlto KAŽKAIP pasiseka ištrūkti. Giminių palikimas? Įtakingi ir turtingi draugai? Investavimas? O kartais net sukčiavimas - kai kas renkasi ir tokius metodus... Apskritai finansinės laisvės patarimų bei juos dalijančių sėkmės mokytojų šiandien daugiau nei mokinių. Tačiau dažniausiai patarimai kainuoja, o Mums peršamos greito praturtėjimo priemonės yra susijusios arba su neteisėta veikla, arba su didele rizika. Rizika yra pagrindinė priežastis, atbaidanti žmones nuo bet kokių naujų į geresnį gyvenimą nukreiptų privačių iniciatyvų. O ši nedidelė knyga – tai priešnuodis nuo jos. Čia atskleidžiame konkretų, pasaulio praktikoje puikiai veikiantį būdą visiškai teisėtai užsidirbti daugiau pinigų bei įgyti laisvo laiko, nerizikuojant nieko prarasti.

??

?

?

?

Kad būtumėte tikri, ar Bajoriško verslo gidas Jums aktualus, atsakykite sau į šiuos klausimus:

1. Ar norėtumėte padvigubinti mėnesio pajamas ir sukaupti daugiau santaupų? 2. Ar norėtumėte daugiau laiko skirti šeimai bei laisvalaikio pomėgiams? 3. Ar norėtumėte sustiprinti savo sveikatą, fizines ir psichologines jėgas?

Jei bent du atsakymai neigiami, toliau Jums skaityti neverta, nes patenkate į 20% laimingiausių Lietuvos žmonių gretas. O jei bent 2 atsakymai yra teigiami, siūlome versti kitą puslapį ir skirti 15 minučių, pakeisiančių požiūrį į darbą, į pinigus bei padėsiančių užsitikrinti bajorišką ateitį.

http://www.verslasberizikos.com

2

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


I. KODĖL SAMDOMAS DARBAS NĖRA IŠEITIS „Darbas žmogų puošia“ – sako sena lietuvių patarlė. Iš tiesų – darbštumo daugeliui mūsų netrūksta. Mes didžiuojamės, kad darbe plušame be atokvėpio, kad padarome daugiau nei reikia ir kad sėdime viršvalandžius. Bet yra ir kita iškalbinga lietuviška patarlė: „nuvarytus arklius nušauna“. Ji reiškia, kad ne visada daugiau darbo atneš daugiau pinigų ar geresnį gyvenimą. Jei esate samdomas darbuotojas, dažnu atveju Jūsų geranoriškumu bus bandoma pasinaudoti. O vos tik nustojama dirbti, nustojama ir gauti pajamas. Dėl finansinio nesaugumo darbuotojas „pririšamas“ prie darbovietės ir geriausius gyvenimo metus iššvaisto kurdamas finansinę gerovę darbdaviui, o ne sau. Tai yra didžiausia samdomojo darbo yda: darbuotojas aukoja mažiausiai 8 efektyviausias paros valandas ir mainais gauna piniginį atlygį. Šis sandoris veiksmingas tol, kol atlyginimas leidžia oriai gyventi, tik tol, kol esate sveikas, ir tik tol, kol esate darbinio amžiaus. Kitaip tariant, Jūs gaunate tik aktyviąsias pajamas, o nuo tos akimirkos, kai iš darbo išeinate ar jį prarandate, negaunate nieko. Aktyviosios pajamos nėra geriausias ar pakankamas būdas siekti finansinio saugumo ar juolab finansinės laisvės. Kartais tai kaip tik žalingas įprotis: dirbdamas samdomąjį darbą, žmogus bijo jį prarasti, nes jaučia atsakomybę už savo šeimą ir bijo pažeisti savo finansinius įsipareigojimus, tokius kaip būsto paskola, mokesčiai ir t.t.

AKSIOMA NR.1: bajoriška ateitis neįmanoma be pasyviųjų pajamų!

http://www.verslasberizikos.com

3

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


II. KAIP UŽSITIKRINTI PASYVIĄSIAS PAJAMAS Pasyviosios pajamos – tai pajamos, kurias sugebama gauti nedirbant aktyvaus darbo. Nuo aktyviųjų pajamų jos skiriasi tuo, kad čia savo valandas mes investuojame į turtingesnę ateitį, o ne tik pardavinėjame už duonos kąsnį šiandienai. Tam reikia sukurti mechanizmą, kuris veiktų pats ir kurtų pridėtinę vertę be didesnio Jūsų įsitraukimo.

Aktyviosios pajamos

Pasyviosios pajamos

http://www.verslasberizikos.com

4

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


Iš šono tai gali skambėti sudėtingai ar įtartinai, tačiau iš tikro tokių mechanizmų apstu kiekvieno mūsų kasdienybėje. Pavyzdžiui, įsigydami būstą, Jūs automatiškai pasinaudojate nekilnojamojo turto rinkos mechanizmu. Jei NT paklausa auga, automatiškai auga ir Jūsų turto vertė, nors patys nieko nedarote. Būstą išnuomoję arba po keliasdešimt metų pardavę „išsigryninate“ savo pasyviąsias pajamas – pinigus, uždirbtus be aktyvaus darbo. Pasyviosiomis pajamomis galima vadinti ir pinigus, uždirbtus iš indėlio banke, iš investavimo į vertybinius popierius ir įvairius fondus, iš intelektinės nuosavybės pardavinėjimo ir, žinoma, iš nuosavo verslo, kuriame pats esate darbdavys. Iš pažiūros skamba neblogai, ar ne? Tačiau čia susiduriame su begale problemų, kurios vėlgi neleidžia pasiekti norimo finansinio rezultato: 1. Investavimas į nekilnojamąjį turtą tinka tik tiems, kurie turi didelį pradinį kapitalą, galimybę nuomoti NT ir laukti keliasdešimt metų, kad investicija, esant palankioms sąlygoms, atsipirktų. 2. Investavimas į vertybinius popierius tinka tik tiems, kurie nebijo rizikuoti, turi laisvų pinigų ir žino, kur, kaip ir kada tinkamai investuoti; 3. Indėlio banke prieaugis priklauso nuo palūkanų normos, o ši dažniausiai labai maža ir vos atperka įvairius administravimo mokesčius bei infliacijos sąlygojamą pinigų nuvertėjimą. Kitaip tariant, investuoti reikia daug ir ilgai, o grąža – neaiški ir veikiausiai labai nedidelė. Dėl aukščiau išvardintų priežasčių vienintelė galimybė stambaus kapitalo neturintiems žmonėms užsitikrinti pasyviąsias pajamas yra sukurti nuosavą verslą.

AKSIOMA NR.2: Jei nesate turtuoliai, patikimiausias teisėtas būdas greičiau praturtėti yra nuosavas verslas.

http://www.verslasberizikos.com

5

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


III. NUOSAVO VERSLO RIZIKA Nuosavas verslas – tai mechanizmas, kuris Jums neša pasyviąsias pajamas panaudojant kitų žmonių laiką ir/arba pinigus. Mechanizmas veiks gerai tik tuo atveju, kada Jūsų verslas teiks naudą kitiems žmonėms: kada klientams bus naudinga pirkti Jūsų prekes ir paslaugas, o Jūsų partneriams ir darbuotojams apsimokės su Jumis dirbti. Deja, sukurti tokį mechanizmą nėra labai paprasta dėl kelių priežasčių: 1. Dažniausiai nuosavo verslo kūrimas reikalauja ne tik specifinių žinių, unikalios produkcijos ar paslaugos, kurią pardavinėtumėte, bet ir pradinio kapitalo. 2. Kad gautumėte pradinį kapitalą, turėsite skolintis iš banko ir mokėti palūkanas. Anksčiau ar vėliau pinigus reikės grąžinti. Jeigu verslas nepasiseks, rizikuojate įklimpti į skolas. 3.Verslo mechanizmui sukurti turėsite samdyti darbuotojus, mokėdami jiems atlyginimą ir suteikdami visas kitas socialines garantijas. Tačiau nuo tos akimirkos, kai pasikliausite kitų žmonių, o ne savo darbu, niekuomet nebūsite tikri, ar valandos, už kurias mokate pinigus kitiems žmonėms, bus išnaudotos efektyviai. Darbdavių ir darbuotojų tikslai ir požiūriai neretai išsiskiria (jau vien derantis dėl atlyginimo dydžio), o kad užtikrintumėte tinkamą samdinių darbą, turėsite gaišti laiką nuolat juos prižiūrėdami. Ši dilema dažną smulkųjį verslą paverčia ne tiek patikimu pasyviųjų pajamų šaltiniu, kiek aktyviu ar netgi itin rizikingu darbu. Įvertinę šias aplinkybes, dauguma žmonių nuleidžia galvas ir pasirenka samdomų darbuotojų likimą. O mes, kad žengtume žingsnį tolyn, turime padaryti tinkamas išvadas:

AKSIOMA NR.3: Nuosavas verslas nerizikingas tik tuomet, kai jo sukūrimui nereikia skolintis ir kai jo mechanizme dalyvaujančius žmones vienija bendri ilgalaikiai tikslai.

http://www.verslasberizikos.com

6

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


IV. KAIP SUKURTI VERSLĄ BE RIZIKOS Nuosavas verslas be rizikos – tai mechanizmas, kuriame dalyvaujančius žmones sieja ne darbuotojo-darbdavio santykiai, o bendras rezultatų siekis ir lygiavertė partnerystė, paremta abipuse nauda. Ši abipusė nauda turi būti ilgalaikė. Kitaip tariant, turite būti 100% tikri, kad žmonės, su kuriais kuriate savo verslo mechanizmą, neturės nei noro, nei galimybių Jus išduoti bei netaps Jūsų konkurentais. Atrodytų, kad tokia situacija yra praktiškai neįmanoma. Tačiau galima atsisukti pastarojo šimtmečio praktiką ir įvertinti paskutiniu metu pasaulyje sparčiausiai augantį verslo modelį, kuris eliminuoja tradicinio verslo trūkumus ir atveria neribotas pasyviųjų pajamų galimybes. Rinkodaros literatūroje šis modelis vadinamas tinkline rinkodara. NEIŠSIGĄSKITE įmantraus pavadinimo: tai, apie ką čia rašoma, neturi nieko bendra su finansų piramidėmis ar kitomis greito praturtėjimo schemomis. Čia pristatomas modelis – tai paprastas būdas sukurti visiškai teisėtą, žmonėms naudą kuriantį verslą, neeikvojantį daug laiko, tačiau užtikrinantį Jums nuolat augančias pasyviąsias pajamas. Tinkline rinkodara pagrįsto verslo skirtumai nuo tradicinio yra šie:

1. Nereikia įstatinio kapitalo ir didelių investicijų; 2. Nereikia kurti savo produkto; 3. Nebūtina užsiimti prekyba ir jos apskaita; 4. Nereikia samdyti darbuotojų; 5. Nereikia jaudintis, kad Jūsų verslo partneriai nuo Jūsų nusisuks; 6. Nereikia savo verslui aukoti visos darbo dienos: išauginti pasyviąsias pajamas galima skiriant ir pusdienį per savaitę.

http://www.verslasberizikos.com

7

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


O ko tokiam verslui reikia?

1. Pasirinkti pasaulinio garso kompaniją, kuri savo produkciją realizuoja tinklinės rinkodaros būdu;

2. Pasirinkti produktą, kurį nuolat vartojate ir vartotumėte, net jei nekurtumėte savo verslo be rizikos;

3. Informuoti apie šio produkto privalumus, palankias jo įsigijimo sąlygas, o taip pat – apie nuosavo verslo galimybę savo draugus bei artimuosius;

4. Rasti partnerius, kurie perims estafetę darydami tą patį, ką ir Jūs, taip augindami savo ir Jūsų verslą bei pasyviąsias pajamas;

Pagrindinė tinklinės rinkodaros modelio stiprybė yra jo paprastumas. Juk visi žmonės visada kažką perka. Net verslininkai tuo pačiu metu yra ir vartotojai. O vartotojai nuo to momento, kai įsitraukia į partnerių tinklą ir pasidalina su savo artimaisiais informacija apie šį verslo modelį, patys tampa verslininkais bei kas mėnesį pradeda gauti didėjančias pasyviąsias pajamas.

Pateiksime pavyzdį, kaip viskas atrodo praktikoje: Tarkime, kad Asta mėgsta saugias, koncentruotas, todėl nebrangias šveicariškas namų priežiūros priemones. Iš draugės Akvilės ji sužino, kad šias namų priežiūros priemones galima įsigyti pigiau – tiesiai iš gamintojo. Nuo šiol ji taip ir daro. Akvilė, suteikdama šią informaciją, pagelbėjo ne tik Astai, bet ir namų priežiūros priemonių gamintojui, todėl nuo kiekvieno Astos apsipirkimo iš gamintojo Akvilė pradeda gauti dalį pinigų. Tačiau dar svarbiau yra tai, kad Asta iš draugės sužinojo ir susidomėjo pačiu verslo modeliu. Ji tampa Akvilės verslo partnere bei pati dalinasi šia informacija su artimaisiais. Pagrindinis Astos tikslas – ne ką nors įtikinėti, kad pirktų konkrečias namų priežiūros priemones, o pažįstamų rate rasti dar vieną žmogų, kuris paskleistų gerąją žinią apie šių priemonių privalumus bei naują verslo modelį tolyn. Iš to naudos gaus ir naujasis verslo partneris, ir Asta, ir Akvilė. Verslo grandinė be perstojo plečiasi, o jos dalyviai, nekonkuruodami tarpusavyje, už kiekvieną apsipirkimą, priklausomai nuo savo įdirbio, gauna komisinius pasyviąsias pajamas. Po kelerių metų nei Akvilei, nei Astai apskritai nieko daryti nereikia: abi jos turi jau po penkis tiesioginius verslo partnerius, kurių kiekvienas turi dar po penkis, tie penki – dar po penkis ir šitaip verslo grandinė pasiekia http://www.verslasberizikos.com

8

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


triženklį ar net keturženklį skaičių vartotojų. Bendra apsipirkimų apyvarta dabar jau siekia milžiniškas sumas, o komisinius - priklausomai nuo įdirbio - pasidalina verslo be rizikos dalyviai.

Asta

AKSIOMA Nr. 4: Tinkamai vykdoma tinklinė rinkodara yra patikimas, nerizikingas ir sparčiausiai pasaulyje populiarėjantis būdas be didelių laiko sąnaudų užsitikrinti pasyviąsias pajamas ir bajorišką ateitį.

V. KAIP AUGINTI VERSLĄ BE RIZIKOS Klaidinga būtų manyti, kad šis verslas tėra eilinė aktyvioji prekyba. Viena vertus, daugelis žmonių pardavinėti nemoka ir nenori. Kita vertus, šioje knygoje aprašomo metodo esmė – ne pačiam ką nors parduoti, o tinkamai informuoti, rasti partnerius ir kurti verslą be rizikos. Už kiekvieną prekę, kurią tiesiogiai iš gamintojo nusiperka Jūsų informuoti pažįstami, gaunate pinigų. Tačiau kad Jūsų verslas kurtų pasyviąsias pajamas, kad būtų ilgaamžis ir kad jo sėkmė nepriklausytų nuo Jūsų pažįstamų apsisprendimo ką nors pirkti ar nepirkti, pagrindinį dėmesį verčiau skirti ne tik produkcijos pristatymui, bet ir neribotų verslo galimybių atskleidimui bei verslo grandinės augimui. http://www.verslasberizikos.com

9

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


Įvertinkite šių schemų skirtumus:

Verslo partneriai

Produkcijos vartotojai

Pirmuoju atveju Jūsų verslas primena aktyviuosius pardavimus. Tiesa, čia Jūsų tikslas yra ne kaskart ką nors parduoti, o pasirūpinti, kad žmonės patys nuolat pirktų prekes už mažesnę kainą tiesiogiai iš gamintojo. Tačiau tuo atveju, jei šios produkcijos jie atsisakys, negausite ir pajamų. Antruoju atveju Jūs orientuojatės ne tik ir ne tiek į tiesioginį produkcijos pardavimą, kiek į tinkamą verslo struktūrą ir gerosios patirties perleidimą produkcijos vartotojams, kad bent dalis jų taptų Jūsų verslo partneriais. Tinkamai atlikus šitą darbą, vartojimo grandinė auga geometrine progresija, o mėnesinės pajamos Jus pasiekia be tiesioginio Jūsų įsikišimo ir yra linkusios nuolat didėti.

AKSIOMA Nr. 5: Bajoriškas verslas be rizikos yra paremtas ne aktyviaisiais pardavimais, o naudinga informacija apie kokybišką produktą ir stabilia partnerių tinklo plėtra.

http://www.verslasberizikos.com

10

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


VI. KAS GARANTUOS, KAD VERSLAS PLĖSIS IR PAJAMOS AUGS? O kas bus, jei Jūsų versle vartojamo produkto niekas nenorės įsigyti? Kas bus, jei kompanija, kuri realizuoja savo produktus Jūsų verslo tinkle, bankrutuos? Kas bus, jei Jūsų partneriai nebus aktyvūs ir nemokės arba nenorės skleisti gerosios žinios apie verslą be rizikos? Tai yra protingi klausimai, nes jų atsakymai išsklaidytų bet kokias dvejones dėl naujojo verslo sėkmės:

Apie produktą. Pradedant verslą, svarbu rinktis produktus, kurie yra

nepriekaištingos kokybės, kurie žmonių vartojami nuolat ir suteikia realią naudą. Tuomet jie visada turės paklausą. O tinklinę rinkodarą išnaudojantys gamintojai, lyginant su tradiciniais verslais, čia turi didelį pranašumą, nes jiems nereikia išsipirkti plotų tarpininkų parduotuvėse, o jų prekes reklamuoja patys vartotojai. Tinklinės rinkodaros produkcija yra perkama tiesiogiai, tad prekių kaina visuomet mažesnė nei perkant įprastu būdu. Todėl nenuostabu, jog dauguma žmonių įsitraukia į tinklą būtent dėl galimybės žymiai pigiau įsigyti geidžiamų prekių.

Apie kompaniją. Verslas be rizikos skirtas tiems, kurie nori susikurti ilgalaikius

pasyviųjų pajamų srautus. Tam reikia žinoti, kad gamintojas, su kuriuo dirbate, yra patikimas, kad jo tinklinės rinkodaros politika yra stabili, o atlygis yra ir bus mokamas laiku. Geriausias būdas tai užsitikrinti yra pasirinkti pasaulinio masto ir nepriekaištingos reputacijos kompaniją. Šios knygos autoriai patys bendradarbiauja su viena žinomiausių pasaulyje, daugiau kaip 50 metų ir daugiau kaip 50 šalių veikiančia kompanija ir gali paliudyti, ką reiškia turėti tokį stiprų užnugarį...

http://www.verslasberizikos.com

11

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


Apie verslo partnerius. Kad Jūsų verslas augtų stabiliai ir pelningai,

rekomenduojame siekti ne kuo didesnio tiesioginių pirmosios grandies verslo partnerių kiekio, o kokybiškos partnerystės ir stiprių antrinių, tretinių (ir t.t.) verslo grandžių. Praktinė patirtis rodo, kad naudingiausia yra apsiriboti 5 tiesioginiais pirmos grandies verslo partneriais ir drąsiai su jais dalintis turimomis žiniomis, kad šie plėstų Jūsų pradėtą verslo grandinę. Retkarčiais gali būti pravarti Jūsų pagalba partneriui pristatant produktą ir verslo galimybes kitiems vartotojams ar būsimiems verslo dalyviams. Neatsisakykite padėti! Atminkite – kuo tvirtesni Jūsų verslo be rizikos žmogiškieji pamatai, tuo tvirčiau laikysis ir kokybiškiau plėsis verslo partnerių tinklas. Vėliau ateis laikas, kai Jūsų partneriams jau nebereikės Jūsų pagalbos ir jie galės veikti visiškai savarankiškai. Tuomet bus galima pradėti dirbti su kitu rimtu žmogumi, laikantis tos pačios tiesioginio darbo su 5 žmonėmis taisyklės. Taip pat verta atminti, kad kiekvienas naujas motyvuotas žmogus turi galimybę susikurti didesnę struktūrą netgi už savo rėmėją. Tai, kad patys tinklinį verslą pradėjote gavę kitų žmonių pakvietimą, nereiškia, kad visada uždirbsite mažiau už juos. Kita vertus, verslo modelis užtikrina, kad niekada su jais nekonkuruosite, o dirbsite petys į petį.

Kaip auga pajamos Įsivaizduokite, kad šiandien turite 3 partnerius, kurių kiekvienas turi dar po tris partnerius, šie – dar po tris ir taip – iki penktosios partnerystės pakopos. Kiek gausite mėnesinių pajamų, jei nuo kiekvieno produkcijos įsigijimo Jums priklausytų tam tikras procentas komisinių? Kokią sumą gautumėte, jei žinotumėte, kad kiekvienas partneris http://www.verslasberizikos.com

12

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


papildomai turi dar po kelis draugus, kurie produktą įsigyja tik savo vartojimui? Taip – Jūsų papildomos mėnesinės pajamos, sukūrus tinkamą verslo be rizikos struktūrą, sieks nuo kelių iki keliolikos ar net keliasdešimties tūkstančių litų!

AKSIOMA Nr. 6: Geras produktas, gera kompanija ir geri partneriai leidžia be rizikos ir be didelių laiko sąnaudų ilgainiui užsitikrinti nuo kelių iki keliolikos ar net keliasdešimties tūkstančių litų dydžio pasyviąsias mėnesines pajamas. VII. BAJORIŠKAS VERSLAS BE RIZIKOS - LIETUVOJE Šis bajoriško verslo gidas skirtas tiems, kurie nori pakeisti savo gyvenimą. Tiems, kurie nori turtingesnės, laisvesnės ir sveikesnės ateities bei yra pasirengę šiandien pat žengti žingsnį link jos. Nuo to, ką darai šiandien, priklausys visi Tavo rytojai. Tokios nuostatos laikosi šio gido autoriai – Rimvydas Bajorinas ir Vaidas Geraltauskas. Jie sėkmingai įkūrė verslą be rizikos Lietuvoje, praktiškai įgyvendino visus čia aprašytus žingsnius, užsitikrino nuolat augančias pasyviąsias pajamas ir toliau ieško rimtų partnerių verslo be rizikos plėtrai.

http://www.verslasberizikos.com

13

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


Jei šią knygelę gavote dovanų, vadinasi, esate įvertintas kaip žmogus, turintis visus reikiamus sugebėjimus, kad taptumėte sėkmingu verslo partneriu. Ypatinga šio verslo savybė yra ta, kad juo užsiimantiems žmonėms nereikia tarpusavyje konkuruoti: visų dalyvių nauda didėja tuo mastu, kuriuo jie padeda vieni kitiems. Todėl galite būti tikras, kad žengiant pirmuosius žingsnius į verslą be rizikos ir bajorišką ateitį, Jums bus suteikta visa reikiama informacija, pagalba ir nuolatinė parama. Kreipkitės dabar pat į žmogų, kuris Jums dovanojo bajoriško verslo gidą, ir sužinosite, ką daryti toliau.

AKSIOMA Nr. 7: Nuo to, ką darai šiandien, priklausys visi Tavo rytojai.

http://www.verslasberizikos.com

14

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas


P.S. Verslu be rizikos susidomėję asmenys kartais klausia: kada tiksliai aš praturtėsiu. Tačiau atsakymas priklauso tik nuo Jūsų. Bajoriškas verslas be rizikos nėra loterijos bilietas: per vieną dieną milijonieriais netampama. Tačiau pastoviai skirdami šiai veiklai bent po kelias valandas per savaitę, būsite tikri, kad Jūsų pajamos augs, o jų augimas neturės ribų. Kas svarbiausia – valandos, skirtos verslui be rizikos, praleidžiamos ne tik naudingai, bet ir įdomiai bei smagiai. Bajoriško verslo bendruomenė skiria ypatingą dėmesį asmenybės tobulėjimui, bendravimui su įdomiais žmonėmis ir sveikam gyvenimo būdui. Šis verslas – tai galimybė nerizikingai užsidirbti antrą algą bei gauti nuolatines pajamas į kišenę ne dirbant, o mėgaujantis gyvenimu, tobulėjant ir padedant vieni kitiems!

AKSIOMA Nr. 8: Verslas be rizikos – tai kasdieninis tobulėjimas ir malonumas.

http://www.verslasberizikos.com

15

http://www.verslasberizikos.com/vaidas-geraltauskas

Bajoriškas verslas  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you