Page 1

FASTER POS HIZLI SATIŞ OTOMASYONU

SİZ YETERKİ SATIN, GERİSİ BİZDE... vegawına5 - faster pos entegre otomasyon sİstemİ ile rahat Bİr nefes alın herşey kontrol altında...


FASTER POS

SATIŞLARINIZI

HIZLI SATIŞ OTOMASYONU

DAHA VERİMLİ YÖNETEBİLCEĞİNİZ BİR OTOMASYONA NE DERSİNİZ?

NE İŞE YARAR? Satışlarınızı Yönetin

Kasanızı Takip Edin

Stoklarınızı Kontrol Edin

Müşterilerinizi Yönetin

Personeliniz Kontrol Altında

Kampanya Uygulamaları

Faster Pos ile satış yönetimi çok kolay. Satışlarınızı ister nakit olarak, ister kredi kartı ile veya dilerseniz açık hesap olarak da yapabilirsiniz. Parçalı ödeme tahsilatı, tanımlı bankalarınızdan kredi kartı taksitlendirmesi yapabilirsiniz. Gün içinde açık hesabı olan müşterilerinizden tahsilat, borçlu olduğunuz carilere ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız her işlem backoffice tarafında çalışan VegaWina5 programımıza otomatik aktarılır.

Stok kartlarınızı, emtianızın cinsine göre açabilirsiniz. Seri takibi, grup takibi yapabilirsiniz. stoklarınıza minimum ve maksimum seviyeler belirleyebilirsiniz. Excel dosyalarını dışardan Vega’ya aktarabilirsiniz. İstediğiniz ürününüze özel iskontolar belirleyebilirsiniz.

Faster Pos ile personellerinizin verimliliklerini arttırın. hangi personelinizin ne kadar satış yaptığını, hangi ürünü daha çok sattığını, kısacası personelinizin satış performansını analiz edebilirisiniz. Onlar için ekstra primler düzenleyebilir, farklı satış stratejileri uygulatabilirsiniz.

www.vegayazilim.com.tr

Kasiyerleriniz için ayrı şifreler beliryebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde kasiyerlerinize yetkiler verebilir veya onları kısıtlayabilirsiniz. Kasiyerlerinizin tahsilatlarını ayrıntıları ile birlikte ayrı ayrı detaylı şekilde görebilirsiniz.

Müşterilerinize açık hesap limiti tanımlayabilirsiniz. Dilediğiniz müşterinize, dilediğiniz ürününüz ile ilgili özel iskontolar uygulayabilirsiniz.

Çeşitli kampanyalar uygulayabilirsiniz. 3 al 2 öde, 2. üründe %50 indirim ve dahası… puan ve promosyonlar oluşturup, müşterilerinizi bunlardan faydalandırabilirsiniz. müşterilerinize özel Club Kartlar çıkartabilirsiniz.


ÖZELLİKLERİ NELERDİR? TERAZİLER İLE ENTEGRE ÇALIŞABİLME Faster Pos barkodlu ve barkodsuz teraziler ile uyumlu çalışabilir. tartılan ürün otomatik satış ekranına tutarı ile birlikte gelir.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, faster pos’u çok kısa bir zaman da öğrenebilirsiniz.

FATURA - FİŞ KESEBİLME ve E-FATURA ENTAGRATÖRLÜĞÜ Faster pos satış ekranından çıkmadan, müşterilerinize ister fatura ister fiş kesebilirsiniz.Vega Yazılım GİB onaylı entegratör firmadır. Yeni müşteri tanımlamada e-fatura mükellef sorgusu yapabilir, e-fatura ve e-arşiv fatura düzenleyebilirsiniz.

ONLINE ve OFFLINE ÇALIŞABİLME Faster pos ile hem online hem de offline çalışabilmeniz mümkün. Çok şubeli işletmelerde, internet kopsa dahi satışlarınızı offlıine olarak sürdürebilirsiniz. İnternet geldiğinde, offline olduğu süre içerisinde kaydedilen işlemler merkeze aktarılır.

AYNI ANDA ÇOKLU SATIŞ Ürünleri okutmaya başladınız ve müşteriniz bir ürün daha eklemek istedi, fiş bekletme özelliği sayesinde sıradaki müşterilerinizi bekletmeye son. bu özellik sayesinde kasada satış devamlılığını sağlayabilirsiniz. Ayrıca fiş bekletmede isim veya masa numarası verebilirsiniz.

YAZARKASA POSLAR İLE TAM UYUM Faster pos yeni nesil yazarkasalar ile tam uyumludur. Satış anında yazarkasadan işlem yapıldığında sistem satışı otomatik sonlandırır.


yaşadığınız sorunları bİLİYORUZ Buna uygun çözümlerimizle, size en iyisini sunuyoruz...

01

STOK KONTROLÜ

Bir ürününüzü gördüğünüzde ‘elimizde varmış, siparişini boşuna verdik’ ya da ‘müşteri bunu istemişti yok dedik’ diyorsanız, giriş fiyatlarınızı öğrenmek için katalogları ve defterlerinizi karıştırıyorsanız, elinizde olduğunu sandığınız bir ürünün aslında çoktan satılmış olduğunu müşterisi çıkınca anlıyorsanız stok kontrolünüzü sağlayamıyorsunuz demektir. Vegawına5 Faster Pos işbirliği ile stok kontrolü çok kolay.

03

SİPARİŞ TAKİBİ

Sipariş vereceksiniz, fakat hangi üründen kaç adet vermeniz gerektiğine tam olarak karar veremiyorsunuz. Bırakın bunu sistemimiz sizin için yapsın, siz sadece vereceğiniz sipariş adedinin kaç günlük satış için olacağını sisteme girin gerisini biz hallederiz.

05

FATURA KESMEK

Müşterinize ürünü sattınız, fakat faturasını elle kesmek bir hayli zaman alıyor ve bekleyen müşterileriniz de var. Sistemimizde satışını yaptığınız ürünün faturasını tek tuş ile satış anında kesebilirsiniz.

07

FİNANS YÖNETİMİ

Ürün karlılığınızı bilmiyor musunuz? Maliyetlerinizi tam olarak hesaplamakta zorluk mu çekiyorsunuz? Toptancınız sürekli aynı fiyattan aldığınız bir ürünü yüksek bir fiyattan mı gönderdi ve bu tür süreçleri takipte zorlanıyor musunuz? Sistemimizde tüm bu soruların cevabı ve çözümü var, siz yeter ki isteyin.

02

CARİ TAKİBİ

Cari alacaklarınızın takibinde zorlanıyorsanız, satış anında müşterilerinizin ticari performanslarına göre pozisyon almakta güçlük çekiyorsanız, müşteri bazlı iskontolar veya promosyonlar uygulayamıyorsanız Vegawına5 Faster Pos otomasyon sistemi tam size göre demektir.

04

KASADA SATIŞ DEVAMLILIĞI Sakin geçen bir günün ortasında aniden 2-3 veya daha fazla müşteri alım yapmak istedi ve siz bir anda kendinizi bir karmaşanın içinde mi buldunuz, kimisi cari hesap, kimisi yeni müşteri, kimisi sipariş… paniğe gerek yok, sizin için buradayız. El terminalleri yardımı ile ürünleri yerinde okutup kasaya gönderebilirsiniz. ayrıca fiş bekletme özelliği sayesinde bir müşterinize ürün eklerken diğer müşterinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

06

ÜRÜN YÖNETİMİ

Siz de olmayan bir ürünün başka bir şubenizde olup olmadığını öğrenmek bir hayli uğraştırıcı mı? Vegawina5 faster Pos ile anlık ürün sorgulama yapabilirsiniz.

08

UZAKTAN ERİŞİM

Şehir dışındasınız ve mağazanızdaki durumu merak ediyorsunuz, ciro ne kadar, hangi ürünler satılmış, vs… internetin olduğu heryerden, tabletten, pc den veya telefonunuzdan firmanızın anlık durumunu görebilirsiniz.


FASTER POS İLE İŞLETMENİZDE NELER DEĞİŞEECEK 01 02 03 04 05

Her açıdan stok kontrolü sizde olacak

Ürünlerin alt üst seviye stok

07

artacak

tanımları yaparak stoğunuzu maksimum verimlilikte yönetebileceksiniz

Cari hesaplarınızı tutmak çok

09

Ürün Verimliliğiniz artacak

kolay olacak

Müşteri sınıflandırmasını etkin

10

bir şekilde yapıp satış verimliliğinizi arttırabileceksiniz Barkod sistemi sayesinde mağazanızdaki tüm ürünlerin son kullanma tarihlerine kadar tüm özelliklerini görebileceksiniz

06

08

Satış Verimliliğiniz

Müşterilerinize kampanyalar ve

11 12

promosyonlar uygulayabileceksiniz

Sipariş Verimliliğiniz artacak

ERS (Esnek Rapor Sistemi) ile mağazanızla ilgili tüm raporlara anlık ulaşabilme imkanınız olacak

Personellerinizi daha verimli bir şekilde yönetebileceksiniz.

Stok kayıtlarınızı el terminallleri yardımıyla mal kabul bölümünde yapabileceksiniz, böylelikle verimli stok girişi olacaktır.

13

Büyük işletmelerde el terminalleri ile reyonda satış yapabileceksiniz.


UYUMLU SEKTÖRLER MARKET - MANAV - FIRIN - UNLU MAMÜLLER Barkodlu , barkodsuz satış yapabilirsiniz

MADNIRA - KASAP - BALIK MARKET Teraziler ile entegre çalışabilme özelliği sayesinde ürünlerinizi tarttığınız anda sisteme gramaj bilgisi ile tutarı otomatik düşer.

YAPI - MARKET ve HIRDAVATÇILAR Ürün yönetim verimliliğinizi maksimum seviyelere çıkartabileceksiniz.

BUJİTERİ ve PARFÜMERİLER Özel kodlar sayesinde ürünlerinizi en ince detaylarına göre sisteme girebileceksiniz. bu sayede dilediğiniz raporlara anlık ulaşabileceksiniz.

TEKSTİL MAĞAZALARI Ürünlerinizde renk beden takibini yapabileceksiniz.

ELEKTRONİK MAĞAZALARI Seri numaralı ürün takibini kolaylıkla yapabileceksiniz

BÜFE - FAST FOOD NOKTALARI Fiş bekletmede masa numarası verebilme özelliği sayesinde müşterilerinize masa açabilecek aynı zamanda barkodlu satış yapabileceksiniz.

PERAKENDE MAĞAZALAR Sistemimiz her türlü perakende satış yapan mağazalara uygundur.


FASTER POS HIZLI SATIŞ OTOMASYONU

MODÜLLERİN UYGULANMASI

0

VegawinA5

Tüm Muhasebe işlemlerini yapabileceğiniz modüldür.

Puan Promosyon

Puan, promosyon ve kampanyaları yapabildiğiniz ve yönetebildiğiniz modüldür.

FASTER POS GENEL ÖZELLİKLER Barkodlu Satış Ekrandan Reslimli Satış Stok Kontrolü Çoklu Sektör Uygulaması Diğer Yazılımlar ile Uyum ÖKC ile çalışabilme

Akıl Defteri

Kasa durumu, anlık sipariş ve masa durumlarına uzaktan bağlantı sağlayan ayrıca android üzerinden yönetilebilen modülümüzdür.

Armada

Plasiyerlerinizin mağaza dışı sıcak ve soğuk satışlarını yapabildiği offline ve online çalışabilen el terminali modülüdür.

Korvet

İşletmeye stokları girmede zaman kazandıran ürünlerini kayıt altına alırken kullandıkları işletmeci dostu uzak masaüstü çalışan el terminali modülüdür.

Alış Antalaşmları

Mal tedarik ettiğiniz veya edeceğiniz firmalarla yapmış olduğunuz fiyat antlaşlmalarını takip eden modülümüzdür.

Web Sipariş (B2B)

Web sipariş, bir işletmenin, şubelerinin, bayilerinin, plasiyerlerinin veya nihai müşterilerinin sipariş yönetimini web üzerinden sağlayan ve tek merkezden yöneltilebilmesini olanaklı kılan bir web sipariş modülümüzdür.


TERCİH EDENELER

daha fazla referans için www.vegayazilim.com.tr

Faster pos v3  
Faster pos v3  
Advertisement