Page 5

VAKANTIE EN VOETBALREIZEN BIJ VEILINGAVOND SVV TE KOOP TIJDENS DE VEILINGAVOND ZIJN EEN AANTAL BIJZONDERE VAKANTIES TE BOEKEN, BESCHIKBAAR GESTELD DOOR STELLEN DIE OOIT VERHUISDEN NAAR HET BUITENLAND OM EEN HOTEL OF B&B TE OPENEN. STUK VOOR STUK PRACHTIGE ACCOMMODATIES. OOK ZIJN ENKELE MOOIE VOETBALREIZEN TE KOOP, NAAR CLUBS WAAR ELKE VOETBALLIEFHEBBER WEL EEN KEER GEWEEST ZOU MOETEN ZIJN! Voetbalreizen De Catalaanse voetbalclub FC Barcelona behoort tot dé Europese en wereldtop. Het stadion Camp Nou, is een plek waar elke voetballiefhebber eens geweest moet zijn. Al is het maar om de Lionel Messi live in actie te zien. Het thuisstadion van FC Barcelona heeft bijna 100.000 zitplaatsen. Tijdens de veiling kunt u bieden op een geheel verzorgde tweedaagse voetbalreis voor 2 personen naar FC Barcelona, inclusief kaarten, hotel en vlucht, in het seizoen 2019-2020. Het gaat om een wedstrijd in overleg met sponsor Trainingskampen.nl (geen topwedstrijd en buiten de vakanties). En wat te denken van een bezoek aan een competitiewedstrijd van Schalke ‘04 in het seizoen 2019-2020 voor 2 personen. De ploeg staat bekend om de Kolenpot Derby tegen aartsrivaal Dortmund. Een bezoek aan Schalke ’04 is een belevenis. Op vakantie bij Nederlanders in Oostenrijk Tijdens de veilingavond kunnen de bezoekers ook bieden op bijzondere buitenlandse vakanties, waaronder naar Oostenrijk. U wordt door Nederlanders ontvangen, wat het wel zo makkelijk maakt! Appartement Nanske (zie foto’s) biedt een zomer- of wintervakantie van een week met overnachtingen in een spiksplinternieuwe luxe accommodatie midden in het centrum van Kaprun. Dit gezellige appartement is rustig gelegen in het centrum van Kaprun. Het is omringd door de bergen de Kitzsteinhorn, de Maiskogel en de Schmittenhöhe en is de perfecte uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie, zowel in de winter als de zomer. Op loopafstand van restaurants, kroegjes en winkels. Een prachtig uitzicht over de skigebieden. De Maiskogel skipiste ligt op een paar honderd meter van de appartementen en is lopend bereikbaar. De gondel naar de Kitzsteinhorngletsjer ligt op ongeveer 10km en is te bereiken met de skibus of de auto. Christian Daxer en Nanske Booij zijn eigenaren van dit schitterende verblijf. Christian is een echter Kapruner, Nanske is Nederlandse. Christian spreekt vanwege zijn werk en vele Nederlandse vrienden en gasten goed Nederlands:

De eigenaren van Nanske heten u van harte welkom!

“Ik ben regelmatig in Scheveningen geweest om met vrienden uit te gaan. Ik heb goede herinneringen aan Scheveningen, en daarom doen we mee aan de veiling!” Christian bevestigt wat de foto’s op de site al tonen: “onze appartementen zijn in het luxe segment. Wat veel mensen niet weten is dat het skigebied op de Kitzsteinhorn door de gletsjer 100% sneeuwzeker is! De wintersporter kan hier dus altijd terecht. Ook voor mensen die niet van skiën houden biedt Kaprun en haar omgeving meer dan genoeg. De natuur is met haar flora en fauna prachtig voor mooie wandel- en fietstochten of voor avontuurlijke mountainbiketochten. Ook zijn er diverse meren in de omgeving waar u in de zomer verkoeling kunt vinden. We zien ernaar uit jullie te verwelkomen in Appartementenhuis Nanske!” Geboden kan ook worden op een midweek naar Kärnten Appartements in Oostenrijk. Dit ruime, modern ingerichte en riant gelegen appartement ligt in Velden am Wörthersee; een van de populairste badplaats van Oostenrijk. Voor de wintersport liefhebber zijn de bekende gebieden Gerlitzen, Goldeck en Bad Kleinkirchheim op korte afstand. De toeristische boulevard, winkeltjes, strandbaden, restaurants en het casino van Velden liggen op loop afstand.

Meerdere personen of een langere periode is tegen bijbetaling mogelijk. Henk en Eveline: “Nagenoeg het hele jaar door is er in Velden am Wörthersee wat te beleven. Variërend van wekelijks vuurwerk-, licht- en muziekschows op de Wörthersee, tot grotere evenementen als het jaarlijkse GTI Treffen, Harley Treffen en de Witte week. Zowel de actieve als de passieve vakantieganger de perfecte uitvalsbasis voor dagtripjes, bijvoorbeeld naar Slovenië en Italië (Venezië) of de in de buurt gelegen steden als Villach en Klagenfurt. Karinthië staat bekend om haar natuurschoon van bergen, bossen, meren en riviertjes en biedt vele mogelijkheden om in de natuur te wandelen, fietsen en mountainbiken. In het winterseizoen bevinden zich de skipistes op 25 km van Velden am Wörthersee. Karinthië staat bekend om haar vele zonuren en wordt niet voor niets het zonneterras van centraal Europa genoemd.” Meer informatie: www.nanske.at/nl www.karnten-appartements.at

Eigenaren Henk en Eveline: “We bieden een familievriendelijk, nieuw gerenoveerd huis met grote tuin. Vlak langs de route, makkelijk aan te rijden. Voldoende gratis parkeerplaatsen voor de deur. Zeer centraal voor diverse daguitstappen. Gastvrijheid en comfort zijn onze prioriteiten.” Gasten zijn welkom voor een midweek van 1-12-2019 tot 30-04-2020 of van 1-12-2020 tot 16-04-2021.

BEZOEK ALVAST VOOR PRE-VEILING: WWW.SVVSCHEVENINGENVEILING.NL

Profile for Veiling op je club

Veilingkrant SVV Scheveningen Veiling 17 mei 2019