feature-image

HISALIS

VEILING GASTSPREKER:

INTERVIEWS MET:

ER VAN EIJCK EN DE

LEO ALKEMADE

NE DE ROEVER, CASP ELLEN HOOG, LISAN

MANNEN VAN VI

DE GROTE HISALIS VEILING - 11 OKTOBER 2019 - VOOR EEN BIJDRAGE AAN DE AANLEG VAN EEN WATERVELD & SUPPORT CASPER

Voorwoord door de voorzitter

“Een clubveiling met nieuwe opzet!� Voor jullie ligt een prachtig veilingmagazine voor de veiling op 11 oktober 2019. Een bijzondere veiling, omdat we deze keer de clubveiling op een andere wijze hebben opgezet. Als maatschappelijk betrokken hockeyclub hebben wij er dit jaar voor gekozen om een deel van de opbrengst aan een goed doel te schenken. Dat is de Support Casper. Doel Casper van Eijck is de grondlegger van deze Stichting en doet als Hoogleraar Chirurgie bij het Erasmus MC baanbrekend onderzoek naar nieuwe behandelmethoden tegen alvleesklierkanker. Kijk gerust op zijn website voor de details daaromtrent (www.supportcasper.nl). Het overgrote deel van de opbrengst van de veiling is echter een bijdrage in de kosten voor een waterveld, ter vervanging van Veld 1. De velden zijn niet van de club, maar van de Gemeente en achter de schermen zijn wij al tijden druk in overleg met de Gemeente Lisse voor de vervanging

van het veld. De Gemeente Lisse heeft een bepaald bedrag in hun begroting opgenomen voor een nieuw veld. De opbrengst van de veiling van vanavond brengt ons in een goede uitgangspositie om komende zomer het waterveld aan te kunnen leggen. De items die ter veiling zijn aangeboden zijn heel divers, met voor ieder wat wils. Er zijn diverse gesigneerde hockeyshirts, voetbal gerelateerde items, vele dinermogelijkheden in restaurants in de regio. Maar ook theaterbezoeken, teamuittjes, zeiltochten, kunstwerken, kledingitems en vele kleinere, maar allemaal leuke en soms ook spectaculaire items. Dank Mijn dank gaat hierbij uit naar het Veilingteam dat in een relatief korte tijd ruim 200 items bijeen heeft gebracht. Dank natuurlijk ook naar een ieder die items heeft aangeboden. Dat zijn onze sponsoren geweest, maar ook bedrijven uit de regio en niet te vergeten leden en ouders van le

den die spontaan met items voor de veiling zijn gekomen. Wij hopen op een hoge opkomst en niet alleen van onze spelers en speelsters, maar ook van onze vrijwilligers, sponsoren, ouders van onze jeugdleden, vrienden en bekenden. Een ieder is de 11de oktober, vanaf 19.30 voor de inschrijving van de veiling, van harte welkom in ons clubhuis. De veiling zal om 20.00 beginnen onder de bezielende leiding van veilingmeester Jaap Meiland. Ik wens jullie allemaal een fantastische veilingavond toe!! Jan Karel Sterkenburg Voorzitter Hisalis

Programma

AC L FR TU IVE EE EL S WIF E L PO I, EE RT ST , AF EL

LEF - Genodigden 17.30 uur Ontvangst genodigden in LEF 18.00 uur Opening met ‘standing dinner’ 19.00 uur Optreden Leo Alkemade 19.30 uur Vertrek naar clubhuis Hisalis Clubhuis Hisalis - Alle belangstellenden 19.30 uur Inloop 20.00 uur Opening veiling 20.15 uur Start veiling 23.00 uur Einde veiling, trekking veilingloterij

KOM HEERLIJK DE BEEST UITHANGEN! IN DE LEUKSTE, SCHOONSTE EN GEZONDSTE SPEELTUIN VAN DE BOLLENSTREEK UNIEK!

Een bezoek is voor alle leeftijden een feest! Kids hangen lekker de beest uit terwijl ouders lekker luxe loungen, lezen, internetten, tv kijken en genieten

Veilingloterij

van een cappuccino met een Olmenhorst appelpunt. Dat kan alleen bij KidsZoo. Peuters spelen veilig in

Ontsnappingsspel voor coole kids.

rollebollen en spelend leren. Ook voor de grotere

Pletterij 3 • Noordwijkerhout • www.kidszoo.nl In schoolvakanties ook op maandag geopend.

PU

1. €300,2. Een paintball uitje (8 personen)

ESCAPE ROOM

hun eigen kleurrijke speelhoek en kleuters kunnen feestnummers is KidsZoo één groot avontuur.

Tijdens de veilingavond kunt u voor €5,- loten kopen voor de veilingloterij, met als prachtige prijzen:

VOOR KID S VAN 6-12 JAAR

BLI

EKSPRI

JS

PU

BLI

EKSPRI

WELPENBEZOEK

5.00

• KIND TOT 4 JAAR • • BEGELEIDER GRATIS • • DOORDEWEEKS VOOR 11.00 UUR BINNEN

BLIKSEMBEZOEK

5.00

• KIND • BEGELEIDER GRATIS • • ALLE DAGEN NA 16.30 UUR • • OOK IN VAKANTIES •

JS

BESTE UITJE

BESTE UITJE

Nr. 1 Cat. speeltuinen Zuid-Holland

Facebook

4.7K VAN 5 STERREN

3. Een bass egg verb speaker

De veilingprocedure Bij binnenkomst ontvangen alle aanwezigen een machtigingsformulier. U dient dit formulier ingevuld in te leveren waarna u een kopersnummer ontvangt. Als u het hoogste bod heeft uitgebracht op een kavel dan ontvangt u het kavel direct aan tafel. De ‘lopers’ vragen u een aankoopbevestiging te ondertekenen. U ontvangt hiervan een kopie. Op de aankoopbevestiging staat wat u heeft gekocht, voor welk bedrag, door wie de kavel is geschonken en hoe u eventueel de verdere afhandeling kunt regelen. Voor een groot aantal kavels ontvangt u een cheque, die u kunt inleveren bij de betreffende leverancier. Dit dient te gebeuren binnen de op de cheque gestelde termijn (indien er geen termijn is gesteld is dit vaak maximaal een jaar na de veiling). U bent zelf verantwoordelijk voor de verdere afhandeling van uw koop.

Voormalig top-speelsters Ellen Hoog en Lisanne de Roever ‘supporten’ Hisalis en Casper

“Het is belangrijk dat er meer onderzoek mogelijk wordt gemaakt!” Ellen Hoog verloor in 2005 op 19-jarige leeftijd haar vader aan alvleesklierkanker. Hij ontbrak op haar bruiloft en maakte ook de gewonnen olympische finales van 2008 en 2012 niet mee. Als ambassadrice van de Stichting Overleven met Alvleesklierkanker hoopt Hoog zoveel mogelijk geld in te zamelen. Op de veiling van Hisalis kan Ellen helaas niet aanwezig zijn, maar zij schenkt wel een mooi item en geeft een interview in ons veilingmagazine! Ellen was zeventien jaar toen de vreselijke ziekte bij haar vader werd geconstateerd. Na zijn operatie was het weg. Een jaar later kwam het terug. In maart zeiden de artsen tegen hem dat hij nog maar heel kort te leven had. In augustus was het EK in Dublin. Hij wilde per se in levenden lijve meemaken hoe zijn dochter op het EK zou schitteren. Hij gaf niet op, zette door en reisde, ernstig verzwakt, naar Ierland af. Daar zag hij vanaf de tribune hoe zijn dochter in de finale tegen Duitsland (2-1) scoorde en Europees kampioen werd. Een week later

overleed hij. Hoog: ‘Het heeft veel indruk op me gemaakt dat hij er alles aan heeft gedaan om het EK mee te maken. Ik vind het nog steeds heel fijn dat hij erbij was tijdens mijn eerste grote toernooi. De artsen vonden het ook heel bijzonder dat hij het zo lang heeft volgehouden.’

‘Het verdriet heb ik een plek gegeven. De pijn is anders dan veertien jaar geleden’ Veertien jaar later denkt Hoog nog vaak aan haar vader. ‘Het is niet zo dat ik ga zitten en een uur aan hem denk. Het zijn vooral momenten waarop hij door mijn hoofd flitst. Bijvoorbeeld als ik iemand op straat zie lopen die op hem lijkt. Of als ik me afvraag hoe hij ergens op zou hebben gereageerd. Ik mis hem nog steeds. Maar het verdriet heb ik een plek gegeven. De pijn is anders dan veertien jaar geleden. Ik ben eraan gewend.’ Het doet haar vooral pijn dat haar moeder alleen is. ‘Tijdens

Met dank aan Marco van Nugteren / Hockey.nl

belangrijke finales heb ik bijvoorbeeld tijdens het volkslied aan mijn vader gedacht. Daarna was ik vooral bezig met mijn spel. Voor mijn moeder was het anders. Zij miste iemand naast haar op de tribune. Voor haar was het heftiger. Nog steeds. Als ik thuis kom, zit mijn man op de bank. Als mijn moeder thuiskomt, is er niemand.’

‘Op mijn bruiloft heeft mijn oudste broer me weggeven’ In 2017 stapte Hoog in het huwelijksbootje met haar man Kelvin de Lang. Ook hij heeft zijn vader aan kanker verloren. ‘Mijn oudste broer heeft me weggeven. Dat was een bijzonder moment. We hebben op de bruiloft geproost op onze twee vaders.”

Supporter van Casper!

Niet meer dan vijf procent van de patiënten bij wie alvleesklier wordt geconstateerd, is na vijf jaar nog in leven. Dagelijks sterven tien mensen aan deze snelst toenemende vorm van kanker. Hoog vindt het belangrijk dat er meer onderzoek naar de bestrijding van de ziekte wordt gedaan. Daarom is zij ambassadrice van de Stichting Overleven met Alvleesklierkanker en steunt zij de campagne Support Casper. ‘Het is geweldig dat ook Hisalis zich voor de Stichting inzet!’

Campagne van Casper van Eijck

ja gezegd. Ik hoop dat de stich-

Casper is Casper van Eijck, een

ting meer bekendheid krijgt. De

gerenommeerd chirurg en on-

campagne is een prachtig initia-

derzoeker van het Erasmus MC.

tief van Casper. Tijdens het EK in

Hij spant zich met zijn team

2017 is er veel aandacht geweest

dagelijks is in om oplossingen te

voor de stichting. Veel voetbal-

zoeken. Via de campagne zoekt

clubs organiseren een veiling

hij financiële ondersteuning van

mede voor Casper. Het is super

het broodnodige onderzoek

dat ook Hisalis en later dit jaar

naar en de ontwikkeling van een

MHC De Kikkers hier bij aanslui-

effectieve behandelingsmethode.

ten! Ik wens jullie dan ook veel

Hoog: ‘Toen ik door de Stichting

succes en een hele mooie avond

Overleven met Alvleesklierkanker

toe!’

werd gevraagd of ik ambassadrice wilde worden, heb ik meteen

Lisanne de Roever wenst Hisalis veel succes Voor het veilingmagazine spraken we niet alleen met Ellen Hoog, maar ook met haar oud-ploeggenoot Lisanne de Roever. Zij won als hockeyinternational alles wat er te winnen viel. Olympisch goud in Beijing, twee Europese titels, twee Champions Trophies en een gouden medaille op een wereldkampioenschap zorgen voor een indrukwekkende palmares. Ze stopte op haar hoogtepunt, na 100 interlands in Oranje. Nu is zij Topsport coördinator in Haarlemmermeer en is ze actief bij MHC De Kikkers in Nieuw-Vennep. Lisanne: “Na ruim vijftien jaar onderwijservaring zie ik de rol van topsport coördinator als een mooie uitdaging. Mijn eigen ervaringen binnen topsport en onderwijs komen goed van pas bij het ondersteunen van verenigingen en (top)sporters. Ik streef er naar om topsport binnen de Haarlemmermeer waar dat kan naar een hoger niveau te brengen.’

Lisanne heeft in haar werk veel te maken met sportverenigingen. Het is mooi om te zien dat steeds meer verenigingen zich maatschappelijk inzetten. Hisalis is hier een mooi voorbeeld van! Het zegt iets over de club dat zij niet alleen geld voor een clubdoel willen ophalen, maar hier ook een goed doel bij betrekken. Support Casper is een prachtig doel. Ik ken de Stichting via Ellen Hoog, maar heb ook de uitzending van het TV-programma ‘Meer dan goud’ gezien, waaraan Naomi van As deelnam. Hans van Breukelen vertelde in de uitzending een indrukwekkend verhaal over het verlies van zijn vrouw aan alvleesklierkanker. Het zou geweldig zijn als Hisalis een mooi bedrag weet op te halen voor het nieuwe waterveld en Support Casper! Op 11 oktober ben ik helaas verhinderd, maar ik wens jullie een succesvolle avond toe!”

Clubdoel: een nieuw waterveld

De veiling van Hisalis wordt georganiseerd om de aanleg van een waterveld mogelijk te maken. Voor het veilingmagazine spraken we met Riet Austie over de noodzaak van zo’n nieuw veld. Voordelen Austie: “Het veld wat nu voor het clubhuis ligt, is een semi-waterveld. Destijds was Hisalis een van de eerste clubs met een semi-waterveld, inmiddels wordt er in hockeyend Nederland steeds meer op watervelden gespeeld. Een waterveld is sportief beter, geeft minder blessures, vergt minder onderhoud en gaat bovenal langer mee. Iedere hockeyer wil immers graag beschikken over een hockeyveld waarop met maximaal plezier en minimale kans op blessures gespeeld kan worden.

Een gezamenlijke uitdaging “Ons eerste veld is aan vervanging toe en over de financiering hiervan is het bestuur in overleg met de gemeente. Zoals bekend zijn onze velden eigendom van de gemeente. Het is een gezamenlijke uitdaging, om in een periode waarin de gemeente haar uitgaven moet inperken, een grote investering te doen in onze accommodatie. De vereniging gaat zeker ook een beroep doen op een subsidieregeling van het Rijk, een BOSA-subsidie. Of deze wordt toegekend is op dit moment nog niet bekend. Het college en de gemeenteraad besluiten uiteindelijk over de vervanging.” Het bestuur heeft de ambitie om richting de gemeente een eigen bijdrage te realiseren. “Om dit waar maken gaan we alle mogelijke wegen bewandelen. Diverse vrijwilligers gaan aan de slag, om

een beroep te doen op fondsen, sponsoren te zoeken en natuurlijk is deze veiling hiervoor een goed vehicle. Het bestuur wil graag voorkomen dat we in de situatie van leningen en verhoging van contributie terechtkomen. Dus doen we graag een beroep op een ieder die een steentje bij kan dragen. Dat kan door te bieden op de veiling, maar ook door ondersteuning aan de teams die op zoek gaan naar alle mogelijke wegen voor extra financiering.” De wens is dat in de zomer van 2020 het nieuwe veld wordt aangelegd, zodat het veld klaar is voor de aanvang van het nieuwe hockeyseizoen. “Op het nieuwe veld kunnen alle hockeyers van Hisalis maximaal plezier beleven aan het mooiste spelletje dat er bestaat!”

© Rob

Sebel

© Ivo van der Bent

C AF É | RE STAU RAN T

Wij zorgen voor lekker en gezellig eten Duurzame gerechten Inspiratie en ingrediënten uit wereldkeukens Heerlijke speciaalbieren Vrijdagmiddagborrel met hapjes van het huis

Hoofdstraat 267b | Sassenheim 0252 23 27 70 | eetcafedevoogd.nl

Veilingteam Hisalis op bezoek bij uitzending Veronica Inside

Wilfred Genee: “Alvleesklierkanker heeft slechtste overlevingscijfers van alle kankersoorten. Steun daarom Casper” Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp zijn met hun programma Veronica Inside net als Hisalis supporter van Casper van Eijck. Voor de uitzending van vrijdag 27 september was het veilingteam van Hisalis dan ook uitgenodigd om deze in de studio in Hilversum bij te wonen! Uitzending in teken Stichting In mei 2016 maakte het bekende TV-programma een uitzending die volledig in het teken stond van de stichting van dokter Van Eijck, specialist op het gebied van alvleesklierkanker en vastbesloten om het overlevingspercentage van deze vorm van kanker fors te verhogen met baanbrekend onderzoek naar alvleesklierkanker. Lisser Kees van Wieringen, inmiddels overleden aan alvleesklierkanker, was samen met Van Eijck te gast in de studio. Nu, 3 jaar later, was er opnieuw aandacht voor Support Casper. Rene van der Gijp, een goede vriend van Casper, gaf een up-

date over de voortgang van de Stichting. Het volledige publiek werd gevormd door veilingteams die zich samen met ‘Veiling op je club’ inzetten voor dit mooie doel. Lisser Hubert Habers gaf hier een toelichting op.

hem twee landstitels met PSV en vijftien wedstrijden in Oranje opleverde. Casper van Eijck groeide uit tot een van de meest vooraanstaande chirurgen ter wereld. Onder andere Apple-oprichter Steve Jobs schakelde zijn hulp in.

Doelstelling In 2016 was uitgesproken minimaal €3 miljoen op te willen halen. In 3 jaar tijd is er inmiddels met vele acties al €8,5 miljoen opgehaald! De lat is inmiddels hoger gelegd, immers het onderzoek kost veel tijd en geld omdat het wetenschappelijk verantwoord moet gebeuren én omdat het 100% veilig moet zijn. Verder onderzoek blijft hard nodig.

Dankbaar Van Eijck is ontzettend dankbaar voor de steun van Hisalis. “We hopen met deze hockeyclub op een sneeuwbaleffect bij andere verenigingen. Hisalis toont aan een maatschappelijk betrokken vereniging te zijn. Ik wens hen veel succes bij de veiling op 11 oktober en roep iedereen op om bij te dragen aan de veilingavond!” Dit is hard nodig vult Wilfred Genee aan: “Alvleesklierkanker heeft slechtste overlevingscijfers van alle kankersoorten. Door het innovatieve karakter van het onderzoek kan Casper niet bij reguliere fondsen aankloppen. Hij moet het van dit soort initiatieven hebben.” Het laatste woord is aan Rene van der Gijp: “Kom allemaal op 11 oktober naar Hisalis. Wie wil daar nu niet zijn!?”

Bijzondere vriendschap Rene van der Gijp en Casper van Eijck, het is een bijzonder duo. Ze leerden elkaar kennen in 1982 bij de Rotterdamse voetbalclub Sparta. Van Eijck liep coschappen en zou er aan de slag gaan als clubarts, een rol die hij nog steeds vervult in dienst van Feyenoord. Van der Gijp stond aan het begin van een carrière die

Leo Alkemade gastspreker bij Hisalis veiling Gastspreker Leo Alkemade is woonachtig in Tilburg, fanatiek Willem II supporter, getrouwd en vader van 4 kinderen. Na 1 jaar Musicalopleiding aan de Tilburgse Dans- en Muziekschool maakt Leo de overstap naar ‘de kleinkunst opleiding’. In 2001 studeert hij af aan de De Konings Theateracademie in Den Bosch.

Leo heeft in ontelbaar veel producties gewerkt, in veel theater producties gezeten en TV werk gedaan. Hij is o.a. bekend van De Sluipschutters, Komt Een Man Bij De Dokter, Expeditie Robinson, het consumentenprogramma Kanniewaarzijn, maar speelde ook in Goede Tijden Slechte tijden en deed mee aan het

quizprogramma De Slimste Mens. De man die bekend staat om zijn vele sketches is sportief aangelegd. Leo is een fervent windsurfer en fietst graag. Wij verheugen ons enorm op zijn komst en zijn vereerd Leo op 11 oktober in ons clubhuis te mogen ontvangen!

De voorlopige item-lijst NR

Item

Sponsor

VIP 1

Een wijnpakket van Astrid Joosten en Thérèse Boer met 6 flessen

Astrid & Thérèse wijnen

VIP 2

Een gesigneerd wedstrijdshirt van Ellen Hoog

Support Casper

VIP 3

Een Magnum Fles Laurent Perrier Champagne

Wereld Wijnen

VIP 4

Een diner incl. drank (2 personen)

Eetcafé Lef

Een staatslot

John de Bruin

Een magnum fles Prosecco

Wereld Wijnen

Een door bondscoaches Ronald Koeman en Sarina Wiegman gesigneerde voetbal + het boek 'Daphne Koster'

Support Casper / Iris Koppe

Een VIP-tafel bij het Bari Gym Kickboksgala (4 personen)

Bari Gym/RHJC Promotions

Een jaar lang uw eigen appelboom

De Olmenhorst

Een doos met heerlijke voorgegaarde spareribs van 7,4 kg

Vleeswarenfabriek Persoon

Een 18 holes flight bij Golfbaan Tespelduyn + horeca tegoed €50,- (2 p.)

Horesca

Een dinerbon t.w.v. €100,- voor de Vier Seizoenen

SNS Bank

Een 3-gangen-diner bij het Wapen van Warmond (2 personen)

Gouda-Geo

Een bon voor een luxe visschotel t.w.v. €50,-

Schuitemaker Sassenheim

Een bezoek aan een cabaret- of muziekvoorstelling naar keuze in seizoen '19/'20 (2 personen)

DSZ Griffioen Theater Amstelveen

Een Kentia palm plant

Greenfair International

Een olijfboom

Greenfair International

27 gholes footgolfen in Spaarnwoude + bittergarnituur (4 personen)

Footgolf Nederland

Een bezoek aan de Keukenhof (2 personen)

De Leeuw Flowerbulbs

Uw bardienst voor een jaar afkopen

Veilingteam Hisalis

Een bezoek aan de sauna + koffie, cappuccino of thee met iets lekkers (2 personen)

Orange Wellness Alphen aan den Rijn

Een bezoek aan Ecomare op Texel (2 personen)

Ecomare

Een dinerbon t.w.v. €150,- naar keuze te besteden bij het Alternatief in Hillegom, Massada in Nieuw-Vennep of Benjamin in De Kaag

Volvo

Squashen + materiaal t.w.v. €28,- (2 personen)

Squash Hillegom

Wassen, knippen en föhnen t.w.v. €60,-

Coiffures Gilbert

Een bon t.w.v. €50,-

Bril Jan't

Een dinerbon t.w.v. €25,-

Eeterij De Beleving (N’wijk)

Een waardebon voor een bloementaartje

Naturals

Een heerlijk chocolade pakket

Chocolaterie Pierre

Is uw kantoorinrichting wel geschikt voor moderne manieren van werken? Vraag ons om advies!

Satellietbaan 41b | 2181 MG Hillegom | www.trinity-interieur.nl

Op zoek naar een leuke baan? Wij zoeken collega’s met passie voor de zorg! Wil jij werken of leren in de zorg? Dan ontmoeten wij je graag! Wij zijn op zoek naar enthousiaste mensen, die zich willen inzetten voor onze ouderen in Hillegom.

volop ruimte voor persoonlijke ontwikkeling!

Voor meer informatie en onze vacatures: www.hozo.nl HOZO Garbialaan 3, 2182 LA Hillegom

Wat wij jou bieden? ☎ 0252 - 576 500 ✉ hr@hozo.nl Dankbare cliënten, een prettige werksfeer, salaris volgens cao VVT en

Bollenstreekhout Coöperatie levert streekproducten, gemaakt uit/van geoogste bomen in de Duin- en Bollenstreek. Wij werken samen met de Werkmaatschappij Gemeenten Lisse, Hillegom en Teijlingen (HLT). Alsook met regionale maatschappelijke organisaties en bedrijven. Steun ons met het aankopen van deze lokaal geproduceerde vergadertafels, picknicktafels, tuinstoelen, parkbanken, plantenbakken e.d. Of breng een bezoek aan de “Groene Zagerij” aan de Delfweg 36b bij Nobelhout in Noordwijkerhout.

NR

Item

Sponsor

11 paraplu's voor team dat het droog wil houden langs de lijn

SNS Bank

Een roeiclinic (4 personen)

Roeivereniging Iris

Een door de selectie gesigneerd Feyenoord shirt van het seizoen '18/'19

Support Casper

Een Plategrill New York t.w.v. €32,50 p.p. (4 personen)

All American Bowling

Een dag zeilen op IJsselmeer met Captains dinner & oorlam (2 personen)

Rijk en Kitty Vonk

Een kledingbon t.w.v. €75,-

Melman Business & Casuals

Een stadswandelarrangement in Haarlem (15 personen)

Gildewandelingen Haarlem

Een uur bowlen (6 personen)

Partycentre de Oude Tol

Een schilderij van Huis Dever op plexiglas, gemaakt door Nicoline v.d. Klugt

Atelier Artem Vivendi

Een Hemelslunch + 2 drankjes p.p. (2 personen)

Brasserie Hemels

Een kinderfeestje Archery Tag

BroSports

Een gezichtsbehandeling

Schoonheidssalon NW’erh.

Huiswerkbegeleiding natuurkunde/scheikunde (3 uur)

Cees de Bruin

Een proefles vliegen van 1,5 uur bij Vliegclub Rotterdam

Dick Nederlof

Amsterdam Sightseeing Hop on Hop off bus en boat (5 personen)

City Sightseeing Amst.

Een gesigneerd shirt met alle Kampong spelers

David Harte

Biefstuk, huisgemaakte jus, frietjes en salade eten incl drankjes op de biefstukavond (woensdags, 2 personen)

Como & Co

Een mini-Hisalicious bij u thuis (8 personen)

Optimum Recruitment

Een lunch + aperitief, glas wijn en koffie (2 personen)

Rest. De Vier Seizoenen

Het gesigneerde boek 'Mijn Amerika' van Mart Smeets + Het boek 'Keessie' over Kees Verkerk + Het boek De Bokser over Max Moszkowicz

De Kring / Overamstel / Marcel Haenen

Een 10-rittenkaart Bro Actief fitness voor 50+

BroSports

Een bloembollenpakket met 100 bollen

De Leeuw Flowerbulbs

Een introductieles duiken (2x geveild)

Duikcentrum The Wave

Een avondje karaoke op de club met Dames 1

Hisalis Dames 1

Een originele Kesbeke boodschappentas boordevol potten augurken

Kesbeke

Een prive training van jouw favoriete Dames 1 speelster

Hisalis Dames 1

3 maanden lang 2x per week sporten

Boot en Broersen

Een basis jaarabonnement voor de speelotheek

Speel-o-Theek Hillegom

Een retro tas met inhoud + gesigneerd shirt van Edwin van der Sar

Edwin van der Sar Found.

1 uur skiles (10 personen)

Skicentrum Sassenheim

Behind the scenes tour in Tweede Kamer + lunch in Nieuwspoort (4 p.)

Theo van der Grift

Een Gulpener bierproeverij (11 personen)

Eetcafé de Voogd

Een lunchplank (2 personen)

Eetcafé LEF

Een 10 rittenkaart voor de indoor speeltuin t.w.v. €60,-

KidsZoo

Een geheel verzorgd diner + drankjes (2 personen)

Eetcafe Zomerzorg H’gom

Een woningtaxatierapport voor een woning of appartement in de Bollenstreek t.w.v. €675 (max. WOZ waarde €1.000.000,-)

Eric van de Heisteeg - Bob Oudshoorn Makelaardij

Een 18-holes flight (2 personen)

Golfclub Liemeer

Een Klein Duimpje bierpakket

Klein Duimpje

Een geheel verzorgde feestavond van 4 uur voor 50 personen incl. drank, hapjes en DJ t.w.v. €1.875

Haven4

Wassen, knippen, drogen

Kapsalon Trendy Lounge

Een VIP-bezoek aan Ajax-FC Utrecht met plaatsen op de eretribune op zondag 10 nov. + parkeerkaart P1 t.w.v. €175 (2 personen)

Frank Peereboom

Een golfclinic (4 personen)

Golfclub Ter Specke

Een teambuildingsactiviteit van 1,5 uur voor een team of vriendengroep

Fit & Shape

10 min. meedoen met een Heren 1 oefenwedstrijd

Hisalis Heren 1

Uw rug- en hamstringblessure zijn bij ons in goede handen …….. …. maar natuurlijk ook voor een knie- en enkelprobleem hebben wij de oplossing! Ons Team heeft specialisten op het gebied van Ademhaling, Ontspanning, Oedeem, Oncologie na operaties, bij psychosomatische klachten, Handtherapie en Manuele therapie.

NR

Item

Sponsor

2 uur tennis in de Klinkenberghal in Sassenheim (4 personen)

Klinkenberghal

Een bezoek aan het EK voetbal 2020 op 18 juni wedstrijd 17 in de Johan Cruijff Arena, poule C, cat. 2 (2 personen)

Theo van der Grift & Hisalis

Een fotoreportage van een thuiswedstrijd van een Hisalisteam

Sven van der Vlugt Fotogr.

Een mooi boekenpakket

Grimbergen Boeken

Een theorieboek voor het CBR theorie auto examen + 10u online oefenen

Autorijschool Mario v. Dijk

Een knipbehandeling voor heren

Heere van Thijssen

Een strafcorner teamtraining door Heren 1

Hisalis Heren 1

Een geheel verzorgde middag sloepvaren met de penningmeester (4 pers.)

Henk Cozijn

Een reischeque t.w.v. €250,-

Corendon

3 uur huiswerkbegeleiding Frans

Joyce Snijder

Een ingelijst en gesigneerd Heren 1 shirt van seizoen 2018-2019

Hisalis

2 uur juridisch advies (ondernemingsrecht, contracten, alg. voorwaarden, HRM-arbeidsrecht, incasso’s-debiteurenbeheer)

Steenbergen Advocaten

Een VIP-deelname aan de familiedag met eigen tafel, kosteloos en met voorrang deelname aan BBQ (11 personen excl. drank)

Hisalis

Voor 1 jaar uw naam verbinden aan het nieuwe waterveld (vanaf €750,-)

Hisalis

Een bioscoopbezoek (2 personen)

Floralis

Een door de hele selectie gesigneerd PSV-shirt van het seizoen 2019/2020

PSV

Een knipkaart voor 10 golfrondjes + 12 golfballen van Aurora Technology

Golfclub Ter Specke

Een kappersbon + goodies

Kapper Eric Hillegom

Een kledingbon t.w.v. €40,-

G-Level

Het EHL finale shirt van Jamie Dwyer

Hockeyclub Bloemendaal

Een horeca tegoed van €50,-

Horesca

Een hengel

John de Bruin

Een team-BBQ (14 personen)

Keurslagerij Clemens

Een gezichtsbehandeling

Schoonheidssalon NW’erh.

Een trainingsjas maat 38 van het meisjes A Nederlands Hockey team

KNHB

Een portret van prinses Beatrix 78 x 89 cm

Koert den Elzen

LP's (nog verpakt): Elvis, That's the way it is (4 platen) - uitgave 2014, Johnny Cash, Bootleg Vol II (3 platen) -uitgave 2011, Mink DeVille, Coup de Grace Koert den Elzen uitgave 2013 en Deep Purple, The Battle Rages on - uitgave 2013

Een VIP-arrangement bij Cineac Floralis t.w.v. €80,- (2 personen)

Kromhout, accountants en belastingadviseurs

Een bezoek aan de escaperoom t.w.v €75,- (6 kinderen)

KidsZoo

Een quiznight met enkele Dames 1 speelsters als Quizmasters

Hisalis Dames 1

100 Een ingelijste Bollenstreekkaart

Het Grachthuisje

101 Een door Billy Bakker/Naomi van As gesigneerde Grays hockeystick + bal

Hisalis

102 Een overnachting in B&B Noordwijk-Binnen + ontbijt + gebruik fietsen (2 p.) Madelon Berger 103

Een dag huur van partytent 4x6m + statafels, krukken, verlichting en heater De Tent t.w.v. €195,-

104 Een menu + dessert (4 personen)

McDonald's Hillegom

105 Een box voor een 'thuiswijnproeverij' (15 personen)

Meer Wijn Voor Vrouwen

106 Een buitengashaard tafelmodel t.w.v. €120,-

Postmus Sierbestrating

Een theatervoorstelling bij Floralis naar keuze + aangeklede borrel na afloop (2 personen)

Steenbergen Advocaten

108 Een mentale krachttraining van 1,5 uur voor een hockeyteam

Michael Kortekaas

109 Een doos met heerlijke voorgegaarde spareribs van 7,4 kg

Vleeswarenfabriek Persoon

110 Een electrische tandenborstel

Mondhyg. Diana v. Staden

111 Een fotoboek t.w.v. €100,-

My Album

Versluisgroep B.V. Wattstraat 16 2171 TR Sassenheim Zuid-Holland 0252 - 34 36 40 info@versluisgroep.nl www.versluisgroep.nl

� Postbus 35

2160 AA Lisse � 0252 413 244 e-mail: dekker@vocat.nl

Mensgericht

Plezier

Slim

Ambitieus

Heereweg 266, 2161 BS Lisse Telefax: 0252 415 660 06 51516592

NR

Item

Sponsor

112 Teamuitje: pizza + een drankje (16 personen)

New York Pizza

113 Een bezoek aan de indoorspeeltuin (5 personen, ook los te gebruiken)

KidsZoo

114 Een diner bij de voorzitter (2 personen)

Jan Karel Sterkenburg

115 Paintball op een Fundustry locatie naar keuze t.w.v. €460,- (8 personen)

Fundustry

116 Een lessenreeks portretschilderen (3 lessen)

N. Heemskerk Art & Design

117 Een sleeppushtraining door Sven Cozijn (1 persoon, vanaf C-leeftijd)

Sven Cozijn

TOP-item! Een geheel verzorgde voetbalreis naar Real Madrid, met retour118 vlucht, 2 overnachtingen in een 3-sterrenhotel, sjaal of pet en cat. 2 kaarten Passion Events voor wedstrijd in ‘19/’20 in nov t/m feb, toppers uitgezonderd, 2 personen) 119 Prachtig kleurig modern schilderij van Arja de Wit t.w.v. €250,- (80x80 cm) 120

Paspartoe Noordwijk

Een optreden van Paul Sellers voor ouderen (in zorgcentrum of elders waar Paul Sellers ouderen bij elkaar komen voor gezellig moment) van 2x 45’ t.w.v. €200,-

121 Een shawl

Be One

122 Een bon t.w.v. €30,-

Radio TV Duynstee

123 Een 'koffietafel-boekenpakket' t.w.v. €50,-

Rebo Uitgeverij

124 Een menu (2 personen)

Den Ouden Heere

125 Een luxe High Wine met 4 gangen voor 2 personen t.w.v. €90,-

Restaurant Op Eigen Wijze

126 Een lunch (2 personen)

Restaurant Panini

127 Knippen/föhnen door een masterstyliste van Rob Peetoom bij u thuis

Eise en Caroline Hof

128 Een pannenkoek naar keuze + drankje (4 personen)

Restaurant Pannekoe

129 Een 9-holes flight + boek 'mooiste golfbanen van Nederland' (2 personen)

Golfbaan Tespelduyn

130 Een fittest t.w.v. €65,-

Sabine van Oosten Fysioth.

131 Een uur bowlen bij Lucky’s Bowling (6 personen)

Dekker Sport & Party

132 Een SPA-gezichtsbehandeling van 60' + toilettas SPA-producten t.w.v. €88,-

Schoonheidssalon Bon

133 Een bon voor een sushi schotel t.w.v. €25,-

Schuitemaker Sassenheim

134 2 pakken witte t-shirts (L) + 1 paar sokken (maat 43) t.w.v. €38,-

Schulte Lisse

135 2 kussens van Vandijck

Slaapkenner Lisse

136 Een katoensatijnen dekbedovertrek van Vandijck (240 x 200/220)

Slaapkenner Lisse

Een squashclinic voor een hockeyteam/vriendengroep (15 personen): 1,5 uur lang incl. rackets en begeleiding, t.w.v. €150,-

Squash Hillegom

138 Een sushibon t.w.v. €25,-

Sushi Class

139 Een delicatessenpakket met diverse hartige lekkernijen

t Smaakhuis

140 Een gezichtsbehandeling

Schoonheidssalon NW’erh.

141 Professionele wash & shine exterieur + interieurreiniging auto t.w.v. €128,-

The Wow Company

142 Squashen + materiaal t.w.v. €28,- (2 personen)

Squash Hillegom

Een bezoek aan een theatervoorstelling in Leiden met keuze uit: Kirsten van Teijn – Nobel. (Woe 11 dec), De Gestampte Meisjes – F*ke it. (Woe 11 143 mrt), Lucky Fonz III – Buiten de Lijnen (Don 9 apr) of Flip Noorman – Love it! (try-out, don 23 apr) (2 personen)

Theater Ins Blau

144 Een theorieboek voor het CBR theorie auto examen + 10u online oefenen

Autorijschool Mario v. Dijk

145 Uw auto gewassen door een bestuurslid naar keuze

Bestuur Hisalis

146 Een Canon kleurenprinter

Timmers Verpakkingen

147 Een snoeibeurt voor een dag + afvoeren van het afval

Trend & Garden

148 Een zwarte Desklin Linoleum Bureau onderlegger t.w.v. €47,- (50 x 91 cm)

Trinity

Een salontafel in een deltavorm t.w.v. €625,- (beursexemplaar, 1128 x 649 149 mm, blad 25 mm dik voorzien van Amerikaans notenfineer, 4 Hairpin tafelpoten in koperkleur)

Trinity

150 Een originele Kesbeke boodschappentas boordevol potten augurken

Kesbeke

151 Een Uiltje Craftbeer bierpakket

Uiltje Craftbeer

152 Op de elftalfoto met de Dames 1

Hisalis Dames 1

Mijn praktijk aan de Kerkstraat in Noordwijkerhout biedt u het comfort waar u naar op zoek bent! Gratis parkeerplekken voor de deur, wat de bereikbaarheid uit omliggende dorpen ten goede komt en bij binnenkomst wacht u een warm welkom met de nieuwste tijdschriften plus de mogelijkheid om koffie en/of thee te nuttigen. De gehanteerde werkwijze is gericht op de gehele mens, dus niet alleen op de fysieke uiting van de klachten die door verstoring van de balans in het lichaam ontstaan. Er wordt geen gebruik gemaakt van (fitness-)apparatuur, maar “hands-on” samen met u gewerkt aan uw welzijn. Voor het maken van een afspraak kunt u het inschrijfformulier op de website invullen (www.johandebes.nl) of bellen naar 06-28374860. Een verwijzing van uw huisarts is in de meeste gevallen niet nodig. Kortom, de voordelen op een rij: - Geen wachtlijst, - Parkeerplek voor de deur, - In de avonduren geopend, - Geen fitnessapparatuur, dus “hands-on”. Johan de Bes praktijk voor fysiotherapie Kerkstraat 105 c 2211 RG Noordwijkerhout 06-28374860 / info@johandebes.nl Let op: binnenkort ook manuele therapie!

W W W. S T E E N B E R G E N A D V O C AT E N . N L

NR

Item

Sponsor

153 Een weekend BMW cabriorijden

Van Poelgeest Heemstede

154 Een overnachting + ontbijt bij Droomsaam Lisse (2-3 personen)

Van Steijn Administraties

155 Een dinerbon t.w.v. €25,-

Eeterij De Beleving

156 Een teamtraining door de veteranen van Hisalis

Veteranen Hisalis

157 Een bezoek aan bierbrouwerij + hotelovernachting + ontbijt + diner (2 p.)

Warsteiner

158 27 gholes footgolfen in Spaarnwoude + bittergarnituur (4 personen)

Footgolf Nederland

159 Een dag zeilen op het IJsselmeer op 11,5m zeilschip + zeilles (4 personen)

Epco Porte

160 Een wijnproeverij + luxe hapjes (10 personen)

Wereld Wijnen

161 Een gel + shellac behandeling t.w.v. €39,-

Whitezand Beauty

Een reeks van 3 studielessen (VO) van een uur, t.w.v. €195,- (bijvoorbeeld over motivatie, zelfsturing in het plannen en aanpakken van huiswerk)

Ziezo Leerlingbegeleiding

163 Een bezoek aan het Anne Frank Huis (2 personen)

Anne Frank Stichting

164 Wassen, knippen en föhnen t.w.v. €60,-

Coiffures Gilbert

165 Een bezoek aan het ASU EK schaatsen in Thialf (2 personen)

House of Sports

166 Een waardebon voor een bloementaartje

Naturals

167 Een heerlijk fruitpakket

Bob de Haas

168 Een roeiclinic (4 personen)

Roeivereniging Iris

169 Een bezoek aan het museum (5 personen)

Museum Engelandvaarders

170 Een 9-holes flight + boek 'mooiste golfbanen van Nederland' (2 personen)

Golfbaan Tespelduyn

171 Drie bijlessen wiskunde

Olaf Flippo

172 3 maanden onbeperkt sporten

Fit & Shape

173 Een Klein Duimpje bierpakket

Klein Duimpje

Een bezoek aan het stand-up comedy programma Fatu op zon. 17-11, o.l.v. Jeffrey Spalburg met o.a. Rene van Meurs en Howard Komproe (2 p.)

Bijlmerpark Theater

175 10 min. meespelen met een oefenwedstrijd van Dames1

Hisalis Dames 1

176 2 uur tennis in de Klinkenberghal in Sassenheim (4 personen)

Klinkenberghal

177 Een Barista Cafe bon t.w.v. €10,- + Een bos bloemen

Barista / Poppy Flowers

179 Op de teamfoto met Heren 1 180

TOP-item! Een vakantieweek in een luxe 6-persoons vakantiehuis nabij Alicante Spanje (vanaf €500,-)

Theo van der Grift & Hisalis Hisalis Heren 1 Riet Austie

181 Een theorieboek voor het CBR theorie auto examen + 10u online oefenen

Autorijschool Mario v. Dijk

182 Een heerlijke Weense kersentaart

Patisserie Vermeer

Steenbergen Advocaten

184 Een magnum fles Cava

Wereld Wijnen

185 Een bioscoopbezoek (2 personen)

Floralis

186 Een kappersbon

Kapper Eric Hillegom

187 Een kentia palm plant

Greenfair International

188 Een uur bowlen bij Lucky’s Bowling (6 personen)

Dekker Sport & Party

189 Een buitengashaard tafelmodel t.w.v. €70,-

Postmus Sierbestrating

Steenbergen Advocaten

191 Een 10 rittenkaart voor de indoor speeltuin t.w.v. €60,-

KidsZoo

192 EEen doos met heerlijke voorgegaarde spareribs van 7,4 kg

Vleeswarenfabriek Persoon

193 Een avondje oppassen door 2 Dames 1 speelsters

Hisalis Dames 1

194 Een kledingbon t.w.v. €75,-

Melman Business & Casuals

195 Een olijfboom

Greenfair International

#31 Ik wil een baan in de buurt. Luba maakt het mogelijk.

Ben je op zoek naar een baan in de logistiek, productie, administratie, techniek of ben je geĂŻnteresseerd in een leerwerktraject? Kom dan bij ons langs of bel/mail ons! Luba Uitzendbureau Hillegom Hoofdstraat 119 T (0252) 52 28 77 hillegom@luba.nl Luba Uitzendbureau Lisse Kanaalstraat 125 T (0252) 41 78 50 lisse@luba.nl Luba Uitzendbureau Teylingen Teijlingerlaan 4 T (0252) 22 24 44 teylingen@luba.nl

NR

Item

Sponsor

196 Een sleeppushtraining door Sven Cozijn (1 persoon, vanaf C-leeftijd)

Sven Cozijn

197 Een fotoreportage van een thuiswedstrijd van een Hisalisteam

Sven Cozijn

198 Een bon t.w.v. €50,-

Bril Jan't

199 Een dag zeilen op IJsselmeer met Captains dinner & oorlam (2 personen)

Rijk en Kitty Vonk

200 Een jaar lang uw eigen appelboom

De Olmenhorst

201 Een stadswandelarrangement in Haarlem (15 personen)

gildewandelingen Haarlem

202 1 uur ski les (10 personen)

Skicentrum Sassenheim

203 Een heerlijk groentepakket

Bob de Haas

204 Een dinerbon t.w.v. €25,-

La Fontana

205 Squashen + materiaal t.w.v. €28,- (2 personen)

Squash Hillegom

206 Een theorieboek voor het CBR theorie auto examen + 10u online oefenen

Autorijschool Mario v. Dijk

207 27 gholes footgolfen in Spaarnwoude + bittergarnituur (4 personen)

Footgolf Nederland

208 Een bezoek aan de Keukenhof (2 personen)

De Leeuw Flowerbulbs

209 Een bezoek aan de indoorspeeltuin (5 personen, ook los te gebruiken)

KidsZoo

210 Een waardebon voor een bloementaartje

Naturals

211 Vervallen 212 Een sleeppush clinic door Robin Bakker (5 personen)

Robin Bakker

213 Een maandmenu excl. drank (2 personen)

Het Oude Dykhuys

Eretribunekaarten voor de Olympische kwalificatiewedstrijd NederlandPakistan (heren) op zat. 26 september 16.00 uur (2 personen)

KNHB

215 Een prachtige 129-delige gereedschapskist t.w.v. +/- €200,-

Weyers Bouw

216 Een houten dienblad (60x40 cm)

Stoer en Krachtig Wonen

217 Een 6-vaks metalen wandtijdschriftenhouder (50x100 cm)

Stoer en Krachtig Wonen

218 Een proefles skien (2 personen) 5x geveild

Skicentrum Hillegom

Een bezoek aan de Foute Kerstparty XXL op vrijdag 20 december in Zoetermeer met o.a. Snollebollekes, Mental Theo en T-Spoon (15 personen)

Een bezoek aan het nieuwe TV-programma van Paul de Leeuw: Paul’s numMedialane mer 1 show op din. 29 oktober (5 personen)

De op het EK gebruikte gesigneerde hockeystick van Billy Bakker + gesigneerde bal

Billy Bakker

"Een teamborrel met luxe borrelplank t.w.v. 200,- euro"

De Heerekamer

223 Een uniek mega Hisalis Warsteiner glas

Timeless Events

Warsteiner

NR

Item

Sponsor

Extra nummers (deze worden halverwege de veiling geveild): A

Een VIP-bezoek aan We will Rock You - Queen the musicall in Afas Live op zaterdag 7 december 15.00 uur, met top plaatsen op het VIP-balkon + hapje en drankje, t.w.v. €250,- (2 personen)

AFAS Live

AFAS Live

Een bezoek aan de 90’s & 00’S XXL Indoor Party op zaterdag 21 december in Zoetermeer met o.a. Trafassi, 2 Unlimited, Darkraver (15 personen)

Timeless Events

Een uur skiles voor een team (10-16 personen, 2x geveild)

Skicentrum Hillegom

Een prachtige 129-delige gereedschapskist t.w.v. +/- €200,-

Weyers Bouw

Een geheel verzorgde voetbalreis naar een thuiswedstrijd van FC Barcelona, met retourvlucht, 2 overnachtingen in een 3-sterrenhotel, sjaal of pet en categorie 2 kaarten voor een wedstrijd in '19/'20 in nov t/m feb, toppers uitgezonderd, 2 personen)

Passion Events

Eretribunekaarten voor de Olympische kwalificatiewedstrijd NederlandPakistan (heren) op zon. 27 oktober (2 personen)

KNHB

H

€250,- voor een team uitje naar keuze

Van Velzen Accountants en Adviseurs

J

2 tribunekaarten voor een F1 weekend in dit seizoen of het seizoen '20/'21. GP naar keuze, t.w.v. €500,- (meerprijs voor eigen rekening). Incl. rondleiding door paddock langs alle hospitality unites van de F1 teams, de persruimte, waar de coureurs rondlopen. Aansluitend een bezoek aan de garagebox van Williams met tour over reilen en zeilen in de F1.

Acronis en Optimum Recruitment

K

Een bezoek aan NEMO (2 personen)

NEMO

Een boekenpakket: De lange weg naar genade (David Baldacci) + Mark Rutte is lesbisch (Raoul Heertje) + Dress tot impress (Bastiaan van Schaik)+ Managen of niet, dat is de vraag (Wiemer Renkema) + daggedichten (Frits Spits)

A.W. Bruna Uitgevers / Support Casper / Veiling op je club

Fa. H.C. Damen Al 140 jaar vertrouwen in onze producten! Wij planten bollen op verschillende soorten en maten potten. Niet alleen kwaliteit, maar ook presentatie is daarbij naar ons idee erg belangrijk.

Sport Stars de BSO voor de start van je fitte en gezonde leven! Meld je aan en kom mee spelen via www.skolkinderopvang.nl

Wedstrijdkaarten EK 2020 in veiling Hisalis Over bijna een jaar begint het Europees kampioenschap voetbal, van 12 juni tot en met 12 juli. Omdat het een jubileumjaar is voor de Uefa, de bond bestaat dan 60 jaar, wordt Euro 2020 gespeeld in twaalf verschillende landen. Amsterdam is een van de speelsteden en op de veilingavond van Hisalis kunt u aan kaarten komen! Speeldata Als het Nederlands elftal zich plaatst voor Euro 2020 dan speelt Oranje sowieso twee, en mogelijk drie wedstrijden, in de Johan Cruijff Arena. Bij kwalificatie komt Nederland dan in poule C terecht, als ze zich plaatsen als groepshoofd speelt Oranje drie wedstrijden in Amsterdam, anders twee. Voetbalfans kunnen de volgende

data al met potlood omcircelen in hun agenda, want als Nederland zich plaatst spelen ze de poulewedstrijden op zondag 14 juni, donderdag 18 juni (kaarten te koop op de veiling van Hisalis) en maandag 22 juni. Kwalificatie Als Nederland bij de eerste twee in de kwalificatiepoule eindigt plaatst het team van bondscoach Ronald Koeman zich rechtstreeks voor het EK. Oranje speelt in een poule met Duitsland, Noord-Ierland, Estland en Wit-Rusland. Op donderdag 19 november is het laatste kwalificatieduel thuis tegen Estland in de Johan Cruijff Arena. Nations League Het zou te doen moeten zijn, maar mocht Nederland niet bij de eerste twee eindigen in de

kwalificatie dan speelt Oranje sowieso playoffs voor plaatsing, dit omdat ze bij de finalisten zitten van de Nations League. Het maakt daarbij niet uit of Nederland de Nations League wint of niet. Op 6 juni is de halve finale tegen Engeland in Portugal, de winnaar speelt de finale drie dagen later tegen de winnaar van Portugal-Zwitserland. Al deze ploegen mogen playoffs spelen als ze zich niet rechtstreeks plaatsen via de kwalificatie. Loting Op zondag 1 december is de loting voor het komende EK. Dan is alleen nog niet duidelijk welke landen zich plaatsen via de Nations League playoffs. Daar wordt op vrijdag 22 november voor geloot en op donderdag 26 maart volgend jaar worden die wedstrijden gespeeld.

“Wij denken met u mee en komen met een voorstel op maat.” AANBOUW, VERBOUW/RENOVATIE, DAKKAPELLEN, BADKAMERS, INTERIEUR EN BEDRIJFSINRICHTING.

info@weijersbouw.nl | Mendeldreef 317 | 2163 KK Lisse | Tel.: 0252-421873 | Fax: 0252-861524

WWW.WEIJERSBOUW.NL 0166670.pdf 1

25-5-2016 9:52:11

Met interparts ben je altijd verbonden Internetverbinding Werkplek online

interparts.nl

Hosting Beveiliging

Gilde Haarlem verzorgt rondleidingen voor groepen

Al wandelend door het historische centrum met meer dan 1100 Rijksmonumenten, gelegen aan de eeuwenoude rivier het Spaarne, is Haarlem een heuse bezienswaardigheid. Zeker als een opgeleide gids u ook nog eens alles over de stad verteld! Voor het veilingmagazine spraken we met Irma Steffers, een van de ervaren gidsen. Eeuwenoude steegjes Te voet met een gids door de eeuwenoude straten en steegjes zie je telkens weer nieuwe verrassingen. Het Gilde Haarlem heeft circa 15 gidsen beschikbaar, die graag met u door de prachtige stad lopen. U kunt tijdens de

veiling dan ook bieden op een groepsrondleiding! Irma Steffers is een van de gidsen van het Gilde. “Onze gidsen zijn als vrijwilliger verbonden aan Gilde Haarlem (onderdeel van de Vrijwilligerscentrale Haarlem) en hebben een gedegen opleiding gevolgd, zodat u er van op aan kunt dat uw wandeling met ons een onvergetelijke ervaring wordt.”

“Een wandeling met onze gidsen is een onvergetelijke ervaring” Keuze genoeg “Elk halfjaar komt er een nieuw programma uit met wandelingen,

waarop iedereen kan inschrijven. Daarnaast zijn er bijna 20 wandelingen die op aanvraag geboekt kunnen worden door groepen. Kortom keuzes genoeg om het mooie Haarlem met een van onze gidsen tijdens een wandeling van circa 1 1/2 uur te (her)ontdekken.” Gilde Haarlem is van origine een vrijwilligersorganisatie van vijftigplussers, die kennis en vaardigheden willen overdragen. Gilde Haarlem is opgericht in 1987. De organisatie heeft het hart op de goede plaats. Regelmatig helpen zij bij veilingen in de omgeving en helpen zij zo de sportclubs en bijbehorende goede doelen!

Huisman Sportveldinnovatie B.V. Lisse Voor aanleg en onderhoud van kunstgras. Hockeyvelden Voetbalvelden Tennisbanen

Dagelijks, wekelijks en jaarlijksonderhoud. Dagelijks, wekelijks en jaarlijksonderhoud. Voorjaarsonderhoud, jaarlijksonderhoud.

Specialisten in: • • • •

Waterdoorlaatbaarheid verbetering; Infill decompacteren en reiniging; Alg en mos verwijderen; Kunstgras reparaties.

“In de jeugd al leren spelen op een waterveld zorgt voor betere hockeyers” Tabe Roggeveen staat dit seizoen voor het derde jaar aan het roer van het mannelijke vlaggenschip van Hisalis. We interviewden hem over zijn loopbaan, ambities en de betrokkenheid van H1 en D1 bij de veiling! Loopbaan Tabe heeft al een heel hockeyverleden achter zich. Na 10 jaar spelen in de overgangsklasse, zowel bij Rood-Wit als bij HBS en 1 jaar Premier League ervaring in Nieuw-Zeeland, mogen we gerust stellen dat hij een hoop kennis meebrengt. Naast zelf hockeyen heeft hij jarenlang training gegeven aan zowel jeugd als senioren teams. Tabe heeft zich

ook maatschappelijk ingezet. “Ik reisde meermaals af naar India om daar kansarme kinderen een kans te geven te hockeyen, door het opleiden van trainers. Ik heb nog steeds de ambitie om ooit nog als coach in het buitenland te werken, om daar hockey verder op de kaart te zetten. ” Zijn belangrijkste doelstellingen voor dit seizoen is “het hebben van plezier met elkaar. Het sportieve streven is een derde plek of hoger.” Creativiteit Naast dit alles is Tabe druk met zijn eigen bedrijf in wijn en kunst. Als kunstenaar geeft hij hout een

tweede leven. “Er zijn raakvlakken tussen kunst en sport: creativiteit en van lossen stukken een geheel zien te maken.” Veiling Het zou mooi zijn als er een nieuw waterveld komt. Door een dergelijk veld komt de bal meer los van de grond en krijg je een ander, moeilijker spel. Als je hier vroegtijdig mee om leert te gaan, wordt je een betere hockeyer. De veilingorganisatie heeft knap werk afgeleverd met een prachtige veilinglijst. Het is leuk dat zowel de heren als dames van de club hier met een aantal items een mooie bijdrage aan hebben kunnen leveren!”

ames 1 Hisalis Heren 1 en D nd steunen veilingavo

Scoor een mooie bonus € 1.000 Clubbonus voor Hisalis van Svala Hillegom bij aankoop van een nieuwe Volvo. Of € 500 Clubbonus bij aankoop van een Volvo Selekt Occasion. KIJK OP SVALAAUTO.NL VOOR MEER INFORMATIE

Arnoudstraat 3 -

Hillegom - T 0252 410 650

MET DANK AAN ALLE SPONSOREN! A.W. Bruna Uitgevers AFAS Live All American Bowling Anne Frank Stichting Astrid & Thérèse wijnen Atelier Artem Vivendi Aurora Technology Autorijschool Mario van Dijk Bari Gym/RHJC Promotions Barista Cafe Be One Bestuur Hisalis Bijlmerpark Theater Bob de Haas Boot en Broersen Brasserie Hemels Bril Jan’t BroSports Cees de Bruin Corendon Chocolaterie Pierre Hillegom City Sightseeing Amsterdam Como & Co David Harte De 4 Seizoenen De Kring De Leeuw Flowerbulbs De Olmenhorst De Tent De vrijwilligers van Hisalis! Dekker Sport & Party/Lucky’s Bowling Dick Nederlof DSZ Griffioen Theater Amstelveen Duikcentrum The Wave Ecomare Edwin van der Sar Foundation Eetcafe de Voogd Eetcafe LEF Eetcafe Zomerzorg Hillegom Eeterij De Beleving Noordwijk Eise en Caroline Hof Epco Porte Eric v.d. Heisteeg - Bob Oudshoorn Makelaardij Fit & Shape Floralis Footgolf Nederland Frank Peereboom Fundustry Gilbert Coiffures Gildewandelingen Haarlem G-Level Golfbaan Tespelduyn Golfclub Liemeer Golfclub Ter Specke Gouda-Geo Greenfair International Grimbergen Boeken Heere van Thijssen Henk Cozijn Henri Willig Kaas Het Oude Dykhuys Hisalis Hisalis Dames 1 Hisalis Heren 1 Hockeyclub Bloemendaal Horesca House of Sports Iris Koppe Jan Karel Sterkenburg John de Bruin Joyce Snijder Kapper Eric Hillegom Kapsalon Trendy Lounge Kesbeke Keurslagerij Clemens KidsZoo Klein Duimpje Klinkenberghal KNHB Koert den Elzen Kromhout, accountants en belastingadviseurs Kunsthandel/Galerie “het Grachthuisje” La Fontana Madelon Berger Marcel Haenen McDonald’s Hillegom Meer Wijn Voor Vrouwen Melman Casuals & Business Sassenheim Michael Kortekaas Mondhygieniste Diana van Staden Museum Engelandvaarders My Album Naturals

New York Pizza Nicoline Heemskerk Art & Design Olaf Flippo Optimum Recruitment Orange Wellness Alphen aan den Rijn Overamstel Partycentre de Oude Tol Paspartoe Noordwijk Patisserie Vermeer Paul Sellers Poppy Flowers Postmus Sierbestrating PSV Radio TV Duynstee BV Sassenheim Rebo Uitgeverij Restaurant Den Ouden Heere Restaurant Op Eigen Wijze Restaurant Panini Restaurant Pannekoe Riet Austie Rijk en Kitty Vonk Robin Bakker Roeivereniging Iris Sabine van Oosten Fysiotherapie Schoonheidssalon Bon Schoonheidssalon Noordwijkerhout Schuitemaker Sassenheim Schulte Lisse Skicentrum Hillegom Skicentrum Sassenheim Slaapkenner Lisse SNS Bank Speel-o-Theek Hillegom Squash Hillegom Steenbergen Advocaten Stoer en Krachtig Wonen Support Casper Sushi Class Sven Cozijn Sven van der Vlugt Fotografie ‘t Smaakhuis The Wow Company Theater Ins Blau Theo van der Grift Timeless Events Timmers Verpakkingen Trend & Garden Trinity Uiltje Craftbeer Van Poelgeest Heemstede Van Steijn Administraties Van Velzen Accountants en Adviseurs Veiling op je club Veilingteam Hisalis Veteranen Hisalis Vleeswarenfabriek Persoon BV Volvo Warsteiner Weyers Bouw Wereld Wijnen Whitezand Beauty, Hair and Nails xScreen Interactive Ziezo Leerlingbegeleiding

Profile for Veiling op je club

Veilingmagazine Hisalis 11-10-19

Recommendations could not be loaded