Page 54

Grote Engelse seller ‘Probeer je angst maar eens te beheersen.’ Cosmopolitan ‘Een sterk thrillerdebuut met een fascinerend hoofdpersonage, wiens zelfontdekking en toenemende paranoia zorgen voor een pakkend verhaal vol suspense.’ Booklist

Maria werd 25 jaar geleden voor het laatst gezien tijdens het eindfeest op school, en is sindsdien dood gewaand. Vooral door Louise Williams, die al haar hele leven een verschrikkelijk geheim bij zich draagt. Louise probeert alsnog te achterhalen wat er lang geleden op die avond is gebeurd. Dan wordt het lichaam van een oud-klasgenoot gevonden in het bos naast hun vroegere school, en volgen er steeds meer berichten van Maria… Vriendschapsverzoek is een razend spannende psychologische thriller voor fans van Ruth Ware en B.A. Paris.

Laura Marshall studeerde Engels aan de Universiteit van Sussex. Na het volgen van een cursus Creative Writing schreef Marshall haar eerste thriller, die in Engeland een doorslaand succes werd.

JULI 2018 OORSPR. TITEL: FRIEND REQUEST VERTALER: JET MATLA OMSLAGONTWERP: STUDIO JAN DE BOER NUR: 332 14,5 X 21 CM / 368 BLZ. PAPERBACK € 19,99 ISBN 978 90 245 8175 7

y(7IJ0C4*PSLRPR( E-BOOK / € 9,99 ISBN 978 90 245 8176 4

52

Zomeraanbieding 2018 Luitingh Sijthoff  

Blader door onze aanbiedingsfolder en bekijk alle boeken die in de zomer van 2018 bij ons gaan verschijnen!

Zomeraanbieding 2018 Luitingh Sijthoff  

Blader door onze aanbiedingsfolder en bekijk alle boeken die in de zomer van 2018 bij ons gaan verschijnen!