Page 5

fotoreportaža

Reportaža z dirke Po Sloveniji na Vašem kanalu danes, 21. junija, ob 20.30.

Zmagovalna ekipa na štartu v Kočevju.

Tomaž Nose, zmagovalec Mladi Jan Polanc, ki dirke Po SloTomaž Nose je na dirki vozil za Raveniji 2007, je densko, čez dober mesec na dirki nastopil že dni pa se seli v eno največjih desetič in bil po koncu zadovoljen. Veliko pričakuje tudi ekip, italijanski Lampre, je zaseod državnega prvenstva, ki bo v del odlično drugo mesto na dirki in osvojil belo majico najboljšega nedeljo v njegovem Gabrju. mladega kolesarja do 23 let.

Nekaj kilometrov pred ciljem je bila rumena majica varna, prednost z Vršiča je bila neulovljiva.

Velik pokal za velikega junaka letošnje slovenske pentlje, ki je Hrvaški privozil sploh prvo zmago na slovenski pentlji.

Ne le vrtenje pedal, tudi rezanje torte mu je šlo dobro od rok, seveda s pomočjo prve dame družbe Adria Mobil Sonje Gole, predsednice Kolesarskega kluba Adria Mobil Mojce Novak in sotekmovalcev. št. 95, junij 2013