Page 1

Прокурору _______________________________________ ________________________________ ________________________________ ________________________________ ________________________________ ЗАЯВНИК:

________________________________ ________________________________ ________________________________ ________________________________

СКАРГА на неправомірні дії ____________________________________________________ (посада, ПІБ особи, чиї дії оскаржуються)

при проведенні обшуку і виїмки на підставі ст. 234 КПК України ___________ року в _____ годин ___ хвилин _________________________ (ПІБ слідчого, звання, місце його роботи) і ще два чоловіками, представилися оперативними працівниками прийшли за адресою: _____________________________________________, де проживаю я з дружиною. Мені один з них надав посвідчення на ім'я __________________________, на посаді ___________________. Так само було ще дві людини, яких слідчий представив, як понятих і оголосив, що зараз буде відбуватися обшук. На моє запитання, що будуть шукати, мені нічого не відповіли. Підстави для проведення обшуку так само названі не були, ні постанов, ні санкцій мені також не пред'явили. За результатами обшуку був складений протокол, в якому мені не дали можливості висловити заперечення, не вручили копії. У протоколі не вказали речі, які вилучили у процесі обшуку, це були гроші, перепис яких не робився, де зберігаються гроші не зазначено. Також поняті весь час обшуку простояли в коридорі і не стежили за ходом обшуку, після чого підписали (не читаючи) протокол і пішли. На підставі викладеного в даній скарзі, керуючись Конституцією України, ст. ст. 177, 178, 234 КПК України, Законом України «Про міліцію», ПРОШУ: 1. Розглянути дану скаргу по суті і вжити відповідних заходів щодо запобігання подібних незаконних дій в майбутньому і покарання осіб - порушників. 2. Вважати проведення обшуку і виїмки від _____________ р. незаконним. 3. Повернути мені вилучені гроші в сумі ______ (________________) доларів США. 4. Повідомити мені, як заявнику, результат розгляду скарги у встановлений термін. Додатки: 1. __________________________________________________. 2. __________________________________________________. 3. __________________________________________________. ______________ р.

______________________

правовой помощник www.legas.com.ua

Profile for  Lena Ts

zaloba  

Скарга на неправомірні дії при проведенні обшуку і виїмки на підставі ст. 234 КПК України

zaloba  

Скарга на неправомірні дії при проведенні обшуку і виїмки на підставі ст. 234 КПК України

Profile for vantala
Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded