__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

Zakładasz własną firmę?

Rozwiązania technologiczne 1


Staples Business Advantage RozwiÄ…zania technologiczne

2


Żyjemy w czasach innowacji i nieustannego rozwoju technologii. Aby być na bieżąco, Twoja firma musi działać szybko, być elastyczna i skupiać się na założonym celu. Pracownicy w elastyczny sposób traktują czas i przestrzeń pracy, a firma Staples pomaga utrzymać w ryzach całą strukturę Twojej firmy. Świat jest w nieustannym ruchu, dlatego nasze rozwiązania technologiczne oferują tak wiele możliwości. W ten sposób Twoi pracownicy będą zawsze na bieżąco, a firma będzie zmierzać we właściwym kierunku.

3


4

Kable

Pamięci USB

Klawiatury

Urządzenia wielofunkcyjne

Środki czyszczące

Myszki komputerowe


Droga do wygody Twoi pracownicy spędzają mnóstwo czasu przed komputerem, dlatego ich stanowiska muszą przypominać dobrze naoliwioną maszynę. Spójrz na naszą ofertę urządzeń peryferyjnych, od monitorów LED po klawiatury bezprzewodowe. Zobacz, w jaki sposób możesz poprawić ergonomię pracy i zwiększyć ilość dostępnego miejsca, tak aby Twoje biuro stanowiło powód do dumy. Pozbądź się bałaganu i skup na tym, co najważniejsze.

Drukarki

Podstawy pod laptop

Podkładki pod mysz

Podstawy pod monitor

Karty pamięci microSD

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadventage.pl 5


6

Ekrany projekcyjne

Monitory LED

Filtry prywatyzujÄ…ce

Kable

Piloty do prezentacji

Tablice interaktywne


Przejdź do sedna Spotkania to nieodłączna część pracy w biurze, ale ich skuteczność często jest wątpliwa. Właściwi ludzie przy danym stole to podstawa, ale dopiero odpowiedni sprzęt i technologia przyczyniają się do zwiększania wydajności pracy. Idealna sala konferencyjna pozwala ograniczyć takie sesje do niezbędnego minimum, tak aby osiągać jak najlepsze wyniki i podkreślać nowoczesne podejście firmy. Wraz z firmą Staples masz pewność, że każda minuta w takim pomieszczeniu będzie właściwie spożytkowana.

Projektory

Kamery internetowe

Pamięci USB

Głośniki

Listwy zasilające

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadventage.pl 7


8

Torby na kółkach

Zestawy słuchawkowe

Tablety

Futerały na tablet

Ładowarki samochodowe

Pamięci USB OTG


Pracuj tam, gdzie chcesz Tradycyjny wymiar godzin to pieśń przeszłości. Obecnie pracownicy samodzielnie określają czas i miejsce swojej pracy, podczas dojazdów, podróży, w domu czy w ramach wspólnej przestrzeni biurowej. Elastyczny system pracy jest wygodniejszy, ale wymagania pracodawcy nie ulegają przez to zmianie. Idąc z czasem, postępem i zmianami, możesz zadbać o właściwe zaangażowanie pracowników, którzy będą mieć do dyspozycji właściwe narzędzia, a równowaga pomiędzy czasem pracy i życiem osobistym nie zostanie naruszona.

Płyny czyszczące

Filtry prywatyzujące

Laptopy

Plecaki

Rysiki do ekranów

Dyski przenośne 9


Porozmwiajmy

Nowoczesna komunikacja Pamiętasz czasy, gdy wystarczyło zamknąć drzwi biura, aby mieć odrobinę prywatności? Ta epoka dawno minęła. W dzisiejszych czasach rozmawiamy w zgiełku otwartej przestrzeni biurowej, w domu lub podczas podróży. Chcemy przy tym zachować niepodzielność uwagi w kontakcie z drugą osobą. 10

Niezbędne narzędzia do pracy w podróży to m.in. bezprzewodowe zestawy słuchawkowe i kompleksowe zestawy do komunikacji, które pomagają przeprowadzać rozmowy i nawiązywać współpracę pomiędzy wszystkimi jej uczestnikami. Zapewnij swojej firmie rozwiązania techniczne, które dotrzymują kroku dzisiejszym czasom.


Telefony

Słuchawki bezprzewodowe

Zestawy słuchawkowe

Kable Audio Video

Głośniki Bluetooth

Kamery internetowe

Powerbanki

Etui do telefonów

Ładowarki

Zestawy głośnomówiące

Smartphony

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadventage.pl 11


Dbamy o Ciebie

12

Pamięci USB

Karty pamięci SD

Torby na laptop

Powerbanki


Zabezpiecz kluczowe dane Każdego roku niemal połowa firm w ten czy inny sposób traci swoje dane. W przypadku najważniejszej dokumentacji, kluczowe jest jej bezpieczeństwo i sposób przechowywania. Nasze rozwiązania umożliwiają zdalne przechowywanie w ramach zaszyfrowanych i chronionych hasłem usług w chmurze. Możesz zabierać swoje dane na przenośnych dyskach twardych, tak aby mieć pewność, że nie będziesz marnować czasu na odzyskiwanie ważnych plików. Firma Staples pomoże Ci chronić dane, nie rezygnując z szybkości dostępu. Ponadto gwarantujemy, że zawsze będziesz mieć plan awaryjny.

Etui na notebooki

Zasilacze do laptopów

Zabezpieczenia do laptopów

Dyski przenośne 13


Pomagamy realizować więcej zamierzeń Nasi klienci mówią, co jest dla nich istotne. W ten sposób opracowaliśmy nasze najważniejsze inicjatywy, wykorzystując 4 główne zasady. Każdego dnia skupiamy się na następujących kwestiach:

Fachowa wiedza, gdy jej potrzebujesz Otrzymasz niezbędną pomoc, ponieważ nasi pracownicy są wyspecjalizowani w swoich dziedzinach i z pasją wykonują swoje obowiązki, gdy szukają rozwiązań dla Twojej firmy.

Nie tylko materiały biurowe Możesz wybierać spośród ulubionych produktów i innowacji, nad którymi nieustannie pracujemy.

14

Więcej za te same pieniądze Nasze produkty i ceny na pewno Cię usatysfakcjonują, ponieważ nasz cel to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Nowe sposoby pomocy Pomożemy Ci zacząć, a następnie prowadzić działalność dzięki wyspecjalizowanym usługom pomocy.


Razem możemy coś zmienić Zależy Ci na przyszłości naszej planety? Program „Easy on the Planet” pomaga korzystać z nowej technologii i wspierać inicjatywy ekologiczne w firmie. Urządzenia wielofunkcyjne oszczędzają prąd, zmniejszają zużycie papieru i zwiększają wydajność pracy. To również zestaw wskazówek odnośnie wysokiej jakości druku i oszczędzania energii, które pozwalają odczuć różnicę. Dzięki firmie Staples zajdziesz dalej, niż myślisz. Ograniczając drobne zamówienia, kupując produkty przyjazne środowisku i wybierając firmę Staples jako wyłącznego partnera handlowego dla produktów wszystkich kategorii, ograniczasz swój negatywny wpływ na środowisko i obniżasz koszty administracyjne. Nasz program „Easy on the Planet”, w uznaniu dla firm, które propagują ekologiczne podejście, pozwala na sadzenie drzew w ich imieniu. W ten sposób wszyscy będziemy oddychać z większą ulgą. Więcej informacji znajduje się na stronie www.staplesadvantage.pl lub pod telefonem 800 161 454 15


Staples Advantage ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk Infolinia: 800 161 454 www.staplesadvantage.pl ©2017 Staples Business Advantage Wydrukowano na papierze bezdrzewnym. Proszę zdjąć okładkę z broszury przed oddaniem jej do recyclingu.

16

Profile for Staples

Rozwiązania technologiczne PL  

Rozwiązania technologiczne

Rozwiązania technologiczne PL  

Rozwiązania technologiczne