Page 1

Potrzebujesz zastrzyku energii?

Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń socjalnych 1


Staples Business Advantage Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń socjalnych

2


Najlepsze pomysły nie zawsze przychodzą nam do głowy przy biurku i przed monitorem. Częściej wpadamy na nie przy kawie, podczas burzy mózgów z innymi pracownikami lub na pogawędce przy obiedzie. Program Staples Business Advantage pomaga utworzyć wygodną i nowoczesną przestrzeń do pracy oraz nieszablonowe pomieszczenia socjalne.

3


4

FiliĹźanki

Herbata

Cukier

Tace

Ekspresy do kawy

Serwetki


Magia spotkań Nowoczesne sale konferencyjne posiadają wiele funkcji: muszą się nadawać zarówno do pokazywania prezentacji ważnym klientom, jak i być miejscem nieformalnych spotkań i wymiany pomysłów. Taka przestrzeń musi mieć dynamiczny charakter i oferować szereg możliwości, zapewniając pracownikom atmosferę skupienia, niezbędną do osiągania założonych celów. Od przekąsek dla każdego po dobrą kawę dla gości w dobrze wyposażonej przestrzeni: firma Staples pomaga w zapewnieniu odpowiednich warunków do merytorycznej dyskusji.

Ciastka

Kawa

Cukierki

Woda

Kawa w kapsułkach

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl 5


Popołudniowa poprawa nastroju

Lepsze samopoczucie w biurze Pomieszczenia socjalne to coś więcej niż stanowiska do dolewania kawy. To przestrzeń, do której pracownicy przychodzą odetchnąć, porozmawiać, podzielić się przemyśleniami. To tutaj tworzą się nieformalne zażyłości, które powodują, że zespoły pracowników są bardziej zgrane. Motywuj swoich pracowników i zapewnij im właściwe otoczenie, ponieważ drobne udogodnienia bardzo podnoszą morale.

6


Kawa

Batony

SĹ‚one przekÄ…ski

Napoje gazowane

Ciastka

Soki owocowe

Czekoladki

Woda w szklanych butelkach 7


Nie tylko od 9 do 17 Pokolenie millenialsów wkroczyło na rynek pracy, a wraz z nimi bardziej elastyczne podejście do wykonywania zawodu. Standardowy zakres godzin pracy ma coraz mniejsze znaczenie. Pracownicy liczą na dostępność i wygodę przestrzeni biurowej, tak aby mogli pracować szybciej i skuteczniej, w wymiarze godzin, który im najbardziej pasuje.

Ekspresy do kawy 8

Firma Staples pomoże Ci w zaprojektowaniu pomieszczenia socjalnego, które będzie równie elastyczne jak potrzeby Twoich pracowników.

Lodówki

Sprzęty kuchenne


Szklanki

Mikrofalówki

Czajniki

Sztućce

Przechowywyanie żywności

Zmywarki 9


10

Obrusy w roli

Akcesoraia kuchenne

Czekoladki

Naczynia jednorazowe

Sztućce jednorazowe

PrzekÄ…ski


Świętuj zwycięstwa, zbieraj owoce swojej pracy Każda firma przeżywa chwile warte uczczenia, od zdobywania ważnych klientów, po realizację zadania w niemożliwym terminie czy nawet imprezę sylwestrową. Imprezy firmowe to świetny sposób na podniesienie morale podwładnych i idealna okazja do wyrażenia wdzięczności za dobrze wykonaną pracę.

Pakowanie żywności

Środki do sprzątania

Serwetki

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl

Miski

11


12

Sztućce biodegradowalne

Ręczniki papierowe z certyfikatem Nordic Swan

Naczynia biodegragowalne

Talerze z włókna ecoecho


Razem możemy coś zmienić Zależy Ci na przyszłości naszej planety? Uwzględnianie potrzeb pracowników nie oznacza rezygnacji z planów w zakresie ekologii. W naszej bogatej ofercie znajdują się przyjazne środowisku produkty dla pomieszczeń socjalnych, od kawy zakupionej w ramach handlu fair trade po biodegradowane kubki i talerze. Dzięki firmie Staples zajdziesz dalej, niż myślisz. Ograniczając drobne zamówienia, kupując produkty przyjazne środowisku i wybierając firmę Staples jako wyłącznego partnera handlowego dla produktów wszystkich kategorii, ograniczasz swój negatywny wpływ na środowisko i obniżasz koszty administracyjne. Nasz program „Easy on the Planet”, w uznaniu dla firm, które propagują ekologiczne podejście, pozwala na sadzenie drzew w ich imieniu. W ten sposób wszyscy będziemy oddychać z większą ulgą. Więcej informacji znajduje się na stronie www.staplesadvantage.pl lub pod telefonem 800 161 454

Serwetki z certyfikatem Nordic Swan

Kubki biodegragowalne

Herbaty z certyfikatem Rainforest Alliance

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl

13


Pomagamy realizować więcej zamierzeń Nasi klienci mówią, co jest dla nich istotne. W ten sposób opracowaliśmy nasze najważniejsze inicjatywy, wykorzystując 4 główne zasady. Każdego dnia skupiamy się na następujących kwestiach:

Fachowa wiedza, gdy jej potrzebujesz Otrzymasz niezbędną pomoc, ponieważ nasi pracownicy są wyspecjalizowani w swoich dziedzinach i z pasją wykonują swoje obowiązki, gdy szukają rozwiązań dla Twojej firmy.

Więcej za te same pieniądze Nasze produkty i ceny na pewno Cię usatysfakcjonują, ponieważ nasz cel to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Nie tylko materiały biurowe Możesz wybierać spośród ulubionych produktów i innowacji, nad którymi nieustannie pracujemy.

Nowe sposoby pomocy Pomożemy Ci zacząć, a następnie prowadzić działalność dzięki wyspecjalizowanym usługom pomocy.

14


15


Staples Advantage ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk Infolinia: 800 161 454 www.staplesadvantage.pl ©2017 Staples Business Advantage Wydrukowano na papierze bezdrzewnym. Proszę zdjąć okładkę z broszury przed oddaniem jej do recyclingu.

16

Profile for Staples

Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń soc PL  

Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń soc pl

Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń soc PL  

Żywność i rozwiązania dla pomieszczeń soc pl

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded