__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1

Czas na świeżość!

Środki czystości i wyposażenie toalet 1


Staples Business Advantage Środki czystości i wyposażenie toalet

2


Czyste biuro to pierwszy etap na drodze do zdrowia, zadowolenia i wydajności pracowników. Zdrowie pracowników i wygoda gości stanowią najwyższy priorytet. Program Staples Business Advantage sprawi, że biuro będzie lśnić, pozwoli również uniknąć rozprzestrzeniania się chorób.

3


4

Mopy

Zmiotki i szufelki

Skoncentrowane płyny do sprzątania

Zestawy do sprzątania

Znaki ostrzegawcze

Wózki do sprzątania


Czystość, która pozwala się wyróżnić Czyste środowisko pracy to rzecz niezbędna, ale samo sprzątanie nie powinno zajmować zbyt wiele czasu. Odpowiednie produkty i sprzęt pozwalają oszczędzić czas i pieniądze, nie idąc na kompromis w zakresie idealnej czystości. Poręczne butelki z rozpylaczami to prosty i wygodny system dozowania, a także oszczędność i troska o środowisko. Niezależnie od tego czy firma dysponuje personelem sprzątającym, czy korzysta z usług zewnętrznych, kluczem do sukcesu są zasady higieny dopasowane do konkretnej przestrzeni.

Środki do mycia podłogi

Szczotki

Odkurzacze

Płyny uniwersalne

Ściereczki z mikrofibry

Środki do czyszczenia i pielęgnacji mebli

5


Zdrowie i zadowolenie pracowników Kuchnia lub pomieszczenie socjalne to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc w biurze. Gdy wspólna przestrzeń jest brudna, częściej dochodzi do konfliktów pomiędzy pracownikami. Brudne miejsce do spożywania posiłków oprócz frustracji jest również źródłem zarazków, co zwiększa ryzyko chorób i 6

zwiększa liczbę nieobecności w pracy. Dobrze wyposażone pomieszczenie socjalne zwiększa zadowolenie pracowników, to niezaprzeczalny fakt. Chodzi przede wszystkim o czystość i warunki sprzyjające spożywaniu posiłków. Utrzymaj najwyższy poziom higieny dzięki profesjonalnym środkom czyszczącym firmy Staples.


Ścierki do naczyń

Płyny do naczyń

Płyny odtłuszczające

Dozowniki do ręczników papierowych

Gąbki

Tabletki do zmywarki

Rękawice gumowe

Pojemniki na odpady 7


Higiena to priorytet Stan toalet przekłada się bezpośrednio na poziom życia w firmie. Osoby dbające o swoją łazienkę wykazują większą dbałość również w sprawach zawodowych: to naturalna konsekwencja posiadania dobrych nawyków. Niezależnie od kształtu lub rozmiaru, toalety muszą być zawsze czyste i pachnące. Miej pewność, że każdy, kto wejdzie do Twojej toalety od razu pozna, że o nią dbasz.

8

Mopy

Ścierki uniwersalne

Piktogramy

Szczotki do toalet


Płyny dezynfekujące

Płyny do toalet

Rękawice do prac domowych

Odświeżacze powietrza

Kostki do pisuarów

Płyny do szyb 9


10

Dozowniki do papieru w duĹźych rolach

Papier tolaetowy w rolkach

Dowoniki do papieru w mini rolkach

Papier w roli


Śladami papieru Zapas papieru toaletowego to rzecz podstawowa, a jego brak jest źródłem zakłopotania. Im więcej osób korzysta z toalety, tym bardziej istotne jest, aby dodatkowa rolka znajdowała się w zasięgu ręki. Niezależnie od tego czy Twoja toaleta ma luksusowy charakter, czy jest prosta i funkcjonalna, zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie za rozsądną cenę.

Dozowniki do papieru toaletowego z składce

Papier toaletowy w rolkach tradycyjnych

Papier tolaetowy składany

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl

11


12

Dozowniki do mydła w płynie

Mydło w płynie

Mydło w płynie - wkłady

Mydło w kostce


Higiena w zasięgu ręki Właściwa higiena rąk to jeden z najprostszych sposobów na ograniczenie kontaktu z zarazkami w ciągu dnia. Oferując pracownikom odpowiednie produkty, pomożesz im unikać chorób i sprawiasz, że zawsze będą gotowi do pracy. Dozowniki mydła zapachowego, chusteczki dezynfekujące, które nie wymagają wody – niezależnie od dokonanego wyboru, pracownicy będą Ci wdzięczni.

Mydła w płynie w baniakach

Środki do dezynfekcji rąk

Środki do dezynfekcji rąk- wkłady

Dozowoniki do środka dezynfekującego 13


Jakość i wygoda Czy ruch w Twojej toalecie przypomina miasto w porannym korku? W takim wypadku ręczniki papierowe w roli będą rozsądnym wyborem. Chcesz wywrzeć dobre wrażenie, oferując jakość i wygodę? Wybierz luksusowe składane ręczniki.

14

Odpowiednie rozwiązanie przełoży się na sprawniejsze korzystanie z toalet i może się również przyczynić do obniżenia kosztów ich eksploatacji.


Dozowniki do ręczników papierowych

Dozowniki do ręczników w roli

Chusteczki kosmetyczne

Ręczniki papierowe składane

Ręczniki w roli

Dozowniki do ręczników z centralnym odwijaniem

Ręczniki papierowe w handy-packu

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl

15


Chcesz po sobie posprzątać?

16

Drabiny

Kosze na papier

Etykiety do segregacji

Worki na śmieci


Zacznij wszystko od nowa Czyste biuro jest niezbędne do utrzymania właściwej higieny pracy, to również wizytówka firmy jako całości. Nie zapomnieliśmy o ochronie środowiska, zapewniając odpowiednie rozwiązania utylizacyjne, które doskonale wpisują się w strategię ekologiczną firm. Strategicznie rozmieszczone kosze to jeden z wielu sposobów na bardziej ekologiczne biuro i przechowywanie odpadków we właściwym miejscu.

Kosze na odpady

Kosze metalowe

Popielnice

Narzędzia 17


Bezpieczeństwo przede wszystkim

18

Znaki bezpieczeństwa

Gaśnice

Rękawice ochronne

Kamizelki ostrzegawcze


Przygotowanie do sytuacji awaryjnych Pracownicy to najbardziej wartościowy element firmy. Gdy w biurze zdarzy się wypadek, musisz mieć pewność, że Twoja reakcja będzie szybka i skuteczna. Przepisy BHP normują podstawowe zasady panujące w bezpiecznym miejscu pracy. Gdy zdarzy się wypadek, miej pewność, że właściwy sprzęt jest zawsze w zasięgu ręki.

Wyposażenia apteczek

Apteczki

Płókanki do oczu

Pełną ofertę produktów znajdziesz na: www.staplesadvantage.pl

19


20

Środki na bazie składników pochodzenia roślinnego

Mydło z certyfikatem Nordic Ecolabel

Ręcznik papierowy z certyfikatem Sunstainstable Earth

Papier toaletowy z certyfikatem Ecolabel


Razem możemy coś zmienić Zależy Ci na przyszłości naszej planety? Uwzględnianie potrzeb pracowników nie oznacza rezygnacji z planów w zakresie ekologii. W naszej bogatej ofercie znajdują się przyjazne środowisku produkty dla pomieszczeń socjalnych, od kawy zakupionej w ramach handlu fair trade po biodegradowalne kubki i talerze. Dzięki firmie Staples zajdziesz dalej, niż myślisz. Ograniczając drobne zamówienia, kupując produkty przyjazne środowisku i wybierając firmę Staples jako wyłącznego partnera handlowego dla produktów wszystkich kategorii, ograniczasz swój negatywny wpływ na środowisko i obniżasz koszty administracyjne. Nasz program „Easy on the Planet”, w uznaniu dla firm, które propagują ekologiczne podejście, pozwala na sadzenie drzew w ich imieniu. W ten sposób wszyscy będziemy oddychać z większą ulgą. Więcej informacji znajduje się na stronie www.staplesadvantage.pl lub pod telefonem 800 161 454

Chusteczki z certyfikatem Nordic Swam

Mydła 100% biodegradowalne

Papier toaletowy z certyfikatem Nordic Swam

Worki ekologoczne 21


Pomagamy realizować więcej zamierzeń Nasi klienci mówią, co jest dla nich istotne. W ten sposób opracowaliśmy nasze najważniejsze inicjatywy, wykorzystując 4 główne zasady. Każdego dnia skupiamy się na następujących kwestiach:

Fachowa wiedza, gdy jej potrzebujesz Otrzymasz niezbędną pomoc, ponieważ nasi pracownicy są wyspecjalizowani w swoich dziedzinach i z pasją wykonują swoje obowiązki, gdy szukają rozwiązań dla Twojej firmy.

Więcej za te same pieniądze Nasze produkty i ceny na pewno Cię usatysfakcjonują, ponieważ nasz cel to najwyższa jakość za najniższą cenę.

Nie tylko materiały biurowe Możesz wybierać spośród ulubionych produktów i innowacji, nad którymi nieustannie pracujemy.

Nowe sposoby pomocy Pomożemy Ci zacząć, a następnie prowadzić działalność dzięki wyspecjalizowanym usługom pomocy.

22


23


Staples Advantage ul. Bysewska 18 80-298 Gdańsk Infolinia: 800 161 454 www.staplesadvantage.pl ©2017 Staples Business Advantage Wydrukowano na papierze bezdrzewnym. Proszę zdjąć okładkę z broszury przed oddaniem jej do recyclingu.

24

Profile for Staples

Środki czystości i wyposażenie toalet PL  

Środki czystości i wyposażenie toalet

Środki czystości i wyposażenie toalet PL  

Środki czystości i wyposażenie toalet

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded