Page 7

Kitus straipsnius skaitykite laikraštyje

Šeštadienis Jei Dievas pirmoje vietoje, visa kita savo vietoje

Piligrimų keliu į Santjago de Kompostelą

Rytoj švęsime gražiausią pavasario šventę. Kunigui Andriui Narbekovui Velykos, kaip ir visiems, yra ypač laukiamos. Tačiau pasidžiaugti margučiais artimųjų rate dėl įtemptos dienotvarkės jis nespės.

Ispanijoje, Santjago de Kompostelos miesto katedroje, yra palaidotas šv. Jokūbas. Kelyje į šį miestą – daugybė istorijos ir kultūros paminklų. Ne veltui šis kelias yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Nijolė Baronienė

Laimutė Giedraitytė

11 p.

19 p.

Sodyba Kaime – Velykų persirengėliai Pievėnai, ko gero, vienintelė vieta Europoje, kur vietos bažnytėlėje išlikęs teatralizuotas budėjimas.

Sodininkystė vėl populiari Noras užsiauginti savo vaisų ir uogų, po įtemptų darbų atsipalaiduoti gamtoje traukia prie žemės ir kaimiečius, ir miestiečius.

Nijolė Petrošiūtė Vida Tavorienė

7 p.

7 psl.

Sveikata Saulės malonumai ir pavojai Šį pavasarį jau ketvirtą kartą Lietuvoje vyks Euromelanomos dienos akcija. Jos metu visi, kurie iš anksto užsiregistruos, galės pasitikrinti dėl galimų odos vėžio požymių.

Kokius kiaušinius valgysime per Velykas Ar visada gražuoliai margučiai būna tinkami valgyti? Ką reikėtų žinoti, kad nuo šventinio stalo atsikeltume sveiki ir laimingi?

Meilė Jančorienė Rita Kuprytė

23 psl.

23 p.

Valstiečių laikraštis 2011 04 23  

Valstiečių laikraštis 2011 04 23

Valstiečių laikraštis 2011 04 23  

Valstiečių laikraštis 2011 04 23