Page 1

DTPS systém pro offline programování robotů

od virtuality k realitě

Valk Welding info@valkwelding.com www.valkwelding.com

M ak e s i t h ap p e n


DTPS - vynikající systém pro offline pro svařovacích robotů Panasonic Valk Welding společně s firmou Panasonic Welding Systems si Vám dovoluje nabídnout kompletní řešení pro robotické obloukové svařování. Spojením svařovacích robotů Panasonic TAWERS se systémem DTPS (offline programování) získáte výkonné řešení od jednoho výrobce pro jakékoliv robotické obloukové svařování.

DTPS je základní offline programovací software pro roboty Panasonic pro svařování elektrickým obloukem, který můžete používat namísto programování pomocí závěsné jednotky přímo na robotu. DTPS je systém pro offline programování svařovacích robotů Panasonic, jehož hlavní výhodou je příprava robotických programů mimo samotný stroj a tím významné omezení neproduktivnívh časů robotické instalace.

SYSTÉM DTPS VÁM NABÍZÍ: Plnou podporu pro import 2D a 3D CAD souborů Výkonný konstrukční/testovací nástroj pro přípravky Nástroje pro testování funkčnosti přípravků ve všech fázích. Konverze programů mezi různými modely robotů Výkonnou 3D-simulaci s detekcí kolizí Plánovací/řídicí nástroj pro svařovací výrobu Nástroj pro zápis a analýzu svařovacích dat Vzdálenou správu a monitoring jednotlivých roboických instalací prostřednictvím sítě Více než stoprocentní kompatibilitu s více generacemi řídících systémů robotů Panasonic Jednoduchá úprava stávajícíh programů

Plant 1 Plant 2

DTPS Offline system Plant 3


ogramování

Malosériová svařovací výroba

Maximální zisk

S rozvojem zakázkově sestavovaného softwaru pro roboty Custom Made Robot Software (CMRS) specifického pro jednotlivé zákazníky společnost Valk Welding umožnila programování různých výrobků prováděné automaticky v rámci řady výrobků. Řada výrobců se svými vlastními výrobky, jako jsou například mříže (Dejo), překlady (Leenstra), ploty (Betafence), výtahy (ThyssenKrupp), nakládací plošiny (Dhollandia), vysokozdvižné vozíky (MCFE) a mnoho dalších nyní používá svařovací roboty pro kusovou výrobu, a tak dosahují značných úspor doby potřebné na programování. Tím je společnost Valk Welding na trhu robotických systémů pro svařování elektrickým obloukem jedinečná.

DTPS maximálně zefektivňuje přípravu výroby DTPS zvyšuje produktivitu robotických systémů DTPS minimalizuje dobu programování přímo na stroji (může být zkrácena až na 0) DTPS dokáže růst s vámi DTPS nabízí vždy optimalizované aktuální programy pro Vaše roboty DTPS nabízí efektivní správu programů

DTPS, vynikající volba pro maximální efektivitu Vašeho robotického svařování

Automatické generování programů - APG APG (Automatic Path Generation – automatické generování dráhy) pro DTPS je sada open source softwarových nástrojů vyvinutá společností Valk Welding pro vytváření vašeho vlastního specifického softwaru pro roboty. Systém APG využívá data ze systémů ERP, CAD a tabulek Excel pro automatické generování kompletních programů pro svařovací roboty, které zahrnují polohu svařovacího hořáku i jeho správný úhel, správné parametry svařování, jako je například proud, napětí, parametry průběhu proudu, parametry pro vyplnění kráteru atd. Systémy CMRS a APG vytváří programy na základě Vašich stávajících zdrojů informací CAD, Excel, ERP a dalších systémů. CMRS a APG. CMRS a APG jsou sady nástrojů vyvinuté společností Valk Welding pro.

CAD

ERP

Excel

SQL

GUI

APG (Automatic Program Generation for DTPS) DTPS (Simulation, Reach Check, Collision Check)


Programovací systém Panasonic DTPS vynikající volba pro maximální efektivitu Vašeho robotického svařování Během posledních patnácti let se systém DTPS G2 vyvinul do životně důležité složky celkového systému řízení robotů. Během této doby byla hlavní pozornost zaměřena na další zjednodušování procesu programování. Vývoj programů pro společné funkce umožnil zkrácení celkové doby programování o více než 90 % ve srovnání s první verzí. DTPS tímto způsobem vyrostl a stal se plně vyvinutým 3D CAD/CAM systémem pro roboty pro svařování elektrickým obloukem. DTPS je nejčastěji používaným offline programovacím systémem pro roboty pro svařování elektrickým obloukem na světě.

Podpora Zákazníci se systémem DTPS vždy mohou počítat s podporou softwarových techniků společnosti Valk Welding. Pro podporu a řešení všech dotazů zákazníků je k dispozici více než 8 odborníků na systém DTPS. Pro podporu našich zákazníků jsou stále k dispozici všechny poznatky nashromážděné od spuštění systému DTPS1. Společnost Valk Welding dokáže svým zákazníkům poskytovat podporu v angličtině, holandštině, francouzštině, němčině, češtině, polštině a dánštině. Společnost Valk Welding také každý rok pro uživatele systému DTPS organizuje uživatelský klub, kde jsou informováni o posledních novinkách v hardwaru i softwaru. Zákazníci, kteří mají uzavřenou smlouvu o podpoře, mají volný vstup na fórum DTPS prostřednictvím internetu.

Některé reference Valk Welding Staalindustrieweg 15 P.O. Box 60 NL-2950 AB Alblasserdam info@valkwelding.com www.valkwelding.com Nizozemsko: Tel. +31 (0)78 69 170 11 Fax +31 (0)78 69 195 15 Česká republika Valk Welding s.r.o. Tel. +420 596 790 198 Fax +420 596 790 199 Francie: Valk Welding France Tel. +33 (0)3 20 10 00 39 Fax +33 (0)3 20 10 01 12 Dánsko: Valk Welding DK A/S Tel. +45 44 68 31 81 Fax +45 44 68 31 87 Belgie: Tel. +32 (0)3 685 14 77 Fax +32 (0)3 685 12 33

Steenkist Communicatie - ww.steencom.nl - 2011

Systém DTPS používají pro programování svých robotů pro svařování elektrickým obloukem četné společnosti z automobilového průmyslu, výrobci nákladních automobilů a tahačů, výrobci zemědělských strojů i mnozí další.

CZ Brochure Offline programovani robotu DTPS  

Valk Welding vyvíjí a dodává robotické svařovací systémy, které jsou určeny pro operativní výrobu malých až středně velkých sérií. Prodejem...