Page 5

Adobe Photoshop CC

Pasniedzējs Ivs Zenne Lielākā daļa to melnbalto bilžu, kas ir mūsu ģimeņu fotoalbumos, ir tapušas tumšās fotolaboratorijās vai par laboratorijām uz brīdi pārvērstās vannas istabās, kur sarkanā luktura gaismā foto attīstītāja vanniņās uz balta papīra sāka parādīties dažādi tēli. Kopš lielu tiesu attēlu mēs uzņemam ar digitālām kamerām, arī darbošanās ar bildēm pirms to izdrukāšanas uz papīra notiek digitālā vidē jeb datorā. Nav šaubu, ka nepārspēts rīks un tajā pašā laikā arī risks šajā jomā ir programma Adobe Photoshop, kurā iekļauto iespēju ir krietni vien vairāk, nekā varētu pieļaut veselais saprāts un laba gaume.

Pamatkurss no 27.02 Nodarbību laiks un ilgums: 20 akadēmiskās stundas 6 nodarbībās 27. februāris – 10. aprīlis Trešdienās, 18:30–21:15 Vairāk informācijas: http://www.digitalguru.lv/kurss/attelu-apstrade-adobe-photoshop/

Lietpratējiem Nodarbību laiks un ilgums: 16 akadēmiskās stundas 6 nodarbībās 2019. gadā pēc pieprasījuma 1x nedēļā 18:30 – 20:45 Vairāk informācijas: http://www.digitalguru.lv/kurss/adobe-photoshop-lietpratejiem-i/ Ivs Zenne savu darba pieredzi uzkrājis, vairāk nekā 20 gadu strādājot par mākslinieku tādās reklāmas aģentūrās kā „Diena / Metro”, „Divīzija”, “Taivas Ogilvy”, kā radošais direktors „Creative Laboratory” un „Publicis Rīga”. Iva zināšanas un prasmes īpaši labi izpaužas darbos, kur apvienojas fotogrāfija un grafiskais dizains – jomas, kuras pārzina vienlīdz labi. Šobrīd arī lektors RSU un LMA.

Profile for Valdis Osins

DigitalGuru pavasaris 2019  

DigitalGuru pavasaris 2019  

Advertisement