Page 1

2019. gada 2. numurs

Rezerves daļu jaunumi Rezerves daļas ar tādu pašu DNS kā jūsu mašīnai

Akcija -15% CrossCutter disks 510mm

6.-7.lapa

Uzgaļi smagiem augsnes apstākļiem

12. lapa


Parūpējies par savu Väderstad tagad Kā katru gadu, aicinu jūs iepazīties ar jaunāko rezerves daļu jaunumu brošūru. Pievērsiet uzmanību jaunumiem – uzlabotajam DeepLoosening kaltam Marathon izpildījumā, kas paredzēts darba dziļumam līdz 40 cm, kā arī NZ Aggressive Marathon kaltam 25/35. Labs darījums ne vienmēr ir balstīts uz zemāko cenu. Klientiem svarīga ir arī rezerves daļu un servisa pieejamība. Tāpēc Väderstad cītīgi strādā, lai rezerves daļas būtu vēl pieejamākas – 2020.gadā plānojam paplašināt rezerves daļu nodaļu, kā arī pavasara un rudens sezonas laikā rezerves daļu noliktava būs atvērta klientiem nedēļas nogalēs. Izmantojot šo iespēju, aicinu sagatavot tehniku pavasara sezonai jau tagad – piesakieties bezmaksas servisa pārbaudēm jūsu saimniecībā, kuru laikā veiksim profesionālu tehnikas apskati un sniegsim ieteikumus nepieciešamajiem remontiem vai apkopēm. Un – oktobris, novembris un decembris ir īstais laiks rezerves daļu pasūtīšanai ar 15% atlaidi.

Rezerves daļu speciālists Jānis Poišs

Atlaide oriģinālajām rezerves daļām Kontaktinformācija: rezerves daļu speciālists Jānis Poišs Tel. 26600200, e-mail: spareparts.lv@vaderstad.com;

-15% pasūtījumiem jūnijā, oktorbrī, novembrī un decembrī! Izņemot papildaprīkojuma komplektus.

Pirmsezonas pārbaude Väderstad mašīnām • Tiek veikta bezmaksas pārbaude; • Pārbaudi veic profesionāls Väderstad darbinieks; • Tiks sastādīts nomaiņai nepieciešamo mezglu un detaļu saraksts;

Kontaktinformācija: servisa vadītājs Gundars Apinis Tel. 26491491, e-mail: gundars.apinis@vaderstad.com

• Tiks sniegtas rekomendācijas mašīnas uzturēšanai kārtībā; • Pārbaude attiecas arī no citām valstīm ievestām lietotām Väderstad mašīnām.

Ieraugiet vairāk ar virtuālo realitāti! Izmantojot “Väderstad AR” aplikāciju viedtālrunī vai planšetdatorā, jūs varat šīs brošūras saturu aplūkot virtuālajā realitātē. “Väderstad AR” aplikācija ir pieejama lejupielādēšanai par brīvu Apple App Store vai Google Play Store. To ir viegli lietot. Vienkārši atveriet Väderstad AR aplikāciju un virziet kameru uz kādu no AR palaidējiem šajā brošūrā!

Ja redzat šādu AR palaidēju, aiz tā atrodams papildus saturs.

2

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019


Uzirdina pieblīvēto augsni dziļumā Väderstad šobrīd prezentē DeepLoosening uzgali jaunā veidolā, vēl vairāk dažādojot rīkus perfektas ražas iegūšanai. Uzgalis piedāvā iespēju uzlabot darbības mērogu – palielinot darba dziļumu līdz 40 cm TopDown un Opus kultivatoriem. Tas ir uzmontēts uz kultivatora aizmugurējās rindas, uzirdinot arkla zoles un augsnes noblīvējušās vietas. Uzgaļa platākā daļa paceļ augsni, uzlauž to no augšpuses, lai vēl vairāk uzlabotu drenāžas efektu. Tā var būt interesanta alternatīva pirms sējat augus ar mietsakni, kas jutīgi pret mitru augsni, piemēram, rapsi.

JAUNUMS!

• Uzirdina noblietēto augsni dziļumā • Cietas metāla plāksnes ar volframa karbīda pārklājumu aizsargā pret izmaiņām garumā • 40 cm darba dziļums

Samazinot noblietēšanās vai stāvoša ūdens ietekmi, pastāv lielāka iespēja iegūt vienmērīgu rezultātu arī lauka sarežģītākajās vietās, piemēram, sleju galos. Daudzos gadījumos DeepLoosening aizstāj vajadzību veikt atsevišķu darba gājienu ar dziļirdinātāju, ietaupot laiku. DeepLoosening uzgaļa forma ir tāda, lai tas neradītu augsnes cilas un neceltu tās uz virskārtas. Uzgali var kombinēt ar vairākiem atšķirīgiem Väderstad uzgaļiem, lai sasniegtu daudz un dažādus efektus. Lai DeepLoosening uzgali padarītu ekonomiski vēl izdevīgāku, tas ir klāts ar cietmetāla plāksnēm un tā konstrukcija ir ļoti izturīga, tāpēc to neietekmē akmeņi, un ir nodrošināta ilgstoša kalpošana pat ļoti smagos apstākļos. Uzgalis ir novietots aiz zara, tādēļ tas neietekmē zara pacelšanās augstumu akmens aizsardzības gadījumā. Tas nodrošina, ka mašīna necietīs, atsitoties pret lielākiem šķēršļiem.

Pārdošanas sākums: Februāris 2020 Piegādes sākums: Februāris 2020

Labāku rezultātu sasniegšanai DeepLoosening uzgalis ir jāizmanto pēc iepriekšējas rugaines sagatavošanas un augsnē, kas nav pārlieku mitra. Alternatīva pilnas aizmugurējās rindas aprīkošanai ir koncentrēties uz traktora riteņu atstātajām sliedēm, lai šīs lauka daļas būtu tādā pašā stāvoklī, kā pārējais lauks.

Deep Loosening uzgali var izmantot ar zaru kultivatoriem Opus un TopDown.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

3


Akcija

Pamatīgs darbarīks smagiem apstākļiem Šobrīd mēs piedāvājam 15% atlaidi Marathon 25/35 uzgaļiem, kas piemēroti NZ Aggressive 500-1000 un NZ Mounted 500.

Akcija

-15% Spēkā līdz 28.02.2020

Akcija ir spēkā no 2019. gada 15. novembra līdz 2020. gada 28. februārim.

36,50 €

Art. Nr.: 207053

Viņš ir apstrādājis 500 hektārus ar Marathon 25/35 uzgaļiem – un nekādu nodiluma pazīmju! Magnus Lorin pārņēma ģimenes saimniecību Västerlösa pie Linčēpingas 2014. gadā. Savos 500 hektāros viņš audzē miežus, kviešus, pupas un rapsi – galvenokārt savas saimniecības dējējvistām un integrētajai cūkkopībai. Pagājušajā gadā Magnus nomainīja NZ Aggressive uzgaļus pret Marathon 25/35 uzgaļiem, un rezultāti ir pārspējuši visas viņa cerības.

«Tas saistīts ar izmaksām, efektivitāti un veiktspēju laukā. Esmu pārliecināts, ka šie uzgaļi būs galvenā izvēle pēc dažiem gadiem,» saka Magnus. «Es šos uzgaļus mēdzu mainīt divreiz gadā, bet tagad es esmu apstrādājis 500 hektārus ar Marathon uzgaļiem un nav manāms nekāds nodilums. Ja nav jāmaina uzgaļi, man tas ietaupa daudz laika un es jau esmu atpelnījis Marathon uzgaļu izmaksas. Arī nākamajos gados tos izmantošu, un esmu aprīkojis ar Marathon uzgaļiem arī savu kultivatoru.» Magnus saka, ka nav nekāda ekonomiska pamatojuma izmantot kaut ko citu, kā tikai ar cietkausējumu klātos Marathon uzgaļus. Viņš redz arī citus ieguvumus izmantojot šos uzgaļus: «Gala rezultātā augsne visā tīrumā ir vēl līdzenāka. Mani vecie uzgaļi nodila nevienmērīgi, tādēļ darba dziļums bija nedaudz nevienmērīgs. Agrāk es daudz laika pavadīju, pārbaudot nodilumu un mainot uzgaļus. Tagad man tas vairs nav aktuāli, un iegūtais darba rezultāts ir smalkāks un kārtīgāks. Galu galā beigu rezultāts ir pats svarīgākais.» Slava izplatās ātri. «Man ir daudzi draugi un paziņas, kas saka, ka ir nonākuši pie tāda paša secinājuma, un arī viņi aizvien vairāk sāk izmantot Marathon. Tas nemaz nav pārsteidzoši. Lauksaimniekam finanšu izmaksas, laiks un rezultāts nozīmē visu.»

4

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019


Izvēle bioloģiskajai lauksaimniecībai Bioloģiskā lauksaimniecība paplašinās, lai apmierinātu klientu vēlmes visā pasaulē. Bioloģiskās lauksaimniecības pamatā ir mehāniska nezāļu apkarošana un ir būtiski zināt, kā nezāle aug, lai efektīvi apkarotu tās izplatību. Gadu gaitā Väderstad ir iesaistījies bioloģiskajā lauksaimniecībā, piedāvājot agregātus un koncepcijas, kas atbilst bioloģiskās lauksaimniecības vajadzībām. Jaunākais ieguldījums ir jaunais Väderstad zoskājas tipa uzgalis, kas paredzēts pilnīgai nezāļu sagriešanai un ilgstošai kalpošanai. Kad nezāle ir nogriezta ar zoskājas tipa uzgali, tā paliek uz lauka virsmas sadalīties. Zoskājas tipa uzgalis veic pilnīgu nogriešanu seklā dziļumā, padarot mašīnu par efektīvu rīku mehāniskai nezāļu apkarošanai. Ar zoskājas tipa uzgaļiem var aprīkot zaru kultivatorus Väderstad Swift un Väderstad NZ Aggressive. Savukārt kultivatorus Cultus, Opus un TopDown var aprīkot ar sānu asmeņiem.

15,50 €

Art. Nr.: 214000

Zoskājas tipa uzgalis NZ Aggressive 120mm

26,50 €

38,00 €

Art. Nr.: 165038

Art. Nr.: 449859

Swift zoskājas uzgalis 240mm

Skrūves un uzgriežņi «Zoskājas» tipa uzgalis NZ Aggressive Swift Cultus, Opus, TopDown

Der zināt! Ar mūsu plačo uzgaļu piedāvājumu pilnīgai augsnes nogriešanai, mums ir kaut kas jebkurām vajadzībām. Zoskājas uzgalis ir paredzēts nezāļu nogriešanai visā mašīnas darba platumā. Mūsu lielākajiem kultivatoriem Cultus, Opus un TopDown mēs piedāvājam sānu asmeņus, kas kopā ar kultivatora uzgaļiem ir perfekta kombinācija nezāļu nogriešanai un sajaukšanai ar augsni. Pieejami arī Marathon sānu asmeņi. Visiem uzgaļiem, kas paredzēti nezāļu pilnīgai nogriešanai, ir vienāds profils, lai nodrošinātu maksimāli ilgu kalpošanu un perfektu darba rezultātu.

Sānu asmens Piemērots Cultus, Opus un TopDown. 300mm

Bultskrūve: M10 x 45 M12 x 55 M12 x70

Detaļa nr.: 496569 152263 50061207000

Uzgrieznis: M10 M12 M12

Detaļa nr.: 51141000021 51171200011 51171200011

Jaunais zoskājas tipa uzgalis

Iepriekšējais zoskājas tipa uzgalis Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

5


Iepazīstinām ar CrossCutter disku modelim Carrier XL 2019. gadā Väderstad paplašinās CrossCutter disku klāstu ar jaunu disku, kas piemērots disku kultivatoram Väderstad Carrier XL 425-625. CrossCutter disks ļaus Carrier XL veikt pilnīgu kultivēšanu tikai 3-5cm darba dziļumā. Väderstad CrossCutter disks ir rīks, kas darbojas jaunā mērogā, nezaudējot ne kvalitāti, ne jaudu. - Tieši tāpat kā CrossCutter disks ļāva aizsākt īpaši seklo augsnes gatavošanu ar standarta Carrier saimi 2018.gadā, jaunā CrossCutter diska XL versija ļaus Carrier XL 425-625 pāriet no dziļas kultivēšanas uz 3cm darba dziļumu. Tas pavērs ceļu jaunām agronomiskām iespējām ar Carrier XL, saka Mattias Hovnert, Väderstad pārdošanas un mārketinga viceprezidents. Veidojot seklu viltus sēklas gultni, ne tikai palielinās uzdīgstošo sēklu skaits, bet tas arī samazina laiku, kas nepieciešams sēklu uzdīgšanai viltus sēklas gultnē. Saskaņā ar pētījumu, kurā tika salīdzinātas nezāļu sēklas, kas nonākušas 6 cm dziļumā un nezāļu sēklas, kas nonākušas 4 cm dziļumā, laika starpība nezāļu sēklām sākt dīgt, augt un parādīties virs augsnes ir 2,4 dienas. - Saīsinot laiku, ko pavadām, gaidot, kad sēklas viltus sēklas gultnē uzdīgs un tās varēs nogriezt, nākamo kultūru var sēt ātrāk. Bez tam šis papildu laiks sniedz lielākas iespējas uzlabot ražas potenciālu, veicot pievienotās vērtības darbu tīrumā pirms nākamās kultūras sēšanas, saka Mattias Hovnert.

76,50 €

Art. Nr.: 208022

Uzirdinot tikai augsnes virskārtu, CrossCutter disks saglabā mitrumu nākamajai kultūrai. -

Nogriežot nezāles visā darba platumā, CrossCutter disks pilnībā izjauc kapilāro sistēmu. Tas saglabā vērtīgo mitrumu augsnē nākamajai kultūrai. Darba dziļums 3-5cm nodrošina, ka izžūst minimāls augsnes daudzums, bet augu atlieku lielais daudzums paliek augsnes virskārtā, atstarojot saules gaismu un vēl vairāk saglabājot augsnes mitrumu, saka Mattias Hovnert. Patentētais CrossCutter disks ir izstrādāts un ražots no augstas kvalitātes V-55 zviedru tērauda modernajā disku, uzgaļu un zaru rūpnīcā Väderstad Components Överum pilsētā Zviedrijā Jaunais 510mm CrossCutter disks pirmoreiz tiks izrādīts izstādē Agritechnica 2019, un būs pieejams Carrier XL 425-625 no 2019. gada novembra. Rudens sezonā jaunais 510mm CrossCutter disks tiks izmantots demonstrācijām Vācijā.

6

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

Piegādes sākums: No rezerves daļām: Novembris 2019 No rūpnīcas: Modeļa izlaiduma gads 2021


Lauka izmēģinājumi uzņēmumā Väderstad Vasaras beigās izmēģinājām mūsu 450mm CrossCutter diskus modeļiem Carrier 300-1225, kas jau ir pieejams tirgū, un salīdzinājām ar mūsu jauno un lielāko 510mm CrossCutter disku, kas paredzēts Carrier XL saimei.

Darbinieki no dažādiem Väderstad departamentiem, piemēram, attīstības, pārdošanas, mārketinga un servisa departamentiem, augusta beigās bija uzaicināti piedalīties lauka testā. Papildus šiem salīdzinošajiem testiem jaunais 510 mm CrossCutter disks, protams, tiek testēts arī dažādās saimniecībās visā Eiropā un ārpus tās, lai novērtētu darba rezultātu dažādas augsnes apstākļos. Bet šajā gadījumā nolūks bija izmēģināt divus dažādus diskus vienu līdzās otram, vienā laikā un pilnīgi vienādos apstākļos – lai varētu noteikt ieguvumus un atšķirības starp to veiktspēju uz lauka.

Vēl viens mērķis bija noteikt šī jaunā rīka izmantošanas iespēju robežas – ar kādiem apstākļiem tas tiek galā, un kur varētu rasties problēmas. Visa šī informācija un pieredze, ko sniedza lauka tests, ir kā pamats tam, lai saviem klientiem sniegtu vēl labāku servisu padomu, ieteikumu un demonstrāciju veidā. Viena lieta, ko varam ar pilnīgu pārliecību teikt uz šo brīdi, ir tas, ka izmantošanas iespējas un darba rezultāti jaunajam 510mm CrossCutter diskam ir izcili. Un tas viss, tikai izmainot vienu nelielu detaļu visā esošajā mašīnā.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

7


Väderstad piedāvā mūža garantiju diskiem Apstiprinot to, ka mūsu izstrādājumu kvalitāte un veiktspēja ir izcila, Väderstad piedāvā mūža garantiju oriģinālajiem diskiem. Ja disks savas kalpošanas gaitā salūzīs, Väderstad nomainīs to bez maksas. Väderstad diski tiek ražoti no augstas kvalitātes V-55 zviedru tērauda uzņēmumā Väderstad Components AB. Tas ir unikāli, ka paši ražojam dilstošās daļas, un tādējādi Väderstad pilnībā kontrolē procesu. Arī ražojot rezerves daļas, tiek īstenota izcilības filozofija, tieši tāpat kā ar pārējiem Väderstad izstrādājumiem, kas ļauj garantēt labāko pieejamo vērtību tirgū.

Neierobežota garantija

Kāpēc V-55 Väderstad diskiem?

40,90 €

Art. Nr.: 459608

Disks Ø432 konisks System Disc Aggressive. 2001.– 2005.gada modelis Modeļiem Carrier un TopDown. V-55 tērauds.

8

Salmu ecēšas Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

V-55 marķējums Väderstad oriģinālajiem diskiem norāda uz Väderstad augstās kvalitātes zviedru tēraudu. Skaitlis 55 norāda uz cietības pakāpi Rockwell C HRC skalā. Šī unikālā materiāla struktūra ļauj cietības līmeni paaugstināt no nozares standarta HRC 47-48 uz HRC 55, saglabājot izcilo izturību pret triecieniem.

41,90 €

Art. Nr.: 466947

Disks Ø450 konisks System Disc Aggressive. 2005.– gada modelis Modeļiem Rapid, Spirit, Carrier un TopDown. V-55 tērauds.

CrossCutter disks

Disks 450

TrueCut 470


65,90 €

76,50 €

Art. Nr.: 208020

Art. Nr.: 208022

CrossCutter disks Ø450 2005. gada modelis Modelim Carrier s/n 6300-. V-55 tērauds.

CrossCutter disks Ø510 Modelim Carrier XL 425-625. Ir ieteicama V-disku montēšana 3. pozīcijā. V-55 tērauds.

47,90 €

Art. Nr.: 179857

TrueCut Ø470, konisks 20–30% ilgāks kalpošanas laiks kā standarta diskam. 2005.– gada modelis Modelim Carrier. V-55 tērauds.

81,50 €

67,90 €

Art. Nr.: 170097

Art. Nr.: 154626

TrueCut Ø510, konisks System Disc Aggressive. Modelim Carrier L. V-55 tērauds.

TrueCut Ø610, konisks System Disc Aggressive. Modelim Carrier XL. V-55 tērauds.

Diski - Carrier

Der zināt!

1,10 €

Art. Nr.: 461262

Īpaša skrūve 10,9 Koniskā galva dod ļoti lielu bīdes izturību.

105 Nm

Kad jāmaina diski? Lai saglabātu plānoto darba dziļumu un iegūtu optimālu darba rezultātu, ir ieteicams mainīt diskus, kad 15% no to sākotnējā diametra ir nodiluši.

Mainiet skrūves kopā ar diskiem Kontakts starp skrūvēm un diskiem ievērojami ietekmē darba rezultātu. Tāpēc ir ieteicams vienlaikus ar diskiem mainīt arī skrūves. Jaunas skrūves nodrošina ciešu diska fiksēšanu visu kalpošanas laiku.

1 kg

1m

= 10 Nm

!

40 Nm

TrueCut 510

TrueCut 610

CrossBoard Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

9


Lemesīši - Rapid Izcila saderība – perfekts sēšanas rezultāts Vairākkārtīgi testi rāda, ka Väderstad īpaši rūdītie sējas lemesīši ar cietmetāla plāksnēm, kas izgatavotas no volframa karbīda, nodrošina vislabāko sējas precizitāti un darba rezultātus visā kalpošanas laikā. Gudra un ilgtermiņa izvēle, ja vēlaties ietaupīt naudu. Visi Väderstad sējas lemesīši ir izgatavoti vienā un tajā pašā metināšanas iekārtā un rūdīti vienā un tajā pašā rūdīšanas iekārtā. Mēs zinām, ka novirze kaut par milimetru var ievērojami ietekmēt darba rezultātu, tādēļ ražošanas procesā nekad nepieļaujam kompromisu attiecībā uz kvalitāti un precizitāti.

Īsas atveres

45,50 €

Garas atveres

52,50 €

432118 KR/432119 LA

432120 KR/432121 LA

Sējas lemesītis, (RD, RDA) Rapid s/n 899-. Īsas atveres.

Mēslojuma iestrādes lemesītis, (RD) Rapid s/n 899-. Pieejams tikai ar garām atverēm.

Garas atveres Garas atveres

49,90 €

307107 KR/307108 LA

Sējas lemesītis Rapid s/n 899-. Garas atveres un platas atveres lielām sēklām.

Sēklas iestrādes lemesītis/ Mēslojuma iestrādes lemesītis Rapid s/n 100-898. Garas atveres.

Garas vai īsas atveres un dažādi platumi? Īsas atveres uzlabo sēklas iestrādes precizitāti, kas ir svarīgi sausos apstākļos pavasara sējā. Ļoti mitros un grūtos apstākļos īsas atveres var biežāk aizķepēt. 16mm atvere der vairumam kultūru. Sējot lielākas sēklas, piemēram, pupas, platākais 19mm atvērums ir drošāka izvēle, jo tas mazina nosprostošanās risku.

10

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

52,90 €

191167 KR/191168 LA

Garas atveres

45,50 €

432116 KR/432117 LA

Sējas lemesītis, (RD, RDA) Rapid s/n 899-. Garas atveres. Mēslojuma iestrādes lemesītis (RDAC)


Diski - Rapid

105 Nm

34,50 €

37,50 €

Art. Nr.: 159937

Art. Nr.: 156660

Sējas disks Ø410, plakans Disku sistēma. 2015.– gada modelis Modelim Rapid s/n 16001-. un Rapid A s/n 17000-. V-55 tērauds.

Disks Ø410, konisks Disku sistēma. 2015.– gada modelis Modelim Rapid s/n 16001- un Rapid A s/n 17000-. V-55 tērauds.

41,90 €

1,10 €

Art. Nr.: 466947

Art. Nr.: 461262

Īpaša skrūve 10,9 Koniskā galva dod ļoti lielu bīdes izturību. Izmanto ar 159937, 156660 un 466947.

Disks Ø450, konisks System Disc Aggressive. 2005.–2017. gada modelis Modeļiem Rapid, Spirit, Carrier un TopDown. V-55 tērauds.

105 Nm

34,50 €

0,50 €

Art. Nr.: 451372

Art. Nr.: 50001201621

Īpaša skrūve M12x16 8,8 Izmanto ar 451793, 451792, 451371 un 451372.

!

Apsveriet!

Gunnar Blackert, Sējmašīnu tirdzniecības vadītājs

Disks Ø410, konisks Disku sistēma. 1998.– 2014. gada modelis Modelim Rapid s/n 3040-16000. V-55 tērauds.

41,50 €

Art. Nr.: 451793

Sējas disks Ø370, plakans 1994.– 1995.gada modelis Modelim Rapid s/n 703-1499. V-55 tērauds.

41,50 €

Art. Nr.: 451792

Sējas disks Ø370, plakans 1991.– 1993.gada modelis Modelim Rapid s/n 100-702. V-55 tērauds.

31,50 €

Art. Nr.: 451371

Sējas disks Ø410, plakans 1996.–2014. gada modelis Modelim Rapid s/n 1500-16000. V-55 tērauds.

Labākiem rezultātiem uzstādiet pareizi Sēklas iestrādes lemesītis ir jūsu mašīnas būtiska sastāvdaļa un tai ir jāder perfekti. Precīzi uzstādīts sēklas iestrādes lemesītis nodrošina minimālu nodilumu un optimālu sēklas iestrādi.

390–370mm Pasūtiet jaunus diskus savlaicīgi! Kad robi zaudē savu asumu, disku agresivitāte samazinās. Tas samazina augsnes kultivēšanas intensitāti. Turpinot izmantot šādus diskus, smagākos augsnes apstākļos darba rezultāts būs neapmierinošs. Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

11


Uzticami uzgaļi

smagiem augsnes apstākļiem Uzgaļi, kas pastiprināti ar vienu no cietākajiem metāliem pasaulē, kalpos jums ilgstoši un izcili katru reizi. Cementētais karbīds apvienojumā ar tēraudu nodrošina Marathon uzgaļiem īpaši augstu kvalitāti, kas pagarina kalpošanas laiku un uzlabo veiktspēju.

Izvēloties Marathon uzgaļus ar volframa karbīda galu pārklājumu, jūs ietaupāt gan laiku, gan naudu. Marathon uzgaļi ir ļoti asi, tie saglabā precīzu darba leņķi un dziļumu, un mašīnas darba rezultāts ir optimāls.

Volframa karbīds ir īpaši ciets un smags materiāls, aptuveni 9 pēc Mosa cietības skalas. To veido divi elementi - volframs un ogleklis un tā ķīmiskais apzīmējums ir WC. Uzgaļi ar dilstošām virsmām no volframa karbīda ir atrodami starp Väderstad rezerves daļām ar produktu nosaukumu Marathon. Marathon uzgaļus galvenokārt izmanto dziļās kultivēšanas mašīnām, bet tos var izmantot arī sēklas gultnes veidošanai. Uz uzgaļu galiem ir cietmetāla plāksne no volframa karbīda, kas samazina kopējo nodilumu un bojājumus. Ražojot cementēta karbīda detaļas, volframa karbīda pulveris ļoti augstā temperatūrā tiek saspiests kopā ar niķeli vai kobaltu kā saistvielu, lai iegūtu vēlamo formu. Metāla cietība pārsniedz augsnes daļiņu cietību un uzgalis ir daudz izturīgāks pret smagiem triecieniem uz lauka. Neatkarīgi pētījumi rāda, ka cementēts karbīda uzgalis kalpo 8–10 reizes ilgāk. Tā rezultātā uzgaļi nav jāmaina tik bieži un jums atliek vairāk laika darbam tīrumā un mazāk jādarbojas ar detaļu nomaiņu. Volframa karbīds palīdz saglabāt uzgaļa garumu, tāpēc arī leņķis ir nemainīgs, tiek patērēts mazāk dīzeļdegvielas un tiek panākts optimāls darba rezultāts.

8–10 reizes ilgāka kalpošana Rūdītā cietmetāla plāksnes ar volframa karbīda pārklājumu dod Marathon uzgaļiem 8–10 reizes garāku kalpošanas ilgumu salīdzinot ar standarta uzgaļiem. Tiek saglabāts asums, tas nodrošina pareizu darba leņķi un dziļumu, un optimālu augsnes kvalitāti visā augsnes virskārtā. Cultus, Opus un TopDown.

Volframa karbīda ieguvumi •

Ievērojami ilgāks kalpošanas laiks nekā tradicionālajiem galiem

Mazākas nodiluma izmaksas uz hektāru

Nav nepieciešama regulēšana nevienmērīga nodiluma dēļ

Vienmēr pareizais darba dziļums, leņķis un kvalitāte visā kultivatora darba platumā

Materiāls pareizajā vietā Perfekts līdzsvars starp tēraudu un volframa karbīdu saglabā tā formu.

Bez plaisām Volframa karbīds, kas pievienots metinot, novērš iespējamos vājos punktus.

Izliekts volframa karbīds uzlabo izturību Bieza metāla kārta - ļoti stabila. Stiprināts divos leņķos - palielināta izturība.

12

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

Volframa karbīda cietmetāla plāksnes novērš izmaiņas garumā. Uzgalis saglabā izcilu darba leņķi un optimizē darba rezultātu.


Der zināt! Sējas disku regulēšana (Tempo) Labai sēklas iestrādei ir svarīgi pareizi noregulēt sējas diskus. Lai pārbaudītu sējas disku novietojumu, varat izmantot divas vizītkartes un ievietot tās stingri starp diskiem. Atstatumam starp karšu kontaktpunktiem jābūt 4 līdz 5 cm. Ja atstatums ir daudz mazāks, sēklas vagas apakšā skaidri būs redzama «W» forma. Tas rada sliktāku sēklas kontaktu ar augsni un dīgšana nav tik laba. Ja atstatums starp kontaktpunktiem ir daudz lielāks, gultņi ir par ciešu un būs pārlieku liels nodilums.

Kā regulēt sējas diskus Ja atstatums starp kontaktpunktiem ir nepareizs, jums jāregulē sējas diski. •

Sāciet ar pieblīvētāja riteņu noņemšanu

Noņemiet riteņu tīrītājus

Noņemiet plastmasas vāku rumbas vidū

Atskrūvējiet uzgriezni, kas tur disku. Ievērojiet, ka vītnes kreisajā pusē ir pretēji pulksteņa rādītāja kustības virzienam

Noņemiet disku

Noņemiet vai pielieciet vienādu skaitu regulējošo paplākšņu uz abiem diskiem

Salieciet pretējā secībā

2,5-5 cm = Labi > 365mm - Laiks mainīt

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

13


Volframa karbīds nodrošina izturību lauksaimnieku Marathon sacensībās Uzņēmumā Väderstad mēs izmantojam volframa karbīdu, vienu no stiprākajiem metāliem pasaulē, mūsu uzgaļu dilstošo galu virsmas pārklājumam, lai piešķirtu tiem īpaši ilgstošu kalpošanas laiku pat vissmagākās augsnes apstākļos.

Marathon

Volframa karbīds ir īpaši cieta un smaga viela, ko veido divi elementi - volframs un ogleklis un tā ķīmiskais apzīmējums ir WC. Ražojot cementēta karbīda detaļas, volframa karbīda pulveris ļoti augstā temperatūrā tiek saspiests kopā ar niķeli vai kobaltu kā saistvielu, lai iegūtu vēlamo formu. Uzgaļi ar dilstošām virsmām no volframa karbīda ir atrodami starp Väderstad rezerves daļām ar produktu nosaukumu Marathon. Uzgaļi ir labs piemērs nepārtrauktai attīstībai, izmantojot vadošās materiālu tehnoloģijas, un tie ir rūpīgi pārbaudīti gan laboratorijas vidē, gan reālos lauka apstākļos.

Akcija

-15% Spēkā līdz 28.02.2020

36,50 €

Art. Nr.: 207053

Marathon tipa uzgalis 25/35 25 mm. NZ kultivatoriem.

88,00 €

Art. Nr.: 208117

Marathon BreakMix Cultus, Opus un TopDown.

73,50 €

Art. Nr.: 498382

Marathon 50mm Cultus, Opus, TopDown un Swift.

Der zināt! Spēks, kas nokļūst uzgalī, satiekoties ar akmeni, ir milzīgs. Mašīna var svērt 6-7 tonnas un pārvietota ar ātrumu 14km/h. Zara akmeņu trieciena slāpētājam jānoreaģē sekundes laikā. Spēks ir milzīgs un mašīnai jābūt aprīkotai ar detaļām, kas atbilst izaicinājumu pilnajai videi.

14

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

82,90 €

Art. Nr.: 205006

Marathon 50/80mm Cultus, Opus, TopDown un Swift.

86,90 €

Art. Nr.: 498383

Marathon 80mm Cultus, Opus un TopDown.

145,00 €

Art. Nr.: 475311

Marathon tipa sānu asmeņi Cultus, Opus un TopDown.


Agresīvi zari sagatavo augsni Mūsu agresīvie Agrilla zari kultivē, vēdina un sagatavo augsni ātrai sējai. Zaru intensīvā vibrēšana vienlaicīgi nolīdzina augsni un efektīvi izlīdzina tās virskārtas nelīdzenumus.

70,50 €

Art. Nr.: 400523-25

Standarta kultivatoru uzgaļi 25 paka. 6mm biezums, 35mm platums.

78,50 €

154,00 €

7,90 €

36,90 €

44,50 €

Art. Nr.: 192213-20

Art. Nr.: 302300-20

Art. Nr.: 208932

Art. Nr.: 201064-71

Art. Nr.: 201064-70

HeavyDuty zaru kultivatoru uzgaļi 20 paka. 8mm biezums, 35mm platums.

Agrilla uzgaļi NZ kultivatoriem. 20 paka. 15mm biezums. 20mm platums.

Ferox kultivatora uzgaļi Ferox. 6mm biezums. 50mm platums.

Agrilla Super NZ kultivatoriem. 6mm biezums. 35mm platums.

Agrilla Super NZ kultivatoriem. 15mm biezums. 20mm platums.

125mm

28,90 €

Art. Nr.: 201470

AgrillaNova NZ kultivatoriem. 6mm biezums, 35mm platums.

32,50 €

Art. Nr.: 192215

AgrillaCobra NZ Aggresive kultivatoriem. 8mm biezums, 35mm platums.

Skrūves un uzgriežņi Zaru kultivatora uzgaļi Agrilla, HeavyDuty un standarta Marathon 25

57,50 €

60,90 €

Art. Nr.: 443842

208940 LA/208941 KR

Agrilla X-tra Riteņu sliežu irdinātājam Rapid un Spirit modeļiem. 6mm biezums. 35mm platums.

Bultskrūve: Detaļa nr.: M10 x 45 496569 M10 x 40 50001004011

Ferox zars Ferox. 6mm biezums. 50mm platums.

Uzgrieznis: M10 M10

9,50 €

15,50 €

Art. Nr.: 306239

Art. Nr.: 445067

Sekotājecēšu zars 12mm platums.

Sekotājecēšu zars 12mm platums. Dubult zars 125mm platums.

Detaļa nr.: 51141000021 51141000021

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

15


Modulārā uzgaļu sistēma nodrošina daudzveidību

Ar Väderstad modulāro uzgaļu sistēmu jūs varat pielāgot savu mašīnu dažādiem darba apstākļiem. Matricas augšpusē norādīti mašīnu nosaukumu saīsinājumi, tiem seko dažāda platuma MixIn vērstuves un dažādi uzgaļu veidi, kas sasmalcina vai uzirdina. Apakšā atradīsiet ieteikumus par darba dziļumu vēlamo rezultātu sasniegšanai. NZA

FX

SW

NZ Aggressive

Ferox

Swift

NZA/FX

NZA/FX

SW

80mm

TD, OS, CS

120mm

120mm

TD, O

120

JAUC

50mm

TD, OS, CS

50/80mm

UZIRDINA

NZA

Izlīdzina augsni.

300mm 160mm

Nogriež nezāles. Bez jaukšanas.

Nogriež nezāles. Plašs nogriešanas efekts.

Nogriež nezāles. Sajauc un paceļ augšējo augsnes slāni.

Sagriež un iejauc augšējā augsnes kārtā. Labs peļu apkarošanai.

0

10

20

30

Bultskrūve: M12 x 55 M12 x 60 M12 x 60

Detaļa nr.: 152263 152264 152264

Uzgrieznis: M12 M12 M12

Kultivēšanas uzgaļi (vecāki modeļi) TopDown (s/n -1649)

Bultskrūve: M12 x 60 M12 x 70

Detaļa nr.: 152264 152265

Uzgrieznis: Detaļa nr.: M12 51171200011 M12 51171200011

Kultivēšanas uzgaļi (vecāki modeļi) Cultus (savīts 70mm)

Bultskrūve: M12 x 45 M12 x 55

Detaļa nr.: 401966 404826

Uzgrieznis: Detaļa nr.: M12 51011200021 M12 51011200021

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

Detaļa nr.: 51171200011 51171200011 51171200011

M12 x 80 12mm

Skrūves un uzgriežņi Kultivēšanas uzgaļi Swift Cultus Opus/TopDown

16

120m

BreakMix

FX 50mm

cm

210mm

120mm

FX

120mm

240mm

NZA

35mm

80mm

80mm

Jaudīga sek tivē


OS, CS

0mm

mm

a jaukšana klā kulēšanā.

Marathon uzgaļi

CS

OS

TD

Cultus

Opus

TopDown

TD, OS, CS, SW 80mm

120mm

TD, OS, CS, SW 80mm

TD, OS, CS

TD, OS, CS

120mm

80mm

120mm

TD, OS, CS, SW 50mm

80mm

120mm

LowDisturbance uzgalis

50/80mm

Vispārīga kultivēšana.

Skrūves un uzgriežņi Īpaši uzgaļi LowDisturbance, Cultus

80mm

Pilnīga sajaukšana ar samazinātu vilkšanas jaudu.

Bultskrūve: M12 x 60 M12 x 80 LowDisturbance, Opus/TopDown M12 x 60 M12 x 70 LowDisturbance, vecāki TopDown M12 x 60 M12 x 70 Sānu asmeņi, Cultus/Opus/TopDown 2 x M12 x 70 Marathon sānu asmeņi, Cultus/Opus/TopDown 2 x M12 x 70

BreakMix

Uzirdina cietas augsnes kārtas. Uzlabo drenāžu.

Detaļa nr.: 152264 152266 152264 152265 152264 152265 50061207000 50061207000

50mm

Sajauc augsnes virskārtu un uzirdina dziļākās blīvās augsnes kārtas.

Uzgrieznis: M12 M12 M12 M12 M12 M12 M12 M12

Kultivē un sajauc dziļumā.

Detaļa nr.: 51171200011 51171200011 51171200011 51171200011 51171200011 51171200011 51171200011 51171200011

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

17


Izturīgi uzgaļi maksimālam darba rezultātam

Kultivēšanas uzgaļi

Väderstad kultivēšanas uzgaļi ir īpaši izstrādāti un paredzēti mūsu mašīnām, lai iegūtu maksimālu darba rezultātu.

15,90 €

Art. Nr.: 155027

50mm uzgalis 15mm. Cultus, Opus, Swift un TopDown.

17,90 €

Art. Nr.: 188623

50/80mm uzgalis 15mm. Cultus, Opus, Swift un TopDown.

18,90 €

Art. Nr.: 155028

80mm uzgalis 15mm. Cultus, Opus, Swift un TopDown.

25,90 €

Art. Nr.: 168264

120mm uzgalis Cultus, Opus un TopDown.

Der zināt! Paškontrējošais uzgrieznis padara darbu vieglāku

38,00 €

Art. Nr.: 449859

Sānu asmens Cultus, Opus un TopDown.

18

23,50 €

Art. Nr.: 201387/88

Uzgalis Vecākiem kultivatoriem.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

Uzgaļu nomaiņa ir ātra un viegla ar paplatināto paškontrējošo uzgriezni. Uzgrieznis tiek nofiksēts un nebojā krāsu. Padoms! Nomaiņa būs ātra un viegla, ja izmantosiet bezvadu uzgriežņu atslēgu.

46,50 €

Art. Nr.: 172326

210mm uzgalis Cultus, Opus un TopDown.

59,50 €

Art. Nr.: 485996

LowDisturbance uzgalis Cultus, Opus un TopDown.


MixIn vērstuves

Unikālā MixIn vērstuve Visi Väderstad zaru kultivatori ir aprīkoti ar unikālajām MixIn vērstuvēm. MixIn vērstuve, kas ir uzmontēta uzgaļa gala virzienā bez šuvēm, ievērojami uzlabo mašīnas jaukšanas darbību. Divkāršo jaukšanas efektu MixIn vērstuve sviež materiālu uz priekšu nevis uz augšu, kas būtu parastais virziens. Tas liek materiālam iziet cauri zariem divreiz, divkāršojot sajaukšanas intensitāti gan dziļumā, gan garenvirzienā.

18,90 €

Art. Nr.: 483461

MixIn 50mm Modelim Cultus.

22,90 €

Art. Nr.: 476871

MixIn 80mm Modelim Cultus.

Skrūves un uzgriežņi MixIn vērstuves Bultskrūve: Swift M12 x 55 Cultus M12 x 80 Opus/TopDown M12 x 70

!

Detaļa nr.: 152263 152266 152265

26,90 €

Art. Nr.: 172282

MixIn 120mm Modelim Cultus.

Uzgrieznis: M12 M12 M12

MixIn vērstuve Väderstad unikālā

18,90 €

Art. Nr.: 492603

MixIn 50mm Modelim Swift.

22,90 €

Art. Nr.: 481615

MixIn 80mm Modelim Swift.

Detaļa nr.: 51171200011 51171200011 51171200011

Apsveriet! Pamēģiniet platāku vērstuvi nekā uzgalis. Tas palielina jaukšanas jaudu par zemām izmaksām.

18,90 €

Art. Nr.: 483233

MixIn 50mm Opus un TopDown.

22,90 €

Art. Nr.: 482278

MixIn 80mm Opus un TopDown.

26,90 €

Art. Nr.: 168265

MixIn 120mm Opus un TopDown.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

19


9,50 €

Art. Nr.: 419997

CrossBoard uzgalis 45mm, izliekts Agresīvs ar lielu caurlaidību.

CrossBoard

16,90 €

Art. Nr.: 419999

CrossBoard uzgalis 100mm, izliekts Agresīvs ar labu caurlaidību. Var pagriezt mazāk agresīvai kultivēšanai un augsnes pārvietošanai.

19,50 €

Art. Nr.: 440603

CrossBoard uzgalis 150mm, izliekts Agresīvs ar vidēju caurlaidību. Iespējams uzlikt Single vai DoubleKnife.

49,50/43,50 €

35,50/20,50 €

441344/202181

421626/201787

CrossBoard zars Heavy, 150mm Art.nr 441344, izliekts. Art.nr 202181, taisns.

CrossBoard zari Light, 45mm Art.nr 421626, izliekts. Art.nr 201787, taisns.

Uzlabojiet savu CrossBoard ar pareizo instrumentu Lai uzlabotu CrossBoard kultivēšanas spēju, piedāvājam plašu instrumentu klāstu. Atcerieties, ka leņķa CrossBoard uzgali var apgriezt, lai mainītu izlīdzināšanas efektu vieglākās augsnēs.

Der zināt!

Uzlikšana ir viegla Väderstad QuickChange sistēma pilnībā atbrīvo jūs no rīkiem asmeņu montēšanai uz CrossBoard. Asmeņus ir viegli regulēt dažādās pozīcijās vēlamajai agresivitātei.

20

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

6,90 €

Art. Nr.: 419998

CrossBoard uzgalis CrossBoard 45mm, taisns uzgalis Augsta caurlaidība. 100mm, taisns Laba caurlaidība.

Skrūves un uzgriežņi CrossBoard Bultskrūve: Detaļa nr.: Uzgaļi M12 x 35 50061203521

14,90 €

15,50 €

Art. Nr.: 419996

7,50 €

Art. Nr.: 433940

Art. Nr.: 443360

Stiprinājums SingleKnife un DoubleKnife.

Tapa SingleKnife un DoubleKnife.

20,50 €

Art. Nr.: 425587

CrossBoard uzgalis 150mm, taisns Vidēja caurlaidība.

Uzgrieznis: Detaļa nr.: M12 51011200021

12,00 €

Art. Nr.: 430400

SingleKnife Palielina kultivēšanas intensitāti.

26,90 €

Art. Nr.: 433939

DoubleKnife Uzirdina cieto garozu, kas bieži sastopama mālainās augsnēs pēc lietus pavasarī.


Uzirdina, sasmalcina, pieveļ

Veltņu gredzeni

Ir vairāki iemesli, kādēļ pirms nākamās sezonas ir vērts pārliecināties, vai veltņu gredzeni nav pārāk nodiluši. Ja lielo gredzenu profils ir mazāk izteikts, veltņu komplekta virzīšanās uz priekšu samazinās un samazinās arī ietekme dziļumā. Cambridge veltņa plānie gredzeni ir atbildīgi par smalkās augsnes virskārtas sagatavošanu, bet šī spēja samazinās proporcionāli zobu nodilumam. Tas pats attiecas uz Crosskill gredzeniem, kuru darbu veidot sēklas gultni spēcīgi ietekmē to spēja sasmalcināt augsnes cilas pēc aršanas. • Garantēta saderība ar jūsu mašīnu • Augstākās kvalitātes tērauds – ilgāka kalpošana • Kontrolēts process un materiāli – vienmēr vienādi augsta kvalitāte • Izcils krāsas pārklājums – mazāk rūsas

Vaļīgi gredzeni. Spēkus uzņem ass.

125,00 € Art. Nr.: 101112

Crosskill veltņa gredzens Platums 108mm. Ø 520mm.

108,00 €

115,00 €

Art. Nr.: 101106

Art. Nr.: 101107

Crosskill veltņa gredzens Ø 470mm.

Crosskill veltņa gredzens Platums 92mm. Ø 520mm. Saspiežot platos veltņa gredzenus kopā, spēkus uzņem veltņu komplekts nevis ass. Šī maiņa no ass uz platāka diametra cauruli dubulto faktisko spēku.

Art. Nr.: 301012

44,90 €

Art. Nr.: 101081

61,90 €

160,00 € Art. Nr.: 101080

Art. Nr.: 301002

Cambridge veltņa gredzens Šaurs. Ø 485mm.

Veltņa gredzens Cambridge Heavy Duty Šaurs. Ø 565mm.

Veltņa gredzens Cambridge Heavy Duty Plats. Ø 550mm.

Cambridge veltņa gredzens Plats. Ø 472mm.

Der zināt!

84,90 €

Kad platie veltņa gredzeni darbojas kā segments, akmeņi un cilas tiek efektīvi iespiestas augsnē vai sasmalcinātas.

Kāpēc atsperpaplāksnes? Atsperpaplāksnes, ko montē veltņa gredzenu galos, absorbē spiedienu un palīdz veltnim darboties vienmērīgāk. Paplāksnes arī samazina veltņa gredzenu nodilumu. Saspiežot gredzenus kopā, spēkus uzņem veltņu komplekts nevis ass, un tas divkāršo ass stiprumu. Mainot veltņa gredzenus, bieži ir jāuzliek vairāk atsperpaplāksnes, vai jānomaina esošās. Piezīme! Pēc katras sezonas pārbaudiet, vai platie gredzeni (ne drupinātājgredzeni) savstarpēji nekustas. Ja kustas, ir jāuzliek vairāk atsperu spriegojuma plāksnes nr. 401444.

13,8 €

Art. Nr.: 401444

Atsperpaplāksnes 112x57x3mm

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

21


Krāsu kodēta hidraulika

207958

207958

206113

197551

207956

21539

207958

206113

197551

207956

21539

207958

206113

197551

207956

21539

206113

197551

207956

209416

198831

209416

198831

197549

207958

206113

197551

207956

209416

198831

197549

Lai būtu vieglāk noteikt, kura hidraulikas šļūtene ir kurai funkcijai, Väderstad mašīnām tās ir marķētas ar krāsainām uzlīmēm, kā arī alumīnija marķējumiem uz pašām hidraulikas šļūtenēm. Tas ir standarta aprīkojumā jaunajām Väderstad mašīnām, bet iespējams arī uzlikt esošajiem modeļiem. 209416

198831

198834

207956

197551

215392

215391

Art. Nr. 197551 198834

207953

206111

198834

207953

206111

198831

197549

198834

207953

Art. Nr. 198834

206111

215392

215391

217567

217570

217965

217567

217570

198834

207953

206111

217965

217567

Art. Nr. 207956

Art. Nr. 207953 217567

217965 207958

206113

197551

206113

197551

207956

215392

215391

209416

198831

197549

198834

207953

217570

207956

215392

215391

198836

217965 206111

207954

215393

198836

207954

215393

217567

217570

198836

207954

Art. Nr. 215392 197549

217570

209416

198831

197549

198834

207953

Attiecas uz visām uzlīmēm 207953

217567

217570 207954

198834

0,90 €/gab. 217567

198830

Art. Nr. 197549

215393

207953

206111

217965

217567

Blīvējošā paplāksne GBR 1/2” Pasūtāms atsevišķi.

215393 206114

217965

198830

206114

21539

198833

21539

206114

197550

198830

206114 197846

3,40 €/gab.

Attiecas uz visām uzlīmēm 198833

197550

215394

217567

217570

198836

207954

215393

197550

198833

215394

207954

T 198833

LS

206114

197550

215394

217568

206114

198830

P

T

197552

T

LS

P

197552

T

110-150 bar = 400-700 kg

215394

1 217568

Attiecas uz visiem apzīmējumiem 2

110

3

OK

xxxxxx

206116

197552

197553

P P

T

LS

T

LS

110-150 bar = 400-700 kg

1

K2

110

OK

150

K1 K1 K1

110-150 bar = 400-700 kg xxxxxx

xxxxxx

K1

1

xxxxxx

Arial Regular197553 10pt

3

Arial Bold 14pt

K1

P T LS

K1

K2

OK

110

2

150

110-150 bar = 400-700 kg

1

3

K2

K1

xxxxxx

xxxxxx

35 mm

Arial Regular 10pt

xxxxxx

68 mm

37 mm

70 mm

Arial Bold 14pt

1 mm

P T LS

35 mm Arial Regular 10pt

37 mm

xxxxxx

68 mm

xxxxxx

xxxxxx

1 mm 148 mm

70 mm

Arial Bold 14pt

P T LS

K1

K1 K1

K1 197552

xxxxxx

K2

Apzīmējums Dzeltens + Dzeltens Balts + Balts 2 Zils + Zils Sarkans + Sarkans Melns + Melns 197553

150

55 mm

206115

LS

K2

57 mm

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

21756

197552

217568

K1

22

Art. Nr. 203021 203022 203023 203024 203025 203026 203027 203028 203029 203030 197552

215394

10,60 €/gab.

198835

LS

197552

197846

198835

T

206116

198833

197846

P

206116

206116

K1

LS LS

206116

217568

197553

198833

197550

LS

T T

206116

198835

206116

P P

206115

197846

206115

215394

206115

215393

198830

P

217568

198833

206115

206115

197550

215394

197550

217568 198835 197846

198835

198836

198833

Art. Nr. 197550

198835

198835

206115

206114

198835

197846

197846

198830

Art. Nr. 198830

198835

P

215393

21539

198833

197550

197846

207954 198830

207954

198833

197550

206114

197846

217570

217570

198836

197550

206114 215393

198830

206111

206111

198836

198830

Art. Nr. 198831

206114

198830 207954

1 mm

217567

215393

198836

1 mm

Arial R

64 mm 150 mm

Aria

70 mm

217965

215391

207954

57 mm

206111

215392

198836

55 mm

207953

Art. Nr.: 401774

198836

207956

198831

198834

217965

217965

197551

209416 197549

31:-/gab.

198834

206113

198831

Art. Nr. 198836

57 mm

207958

209416

207957

207955

215393

68 mm

207958

207955 217570

55 mm

207956 197549

57 mm

197551 198831

10 mm

206113 209416

21539

206111

207953

217965

207958

215392

C 1 mm

206113

215391

197549

197549

209416 207958

215392

55 mm

Piederumi

P T LS M

Y

K

10

0

100

0

20

100

100

0


Uzlabojiet savu sēklas gultnes kultivatoru Mūsu sēklas gultnes kultivatoru piederumi uzlabo mašīnas jaudu un ļauj tai risināt vēl lielākus izaicinājumus. Piemēram, jūs varat palielināt darba platumu, izmantojot paplašinājuma komplektu vai kontrolēt darba dziļumu ar hidraulikas ControlFunction. ControlFunction Izmantojot hidraulikas ControlFunction, zaru darba dziļumu iestata un regulē no kabīnes darba gaitā. Vadības funkcija ir pieejama kā komplekts vecākiem NZ Aggressive modeļiem.

1590 €

1590 €

Art. Nr.: 7403006

Modelim NZ Aggressive 600 s/n 20710-.

Art. Nr.: 7403007

Modelim NZ Aggressive 700-1000 s/n 20710-.

Riteņu piekare Aprīkojiet savu NZ Aggressive 700-1000 ar riteņu piekari, kas ir piemērota lieliem transportēšanas ātrumiem. Transportēšana kļūst drošāka, un tiek samazināts spēks, kas iedarbojas uz riteņiem un rāmi, tādā veidā ievērojami pagarinot to kalpošanas ilgumu. Praktiski testi rāda spēku samazinājumu par 50% uz asīm un riteņu gultņiem transportēšanas laikā. Darbojas apvienojumā ar ControlFunction.

295,00 €

Art. Nr.: 7403009

Modelim NZ Aggressive 700-1000 s/n 24732-.

Hidrauliska aizmugures šļūce CrossBoard Tagad piedāvājam hidrauliski regulējamu aizmugurējo šļūci CrossBoard, lai jūsu vecāko mehānisko CrossBoard varētu optimāli izmantot no kabīnes. Nepieciešams viens papildu DW hidrauliskais kontūrs. Komplektā ir hidrauliskās šļūtenes, nipeļi, cilindri, skala un stiprināšanas materiāls. Piemērota visiem NZ Aggressive, kas aprīkoti ar aizmugurējo CrossBoard.

1430,00 €

Art. Nr.: 7403011

Modelim NZ Aggressive 600.

1500,00 €

Art. Nr.: 7403012

Modelim NZ Aggressive 700-800.

1550,00 €

Art. Nr.: 7403013

Modelim NZ Aggressive 900-1000. Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

23


Piederumi Hidrauliskais sānu sekcijas bloķētājs modelim Rexius 1020-1230 Uzlabojiet savu vecāko Rexius 1020-1230 ar hidraulisko sānu sekciju bloķētāju. Jums vairs nebūs jāizkāpj no kabīnes un visu varēs izdarīt hidrauliski. Nepieciešama laba sējmašīna un papildu hidrauliskais kontūrs no traktora.

1450,00 €

Art. Nr.: 7405040

Modelim Rexius 1020 s/n 3177-.

1490,00 €

Art. Nr.: 7405041

Modelim Rexius 1230 s/n 3177-.

Dziļuma skala priekšējai CrossBoard NZ Aggressive 500-1000 Uzlabo darba dziļuma redzamību priekšējai CrossBoard. Komplektā skala, plāksnes un stiprināšanas materiāls. Der visiem NZ Aggressive ar priekšējo CrossBoard Heavy.

165,00 €

Art. Nr.: 7403010

Lielā un skaidrā dziļuma skala paredzēta NZ Aggressive 500-1000.

Paralēlais iestatījums modelim Carrier 420-820 un Carrier 925-1225 Aprīkojot Carrier ar hidraulisko paralēlo iestatījumu no kabīnes, mašīnu ir viegli regulēt dažādos tīruma apstākļos. Tas nodrošina vienmērīgu darba rezultātu visā darba platumā.

165,00 €

Art. Nr.: 7405042

190,00€

Art. Nr.: 7405043

Modelim Carrier 420-820. Modelim Carrier 925-1225.

24

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019


Izkliedētājplāksnes indes izkaisīšanai pret gliemežiem Ļauj izkaisīt indi gliemežiem vienlaikus ar sēšanu. Der Rapid A 400-800S, Rapid A 600-800C/J un visiem Spirit, kas aprīkoti ar BioDrill 360.

Opcija

Izkliedētājplāksnes Priekšā vai aizmugurē montējamas izkliedētājplāksnes BioDrill 350 uz Rexius 1020-1230.

Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Izkliedētājplāksnes indei pret gliemežiem BDA 360 Priekšējās izkliedētājplāksnes Aizmugurējās izkliedētājplāksnes Priekšējās izkliedētājplāksnes Aizmugurējās izkliedētājplāksnes Izkliedētājsprausla BDA 360 Izkliedētājsprausla BDA 360 Izkliedētājsprausla BDA 360 Izkliedētājsprausla BDA 360

Agregāts

Rapid A 400S Rapid A 600S/C/J Rapid A 800S/C/J Spirit 400C/S, s/n 1338Spirit 600C/S, s/n 1338Spirit 800C/S, s/n 1338Spirit 900C/S, s/n 1338Rexius 1020 Rexius 1020 Rexius 1230 Rexius 1230 Opus 400/TopDown 400 Opus 500/TopDown 500 Opus 600/TopDown 600 Opus 700/TopDown 700

Izkliedētājsprauslas Izkliedētājsprauslas rindu sējai ar kultivatoru. Modelim Opus 400-700 un TopDown 400-700.

Art. Nr.

7191016 7191017 7191018 7191012 7191013 7191014 7191015 7191003 7191004 7191005 7191006 7191008 7191009 7191010 7191011

Cena

515 € 715 € 920 € 520 € 720 € 925 € 1 085 € 2 445 € 2 445 € 3 120 € 3 120 € 615 € 680 € 800 € 1 300 €

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

25


Papildus apgaismojums priekš FH 2200 Piemērots FH, ko vada ar E-Control vai ISOBUS.

325,00 €

Art. Nr.: 7120273

100,00 €

Art. Nr.: 7120258

Atsperots piespiedējritenis (nepieciešams 7120259)

26

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

Y-sadalītājs priekš TPL Šajā komplektā ir Y-sadalītāji, kronšteini un caurules, kas ļauj uzlabot esošo mēslojuma sistēmu ilgstošākai kalpošanai. 223196 der TPL16 un 223197 der TPL 12

2080/1580 € 223196/223197

95,00 €

Art. Nr.: 7120259

Regulējama aizrausējriteņa svira (gara)

16 mm sēklu sensora adapteris Šis adapteris uzlabo funkciju, sējot soju ar sējas disku 155273. Šis adapteris tiek piegādāts ar jauniem diskiem. Visiem Tempo.

4,20 €

Art. Nr.: 7420021

10,00 €

Art. Nr.: 7120265

Air grid komplekts Mazu sēklu sēšanai.

205,00 €

Art. Nr.: 7120257

Sīksēklu komplekts ar visiem piederumiem


Viens Tempo – dažādas kultūras Tempo sējmašīnām var viegli mainīt rindstarpu atstatumu dažādām kultūrām, tādēļ tas saimniecībā ir lielisks atbalsts. Sējas diskus iespējams nomainīt dažu sekunžu laikā bez jebkādiem instrumentiem. Sējas disks:

Atvērumu skaits/mm: Kokvilna 65/3,5 Kukurūza 32/4,0 Kukurūza 32/5,0 Kukurūza 32/5,5 Kukurūza 32/6,0 Rapsis 121/1,4 Sorgo 83/2,3 Soja 120/4,0 Soja 83/4,5 Soja 83/5,0 Cukurbietes 41/2,5 Saulespuķes 21/3,0 Saulespuķes 21/3,5 Saulespuķes 21/4,0 Saulespuķes 21/2,5 Sējas disks bez atvērumiem1)

136,00 € 195217

Standarta sēklas sistēma 16mm.

16 m

m

86,50 € 192435

Sējas lemesītis 16mm. TPF s/n -1176 TPT s/n -354 TPR s/n -216 TPV s/n -260

86,50 € 203795

Sējas lemesītis 16mm. TPF s/n 1177TPT s/n 355TPR s/n 217TPV s/n 261-

136,00 € 184799

Art. Nr.: Cena: 166025 490846 490451 490457 491975 176995 151101 155273 188189 188190 158214 491647 499376 499377 172803 223181

18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 18 € 20,8 €

iekļautas 4 sēklas diska attīrītājspoles un atzīmētas vietas līdz 120 atvērumiem

1)

8,50 €

8,50 €

158669

496168

Mēslojuma padeves rullītis TPF, TPT, TPR Mazs.

Mēslojuma padeves rullītis TPF, TPT, TPR Vidējs.

110,00 €

180,00 €

210,00 €

Sējas lemesītis 22mm. TPF s/n -1176 TPT s/n -354 TPR s/n -216 TPV s/n -260

Standarta sēklas sensors 16mm.

Sēklas sensors 22mm. Lielajām sēklām.

Sēklas sistēma 22mm. Lielā veida sēklām.

22

8,50 € 173412

Mēslojuma padeves rullītis TPF, TPT, TPR Liels (>250 kg/ha).

mm

192439

90,90 € 203799

Sējas lemesītis 22mm. TPF s/n 1177TPT s/n 355TPR s/n 217TPV s/n 261-

7120205

7120204

69,90 € 217110

Mikrogranulu padeves rullītis FH, TPL. 400CC.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

27


Tempo rindu ierīce Uzlabojiet savu Tempo perfektam rezultātam sējas sezonā Pārbaudiet nodilušās daļas un pārliecinieties, vai viss ir pareizi noregulēts.

10,90 € 159370

Sējvada atspere

58,90 € 212547

Sējvads Slēgta apakša, atveras aizmugurē.

36,90 € Mēslojuma padeves rullītis Art. Nr. 177758 Mazs. Art. Nr. 177757 Vidējs. Art. Nr 177756 Liels.

47,90 € 212546

Sējvads

Lai sēju padarītu vēl precīzāku, iespējams viegli regulēt aizrausējriteņa leņķi septiņās dažādās pozīcijās – no pozitīva leņķa līdz pat negatīvam leņķim.

Iestatījums

Rezultāts Pozitīvs efekts

105,00 € 7120240

Potenciāla problēma

Rievotie aizrausējriteņi 50mm. 1 pāris

415,00 € 7120176

Adatas aizrausējriteņi 1 pāris

28

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

100,00 € 7120208

Standarta aizrausējriteņi 25mm. 1 pāris

150,00 € 7120175

Platie aizrausējriteņi 50mm. 1 pāris


345,00 € 7120260

Rindu ierīču ratiņi Izmantojiet rindu ierīces ratiņus, kad jānomaina rindstarpu atstatums vai rindu ierīču skaits, piemēram pārslēdzoties no cukurbietēm uz kukurūzu. Ratiņi palīdz noņemt un aizvest rindu ierīces.

113,00 €

Piespiedējritenis Art. No. 170343, 60 pēc Šora. Art. Nr. 151827, 70 pēc Šora.

Gumijas piespiedējritenim Art. Nr. 485683, 60 pēc Šora. Art. Nr. 151826, 70 pēc Šora.

Atsperots mēslojuma iestrādes lemesītis Ciets.

49,90 €

170128/170127

179593/182565

Mēslojuma iestrādes lemesītis –2015. gada modelis

Mēslojuma iestrādes lemesītis 2016.– gada modelis

31,50 €

38,90 €

Mēslojuma disks –2015. gada modelis V-55 tērauds.

Mēslojuma disks 2016.– gada modelis V-55 tērauds.

451371

29,90 €

224387

Atsperots mēslojuma iestrādes lemesītis Mīksts.

52,50 €

67,00 €

113,00 €

224394

180078

53,90 €

120,00 € 188282

223584

Atjaunināšanas komplekts sēklas diskiem Tempo F s/n 353-1029, Tempo T s/n 101-299. Tempo R s/n 101-179, Tempo V s/n 101-109. Piezīme! TPF 101-352 ar M16 izmanto disku komplektu 211141.

Sēklas disks 2016.– gada modelis V-55 tērauds.

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

29


Apģērbs smagam darbam un atpūtai

collection.vaderstad.com

Väderstad Collection Shop piedāvā plašu izstrādājumu klāstu, kuriem ir tādas pašas īpašības, kā mūsu agregātiem – tie ir praktiski, izskatās labi un ar labu kvalitāti katrā detaļā. Perfekta izvēle ikvienam, kas sirdī tuvs lauksaimniecībai, un piemērots visai ģimenei. Dodieties uz collection. vaderstad.com, lai iesniegtu pasūtījumu vai apmeklējiet tuvāko dīleri. Visas cenas norādītas bez PVN

57,00 € Veste

67,00 €

Barbour krekls

53,00 € Viegla veste

4,00 €

Salokāms lineāls

30

6,00 €

Siksna ar sprādzi

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

37,00 €

Salokāma lāpstiņa

11,00 €

Termokrūze

13,00 €

Ūdens pudele

8,00€


Veste

Barbour Veste

57,00 €

Mūsu populārā flīsa veste ar atstarojošām detaļām, krūšu kabatiņu un dubultām sānu kabatām. Unisex/Kids.

Silta ar ārējām kabatām un iekšējo kabatu ar rāvējslēdzēju. Vīriešu/sieviešu

Vēju aizturoša jaka Unisex

Elastīga auduma bikses Vīriešu/Sieviešu

79,00 €

Plīsa jaka vīriešu/ sieviešu

59,00 €

Ūdens un vēja necaurlaidīga flīsa jaka no elastīga auduma ērtākām kustībām. Vīriešu/sieviešu

79,00 €

60,00 €

Piqué krekls Vīriešu/Sieviešu

34,00 €

Blundstone zābaki bērnu

68,00 €

8,00 €

Cepure

Blundstone zābaki ar metāla purngalu

122,00 €

Blundstone zābaki

115,00 €

Rezerves daļu jaunumi 2, 2019

31


QuickStart filmas Väderstad ir izveidojis QuickStart palīdzības ceļvežus mūsu jauno Tempo operatoru atbalstam ar informāciju par pareizu uzstādīšanu un pirmreizējiem uzstādījumiem. Katra sezona ir īsa un intensīva, tāpēc arī pieredzējušiem Tempo lietotājiem varētu būt noderīgi atsvaidzināt atmiņu par pareizu iestatīšanu un optimālu rezultātu. Tā kā sezonas sākumā pārdevām daudz Tempo, un daudzas mašīnas uz jaunizveidotām saimniecībām, mēs izveidojām Tempo ceļvedi. Mūsu klienti ir ļoti apmierināti ar šo atbalstu, tādēļ turpināsim darbu un izveidosim arī Spirit un Rapid ceļvežus. Filmas ir kā ceļveža sadaļas, kas ļauj viegli atrast nepieciešamo informāciju konkrētajam iestatījumam.

Pieejamā sadaļa • Tempo 1. sadaļa – Pievienošana traktoram • Tempo 2. sadaļa – Pamata iestatījumi • Tempo 3.sadaļa – Kalibrēšana • Tempo 4. sadaļa – Rindu ierīces iestatījumi • Tempo 5. sadaļa – ISOBUS Task Control

Vairāk informācijas par Tempo QuickStart filmām: https://www.vaderstad.com/en/service--parts/quickstart-guides/tempo-quickstart-guides/

www.vaderstad.com Visas cenas norādītas bez PVN. Atlaides nesummējas. Produkti var atšķirties no attēlā redzamajiem.

Väderstad SIA IK “Ramava”, Valdlauči Rīga, LV-1076

Profile for Väderstad

Parts News 2 2019 Latvian  

Parts News 2 2019 Latvian  

Profile for vaderstad