Page 8

Środki na: KOMARY, KLESZCZE I MESZKI

DV 9 Żel kremowy VACO łagodzący skutki ukąszeń 75 ml ZALETY PRODUKTU Jedyny na rynku produkt porównywalny działaniem do leków i markowych kosmetyków.

LOGISTYKA • opakowanie jednostkowe – tubka o pojemności 75 ml

SPOSÓB UŻYCIA • opakowanie display Niewielką ilość żelu łagodzącego nanieść na miejsca – 12 tubek zaczerwienione na skutek ukąszenia owadów, a następnie okrężnymi ruchami wcierać krem w skórę przez kilka sekund, pozostawić na skórze do całkowitego wchłonięcia. • opakowanie zbiorcze – 120 tubek Produkt przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego. 8

• opakowanie transportowe (jedna paleta euro) – 3840 szt. pojedynczych tubek, 32 opakowania zbiorcze

KOD EAN • opakowanie zbiorcze – 120 butelek

o produkcie Żel kremowy Vaco łagodzi wszelkiego rodzaju ukąszenia owadów. Do stosowania na skórę. Odpowiednio dobrane składniki żelu działają nie tylko łagodząco ale również poprawiają wygląd skóry (kolagen). Zawarty w żelu mentol powoduje uczucie chłodu oraz zmniejsza efekt swędzenia. Alantoina przyspiesza regenerację skóry a aktywny naturalny kolagen głęboko nawilża i ujędrnia skórę. Dodatkowo regeneruje, spowalnia proces starzenia się. Produkt jest bardzo wygody w stosowaniu, nie posiada składników natłuszczających, plamiących i barwiących.

Kalendarium stosowana

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII www.facebook.com/DetalVaco

Katalog prod detaliczych 2012 - A5-3.indd 8

www.zielonaochrona.pl

2012-04-18 10:55:10

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

Advertisement