Page 37

środki na: OWADY LATAJĄCE

DV 32 Atraktantowy lep na muchy 4 szt. ZALETY PRODUKTU LOGISTYKA Produkt ekologiczny. Brak substancji aktywnych chemicz- • opakowanie jednostkowe nie. Łatwość w stosowaniu. Atrakcyjne opakowanie. – 4 sztuki lepu SPOSÓB UŻYCIA Chwytając za tasiemkę, wyjąć lep okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się owadów z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. Nie wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością, chronić przed dziećmi.

• opakowanie display – 24 sztuki opakowania jednostkowego • opakowanie zbiorcze – 288 sztuk opakowań jednostkowych • opakowanie transportowe (jedna paleta euro) – 6048 szt. opakowania jednostkowego, 21 opakowań zbiorczych

37

KOD EAN • opakowanie zbiorcze – 288 sztuk opakowań jednostkowych

o produkcie Lep na muchy okrągły to mechaniczny sposób na zmniejszenie ilości much i innych owadów latających w pomieszczeniach. Pasek papieru jest obustronnie pokryty klejem. Jego skład jest dobrany tak, aby charakteryzował się dużą lepkością w zakresie różnych temperatur oraz dodatkowo wabił muchy do powierzchni lepu. Nie zawiera aktywnych substancji chemicznych, wiec jest produktem bezpiecznym dla człowieka i otoczenia.

5 907596 406818 > Kalendarium stosowana

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII www.facebook.com/DetalVaco

Katalog prod detaliczych 2012 - A5-3.indd 37

www.zielonaochrona.pl

2012-04-18 11:04:00

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

Advertisement