Page 28

środki na: OWADY LATAJĄCE

DV 5 Środek na owady latające ZALETY PRODUKTU Wysoka skuteczność działania. Prosty sposób użycia produktu - przez kilka sekund rozpylamy środek w pomieszczeniu.

LOGISTYKA • opakowanie jednostkowe – butelka aerozol o pojemności preparatu 300 ml

• opakowanie zbiorcze SPOSÓB UŻYCIA – 12 sztuk butelek aerozolu Przy stosowaniu preparatu zwrócić szczególną uwagę na zwierzęta domowe, akwaria, produkty spożywcze, naczynia na żywność i inne przedmioty użytkowe. Zabezpieczyć • opakowanie transportowe (jedna paleta euro) – 1512 szt. pojedynczych butelek, lub po zastosowaniu produktu umyć wodą powierzchnię blatów, stołów na których przechowywana jest żywność; 126 opakowań zbiorczych wstrząsnąć przed użyciem. Zamgławianie przeprowadzić rozpoczynając od najdalszej części pomieszczenia cofając się w kierunku wyjścia. Czas fumigacji w pomieszczeniu o kubaturze 30 m3 powinien wynosić 5 sekund. Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte, po czym starannie wywietrzyć. KOD EAN • opakowanie zbiorcze – 12 sztuk butelek aerozolu

28

o produkcie Środek na owady latające w aerozolu to preparat owadobójczy do bezpośredniego stosowania w pomieszczeniach. Zwalcza skutecznie m.in. osy, muchy, komary. Odpowiednie zestawienie substancji aktywnych pozwala na eliminację owadów, które uodporniły się na wcześniej stosowane preparaty.

Kalendarium stosowana

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII www.facebook.com/DetalVaco

Katalog prod detaliczych 2012 - A5-3.indd 28

www.zielonaochrona.pl

2012-04-18 11:00:30

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

Advertisement