Page 18

środki na: OWADY BIEGAJĄCE

DV 3 Pułapka na prusaki i karaluchy 2 szt. ZALETY PRODUKTU Dzięki zastosowaniu atraktantu pułapka jest bezpieczna dla życia i zdrowia człowieka oraz zwierząt domowych. Można ją stosować w pobliżu produktów spożywczych. SPOSÓB UŻYCIA Rozłożyć pułapkę na prusaki i karaluchy. Zdjąć listek papieru zabezpieczający powierzchnię klejącą. Uformować pułapkę do postaci pokazanej na schemacie. Wyjąć tabletkę i przykleić ją do lepu. Umieścić pułapkę na prusaki i karaluchy w wybranym miejscu.

18

LOGISTYKA • opakowanie jednostkowe – 2 sztuki pułapki • opakowanie display – 12 sztuk opakowań jednostkowych po 2 pułapki • opakowanie zbiorcze – 120 sztuk opakowań jednostkowych • opakowanie transportowe (jedna paleta euro) – 4320 szt. opakowań jednostkowych, 36 opakowań zbiorczych

KOD EAN • opakowanie zbiorcze – 120 sztuk opakowań jednostkowych

o produkcie Pułapka lepowa to skuteczny sposób walki z owadami biegającymi bez używania chemii. Przynętą dla owadów jest substancja atraktantowa w postaci tabletki, która skutecznie wabi prusaki i karaluchy do pułapki. Pułapka posiada powierzchnię lepową.Zastosowanie takiego rozwiązania jest doskonałym sposobem kontrolowania efektywności podejmowanych działań zwalczających insekty. Nowoczesna konstrukcja jest bardzo łatwa do złożenia i przygotowania do użycia umożliwia ona umieszczenie pułapki w pobliżu miejsca występowania owadów.

5 907596 406078 > Kalendarium stosowana

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII www.facebook.com/DetalVaco

Katalog prod detaliczych 2012 - A5-3.indd 18

www.zielonaochrona.pl

2012-04-18 10:58:20

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

Advertisement