Page 11

Środki na: KOMARY, KLESZCZE I MESZKI

DV 8 Vaco Środek przeciw komarom i kleszczom 100 ml ZALETY PRODUKTU Zwiększona objętość produktu do 100 ml. Odpowiednie stężenie substancji aktywnej DEET gwarantuje skuteczność nie wywołując podrażnień na skórze (12%). Efekt działania do kilku godzin.

LOGISTYKA • opakowanie jednostkowe – butelka z atomizerem o pojemności 100 ml • opakowanie display – 12 sztuk butelek

SPOSÓB UŻYCIA Preparat nanieść na nie osłonięte części ciała oraz odzież • opakowanie zbiorcze – 120 sztuk butelek (z wyjątkiem twarzy i szyi, oraz odzieży skórzanej i materiałów syntetycznych).Na twarz i szyję nanosić pośrednio spryskać dłoń, a następnie delikatnie rozsmarować. Unikać • opakowanie transportowe (jedna paleta euro) – 3840 szt. pojedynczych butelek, kontaktu z oczami, ustami, nosem. Nie stosować na 32 opakowań zbiorczych skaleczoną lub podrażnioną skórę. Nie rozpylać w pobliżu otwartego ognia i na gorące powierzchnie.

11

KOD EAN • opakowanie zbiorcze – 120 sztuk butelek

o produkcie Preparat zapobiegający ukąszeniom komarów i kleszczy oraz wielu innych owadów, w tym niektórych odmian meszek. W skład produktu wchodzi substancja aktywna DEET, która na wiele godzin skutecznie chroni przed ukąszeniami komarów, kleszczy, meszek. Można go stosować profilaktycznie. Nie plami odzieży. Kalendarium stosowana

I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII www.facebook.com/DetalVaco

Katalog prod detaliczych 2012 - A5-3.indd 11

www.zielonaochrona.pl

2012-04-18 10:56:11

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

VACO  

Oferta na produkty detaliczne

Advertisement