Page 1

Exclusive Amali Ladies Club Revue 2/2016

Milé dámy, velmi mne těší, že si stále na sebe dokážeme najít čas a užít si společná setkání na maximum. Vážím si toho, že jste tomu poslednímu věnovaly skoro 4 hodiny svého času a navíc odcházely s úsměvem na rtech. Je to důkaz toho, že má naše úsilí a přípravy význam, což nám dělá velkou radost! Doufám, že si naplno užíváte léta a využily nebo teprve využijete rady, které jste na posledním setkání nabyly. Červencové počasí sice nebylo pořád jen ideální, ale my si přece nenecháme léto zkazit. Grilovat můžeme v pergole, na festival si vezmeme pláštěnku (Kdo byl na Colours, rozumí :)), koupat se dá i ve vířivce a hlavně... Stále se obklopujte pozitivními lidmi, kteří Vás baví, které máte rády a se kterými se zasmějete. Protože ono je pak v podstatě jedno, kde jste a jaká je venkovní teplota :) A taky užít si léto ve všech jeho podobách je přeci tak trochu výzva! ;) A aby těch výzev nebylo málo, čeká nás v září jedna pořádná! A ta se jmenuje BĚH! Pro mne osobně disciplína, kterou neprovozuji, ale věřím, že i mne pod vedením profesionála nadchne a konečně zjistím, jak na to. Více se dozvíte v odstavci Další plánovaná setkání. Milé dámy, těšíme se na Vás. Užívejte léta

Lucie


Ohlédnutí za posledním setkáním V úterý 21. 6. 2016 jsme se sešly v trendové restauraci LOFT, která je součástí hotelu city.city v Ostravě - Přívoze, abychom se společně připravily na léto :) Kdo byl, ví, že program byl opravdu nabitý a toto setkání se nám protáhlo do pozdních večerních hodin, ale bylo vidět, že si to dámy jak se patří užily.

padne a hlavně, jak má správně padnoucí podprsenka vypadat! Poradily nám mj., jaké vzory plavek letos „letí“ a jak se jaký střih hodí k dané postavě. Smršť v podobě vlasových triků předvedla Veronika Stará z Be You Hair and Beauty Studio. Nestačily jsme se divit, co vše děláme automaticky a špatně. Například bychom si neměly foukat vlasy v předklonu, ale až při 50% suchosti je začít kartáčovat po směru růstu za pomocí fénu. Vždy si vlasy mýt dvakrát a nikdy nezapomenout použít kondicionér, který vlas uzavře a uhladí.

Setkání zahájily expertky přes prsa. Nemluvíme o lékařkách, ale o odbornicích přes podprsenky a plavky. Dámy ze společnosti Astratex.cz nás naučily, jak si správně vybrat podprsenku. Jen 20% žen totiž ví, jaká je velikost, která jim Během lahodné večeře, kterou

Expertky ze společnosti Astratex.cz Co je to brafitting? Jaké existují druhy podprsenek a plavek? To je ve stručnosti obsah přednášky, kterou si připravily odbornice z Astratex.cz, Pavla Čermáková a Pavlína Nováková, pro klub Amali. Účastnicím poradily, jak si mají vybrat vhodnou velikost podprsenky, jaké existují střihy a komu budou sedět. Vybrat si tu správnou podprsenku totiž není vůbec jednoduché. Astratex v ní má už šestnáctileté zkušenosti, a proto vytvořil unikátní brafittingovou aplikaci Size&Style Asistent. Je

vytvořená na základě měření tisíců žen, které probíhalo na pražské prodejně Astratexu. Aplikace zjistí Vaši velikost a střih podprsenky v několika krocích. Aplikace Size&Style Asistent A jelikož je léto, došlo samozřejmě i na plavky. Nejdříve se vybíraly plavky podle typu postavy. Poté přišlo základní rozdělení plavek podle střihu, kde nesměly chybět nejpopulárnější monokiny. Na závěr nesměla chybět otázka: Jaké vzory jsou trendy pro léto

2016? Květinové, kombinované se zvířecím, neonové, etno a modrobílá kombinace. Každý den na Astratex přibývá desítky novinek v prádle a oblečení, těšit se můžete na zajímavé slevy a různé tipy ze světa spodního prádla.

pro nás připravil šéfkuchař restaurace LOFT, nám Mgr. Jindra Slováčková poradila, jaké léky si sbalit na dovolenou, nebo např. jak se vypořádat s cestovní nevolností. Posledním bodem na programu bylo poradenství kosmetické poradkyně ze společnosti Mary Kay Lucie Žižkové, která představila nejlepší vychytávky dané firmy a také nám poradila, a názorně ukázala, jaké v létě zvolit líčení. Věříme, že jste si užily nejen přednášky našich hostů, ale také ohromné prostory hotelu a jeho výtečnou kuchyni.


Colf pro zdraví Dámy, máte poslední možnost přihlásit se na turnaje ze série Golf pro zdraví. Ty založil spolu s Agenturou Orange s.r.o. v roce 2010, a stále je osobně podporuje, pan Ing. Lubomír Káňa, ředitel Revírní bratrské pokladny. Jedná se o etablované prestižní turnaje s již tradičně vysokou účastí. Turnaje jsou uzavřené, avšak se ještě nestalo, abychom případného zájemce nepřizvali mezi sebe, pokud bylo na startovní listině

volno. Nejde nám pouze o golf, ale také o příjemné přátelské společenské setkání amatérských hráčů, jejich partnerů a samozřejmě setkání obchodních přátel v neformálním prostředí. Členky našeho klubu mají možnost zúčastnit se zdarma posledního z turnajů:

3. 9. 2016 Zámecký golf club Kravaře

Další plánovaná setkání Jak už jsme několikrát avizovaly, na dalším setkání se naučíme běhat! :) Milé dámy, do svých diářů si zaznačte pátek 23. 9. 2016, 17.00 hodin. Spolu s partnerem Madeja sport jsme pro Vás připravili školu běhu. Představíme Vám odbornou techniku běhu, budete si moci vyzkoušet speciální testovací běžecké boty, a také Vás čeká unikátní AntiGravity jóga! Žhavá novinka v ostravském centru Zdravý Relax. Každá z Vás se dále může těšit nejen na slevovou poukázku do prodejny Madeja Sport, ale také na sportovní dáreček! Vezměte tedy své kamarádky a přijďte pro sebe udělat něco dobrého ;-)

A na co se můžete těšit dále? V listopadu budete mít jedinečnou možnost setkat se s mužem s velkým M. Zavítá mezi nás světově uznávaný kouč Jan Mühlfeit, bývalý president společnosti Microsoft pro Evropu. Nejen moudrý muž, ale také charismatický společník, jehož přednáška ve Vás jistě zanechá pozitivní dojem a v lecčem Vám může otevřít oči.


Nabídka V nadcházejícím období bychom si přály hlavně rozšířit členskou základnu a k tomu nám pochopitelně můžete pomoci i Vy. Za každou novou členku, kterou přivedete do našeho klubu, Vás čeká odměna ;-), tentokrát ne sladká, ale finanční. Nově bychom chtěly dát těm z vás, které by o to projevily zájem, prostor představit sebe a svou oblast podnikání. Možnost říci pár vět o vašich začátcích, zkušenostech, vizích či možná tajných tužbách, které byste rády zrealizovaly. Je to mj. způsob, jak se navzájem lépe poznat a třeba si tak i vzájemně pomoci. Postupně Vás proto budeme vyzývat k prezentaci sama sebe, ať se navzájem lépe poznáme a třeba si i vzájemně pomůžeme. Někdy stačí malá rada, sdílení zkušenosti či jen drobné popostrčení. Pokud máte pocit, že je téma, které by bylo pro náš klub zajímavé a hlavně zaujalo vás, členky klubu, prosím neváhejte se s námi podělit o své náměty a napište na info@amali.cz.

Výhody členství v Exclusive Amali Ladies Clubu • • • • • • • • •

pravidelná tematická setkání vždy na zajímavých místech odborné skupinové semináře možnost se exkluzivně zúčastnit akcí spřátelených společností Revue po každém setkání dvě vstupenky na adventní koncert sleva 20% na online nákup Amali čokolády dárek k narozeninám možnost vlastní prezentace možnost účastnit se golfových turnajů ze série Golf pro zdraví

Dámy členky, nezapomeňte využít speciální slevu 20% na nákup AMALI produktů. Objednávky zasílejte na obchod@amali.cz s poznámkou, že jste členkou dámského klubu.

Členství je zpoplatněno a členský příspěvek do klubu je: 2.500,-/rok,

kdy v každém roce předpokládáme minimálně čtyři setkání, a to dvě společenská a dvě vzdělávací. V případě, že se chcete stát členkami Exclusive Amali Ladies Clubu, poprosím Vás o zaslání info@amali.cz přihlašovacího emailu na: Na základě tohoto přihlášení Vám zašleme Registrační formulář jehož vyplněním, podpisem a uhrazením členského poplatku se stáváte členkami a my se budeme těšit na další setkání s Vámi. Členství je vždy platné po dobu daného kalendářního roku a začíná dnem úhrady členského poplatku. Číslo účtu pro případ uhrazení členského příspěvku bankovním převodem je:

267046964/0300

Exclusive amali ladies club revue 2  
Exclusive amali ladies club revue 2  
Advertisement