Page 1


Redakcijoje Čia bus aprašoma apie redakcijos įvykius, naujienas itt. Mūsų žurnalo radakcojoje. Šį kartą parašysiu žmones padėjusius kurti ir „dirbančius“ mūsų žurnalo redakcijoje.

baran1998 (pažvenkime, kalbame su…, tema, pasukime galvą, siena, laikraščio puslapis, testukas, F.F. Galerija, Komiksas, perku, parduodu, keičiu, atsakymai,

paskaitykime, Sukurkime patys, triukai)

dblz2 (kalbame su…) Dart’’’as (Kalbame su…, Prie klaviatūros)

Numeris1 Styleris Ffa (Kas naujo?) djmagas6 Klaudis159 Flintiet’ė (Įdomu)

miluste 2


Pažvenkime Kalbasi mama ir dukra: -Mama, turiu tau naujieną... -Gal gavai 10 iš matematikos kontrolinio?

Naktis. Į butą įsilaužia vagis. Lenda pro savininko kambarį. Staiga pabunda savininkas ir klausia:

-Mam, sakiau naujieną, o ne stebuklą.

-Kas tu? -Vagis. -Ko tau čia reikia? -Pinigų.

-Jei ką nors rasi tai ir man duok.

Plaukia du rykliai žiūri bangletininkas plaukia vienas ryklys sako: -Čia tai bent aptarnavimas ant padėklo ir dar su servėtėle

Anekdotai Kalėdų proga Petriukui padovanojo gitarą. Kitą dieną mama jo ir klausia: – Na, ar patiko gitara? – Taip, labai. – Tai kur ji? – Išmečiau. – Kodėl?! – Viduje buvo skylė.

Mane labai nervindavo, kai per kiekvienas vestuves visos bobutės baksnodavo ir sakydavo: "Tu - sekantis". Tačiau jos apsiramino, kai aš joms tą patį pradėjau sakyti per laidotuves.

Petriukas pakelia telefono ragelį: Alio?... Pakviesti tėtį?... O kas čia skambina?... Jo šefas? O kuris šefas? Ar tas, kuris paskutinis idiotas, ar tas, kuris durnių durnius?

3


Komiksas

4


Tema

Nuotykiai mokykloje

Šis puslapis bus skirtas Flinto konkurso „Klasė mirė iš juoko“ laimėtojų istorijoms. (2010 Sausis – Gėguže)

Purvo vonia

Sausis

Per pertrauką buvome lauke. Ramūnas įsibėgėjo ir norėjo pašokęs pasikabinti ant futbolo vartų skersinio. Prie vartų buvo daug purvo. Ramūnas šoko, neužsikabino ir krito visu ilgiu į purvyną. Kai jis toks atėjo į pamoką, Visa klasė mirė iš juoko. Ernestas Bisliukas iš Vilniaus

Artojėlis

Kovas

Karate mokykla Ką nori pamatyti?!

Vasaris

Mūsų rusų kalbos mokytoja yra rusė ir painioja rusiškus ir lietuviškus žodžius. Kai vienas padauža ją išnervino, ji norėjo pasakyti, kad jis atsivestų tėvą ir pasakė:

Kartą per lietuvių kalbos pamoką klasiokė Diana turėjo perskaityti sakinį: „Ir artojėlis sijoja ant lauko...“. Ji perskaitė taip: -Ir artojėlis sisioja ant lauko... Visa klasė mirė iš juoko. JG Aurimas Mickus iš Juodeikių

-Noriu pamatyti tavo papą*! Visa klasė mirė iš juoko! *Papa rusiškai – tėtis. Simonas Adomaitis iš Vilniaus

Balandis

Greičiausias ratas

Istorijos mokytojas klasėje mėgsta vaikščioti tarp suolų eilių vis sukdamas ratu. Per vieną pamoką, kai jis kažką pasakojo taip eidamas vieną ratą po kito, vienas mano klasiokas netikėtai sušuko:

Paskutinė diena

Gėgužė

Klasiokas Tadas nepadarė lietuvių kalbos pratybų namų darbų. Kai mokytoja paklausė kodėl, jis atsakė: -Užpraeitą pamoką kalbėjote, kad reikia gyventi taip, lyg paskutinę dieną. O aš paskutinę dieną namų darbų tikrai neruoščiau. Visa klasė mirė iš juoko. Gratas Šepetys iš Vilniaus

Čia aš.

-57 sekundės – greičiausias ratas! Visa klasė mirė iš juoko. Arnoldas Špokas iš Marijampolės Mokyklos nuotrauka

5


Tema Na, o šis antras puslapis bus skirtas mūsų (forumiečių) nuotykiams mokykloje. Nors jų bus tik keli, bet kai kurie tikrai juokingi.

Nuotykiai Mokykloje Terminatorius

Per kūno kultūros pamoką žaidėm kvadratą ir metė mano klasiokė. Ji mėto aukštus ir kamuolys pataikė į lubas o mokytojas sako: -Nesugadyk linaliaumo!

valys dblz rašė: jau nutiko! klsiokas prisiusiojo i koka-kolos bambali, ir yneses i klse pradejo saukti: kas nori limonado?!! vienas bukis atsigere, ir mokykloje atpyle ant grindu pasmane ir panasu. Toks Deividas prisisysiojo i kelnes ir valgikloi valgo visi saiposi o jis vos neapsiverke . tada mokytoja pasiziurejo, nusijuoke ir sako - apsiauk kitas kelnes nes atrodai kai klaunas ( apsimyzias) .

Kybernetas Pz.Pas mane ziauriai sulej nutiko. Toks tautvydas gaude viena klasioka, norejo primust.Tas, kuris bego pasislepe ir uzdare duris.Tada Tautvydas neatidarinejo duru ir lauke jo. Atsidare durys.Tautvydas trenke is visu jegu, o pasirodo, kad iejo mokytoja.

Visas šitas žinutes galite rasti Flinto Forume (ĮVAIRŪS pašnekešiai – Juokingi nuotykiai mokykloje). Jei nerandate, tai tiesioginė nuoroda: http://www.flintas.lt/forumai/vie wtopic.php?id=229.

6


Kalbame su...

Apie Tikras vardas: Rokas Amžius: 11

dblz2

Gyvenvietė: Paprastas kaimelis, labai arti miesto.

Ar esi patenkintas forumu? Kodėl? Esu patenkintas. Gerai, kad forumas atsigavo ir susigalvojo naujos įdomios veiklos.

Ar manai kad mums reiktų daugiau administratorių, moderatorių?

Ar forumo nariai tau atrodo draugiški? Kokie?

Reikėtų. Wizard'ui labai sunku visur suspėti, ypač tokiame forume.

Kai kurie taip. Pvz.: djmagas6 visada suteiks pagalbos kai ko nors paklausi.

Ar tu prieš gamtos teršimą? Tikrai taip. Tai – mūsų planeta Žemė, mes joje gyvensim, ir joje gyvens mūsų vaikai, ir anūkai. Reikia šią planetą saugoti...

Ar mėgsti kompiuterius ir televizorius? Ar manai, kad visi turėtumeme skaityti ir nevarginti akių kaip zombiai? Reiktų kiek atsiplėšti nuo ekranų ir išeiti į lauką. Pats mėgstu panaršyti, bet su saiku (smile).

Ko manai forume truksta?

Truksta labai daug, kol išvardinčiau – pražiltume. Pagrindiniai dalykai: forumo stalo žaidimai, recept itt. Ka manai apie šio žurnalo idėją? Įdomus dalykas. kaip ir sakiau faina idėja.

Ar tu rušiuoji šiukšles? Taip.

Ar esi didelis “Flinto” fanas?

Ką dažniausiai skaitai?

Anksčiau buvau “mega fanas”, o dabar tik paprastas “fanatiukštis”.

Komiksus. Puikus laisvalaikio praleidimas.

Ką manai apie taisykles keltis į mokyklą anksti? Kvaila. Bet būtų blogiau, jei į mokyklą reiktų eiti diena.

dblz2 kalbino žurnalistas Dart„„„as


Laikraščio

puslapis

F.F. Žurnalas

Flinto forume pasirodė naujas Flinto Forumo (F.F.) Žurnalas. Daug naujų skyrelių, redaktoriu ir žinoma skaitytojų. Manau, kad jums labai patiko šis žurnalo numeris ir, kad patiks ateinantys numeriai patiks dar labiau. Be to lauksime jūsų sužinotų Flinto Forumo naujienų. Su palinkėjimais Flinto Forumo Žurnalo redaktoriai.

8


Testukas

Įrašyk ant popieriaus lapo 5 į galvą šovusius gyvunus.

1._______________________________

2.____________________________________

5.____________________________________ 3.__________ 4._______

Tu namuose esi.............

Iš tikrujų tu esi............... Kiti mano, kad tu esi...............

Mokykloje tu esi..............

Pats manai, kad tu esi.............. ..........

9


F.F. Galerija Čia yra mūsų F.F. Galerija. Čia įdedame forumiečių piešinius, kurie turi su kažkuo asociuotis. Šį kartą reikia paveikslelyje įterpti tam tikrus objektus.

Šiuos objektus būtinai reikia įterpti į piešinį. 10


Prie klaviatūros Žiema...Sninga...Groja 1950 metų muzika.Atmosfera puikiai persiteikia. Štai taip ir prasideda mūsu Mafia II..Žaidimas mus perkelia į 1950 metus,Empire Bay miestą kuriame gimė pagrindinis veikėjas Vito Scalleta.Šalia jo gyveno muštukas Joe Barbaro kuris pasiulė jam susimušti kad jis galėtu patekti į jo gaują,taip ir prasidejo jų draugystė.Jie vogė,užsiminėjo kitokiais nešvariais dalykais,tėvai juos mokė gražaus elgesio,bet jie užaugo net nesvajodami klausyti tėvų.Istorijos įvikių ir jų dėtalių yra labai daug,tad neišsiplėsiu o pradėsiu kalbėti apie žaidimą. Nors Mafia II istorija buvo labai trumpa ir nebuvo šalutinių misijų,jį įveikti buvo smagu ir įdomu.Žaidėjams norintiems laisvės žaidime buvo išleisti papildymai kaip Joe Barbaro nuotykiai,kurie pasakoja ka nuveikė Joe kol Vito buvo kalėjime.Ir daug kitų papildymų. Laisvė nesiriboja net tada kai esi „pririštas‘‘ prie misijos,galėsi užsiminėti vagystemis,susišaudymais ir mašinų vagystėmis ir kitokiomis linksmybėmis.

Policijos sistema Žaidime į policiją buvo įdėta labai daug pastangų,jeigu viršiji greiti ar susiduri su kita mašina turėsi sumokėti baudą,ją gali sumokėti arba atsisakyti. Areštas tau galioja kai atsitrenki į policijos mašiną,nužudai žmogų,pavogi mašiną,apvogi parduotuvę ir pan.Jo gali atsisakyti ir bandyti begti,sumokėti kyšį arba pasiduoti. Pareigūnai turi teisę šauti kai pabėgi nuo arešto ar padarai labai didelį nusikaltimą. Šaudymo sistema žaidime labai puikiai padaryta taipogi kaip priedangos. Žaidime egzistuos pastatai kaip: Kavinės,restoranai,ginklų parduotuvės,mašinų taisykla ir tt.

Apie žaidimą dar yra labai daug pasakoti,bet kaip vienam puslapiui manau užteks.Siūlau įsigyti šį žaidimą ir pabandyti patiems.

11


ÄŽdomu


ÄŽdomu


Siena

Čia bus rašomi jūsų klausimai šiam žurnalui. Jus klausite, o mes atsakysime.

Vieta jūsų klausimams. 14


Kas naujo? Turiu


Kas naujo?


Perku, parduodu, keiČiu Dėmėsio, lauksime čia jūsų skelbimų. Kol kas čia tik pirmas numeris – todėl neturime jūsų skelbimų. Savo skelbimus galite rašyti kupone.

Laukiame skelbimų...

Vieta tavo skelbimui 17


Sukurkime

Arbaletas

patys

2

1

3

8

4

7 5

6

18


Pasukime galvĄ

2 0 2

0 1 2

4 3 5

8 6 3

2 8 6

0 2 8

5 6 1

8 6 1

4 2 6

0 9 3

4 0 5

0 2 2

1. Rask ir isbrauk skaiciu kombinacijas. Suzinosite pirma atsakymo dali: 0256 0482 1286 1635 2864 2902 3093 3682 4040 4352 5368 5426

T 7

3

4

O 2

1

5

J 6

Irasyk zodzius i reikiamas vietas (→↓↘↙). Suzinosi antra atsakymo dali: ALBINA, ANDORA, ANGINA, MARINA, MERIJA, MOTINA 1

2

3

4

5

6

7

NEBEPRISISIKIŠKIAKOPŪSTELIAUDAVOME Israsyk sias raides. Gausi paskutinią atsakymo dali: 20+13= , 45-11= 45/3-8=

Pilnas atsakymas --

, 46/2= , 9*3= ,


Atsakymai Atsakymų laukiam iki vasario 10 dienos

Visą šitą tekstą nukopijuojame ir į tuščias vietas įrašę atsakymus siunčiame Flinto Forume baran1998 į PŽ arba valdemarbaran98@gmail.com

Pažvenkime

Kalbame su...

Noriu, kad kitame numeryje būtų parašyti anekdotai apie_________________.

Noriu, kad kitame numeryje paimtute interviu iš______________.

Tema

Kas naujo?

Norėčiau, kad kitame numeryje tema būtų apie__________________.

Norėčiau, kad kitame numeryje būtų naujienos apie_________________.

Pasukime galvą Siena

Laikraščio puslapis Kas naujo įvyko forume?____________ ____________________.

Man labiausiai patiktų užduotys______________.

Norėčiau paklausti:______________________.

Perku, Parduodu, Keičiu

Perku, Parduodu, Keičiu

F.F. Galerija Lauksiu jūsų piešinių.

Mano skelbimas:_________

Aš perku, parduodu keičiu______________ , Kaina:______, Kreiptis___________.

Geriausias

Paskaitykime

skyrelis_________.

Testukas

Norėčiau _____________ istorijos.

Norėčiau testo apie_______________

Prie klaviatūros Norėčiau, kad aprašytumete___________________.

Triukai

Sukurkime patys Kitame numeryje išmokykite mane sukurti_________.

Blogiausias

Norėčiau

skyrelis

skyrelio

________

apie________

_. Geriausias žurnalo darbuotojas__________.

Blogiausias žurnalo darbuotojas________. Norėčiau triukų su______.

Įdomu

Pasukime galvą

Nikas________________ Amžius______ E-mail________________

Norėčiau sužinoti apie______.

____

- _______ _____

20


Paskaitykime

Auklė ir žudikas antrame aukšte Jauna pora, gyvenusi dideliame name nuošalioje vietoje, išėjo vieną vakarą į pobuvį ir paliko auklę prižiūrėti jų du vaikus. Auklė paguldė vaikus i lovą ir, jiems užmigus, likusią vakaro dalį žiūrėjo televizoriu. Suskambėjo telefonas. Mergina atsiliepė. Ragelyje pasigirdo isteriškai besijuokiantis vyriškas balsas. Balsas pasakė: “Aš antrame aukšte su vaikais. Ateik ir tu”. Pamaniusi, kad čia gal “koks nors durnius skambinėja”, ar gal kuris iš jos draugų nevykusiai juokauja, ji metė ragelį ir pagarsino televizoriu. Greitai po to vėl pasigirdo skambutis. Tas pats isteriškai kvatojantis balsas vėl tarė: “Aš antrame aukšte su vaikais, ateik ir tu”. Dabar ji jau rimtai išsigando ir paskambino į telefonų stotį. Operatore jai pasake, jog ji pranėš policijai ir patarė merginai, jei tas pats balsas vėl skambintų, kad ji bandytų su juo ilgiau pašnekėti. Tuo budu telefonu stotis turės laiko atsekti, iš kur skambinama ir areštuoti tą žmogu. Nepraėjus nei kelioms minutėms, telefonas vėl suskambo, ir z kai tas pats balsas pasakė: “Aš antrame aukšte su vaikais, ateik ir tu”, mergina pabandė jį pašnekinti. Tačiau skambintojas turbūt atspėjo, kodėl ji tai daro, ir padėjo ragelį. Tik po kelių sekundžiu telefonas vėl suskambėjo. Šį kartą tai buvo operatorė. Ji pasakė: “Bėk iš namo kuo greičiau, tas žmogus skambina iš to paties namo”. Auklė tik padėjo ragelį ir išgirdo kažką lipantį laiptais. Ji išbėgo iš namo - tiesiai policijai į glebį. Policija įsiveržė į namą ir rado vyrą, mojuojantį mesininko peiliu. Pasirodo, jis įlipo į namą per antro aukšto langą, nužudė abu vaikus ir ruošėsi tą patį padaryti vargšei auklei”.

21


Triukai

Stebuklingas mazgas Paduokite kuriam nors žiūrovui virvės galiuką. Tegu žiūrovas paima vieną virvės galą į vieną ranką, o kitą virvės galą į kitą. Paprašykite žiūrovo užmegsti mazgą nepaleidžiant virvės galų iš rankų. Stebėkite žiūrovą! Šis triukas suteikia kiekvienam daug smagių akimirkų. Jūs galite paprašyti ir kitų žiūrovų pakartoti užduotį.

PASLAPTIS: Kada jūs būsite pasirengęs, paimkite virvę iš žiūrovų. Dabar laikas jiems parodyti, kaip taisyklingai atlikti šį sudėtingą triuką. Sukryžiuokite rankas virš krūtinės, tada paimkite virvės galus (kol rankos dar sukryžiuotos). Dabar ištieskite rankas. Stebuklas! Štai ir mazgas!

22

Man'o Žurnalas  

Žurnalas, kurį kuriame kartu!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you