Issuu on Google+


NIEUWE TOONZAAL

In onze eigentijdse toonzaal hebben wij ook een speciale afdeling voorzien voor bouwfirma’s, sleutelop-de-deurprojecten en appartementsbouw. In één van de zes aparte boxen kunt u als bouwheer in de praktijk aan de klant laten zien welke sanitaire voorzieningen u in uw lastenboek heeft opgenomen. Dat schept meteen een band van vertrouwen. Daarnaast besteden wij in de showroom ook veel aandacht aan specifieke sanitaire toepassingen voor onder meer senioren, mindervaliden en personen met een handicap.


Directie Emile De Canck

Tom De Canck

Helga De Canck

Krist Vanfleteren

Bestuurder – zaakvoerder info@sanidesign.be

Directie toonzaal 09/210.16.89 (toestel 41) helga.decanck@sanidesign.be

Bestuurder – zaakvoerder 09/251.43.55 tom.de.canck@sanidesign.be Filiaal Gentbrugge Personeelszaken 09/210.16.82 (toestel 32) krist.vanfleteren@sanidesign.be

Aankoop Didier Bogaert

09/210.16.84 (toestel 36) aankoop@sanidesign.be

Vertegenwoordigers Patrick Van Hautte

Regio Gent 09/2514355 patrick.van.hautte@sanidesign.be

Luc Vercauteren

Regio Aalst 09/210.16.84 (toestel 35) luc.vercauteren@sanidesign.be

Administratie Isabelle Volckaert

Kasbeheer Personeelsadministratie Boekhouding leveranciers 09/210.16.80 (toestel 30) Isabelle.volckaert@sanidesign.be

Marleen Ost

Algemene boekhouding Klantenboekhouding 09/210.16.80 (toestel 31)

Stephanie Reybroeck Databasemanagement IT-toepassingen 09/210.16.80 (toestel 33) prijslijsten@sanidesign.be

Offertes Frank Justus

Calculatie offertes verwarming Verwarmingsingenieur 09/210.16.85 (toestel 37) frank.justus@sanidesign.be

Lies Van Loo

Calculatie project offertes 09/210.16.88 (toestel 42) lies@sanidesign.be

Afhaalbalie Afrikalaan Jean-Paul De Wispelaere 09/251.43.55

Patrick Veys 09/251.43.55

Luc Van Landschoot 09/251.43.55


Toonzaal Gentbrugge Helga De Canck

Lies Van Loo

Lieve Broeckhove

Chantal Handsaeme

Evelyne Huygens

Gina Schockaert

09/210.16.89 (toestel 41) helga.decanck@sanidesign.be

09/210.16.88 (toestel 45) chantal@sanidesign.be

09/210.16.88 (toestel 42) lies@sanidesign.be

09/210.16.88 (toestel 40) toonzaal@sanidesign.be

09/210.16.88 (toestel 43) lieve@sanidesign.be

09/210.16.88 gina@sanidesign.be

Carine Verkest 09/210.16.88 (toestel 44) carine@sanidesign.be

Afhaalbalie Gentbrugge Wim Tavernier

Gauthier Bogaert

Dirk Dekeyzer

Didier Bartier

Kristof Bartier

Andy De Knijf

Franky Kellner

Peter Van Bever

Rudy Van Der Cruyssen

09/210.16.81 (toestel 50)

09/210.16.81 (toestel 52)

09/210.16.81 (toestel 51)

Logistiek Verantwoordelijke logistiek 09/210.16.83 (toestel 53) logistiek@sanidesign.be

Receptie – ontvangst goederen 09/210.16.83 (toestel 53)

Unit no stock + bestellingen 09/210.16.86 (toestel 55)

Logistiek medewerker 09/210.16.83

Transport Mario De Brauw 0476/71.18.51

Luc D’Haese 0474/57.84.55

Planning Transport 09/210.16.87 (toestel 56)

Orderpicking 09/210.16.83(toestel 54)


DESIGNED BY BIG MEDIA GROUP NV, WWW.UWBROCHURE.BE


Sani Design