Page 1

ÈČiop ÈČiop Austrëės ir ðšampanas


ЊEFAS MARC D'ERCEVILLE VIRTUVËĖS: Prancûūzijos, Moderni lietuviðška. PATIRTIS: „Michelin“ þžvaigþždutëėmis paþžymëėti restoranai Paryþžiuje, Bretanëėje ir Њveicarijoje, 5 þžvaigþžduèčiøų vieðšbutis-restoranas „Stikliai“ Vilniuje, privatûūs renginiai ir VIP vakarëėliai. ÁĮKVËĖPIMAS: sezoniniai produktai, tradiciniai prancûūzøų virtuvëės maisto gaminimo metodai. KALBOS: angløų, prancûūzøų.


ÈČiop

ÈČiop

kulinarijos loftas

ŠAMPANAS MOUTARD Grande Cuvee brut NV Charakteris Tai pagrindinis Moutard namøų ðšampanas, gamintas sumaiðšius keleto pastarøųjøų derliøų þžaliavàą. Rafinuotame, sodriame aromate jauèčiamos sviesto, migdoløų ir plikytos teðšlos natos. Gyvybingas, elegantiðškas skonio balansas.

MOUTARD Dame Nesle Pinot Noir rose brut NV Charakteris Malonios rausvos spalvos ðšampanas itin sodriai kvepia raudonøųjøų sodo uogøų bei samanøų kvapais. Ryðškus ir sodrus skonis ilgai iðšlieka burnoje bei stebina puikiu balansu. Skonio ryðškumas puikiai dera su sodraus skonio þžuvimi.


Renginio metu austrëės bus patiekiamos trimis bûūdais. Galimi ðšie variantai: - Su ðšpinatøų padaþžu bei kepintais grikiais; - Su rûūgðšèčiais lietuviðškais obuoliais ir citrusais; - Su ðšvieþžiu imbieru ir Nori jûūros dumbliøų lapais; - Su smulkintøų þžoleliøų sviestu; - Su tradiciniu 'sauce mignonette' padaþžu.

iop ÈČiop

 

Čiop Čiop austrės ir šampanas  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you