Page 1


Mamy zaszczyt zaprosić Was na :

wyjątkową i wyczekiwaną konferencję lokalną – March LCC 2014! Organizowaną przez komitet AIESEC UW, która odbędzie się

w dniach 21-23 Marca! WILD WILD WEST LCC! Gwarantujemy Wam, że ta konferencja będzie niezapomniana! Wspólnie będziemy żegnać nie tylko zimę, ale również najwspanialszy na świecie Executive Board 2013/14, a salwą gorących oklasków przywitamy niesamowity Executive Board 2014/15!


Ośrodek Szkoleniowo – Hotelowy „Leśne Zacisze” w Teresinie http://www.zaciszeteresin.pl/ Stacja kolejowa Teresin Niepokalanów


Ośrodek "Leśne Zacisze" znajduje się w centrum Teresina przy ulicy Aleja XX-lecia 3. Teresin oddalony jest 40 km od Warszawy w kierunku Poznania.

Do Teresina najłatwiej można dojechać pociągiem ze stacji Warszawa Śródmieście do stacji Teresin – Niepokalanów. Podróż trwa około godziny i kosztuje ok 6 zł. Ze stacji będziecie musieli dojść do ośrodka który jest oddalony od niej niecały 1 km. Nie martwcie się, na pewno spędzicie tę podróż w doborowym towarzystwie!

UWAGA! Konferencja rozpoczyna się o godzinie 12:00


Macie tak samo dosyć zimy jak my? Pamiętacie jak załatwiało się ten problem w starych dobrych przedszkolnych czasach? O tak! Największy przestępca w końcu zostanie pokonany z Waszą pomocą!


… Pierwszy dzień naszej konferencji to także pierwszy dzień wiosny! Uczcimy to jak prawdziwi Słowianie.. Przepraszam! INDIANIE! Wyciągnijcie śpiewnik taty i gitare bo pierwszego dnia czeka nas OGNICHO!

Ci z Was, którzy śpią na golasa będą mieli problem, ponieważ pierwszego dnia tuż po OGNISKU spotykamy się na PIJAMA PARTY!!! Bądźcie pewni, że tym razem w piżamkach NIE ZAŚNIECIE ha ha ha!


Marzycie o przygodzie w słonecznym Miami? A może zawsze jesteście wierni West Coast? Nie ważne! Na ten jeden wieczór możecie zamienić się w kogokolwiek z USA i przeżyć swój American Dream! Wszystko dozwolone - możecie być wodzem indiańskim albo Justinem Bieberem – w końcu USA to kraj wolności! Przypominamy o tym, że na Global Village każdy projekt serwuje wszystkim drineczka!!


Koszt udziału w konferencji to 170zł.

DEADLINE WPŁAT: 14.03.2014

Prosimy o wysyłanie potwierdzenia zapłaty na adres: lcc.march2014@gmail.com UWAGA! Razem z potwierdzeniem przelewu prosimy o nadesłanie aktualnego zdjęcia  Dane do przelewu: AIESEC Polska Komitet Lokalny Uniwersytet Warszawski ul. Długa 44/50 p. 14, 00-241 Warszawa Tytuł: DAROWIZNA imię nazwisko LCC March 2014

Nr konta: 98 1140 1010 0000 5468 7000 1019


’  kubek i łyżka – przydatne na coffee break  elegancki outfit na Galę Nagród oraz alokację do projektów

 ciepła kurtka na ognisko  przebrania na imprezy !!!!  długopis + notatnik

 %%%%%  dobry humor i dużo energii!  sznurki i szmatki na Marzannę (EKO) JEŻELI JESTEŚ WEGETARIANINEM LUB ALERGIEKIEM POINFORMUJ NAS WCZEŚNIEJ MAILEM!

lcc.march2014@gmail.com


!


Booklet MARCH LCC 2014  
Booklet MARCH LCC 2014