__MAIN_TEXT__

Page 1

2021

Media guide


НАШІ ПРОЄКТИ: www.packinfo.com.ua пошуковий пакувальний В2В портал

інформаційна програма та виставкова газета «ПАК ЕКСПО»

література з пакувальної тематики каталоги баз даних пакувальних компаній України дослідження українського та закордонних пакувальних ринків

конференція «ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ»

конференція «НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПАКУВАННЯ» конкурс «ЗОЛОТИЙ КАШТАН»

всеукраїнські конкурси: «УКРАЇНСЬКА ЗІРКА УПАКОВКИ», «УКРАЇНСЬКА ЕТИКЕТКА», «УПАКОВКА МАЙБУТНЬОГО»


#АСОЦІАЦІЯ член Всесвітньої Організації пакувальників WPO з 1998

громадська некомерційна організація, заснована в 1996 р., що об’єднала виробників і споживачів пакувальних матеріалів і обладнання, тари та упаковки в Україні. Серед членів Клубу пакувальників виробники полімерної, металевої, скляної і картонної упаковки, машинобудівні підприємства, ВНЗ і НДІ, рекламно-видавничі та комерційні фірми, виставкові центри.

МІСІЯ – об’єднати виробників та споживачів пакувальної продукції для вирішення стратегічних завдань та нагальних проблем розвитку пакувальної індустрії України

МЕТА –

за допомогою різноманітних інформаційних заходів забезпечити представників пакувальної індустрії інформаційними матеріалами про пакування для збільшення виробництва та експорту сучасної, якісної пакувальної продукції

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ: • проведення конференцій, симпозіумів, семінарів, круглих столів, ділових зустрічей; • надання інформації про обладнання, тару, упаковку, матеріали та їх виробників; • підготовка, перепідготовка та стажування фахівців у галузі упаковки; • видання спеціальної літератури, каталогів і журналу «Упаковка»; • проведення маркетингових, консалтингових та аналітичних досліджень; • міжнародне співробітництво.

Для членів клубу існує система знижок щодо всіх проєктів


#ПАКУВАЛЬНИЙ ПОРТАЛ

2021 Media guide


#ПАКУВАЛЬНИЙ ПОРТАЛ

Як отримати нових замовників пакувальної продуції

2021 Media guide


ДРУКОВАНИЙ ТА ЦИФРОВИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЖУРНАЛ

ІННОВАЦІЇ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ

УПАКОВКА

РИНОК

МАТЕРІАЛИ ПОЛІГРАФІЯ

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

ТЕХНОЛОГІЇ

ЕКОЛОГІЯ ДИЗАЙН

ІСТОРІЯ

Видавець Інформаційний орган

2021 Media guide


Журнал УПАКОВКА – перший в Україні провідний періодичний професійний журнал для виробників і споживачів упаковки, пакувальних матеріалів та обладнання випускається командою досвідчених авторів і редакторів , висвітлює ключові тенденції розвитку пакувальних ринків, інноваційні розробки матеріалів, упаковки, технологій та обладнання. Журнал УПАКОВКА виходить 6 разів на рік україномовний, 1 раз на рік англомовний (друковані та e-версії) Журнал УПАКОВКА має ISSN 22252975 Журнал УПАКОВКА індексується наукометричною базою Copernicus Index (ICV 2018:44) Місія – забезпечення фахівців інформацією про пакування для вирішення бізнес-задач за допомогою сучасних пакувальних стратегій. Мета – побудувати довгострокове партнерство з компаніями пакувальної індустрії та забезпечити реальну рентабельність інвестицій кожного рекламодавця протягом тривалого періоду часу, надати стратегічного значення та поінформувати про пакувальні бренди через постійну їх присутність на друкованому, цифровому, соціальному просторі та безпосередньому контакті з аудиторією читачів.

Слідуй за

2021 Media guide


ЧИТАЧІ:

РУБРИКИ:

ПАРТНЕРИ:

НАС ЧИТАЮТЬ:

2021 Media guide


#EVERY SEPTEMBER

Щорічно видається англомовна версія журналу. Мета – просування упаковки, пакувальних матеріалів, обладнання українських виробників на закордонних ринках. Розповсюдження:

2021 Media guide


2021 КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

В кожному номері планується надавати корисну інформацію в розділах «маркетологи інформують», «Інновації в упаковці», «Упаковка з усіх континентів», «Як я прийшов в пакувальний бізнес», «Упаковка і споживач», інтерв’ю, новини з виставок, конференцій та інших інформаційних заходів пакувальних компаній з України та інших країн.

2021 Media guide

ЖУРНАЛИ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ  за передплатою,  цільовою розсилкою,  під час виставок: • виставка «ПАК ЕКСПО» у складі форуму IFFIP • Rema Days • PlastExpo UA, Лак&Фарба Expo.UA • Інтершарм Україна • Inprodmash&Upakovka • World Food Ukraine • Ukrainian Food Expo • Овочі та фрукти України • LabCompleX


РЕКЛАМУЙТЕ ВАШ БРЕНД

УПАКОВКА пропонує цільове розміщення реклами в тематичних розділах журналу. Це забезпечить:

• •

поінформованість кожного читача про саме вашу продукцію вашу присутність на ключових виставках, де розповсюджується журнал протягом року сприяння входженню на ринок вашої пакувальної продукції

ДОПОВНЕНА РЕАЛЬНІСТЬ ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

SCAN and SEE

Краще один раз побачити

2021 Media guide


ПУБЛІКАЦІЇ В ЖУРНАЛІ

p інновації

БЕЗКОШТОВНІ

p новини компанії в рубрику «Служба коротких повідомлень»

новини на сайтах www.upakjour.com.ua та www.packinfo.com.ua

p інформаційні (технічні) статті, статті про ринки продуктів і упаковки u

РЕКЛАМНІ

p інтерв’ю

p рекламна стаття, написана за матеріалами замовника

t рекламна стаття, надана компанією

2021 Media guide


РЕКЛАМА В ЖУРНАЛІ

ОБКЛАДИНКА

Реклама з доповненою реальністю

ОСНОВНА ЧАСТИНА

Графік виходу журналу

YELLOW PAGES

№ 1 – до 10 лютого № 2 – до 10 квітня № 3 – до 10 червня № 4 – до 10 серпня № 5 – до 10 жовтня № 6 – до 10 грудня

Термін подачі інформації до 15 числа кожного непарного місяця

БОНУСИ • логотип компанії на сайті www.upakjour.com.ua з інтерактивним посиланням безкоштовно • при розміщенні реклами (не менш ніж 1/3 А4) у декількох номерах рекламна стаття безкоштовно • публікація статті на сайті www.upakjour.com.ua клієнтській базі

з розсилкою анонса по

2021 Media guide


ПЕРЕДПЛАЧУЙТЕ ЖУРНАЛ в 2021 НА САЙТІ:

КОМПЛЕКТ: друкована + електронна версії – ₴ 1500,00

В ІНТЕРНЕТІ: ПЕРЕДПЛАТНИЙ ІНДЕКС ДП ПРЕСА: 40265 В ПЕРЕДПЛАТНИХ АГЕНЦІЯХ ВАШОГО МІСТА

2021 Media guide


#ГАЗЕТА ВИСТАВКОВА ГАЗЕТА БЕЗКОШТОВНО поширюється серед відвідувачів та експонентів міжнародного ФОРУМУ харчової промисловості та УПАКОВКИ iffip

Реклама у виставковій газеті – це унікальна можливість презентувати пакувальну продукцію фаховій аудиторії в короткий термін.

У газеті можна опублікувати: СТАТТІ: • інтерв'ю • рекламну статтю, написану співробітниками редакції • рекламну статтю, надану Замовником

БЛОКИ: • на першій сторінці газети • в основній частині газети • з доповненою реальністю

2021 Media guide


www.upakjour.com.ua www.packinfo.com.ua

ЦИФРОВА РЕКЛАМА

ЩО РОБИТЬ НАС ОСОБЛИВИМИ Сучасний ринок характеризується високою конкурентоспроможністю. Часто кажуть, що конкуренція не спить. Споживачі, які використовують можливості ресурсів Інтернету, тепер можуть легко отримати пропозиції багатьох компаній, бо замовники часто вибирають те, що найкраще видно в мережі. Інформаційно-аналітичний центр «Упаковка» кожен день докладає багато зусиль, щоб зробити сайти upakjour.com.ua і packinfo.com.ua інформативними, зручними та зрозумілими. Ці сайти повністю адаптивні і працюють на всіх пристроях. Upakjour.com.ua є щоденним джерелом найважливішої інформації про упаковку з України та всього світу. Ми публікуємо інформацію про сировину, обладнання, технології, тару та паковання, збір та переробку та про все, що пов'язано з індустрією упаковки. Часопис присутній на багатьох національних на міжнародних фахових виставках і галузевих заходах. Нижче ви знайдете наші пропозиції та наші можливості по просуванню пакувальних товарів та послуг. Сподіваємось, що ця інформація буде корисна при плануванні вашої маркетингової діяльності.

2021 Media guide


www.upakjour.com.ua

ЦИФРОВА РЕКЛАМА

БАНЕРИ банер 625 х 95 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 1200 х 400 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 205 х 185

до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 1200 х 400 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

banner 190 х 100 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

Публікація на сайті статей (до 1000 зн.)

БОНУС: включення публікації, банерів в щотижневій NewsLetter НОВИНИ ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

2021 Media guide


www.upakjour.com.ua

ЦИФРОВА РЕКЛАМА

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ E-MAIL РЕКЛАМА Якщо ви хочете зв'язатися з потенційними клієнтами в експрес-режимі або проінформувати їх про події у вашій компанії, відправити запрошення на виставку, найкращим рішенням буде відправка електронного листа. У нас є велика база даних, що містить понад 3000 користувачів. Ми відправимо ваше повідомлення всім користувачам або обраним цільовим групам.

РЕКЛАМА В ЩОТИЖНЕВИЙ NEWSLETTER НОВИНИ ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ Інформаційний бюлетень НОВИНИ ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ містить обраний контент, опублікований на сайті. Ви можете розмістити свій банер (450х60 пикс.) або текстову рекламу (до 500 знаків) серед новинного контенту. Тисячі передплатників чекають найважливішої інформації галузі, а з ними отримають інформацію про вашу компанію.

РЕКЛАМНА СТАТТЯ Це стаття, написана замовником на конкретну тему. Стаття містить логотип, фотографії та посилання на веб-сторінку замовника. Стаття представлена на головній сторінці та в щотижневій розсилці NewsLetter.

ПРОПОЗИЦІЯ РОБОТИ

НОВИНКА

Upakjour.com.ua також є хорошим місцем для компаній, які шукають працівників. Тепер можна публікувати свої пропозиції про роботу на всіх сторінках нашого порталу, щоб залучити більше людей, знайомих з індустрією упаковки.

2021 Media guide


#портал

B2B

ПАКУВАЛЬНИЙ ПОРТАЛ

B2B РЕКЛАМA B2B пакувальний пошуковий портал packinfo.com.ua створений для компаній, які хочуть активно просувати свої товари і послуги. Це унікальне місце в галузі, де продавці зустрічаються з покупцями в режимі онлайн. Тут можна легко зв'язатися з людьми, які шукають конкретні рішення. Для користувачів сервісу ми підготували спеціальні фільтри, які допоможуть вам знайти товари за різними параметрами. Шукачі інформації не повинні реєструватися в системі, щоб отримати контактні данні продавців пакувальних товарів та послуг. Пропозиції розміщуються тільки адміністратором порталу лише тих компаній, які зареєстровані в нашій базі даних та сплатили абонплату 360 ₴/квартал. Це виключає можливість додавання інформації сторонніми особами.

БАНЕРИ

банер 950 х 130 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 450 х 60 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 300 х 60 до 3-х міс.

Публікація на сайті рекламних текстів (до 1000 зн.)

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

банер 220 х 100 до 3-х міс.

4 – 6 міс.

7 – 12 міс.

БОНУС: включення публікацій, банерів в щотижневій NewsLetter НОВИНИ ПАКУВАЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ

2021 Media guide


#ВИДАВНИЦТВО

ЛІТЕРАТУРА ПРО УПАКОВКУ: «Упаковка для харчових продуктів та напоїв» Халайджі В.В., Кривошей В.М.

«Упаковка в украинских реалиях» Кривошей В.Н.

«Упаковка из картона» В.Л. Шредер, С.Ф. Пилипенко

Термінологічний довідник пакувальника Й.І. Сторіжко, О.М. Гавва, А.П. Беспалько, А.І. Волчко

Пакувальне обладнання (підручник) О.М. Гавва, А.П. Беспалько, А.І. Волчко, О.О. Кохан

Етикетка: як виготовити? С. Войтенко, Л. Рудник, О. Сафонов, Я. Циманек, С. Якуцевич

Упаковка з полімерних плівок (Flexible Packaging) (диск) В.Л. Шредер, О.М. Гавва, В.М. Кривошей Пакувальна індустрія (матеріали конференцій)

2021 Media guide

Тара из полимерных материалов (диск) С. Войтенко, М.Г. Соломенко, В.Л. Шредер, В.Н. Кривошей


#ВИДАВНИЦТВО

ЕЛЕКТРОННІ ВИДАННЯ: Каталоги баз даних пакувальних компаній України Тематичні добірки статей 1. Полімери в упаковці: • Частина I. Полімерні пакувальні матеріали; • Частина II. Полімерна тара та упаковка; • Частина III. Технології та обладнання. 2. Скло і метал в упаковці. 3. Папір. Картон. Гофрокартон. 4. Дизайн упаковки. 5. Пакувальне обладнання. 6. Поліграфія. 7. Відходи упаковки. 8. Практика. 9. Хронологія розвитку упаковки. 10. Маркетологи інформують. 11. Технічне регулювання.

2021 Media guide


#КОНФЕРЕНЦІЇ ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ Проводиться з 2007 р. ОРГАНІЗАТОРИ:

Чому треба брати участь у конференції?

Це можливість: • отримати нові знання та новітню інформацію про сучасне пакування • розповісти про продукцію своєї компанії • знайти партнерів та клієнтів • обмінятися думками та вирішити проблемні питання

2021 Media guide


#КОНФЕРЕНЦІЇ ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ «Пакувальна індустрія» – це потужний інформаційний ресурс для обміну думками про нинішній стан та сучасні тренди розвитку пакування в Україні Александров О.М. DOW

Конференція «Пакувальна індустрія» – це мозковий штурм фахівців пакувальної індустрії стосовно пошуку напрямів підвищення екологічності упаковки та зменшення негативного впливу на довкілля її відходів Слабий В.Г. УКРПЕК Конференція «Пакувальна індустрія» – це можливість розповісти про інноваційні розробки пакувальних матеріалів та упаковки Волощук О. О. Poly One

На конференції «Пакувальна індустрія» розглядаються актуальні проблеми художнього оформлення упаковки різними способами друку Шелеховский М.К. Уніпринт-HP

ЗАПРОШУЄМО на XV конференцію «ПАКУВАЛЬНА ІНДУСТРІЯ» ( вересень 2021)

2021 Media guide


#КОНФЕРЕНЦІЇ

Проводяться з 2007 р. ОРГАНІЗАТОРИ:

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПАКУВАННЯ

ЗА ПІДТРИМКИ:

Запрошуємо на конференцію, яка відбудеться на виставці ПАК ЕКСПО 2021 (Броварський пр-т, 15, МВЦ)

ЗОЛОТИЙ КАШТАН конкурс студентських наукових робіт із пакування

ОРГАНІЗАТОРИ:

ЗА ПІДТРИМКИ:

МЕТА • сприяння участі студентів у вирішенні актуальних проблем пакувальної індустрії; • впровадження розробок у виробництво; • пошук майбутніх творців і дослідників упаковки та пакувальної техніки. НОМІНАЦІЇ • конструювання та дизайн упаковки; • технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів і упаковки; • технології пакування та пакувальне обладнання; • упаковка - елемент логістики; • технології та обладнання для переробки використаної упаковки.

ПЕРЕМОЖЦІ конкурсу друкують результати досліджень у збірці тез та доповідають їх на конференції

2021 Media guide


#КОНКУРСИ

Головна подія пакувальної індустрії України

ЗА ПІДТРИМКИ:

ОРГАНІЗАТОРИ:

110 компаній 4161 взірців 414 переможців

з 1997 р.

МЕТА - розвиток інновацій, технологій та дизайну упаковки. КОНКУРСИ

УЧАСНИКИ

НОМІНАЦІЇ

• розробники, виробники тари, упаковки, етикетки, допоміжних засобів

упаковка для харчових продуктів

• підприємства, фірми, рекламні агенції, дизайнерські студії, брендингові агенції

сувенірна упаковка

• власники упаковки, етикетки, які використовують їх під час пакування своєї продукції

самоклейна етикетка;

упаковка для напоїв упаковка для косметичних та фармацевтичних товарів упаковка для промислових товарів транспортна упаковка закупорювальні засоби POS матеріали етикетка з подальшим нанесенням клею; термозбіжна етикетка; захисна етикетка; етикетка-ярлик,

етикетка-книжка упаковка з картону

студенти українських коледжів, інститутів, університетів (участь БЕЗКОШТОВНА)

упаковка з полімерних матеріалів упаковка зі скла упаковка з металу етикетка упаковка для подарунків

Всі зразки беруть участь у конкурсі глядацьких симпатій на сторінці Клубу пакувальників у Facebook

2021 Media guide


#КОНКУРСИ Міжнародна премія

WORLDSTAR AWARD Всеукраїнських конкурсів мають право #КОНКУРСИ

Переможці номінуватися на премію WORLDSTAR AWARD від Всесвітньої пакувальної організації WPO 111 учасників з України

54 переможці

з 1998 р.

ПЕРЕМОЖЦІ WorldStar Award від України 2019

«Паперова упаковка «Лапша кап» (ТОВ «Компанія Юнівест Маркетинг», кер. Володимир Кудряшов)

«ОВОЧИСТА по-французьки» Картопля 1,5 кг» з УФ-фотоміткою (ПП «Авентин», кер. Денис Любенко)

2020 Пакет дой-пак із прозорим вікном і зіп-замком (ПП «Авентин», кер. Денис Любенко) Багатофункціональна упаковка для UTP-кабелю (Ізмаїльський целюлознокартонний комбінат, кер. Сергій Протащук)

2021 Media guide

Стакан Cristal Expressive (ТОВ «Компанія Юнівест Маркетинг», кер. Володимир Кудряшов)


КОНТАКТИ 02002, Україна, м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 4а, офіс 419 www. upakjour.com.ua www.packinfo.com.ua +38 044 221 4603 +38 094 821 4603 upakjour@nbi.com.ua iacupakovka@ukr.net @UpakovkaMagazine @Upakjour_ua

@packaging magazine

+38 044 221 4601 +38 094 821 4601 club-pack@ukr.net @ClubPackagersOfUkraine @ClubPackagers

@club packagers of Ukraine

Клуб пакувальників / Club Packagers

2021 Media guide

Profile for upakjour

Media Guide ukr 2021  

Media Guide ukr 2021  

Profile for upakjour
Advertisement