Page 1

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Зірки універу Шукай у собі талант Поплаваємо?

студентська газета університету 23 листопада 2006 року

www.univer.univ.kiev.ua

Краса врятує економіку

Тетяна Никитюк готова врятувати економіку

День студента на економічному факультеті Університету відзначився святковим концертом та проведенням щорічного конкурсу «Міс економістка». Хоча актова зала факультету може вмістити лише 402 особи, бажаючих подивитися конкурс краси було практично вдвічі більше, і це якщо рахувати лише студентів і не брати до уваги викладачів, гостей, журі, друзів, журналістів і спонсорів.

На щастя, ми – студенти, й актова зала все ж таки змогла вмістити практично всіх бажаючих. І всі ці складнощі з потраплянням до зали вмить забуваються, коли на сцені з’являються 7 чарівних дівчат. Дівчатам уже довелося пройти непростий відбірковий етап, два тижні репетицій та хвилювання зранку в день концерту.

Фото: Ярослав Дебелий

Але на сцені ми бачили лише впевнених у собі, талановитих, красивих дівчат. Вони достойно представили себе та продефілювали в мініспідницях на радість чоловічої половини зали. У домашньому завданні дівчата показали високу майстерність і різноманітні таланти: від східних танців, співів іноземними мовами, бальних танців, балету до феєричного шоу, яке ще надовго всім запам’ятається. Більшість дівчат вміло підкреслили свою особистість у цьому конкурсі, але були і такі, що залишили право підкреслювати їх таланти танцювальним групам підтримки. Відповіді на економічні питання принесли деяке розчарування, всі дівчата відповідали правильно з точки

зору економіки, але їм не вдалося прикрасити ці відповіді гумором чи яскравими прикладами. Тому зал трохи засумував. «Прокинулись» глядачі вже в наступному конкурсі – дефіле у вечірніх сукнях. Хітом номер один від ведучого під час конкурсу стала промова на тему китайської їжі. Нічого кращого він не придумав, щоб забити паузу між останнім конкурсом та винесеннем журі свого рішення. Але тепер глядачі детально знають, як правильно називаються китайські страви, як правильно готувати качку попекінськи, де у Києві чи в цілому світі найкраще готують китайські страви. І ось коли невідомими залишились лише перші три номінації, декан робить паузу, зал шаленіє, вболівальники скандують імена своїх фавориток, і ми дізнаємось як цього разу розпорядилася пані Фортуна: друга віце-міс – Бабенко Олена, перші віце-міс – Ляховчук Аліна, Міс економістка-2006 – Никитюк Тетяна. Зал вибухає оваціями. Хтось задоволений, хтось розчарований, кожен вболівав за свою конкурсантку. Але було ще дві номінації, які практично не залежали від волі журі – «Міс дружба» (дівчата-конкурсантки самі таємним голосуванням за день до концерту пишуть на листочках ім’я найдостойнішої і віддають їх організаторам) та «Міс глядацьких симпатій», яка визначається за найбільш бурхливою реакцією залу. Цього року думка і конкурсанток і глядачів повністю збіглися, переможницею в обох номінаціях стала Ісакова Марія. Почепецька Антоніна

№14(15)

коротко Президент Литви заскочив до універу Минулої середи до нашого універу на півгодинки завітав президент Литви Валдас Адамкус, який приїжджав в Україну з нагоди 15річчя встановлення дипломатичних відносин між двома країнами. Зустріч з студентами та трудовим колективом університету відбулась 15 листопада 2006 року в актовій залі головного корпусу. У своїй промові Валдас Адамкус назвав нашу державу центром нового демократичного регіону між Балтійським, Чорним і Каспійським морями. Після 15-хвилинної промови президент Литви встиг відповісти на декілька запитань студентів та влаштував невеличку фотосесію зі студентами. Про приїзд гостя до універу стало відомо як завжди в останній момент.

Інтернет буде дешевше? Минулого тижня на сайті білінгової системи університету з’явилося повідомлення про зміну системи оплати послуг інтернет та вартості трафіку. З 20 листопада припинили приймання оплати інтернету через картки поповнення, тепер це треба робити через банк. І з нового року очікується зменшення вартості інтернеттрафіку приблизно вдвоє.

Волейбол – це наша гра 3 грудня у спорткомплексі відбудеться турнір з волейболу між командами філософського факультету. Для участі звертатися до профоргів групи. Учасники отримають декілька бонусних балів з фізичного виховання.

Міс юридичний факультет Незабаром фінал конкурсу! З фото учасниць можна ознайомитися в аудиторії 433 червоного корпусу. Там же можна взяти квиток на саме дійство.

Студент університету 25 листопада в Червоному корпусі відбудеться фінал конкурсу. Початок об 11:00. Заявки подавати до 19:00 23 листопада до одного з організаторів – Студентського Парламенту, Первинної профспілкової організації або Студентського братства імені Святого Володимира. Перенесення конкурсу відбулося через святкування Дня Студента.

Конкурс авторської пісні 24 листопада 2006 року в актовій залі Червоного корпусу відбудеться конкурс авторської пісні та поезії. Усім бажаючим взяти участь звертатися до Молодіжного центру культурно-естетичного виховання (вул. Володимирська, 60, ауд. 148).

Чемпіони КПІ На відкритому кубку КВН КПІ 15 листопада перемогу здобули «Акули пера» (1 місце) з Інституту журналістики та «5.50» (2 місце) з факультету кібернетики нашого універу.

Митці в універі В рамках проекту “УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ЗУСТРІЧІ: відверті розмови з відомими митцями про мистецтво і життя” 29 листопада в Інституті Філології буде Ірен Роздобудько.


2

№14(15), 23 листопада 2006 року

Зірки універу 16 листопада в актовій залі Червоного корпусу відбувся широко розрекламований концерт до Дня студента. На відміну від КПІ, в нашому універі зосередились на зірках університету.

Організатори (студенти Інституту філології та компанія: юристи, економісти, кібернетики, міжнародники) попрацювали на славу, адже від концерту не отримав задоволення тільки той... хто не прийшов. Програма вражала різноманітністю та оригінальністю номерів: юні гімнастки школи Серебрянських виступали поруч із бронзовими призерами чемпіонату Європи – студенткамиакробатками з інституту філології, незабутніми були виступи „Музичного квартету”, Карена та Олесі, а також музичнопластичного театру „Селіна”. Окрім „духовної вечері”, глядачам випала чудова нагода отримати сюрпризи цілком матеріальні. „Гламурний подонок університету”

в межах святкової лотереї направо і наліво розкидав (в прямому сенсі цього слова) різні смачні подаруночки. Окрім необхідної „глюкози”, деякі зі студентів стали щасливими володарями прасок, фенів та обігрівачів. А „на десерт” було запропоновано виступ юної, але дуже перспективної співачки Сабіни, яка є студенткою 1-го курсу КІМВ. Ця дівчина вже встигла голосно заявити про себе на весь світ, увійшовши у 20ку кращих серед тисяч молодих виконавців з 30-ти країн світу на конкурсі радіо ВВС. Хоча Сабіні ще доведеться повчитися і дізнатися більше про наш університет, адже в належності КІМВ до університету майбутня зірка засумнівалася. А також дівчина попросила вибачення за свою гарну англійську, залишаючись впевненою, що на інших факультетах такої мови просто не вивчають. Що ж, вчитися їй насправді є чому... Марія Бодунова Зірка на ім`я Веста. Шукай в універі

Поплаваємо? В той час, як студенти з різних спортивних секцій вже встигли „увійти в форму” з початку навчального року, робота секцій з плавання розпочалась лише з 13 листопада, з відкриттям басейну.

УНІВЕР поспілкувався з відвідувачами найпопулярнішої секції, які довгий час не мали змоги поплавати через наступні причини: - по-перше, комплексний ремонт усього спорткомплексу; - по-друге, кожен з викладачів спеціально проходив додатковий медичний огляд; - по-третє, коли на вулиці запанувала справжня осіння погода (термометри показували нижче нуля і періодично йшов то дощ, то сніг), виявилося, що вода у басейні є, але холодна, бо немає підігріву, на який пішло ще два тижні... Також майбутні спортсмени розповіли, що спочатку до спорткомплексу не завезли шафки для речей, а просто роздягнутися і стрибнути у воду студентам не дозволяли, це було одним з перших

Фото: Ярослав Дебелий

Зелене майбутнє

пояснень щодо байдикування секції. Самі ж студенти просто приходили до басейну і після зарядки отримували „плюсик” за відвідування. Але, мабуть, найголовнішою причиною епопеї, пов’язаної з відкриттям басейну, стало оформлення дозволу на функціонування басейну санепідемстанції, яка надала його лише в понеділок, 13 листопада. Викладачі, зітхнувши з полегшенням, того ж таки дня розпочали заняття. Представники студентства, які вже мали щастя випробувати басейн, дають лише позитивні відгуки. Комплекс зараз знаходиться в надзвичайно хорошому стані і цілком логічно, що ця секція, за словами викладачів, є найпрестижнішою в університеті. Тож, можемо лише побажати удачі щасливчикам, які обрали саме плавання. Мар’яна Збанацька Анна Піхота

Десь в 60-х роках минулого сторіччя групу студентів об’єднало бажання зберегти біорізноманіття трохи більше, ніж щоранку ми зустрічаємо в занедбаних під’їздах. Так розпочався рух зелених дружин на пострадянському просторі. Тоді і виникла Київська зелена дружина, що функціонує на базі біологічного факультету нашого університету. За найбільш песимістичними узагальненнями міжнародних природоохоронних організацій, в зовсім недалекому майбутньому гілку, на якій сидимо, ми відпиляємо, озоновий шар, не зважаючи навіть на Кіотський протокол, зруйнуємо і... на цьому все й скінчиться, якщо ще раніше людство не здолає новий всесвітній потоп. Згадуючи події більш близькі... Кажуть, вже в минулому році повітря мешканцям гуртожитків

бракувало. І зовсім не через якийсь міжнародний катаклізм, а через звичайне прибирання й спалювання опалого листя восени. Дим від таких вогнищ подекуди надовго стає частиною ландшафту і вечірнім туманом висить над будинками. В студмістечку проблему допомогли вирішити листи активістів Зеленої Дружини до міської влади. Хоча по Києву діє указ про заборону спалювання листя, але аналогічний документ було видано ще й університетом. Наскільки це змінило ситуацію, судити можна за нинішнім сезоном. До речі, університет не так давно підписав конвенцію по біоетиці – документ цей повинен врятувати життя всій тій живності, що раніше гинула на лабораторних роботах біологів. Однак довге життя пацюкам на кафедрі фізіології всеодно не загрожує. Анна Діамант


3

№14(15), 23 листопада 2006 року

Шукай у собі талант За пірамідою потреб Маслоу (див. економіку), четверта за важливістю –потреба людини у власній самореалізації, у тому числі творчій. Після того, як студент задовольнить свої потреби у їжі, житлі, спілкуванні, навчанні, він прагне якось творчо розкритися та знайти у собі талант.

Такий студент може розраховувати на підтримку свого внз. При університеті існує Молодіжний центр культурно-естетичного виховання (ЧК, кім. 148). За довгою назвою ховається організація, яка об’єднала найцікавіші та найбільші гуртки різного спрямування.

Танцюй, поки молодий Усі викладачі нарікають, що фізкультури раз на тиждень – замало, щоб відчувати себе “у формі”. Бажаючі можуть займатися аеробікою за 100 грн./міс, чи бальними танцями у студії “Стиль”. Діє найбільша в Києві школа ірландського танцю “Shannon river”. Сюди приходять ті, кому просто цікаво, а також ті, кого надихнули танці Майкла Флетлі. Цього року планується провести перший чемпіонат ірландського танцю в Східній Європі. Якщо ви зацікавилися, то для початку вам потрібні лише балетки, а через півроку варто буде купити спеціальне взуття (від 55 у.о.). Відома в Університеті та далеко поза його межами унікальна студія “Накшастра”, у якій займаються стародавніми індійськими танком. Керівник студії – Анна Смирнова - фундатор фестивалю індійського танцю у Києві. Сучасній молоді – сучасні танці. Молоді дівчата та хлопці танцюють під популярну музику в студії “RnB”. Хореограф (цікавий чоловік на ім’я Борис, 42 роки) приділяє багато уваги експресивності танцюристів, вважає, що кожен із них – актор. Справжнє диско з перших рук.

Співай, доки живий Най-най-най гурт – це, безумовно, народна хорова капела “Дніпро”, якою заслужено

пишається Університет. Їх важко представити одне без одного, адже капела була заснована ще в позаминулому столітті – у 1843 році. З хором працював сам М.Лисенко. Нещодавно вони здобули гран-прі на міжнародному фестивалі в Москві. Найстаршому керівникові 77 років, але до хору запрошують лише молодих –після 1929 року народження. В університеті вже 50 років існує народний фольклорно-етнографічний ансамбль “Веснянка”, яким керує народний артист України Володимир Нероденко. Є також студія естрадного вокалу.

Різноманітне Але якщо вам і цього замало, варто спробувати займатися у студії пантоміми та пластики – 70 грн./міс., або ж у драматичному гуртку. Цікавий приклад – музично-пластичний театр “Сіліна”. Сюди приходять з досить високим рівнем підготовки. У минулому вони виграли купу конкурсів, а тепер заробляють на власному таланті. Більшості молодих колективів варто в них повчитися. Тим, хто займається літературною творчістю, теж є чим зайнятися. Окрім газети УНІВЕР, яка не втомлюється запрошувати до співпраці кореспондентів, дизайнерів, верстальників, є також факультетські газети, у яких часто друкують творчі доробки студентів. Уже декілька років ініціативна молодь намагається створити власне радіо, проте для цього потрібне потужне фінансування. Ті, хто живе жартуючи і навпаки, займаються студентським КВН. На базі факультетів існують і власні гуртки. Серед них і специфічні – ДОП “Зелене майбутнє” займається корисною екодіяльністю. Психологічний клуб збирається в Червоному по четвергах. Широкі перспективи відкриваються перед тими, хто мешкає в гуртожитках. Не варто витрачати час лише на розваги – поцікавтеся, можливо, ваш сусід навчить вас грати на баяні?... Аня Сухецька, Андрій Макуха

Пів комп`ютерного століття Інформаційно-обчислювальному центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка виповнилось 50 років.

На прес-конференції, присвяченній 50-річчю ІОЦ, Юрій Бойко відніс до досягнень центру за останні роки ряд подій. Власними силами було створено потужну комп’ютерну мережу університету. Дана мережа побудована на волоконно-оптичних лініях зв’язку та з’єднує не лише будівлі університету, які розташовані у різних частинах міста, але й провідні наукові установи Києва. Хоча, як писав УНІВЕР, проведення оптоволоконної мережи між гуртожитками лише проводиться та відповідний контракт був підписаний у жовтні місяці. У 1999 році в ІОЦ було створено перший обчислювальний кластер на сучасній

комп’ютерній базі (www.cluster.kiev.ua). За словами Юрія Бойко, ІОЦ першим серед внз України під’єднав комп’ютерну мережу університету до точки обміну українським трафіком UA-IX. Зараз потужність цього каналу складає 1 Гбіт/с. В рамках ІОЦ діють Регіональна мережева академія CISCO та ІТ академія Microsoft. А своєю особливою гордістю ІОЦ вважає відкриття та підтримку чотирьох комп’ютерних класів загального доступу студентів по 40-60 комп’ютерів. Кожний студент університету має змогу у довільний час безкоштовно відвідувати клас, користуватись інтернетом, виконувати завдання, бути в курсі останніх наукових тенденцій. Антон Полєзніков, за матеріалами прес-центру

можливості Майстер-клас з проведення конференцій та круглих столів Дата проведення 30 листопада. Місце проведення: ауд. № 314 червоного корпусу. Час проведення: з 11:00 до 14:00. Для участі необхідно заповнити анкету, яку можна знайти на сайті www.univer.univ.kiev.ua і надіслати її на адресу ntsa_knu@ukr.net Додаткова інформація: 8 063 172 06 70, Олександр Кишенко

Всеукраїнський конкурс творчих робіт “Історія одного села” Кінцевий термін подання робіт - 10 грудня 2006 р. До участі в конкурсі запрошується молодь, яка запропонує своє бачення розкриття теми конкурсу. Участь можуть приймати молоді люди віком від 14 до 35 років. Конкурсні роботи можуть бути виконані персонально або групою. Перший етап пройде у всіх регіонах України до 7 грудня 2006 року у номінаціях: фотографія, живопис, декоративно-прикладне мистецтво - формат А3. Та в номінації література – формат 2 друковані сторінки. Головними критеріями оцінювання будуть: оригінальність, відповідність роботи умовам конкурсу та його темі. Роботи переможців першого туру приймуть участь у його фіналі. Контакти: 04119, Київ, вул. Мельникова 83-а, оф. 616 з приміткою «На Конкурс»: тел. 4893189, 8(050)95-36332, 8(067)409-27-24. E-mail : kmarysya@gmail.com Докладна інформація: www.mpravda.com.ua

Стипендії на навчання в Центральноєвропейському університеті Реєстрація триває - 5 січня 2007 року Центральноєвропейський Університет (ЦЄУ), Будапешт, Угорщина, запрошує студентів подати аплікаційні форми для навчання в університеті за різноманітними програмами ЦЄУ. Мова викладання – англійська. Та пропонує фінансову допомогу: повна або часткова стипендія надається відповідно до академічних здібностей кандидатів. Подавати аплікаційну форму мають право студенти з будь-якої країни. Пріоритет надається студентам із Центральної та Східної Європи, країн колишнього Радянського Союзу та країн із демократією, що розвивається. Контакти: вул.Волоська, 8/5, кім. 319,Київ, 04070, Україна web: www.ceu.hu; тел: (044) 425 60 33 e-mail: dp_educ@ukma.kiev.ua; demy@ukma.kiev.ua Докладна інформація: http://www.civicua.org

Програма стажування для студентів Кінцевий термін подання аплікацій - 30 листопада 2006р. Стажування для студентів українських внз у інтернетвиданні „Українська Освіта” В кінці стажування передбачено отримання свідоцтва. У випадку погодження з конкеретним внз, стажування може бути зараховано як практика. Конкурс серед стажерів передбачає наступні позиції: редактор сайту; регіональний кореспондент; регіональний фотограф. Тривалість стажування від 1 до 10 місяців. Початок стажування у січні 2007 року. Контакти: ufustudenten@yahoo.com Докладна інформація: www.civicua.org

Конкурс імені Єжи Ґєдройця Кінцевий термін подання робіт - 30 червня 2007р. Конкурс на найкращі дипломні, маґістерські та кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам. Приймаються тільки ті праці, які здійснені протягом 2005 - 2007 рр. Передбачено по три премії у двох категоріях: дипломної або маґістерської роботи та кандидатської роботи. Перша премія за кандидатську роботу становитиме 1500 у.о., друга - 800; третя – 500. Перша премія за маґістерську або дипломну роботу становитеме 500 у.о., друга – 300, третя – 200. Найкращі праці будуть надруковані у престижних наукових виданнях. Контакти: Оля Гнатюк тел. 230-0708; olahnatiuk@polska. com.ua, вул. Ярославів Вал 12, 01901 Київ.


4

№14(15), 23 листопада 2006 року

Місто велике, а трамваїв мало... Шляхи до універу сходяться і увечері знову розходяться, тому ми вирішили відтворити твій маршрут і дослідити, хто і як може потрапити в альма-матер.

В тролейбусі кататись несолідно Простуючи о десятій ранку до бібліотеки, я підрахував кількість машинок під Червоним корпусом. 96(!) автомобілів, що займають парковку, тротуари та частину дороги. Це мало чи багато? Якщо ж порівняти з кількістю студентів першої зміни, то всі студенти в ці машини не влізуть. Але, порівнюючи з пустою парковкою на другій зміні, виходить, що багато. Це тобі, товаришу студент, не метро – тут час і бензин треба. Мінус в тому, що пробки, а плюс – бо круто і самостійно. Наприклад, долаючи простір з лівого берега щоб потрапити до Військового інституту, я роблю 3 пересадки. Навіть не тому, що не влажу в пряму маршрутку, а тому, що вона стоїть в пробці не рухаючись.

Улюблений 38й

Але є і альтернативні шляхи потрапити в альма-матер. Наприклад, повна 38ма з буквою маршрутка - це мажорніше, ніж забитий до стелі студентами 38й автобус. Особливо прикро, що на кінцевій стоїть ще двоє і чекають графіка. В автобусі взагалі коїться щось незвичне для випадкових пасажирів. Читання книжок та переписування лекцій, жування шоколадок та підслуховування пліток. Це дуже небезпечне місце для необережних висловлювань про співробітників гуртожитків, поліклініки чи університету, бо можеш не догледіти, що вони позаду сиділи. Незабутній також процес одночасного входу і виходу з цього універсального засобу пересування.

Здорова альтернатива? Прийде зима, тротуари від снігу почистять, і тут на лижах далеко не заїдеш. А от в іншу пору

Кар’єра в Beeline™

В тролейбусі кататись несолідно

року став на ролики – і ти в універі. Не подобається ідея? Дивно, в Європі студенти в університет не ходять, а їздять в джинсах і без краваток. Якось я перевірив, що буде, якщо на роликах приїхати з гуртожитку до Червоного корпусу, і нічого – за 33 хвилини був на місці і ніяких тобі затримок. Правда, починаючи від Інституту післядипломної освіти, просто летів – гальма були стерті відразу. Та все ж приємно, бо автобус лишився в пробці на Московській площі.

Можна і так... В осінню пору я виявив один велосипед, прикріплений до дерева біля інституту Філології, ще один (мій) біля Червоного корпусу та

Фото: Ярослав Дебелий

декілька біля корпусів на виставці. Там молодь виявилася більш демократичною та люблячою природу. Провівши змагання з однокурсником, що їхав в гуртожиток на 38му, я з прикрістю визнав – перемогла дружба. Звісно, якби не рух транспорту, світлофори та автобусні зупинки, я б лишився позаду, а так був на Либідській скоріше. Щоб приїхати до універу включно з метро мені потрібно 44 хв., а на ровері 49-56 хв. А оскільки додому на лівий берег, то згори виходить швидше і веселіше. Спочатку були проблеми з парковкою, але кожен сам піклується про захист свого транспортного засобу. Отож готуй санчата з літа, а ровер з зими.

Якщо Ви готові: ● Стати частиною нашої команди; ● Працелюбність, енергійність, креативність, відкритість до нового та лідерські навички є Вашими основними супутниками у житті; ● Ви бажаєте почати свою кар’єру в середовищі однодумців і професіоналів; Ми готові запропонувати Вам розвиватися разом з нами.

Спеціаліст центру підтримки клієнтів

www.beeline.ua Інформаційний бюлетень “Студентська газета УНІВЕР” Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Статті друкуються мовою автора. Передрук матеріалів лише за згодою редакції. Ми завжди відкриті для співпраці! Точка зору редакції може не збігатися з думкою автора. Друк номеру здійснено за кошти КНУ імені Тараса Шевченка. Підписка: univer.subscribe@gmail.com

● Ч/ж, від 19 років; ● Вища / неповна вища освіта; ● Відмінне знання української та російського мови, знання англійської бажано; ● Вміння чітко й грамотно формувати речення; ● Грамотний користувач ПК; ● Комунікативність, психологічна стійкість та бажання розвиватись Чекаємо Ваших відгуків за адресою: Resume_ccc@beeline.ua або за телефоном (044) 501 95 40 Головний редактор Випусковий редактор Заст. гол. редактора Заст. гол. редактора Редактор новин Редактор конкурсів Фоторедактор

Єгор Самусенко Анна Товстопят Олександр Кишенко Артем Йовенко Анна Піхота Анна Сухецька Ярослав Дебелий

Артем Йовенко

ЗАТ «Українські радіосистеми» (Beeline™) ЗАТ «Українські Радіосистеми» надає послуги мобільного зв’язку на території України під брендом Beeline™. Бренд Beeline™ належить ВАТ «Вимпел Комунікації» – одній з провідних телекомунікаційних компаній Росії і СНД, включеної в лістинг Нью-йоркської фондової біржі (NYSE). «Українські радіосистеми» – це компанія з бездоганною репутацією. Нашою метою є поширення якісних послуг зв’язку на території України та поважне ставлення до кожного клієнта. Ми допомагаємо людям отримувати радість від спілкування, почуватися вільним у часі та просторі.

Автори номеру: Антоніна Почепецька, Марія Бодунова, Мар`яна Збанацька, Анна Піхота, Анна Діамант, Анна Сухецька, Андрій Макуха, Єгор Самусенко, Артем Йовенко Адміністратор сайту: Вова Щербан Офіційний критик: Андрій Крикуненко

www.univer.univ.kiev.ua univer.media@gmail.com

наклад

4000 прим.

univer15  

- Краса врятує економіку. Святковий концерт «Міс економістка» - Шукай у собі талант. Можливості для творчої самореалізації в універі. - Міст...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you