Page 1

Microsoft İş Ortakları Ağı (MPN) Üyelik Adımları

mpnturk@microsoft.com


https://partner.microsoft.com/turkiye/

https://partner.microsoft.com/turkiye/ sitesine gelerek, ‘Location’ eğer Türkiye değilse Türkiye’yi seçiniz ve Live ID’niz ile oturum açınız. Live ID: Hotmail,Live,Windows Live uzantılı mail adresleri veya Live ID platformuna tanıtılmış şirketinize veya şahsınıza ait mail adresleri.


Oturum açtıktan sonra Ağ üyeliği sekmesi altında Başlarken’i tıklayın ve daha sonra Kayıt Olun’u seçiniz. Sayfanın en altında gereken adımları göreceksiniz. İlk adımı Oturum Açarak tamamlamış oluyorsunuz. 2. Adım’da ise Profile kısmına tıklayarak firma bilgilerinizi girmeye başlamanız gerekiyor.


Açılan ilk pop-up sayfada şahsınıza ait iletişim bilgilerini giriniz.


2. ad覺mda firma bilgilerinizi giriniz.


Firma bilgilerini onaylayarak sonraki ad覺ma ge癟iniz.


Firmanızın faaliyet alanını seçiniz, uzmanlığını işaretleyiniz.


Resmi sözleşmeyi onaylayarak isim ve ünvan bilgilerinizi giriniz. Bu adımdan sonra tekrar Kayıt Olun sayfasına yönlendirileceksiniz.


Kayıt Olun sayfasına yeniden geldiğinizde bütün adımları tamamlamış olarak gözükeceksiniz. Eğer bu şekilde gözükmüyorsa tarayıcınızda sayfayı yenileyiniz. (F5)


MPN Üyelik sayfanızı görmek, program seviyenizi incelemek, iş ortağı iç kullanım paketlerini sipariş etmek vb. konular için, oturumunuz açıkken, “Membership Center”‘ı ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bunun için sağ üst köşeden ‘Üyelik Hesabınızı Görüntüleyin’i tıklayın. Açılan pencereden ‘Membership Center’a tıklayın.


Bu sayfada program üyeliğinizi inceleyebilir, uzmanlıklarınızı takip edebilir, firmanızdaki diğer çalışanları kayıt olmaları için davet edebilirsiniz.

MNP  

Partner.Microsoft

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you