Page 31

29

van holkema & warendorf fictie

Prachtige roman over het andere gezicht van de Tweede Wereldoorlog Engeland, 1942. Saba is opgegroeid met de Libanese verhalen van haar vader en de Turkse liedjes van haar grootmoeder. Als haar wordt gevraagd om in het Midden-Oosten voor de Engelse troepen te zingen, vertrekt ze zonder aarzelen naar de wereld waar haar wortels liggen. Ze begint aan een lange reis, van het kleurrijke Turkije naar de vergane glorie van Beiroet, tot in de labyrintische straten van Damascus. Al snel ontdekt Saba dat ze als Brits meisje van Arabische afkomst een bijzondere positie heeft in de hogere kringen van het Midden-Oosten. Ze sluit vriendschap met filmsterren en spionnen, diplomaten en smokkelaars, die er ondanks de dreiging van de Tweede Wereldoorlog een decadente levensstijl op nahouden. Sommigen onder hen hebben echter zo hun eigen motieven om Saba’s vertrouwen te winnen. Er zijn namelijk talloze gevaarlijke geheimen die een meisje als zij gemakkelijk kan ontdekken…

• De langverwachte nieuwe roman van de auteur van Ten oosten van de zon • Voor de liefhebbers van Judith Lennox en Santa Montefiore • Julia Gregson werd verkozen als Romantic Novelist of the Year

9

789000 305827

e -book

Onder een eindeloze hemel | Julia Gregson | oorspronkelijke titel: Jasmine Nights | vertaling: Ans van der Graaff

isbn 978 90 00 30582 7

paperback | 512 blz. | 15 x 23 cm | € 19,99 | isbn 978 90 00 30581 0

€ 15,99

9

789000 305810

nur 302 Vertaalde roman | verschijnt februari 2012

Profile for Unieboek | Het Spectrum

Unieboek | Het Spectrum voorjaarsaanbieding 2012  

Unieboek | Het Spectrum voorjaarsaanbieding 2012

Unieboek | Het Spectrum voorjaarsaanbieding 2012  

Unieboek | Het Spectrum voorjaarsaanbieding 2012

Advertisement