Page 35

35

VAN GOOR AVONTUUR 12+

Rick Riordan: de meester van de mythologie RUIM 320.000 BOEKEN VAN RICK RIORDAN VERKOCHT Het is niet makkelijk om Apollo te zijn, zeker niet als je sterfelijk bent gemaakt en verbannen van Olympus. Om weer in de gunst te komen bij Zeus moet Apollo (alias Lester Papadopoulos) vijf orakels herstellen. Nu brengt zijn reis hem naar Kamp Jupiter, waar de Romeinse halfgoden zich opmaken voor de strijd tegen het kwaadaardige Triumviraat van Romeinse keizers. Hazel, Reyna, Frank, Tyson, Ella en veel andere oude vrienden hebben Apollo’s hulp nodig om de aanval te overleven. Helaas ligt het antwoord op hun verlossing in de vergeten tombe van een Romeinse heerser… nog meedogenlozer dan de keizers van het Triumviraat. • Voor fans van Percy Jackson en Helden van Olympus • Ruim 18.000 exemplaren verkocht van de serie • De boeken van Rick Riordan worden in 41 landen uitgegeven • Deel 4 van de serie

‘Het is gemakkelijker om te lezen over personages die geweldige dingen doen zoals toveren of op draken rijden, dan over personages die gewoon naar school gaan. Kinderen kennen dat leven al. Het is leuk om af en toe te doen alsof je iemand anders bent.’ Rick Riordan © Sander Nagel

€ 18,99 | verschijnt september 2019 De tombe van de tiran | De beproevingen van Apollo – deel 4 | Rick Riordan | oorspronkelijke titel: Trials of Apollo #4: The Tyrant’s Tomb | vertaling: Marce Noordenbos | paperback | 432 blz. | 14 x 21,5 cm | isbn 978 90 00 35189 3 | nur 284 (Fictie 12+) isbn 978 90 00 35190 9 | € 12,99 omslagontwerp: Max Meinzold en DPS Design & Prepress Studio |

www.rickriordan.com |

rick.riordan.author

@camphalfblood |

rickriordan

Profile for Unieboek | Het Spectrum

Kinderboeken zomer 2019  

Kinderboeken zomer 2019  

Advertisement