Page 23

23

De Boeken van het Begin-trilogie nu gebundeld! Het is een witte kerstnacht. Drie jonge kinderen ontvluchten hun huis voor een gewetenloos en

3 IN 1!

duister gevaar. Tien jaar later wonen Kate, Michael en Emma in een weeshuis. Ze weten nog altijd niet waarom ze in die kerstnacht van hun ouders werden gescheiden. Het antwoord blijkt verborgen te liggen in een betoverd boek. Wanneer de macht van dit boek is ontketend, komen de kinderen in een wereld terecht waar een goudharige gravin en haar leger zielloze Krijgers heersen. Daar wordt duidelijk dat er nog meer betoverde boeken zijn met weergaloze krachten. Kate, Michael en Emma moeten naar deze boeken op zoek als zij ooit hun ouders nog terug willen vinden… • Drie boeken in één voor een fijne prijs • Voor lezers van Harry Potter en Narnia • Bomvol spanning, avontuur, actie, humor en ontroering • Ruim 15.000 exemplaren van de serie verkocht • Superdik boek voor superveel leesplezier!

€ 25,00 | verschijnt mei 2019 De Boeken van het Begin-trilogie | John Stephens | oorspronkelijke titel: The Emerald Atlas, The Fire Chronicle en Black Reckoning | vertaling: Esther Ottens | gebonden | 1008 blz. | 15 x 23 cm | isbn 978 90 00 36623 1 isbn 978 90 00 36624 8 | € 19,99 nur 283 (Fictie 10-12 jaar) | omslagontwerp: Nanja Toebak |

VAN GOOR FANTASY 10+

Profile for Unieboek | Het Spectrum

Kinderboeken zomer 2019  

Kinderboeken zomer 2019  

Advertisement