Page 40

Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret

Facebook Pazarlama Facebook reklamları, facebook sayfa ve grupları ile uygulamalarından oluşan Facebook pazarlaması, düşük maliyeti ve hedef kitleye reklam yapabilme olanağı sayesinde oldukça verimli bir reklam kanalıdır.

Facebook sayfanızda takipçiler gönderilerinize yorum yazabilir, gönderilerinizi başkaları ile paylaşabilir, düzenlediğiniz anketlere katılabilir, doğrudan size mesaj gönderebilirler.

Facebook reklamları Facebook, kullanıcı veritabanını kullanarak reklam verenlere özelleştirilebilir, hedef kitleye yönelik reklam olanağı sağlar. Facebook reklamları size tıklamaya veya gösterime göre iki farklı reklam seçeneği sunar. Bu reklamlarla facebook sayfanızın abone sayısını artırabilir, facebook gönderinize veya web sitenize ziyaretçi gönderebilirsiniz.

Facebook sayfası Facebook sayfaları, şirketinizin veya markanızın ürün ve hizmetlerini takipçilerinizle paylaşacağınız en önemli sosyal medya araçlarından biridir. Günümüzde kimse bir markanın web sayfasını herhangi bir sebep olmaksızın ziyaret etmez. Ancak facebook sayfalarında yapılan paylaşımlarla takipçilerinize markanızı düzenli olarak hatırlatma şansınız olur.

38

Facebook sayfanıza yapacağınız yaratıcı değişiklikler, özelleştirilmiş sayfalar, etkileşimi artırıcı paylaşımlar, kampanyalar ve oyunlaştırma tabanlı uygulamalarla takipçilerinizi artırabilirsiniz.

Profile for Ümit Büyükyıldırım

Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret  

E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu

Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret  

E-Ticaret Girişimciliği İçin Temel Başvuru Kılavuzu

Advertisement