Issuu on Google+

2010.09.01

Utesäljare Carina Ledin Stor-Stockholm och norra Sverige Mobil 0735-11 41 86 carina.ledin@aco-nordic.se

Jon Naess Försäljningschef Mobil 0701-91 40 01 jon.naess@aco-nordic.se

Gert Anbratt Stor-Stockholm och norra Sverige Mobil 0705-70 30 03 gert.anbratt@aco-nordic.se

Kundservice Petri Junttila

Mikael Thomassen

Rostfria brunnar, rännor, rör, Linjeavvattning Tel. 031-338 97 16 petri.junttila@aco-nordic.se

Väster/Söder Mobil 0702-93 47 99 mikael.thomassen@aco-nordic.se

David Talon

Per Jaensson

Avskiljare, Linjeavvattning Tel. 031-338 97 30 david.talon@aco-nordic.se

Öster/Söder Mobil 0703-48 41 71 per.jaensson@aco-nordic.se

Robin Johansson Avskiljare, Linjeavvattning, Rostfritt Tel. 031-338 97 18 robin.johansson@aco-nordic.se

Jessika Kempe Linjeavvattning, Avskiljare Tel. 031-338 97 08 jessika.kempe@aco-nordic.se

Seada Mujninagic

Tekniskrådgivning

Avskiljare Tel. 031-338 97 09 seada.mujninagic@aco-nordic.se

David Anderson Produktchef Tel. 031-338 97 03 Mobil 0702-08 64 44 david.anderson@aco-nordic.se

Åke Stenqvist Avskiljare Mobil 0733-86 74 30 ake.stenqvist@aco-nordic.se

Stefan Petersson

ACO Nordic AB

VA / VVS/Rostfritt Mobil 0705-42 49 10 stefan.petersson@aco-nordic.se

Walckesgatan 1 415 02 Göteborg

Tel. 031-338 97 00 Fax 031-338 97 29

info@aco-nordic.se www.aco-nordic.se

Claes Ericson Avskiljare Mobil 0702-45 89 70 claes.ericson@aco-nordic.se


ACO säljorganisation med distriktsindelning