Page 1

SAULES KRĒMI

PAT VISPRASĪGĀKĀS ĀDAS KOPŠANAI UN AIZSARDZĪBAI


UNIKĀLI ĀDAS AIZSARDZĪBAS UN KOPŠANAS LĪDZEKĻI


STĀSTS PAR ĀDU… INSTITUT ESTHEDERM saules aizsardzības un ādas kopšanas līdzekļu koncepta pamatā ir stāsts par bērnu, kura āda nepanesa sauli. Vēlāk, būdams farmaceits un INSTITUT ESTHEDERM zīmola radītājs, viņš pievērsās ādas šūnu dabiskajai reakcijai uz sauli. Visaptverošie pētījumi ļāva viņam secināt, ka pat ādai ar saules alerģiju ir mehānisms, lai tā adaptētos saulei. POZITĪVA ATTIEKSME PRET SAULI INSTITUT ESTHEDERM piedāvā pozitīvu pieeju aizsardzībai pret sauli- ļaut noteiktai saules devai veicināt ādas dabīgos aizsargmehānismus. NSTITUT ESTHEDERM vienmēr ir iedvesmojusi izpratne par ādu - vairāk nekā 35 gadu garumā veiktie INSTITUT ESTHEDERM pētījumi saules aizsardzības un kopšanas līdzekļu jomā apliecina: iedeguma stimulēšana un jauneklīgas ādas saglabāšana ir visdabiskākais aizsardzības veids. SAULES KOSMĒTIKAS EKSPERTI KOPŠ 1978. GADA Patentēta formula, samtaina tekstūra, silts, tikai šiem līdzekļiem raksturīgs aromāts un nepārspējams rezultāts – jauneklīga, starojoša āda... INSTITUT ESTHEDERM filozofija ir optimāla skaistuma un drošības garants.

ZINĀTNISKA NOSTĀJA PAR LABU VISPIEVILCĪGĀKAJAI AIZSARDZĪBAI: IEDEGUMAM • Bīstams var būt gan pārmērīgs saules daudzums, gan saules trūkums. • Iedegums ir visdabiskākais aizsardzības veids. • Āda dabiski adaptējas saulei. • Pielāgoties spēj pat āda, kas nepanes sauli. • Saules izraisītu ādas novecošanos iespējams kontrolēt. • SPF ļauj uzzināt tikai par saules apdeguma risku, bet ne ādas novecošanos vai fotojutīguma attīstīšanos.

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


PATIESĪBA PAR SAULES KRĒMIEM, KAS DER PAT VISPRASĪGĀKĀS ĀDAS KOPŠANAI UN AIZSARDZĪBAI


VISAPTVEROŠS SAULES KRĒMU PIEDĀVĀJUMS ATBILSTOŠI ĀDAS TIPAM UN SAULES INTENSITĀTEI Parasti ar SPF norāda uz aizsardzību pret apdegumiem pie noteiktas saules intensitātes. Savukārt INSTITUT ESTHEDERM saviem saules aizsardzības un kopšanas līdzekļiem izvēlas UV indeksu, ko lieto meteoroloģijā un iesaka Pasaules Veselības organizācija.

ZEMA SAULES INTENSITĀTE

VIDĒJA LĪDZ AUGSTA SAULES INTESITĀTE

ĻOTI AUGSTA SAULES INTENSITĀTE

JEBKURAS INTENSITĀTES SAULE

SAULES BLOĶĒŠANA

Pavasaris, īslaicīga saules iedarbība

Vasara, uzturēšanās saulē līdz pulksten 12 un pēc pulksten 14

Augstu kalnos, tropos, atrašanās uz ūdens, ilgstoša uzturēšanās saulē

Visas sezonas, jebkāda saules iedarbība, augstu kalnos, tropos

Ārkārtēja saules intensitāte, kas pilnībā jābloķē, ilgāk uzturoties saulē

UV INDEKSS 1 LĪDZ 4

UV INDEKSS 5 LĪDZ 8

UV INDEKSS 9 LĪDZ 10

UV INDEKSS 1 LĪDZ 10

UV INDEKSS VIRS 11

Rūpējoties par jauneklīga izskata ādas saglabāšanu jebkuras intensitātes saulē, INSTITUT ESTHEDERM saviem kopšanas līdzekļiem izmanto pat vēl augstāku aizsardzības pakāpi pret UVA stariem (stari, kas izraisa ādas novecošanos), nekā to nosaka likums.

IZVĒLIES SAVU INSTITUT ESTHEDERM SAULES KRĒMU ĀDAS REAKCIJA UZ SAULI Reti saules apdegumi

ATBILSTOŠS INSTITUT ESTHEDERM SAULES KRĒMS Bronze Repair [pret grumbām] Adaptsun [jauneklīgas ādas saglabāšanai]

Bieži saules apdegumi

Adaptsun Sensitive Skin [jauneklīgas ādas saglabāšanai]

Saules nepanesība

Sun Intolerance Treatment [pret saules nepanesību]

Hiperpigmentācija

Photo Reverse – Photo Regul [ādas pigmentācijas gadījumos]


ĪPAŠI SAULES KRĒMI UN ZINĀTNE


35 SAULES KOSMĒTIKAS INOVĀCIJĀM VELTĪTI GADI INSTITUT ESTHEDERM ATTĪSTA PROGRESĪVAS TEHNOLOĢIJAS UN STARPTAUTISKUS PATENTUS. TIE IZCILI SAGLABĀ JAUNEKLĪGU ĀDU UN NODROŠINA VISAUGSTĀKĀ LĪMEŅA AIZSARDZĪBU. UV INCELLIUM PATENTS – „trīskārtēja šūnu aizsardzība pret iekaisumiem, DNS bojājumiem un novecošanos”. Nostiprina ādas dabisko aizsardzību pret sauli. Šī tehnoloģija samazina ar uzturēšanos saulē saistītos riskus [ādas novecošanos]. DNS BOJĀJUMI ATTĒLOS

Kontrolgrupa, uz kuru neiedarbojas starojums

Neaizsargātas šūnas, uz kurām iedarbojas starojums

ADAPTSUN TEHNOLOĢIJA – „dabiskais saules staru filtrs” Iedarbojas ikvienā pigmentācijas procesa posmā, nodrošinot optimālu ādas iedegumu.

PHOTO REVERSE TEHNOLOĢIJA Aptur saules izraisīto ādas hiperpigmentācijas procesu un reizē arī padara gaišākus brūnos plankumus.

Ar aizsargātas šūnas, uz kurām iedarbojas starojums

CELULĀRAIS ŪDENS: INSTITUT ESTHEDERM RADĪTA PATENTĒTA TEHNOLOĢIJA Par pamatu unikālajai Celulārā (šūnu) ūdens formulai ir ņemts pašā ādā esošais ūdens sastāvs. Celulārais ūdens ir pamatā visiem INSTITUT ESTHEDERM produktiem un rūpējas par ādas vitalitātes un jauneklīga izskata saglabāšanu.


INSTITUT ESTHEDERM ĀDAS KOPŠANAS

PIRMS SAUĻOŠANĀS

SAUĻOJOTIES


LĪDZEKĻI SAULES BAUDĪŠANAI

PĒC SAUĻOŠANĀS

BEZ SAULES


UV INCELLIUM BRONZANT

ĪPAŠS SAULES KRĒMS


PIRMS SAUĻOŠANĀS

SAGATAVO – IESAUĻO – PAILDZINA

UV INCELLIUM IEDEGUMA SPREJS SIMBOLIZĒ INSTITUT ESTHEDERM PĒTĪJUMUS PAR SAULES IEDARBĪBU UZ ĀDU. TAS IR PIRMAIS LĪDZEKLIS, KAS UZLABO ĀDAS ADAPTĀCIJAS SPĒJU VĒL PIRMS UZTURĒŠANĀS SAULĒ. Šī inovācija, kas uzlabo ādas dabiskās adpatācijas spējas saulei, reizē saglabājot ādas jaunību, pilnībā atspoguļo Esthederm filozofiju. Bagātināts ar melanīna prekursoriem un aktīvajām vielām, kas aizsargā ādu no brīvajiem radikāļiem un iekaisumiem, šis sprejs ir jauna un vissvarīgākā vasaras rituālu sastāvdaļa. Tas radīts, lai sagatavotu ādu, nostiprinātu un paildzinātu iedegumu. Sākot lietot spreju vismaz divas nedēļas pirms uzturēšanās saulē, aktivizējas ādas dabiskie aizsargmehānismi un saulei vari rādīt atbilstoši sagatavotu un skaistu ādu. Lietots pirms katras uzturēšanās saulē, šis ādas jauneklīgumu saglabājošais un aizsargājošais sprejs paaugstina pārējo INSTITUT ESTHEDERM saules kosmētikas līdzekļu efektivitāti un dabiski uzlabo ādas pašaizsardzības spējas.

UV INCELLIUM BRONZANT sprejs sejai un ķermenim Viegls sprejs, ko izsmidzināt uz ādas no rīta un vakarā, lai sagatavotos saules iedarbībai, kā arī pirms atbilstoša saules aizsarglīdzekļa uzklāšanas.

UN INOVĀCIJAS


BRONZ REPAIR

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


SAUĻOJOTIES ĀDAS JAUNĪBU VEICINOŠO LĪDZEKĻU ĪPAŠĀS PRIEKŠROCĪBAS BRONZ REPAIR – KULTA PRODUKTU LĪNIJA KOPŠ 1986. GADA. SAUĻOŠANĀS KRĒMS UN LOSJONS AR PRETGRUMBU IEDARBĪBU. TO IZVĒLAS SIEVIETES, KURĀM IR SVARĪGI JUSTIES LABI UN LIETOT PATIEŠĀM IEDARBĪGUS LĪDZEKĻUS. SKAISTĀKA ĀDA! NEPĀRSPĒTA IEDEGUMA KVALITĀTE! Šiem izsmalcinātajiem līdzekļiem ir raksturīga bagātīga tekstūra un unikāla pretgrumbu iedarbība. Tie saglabā ādas jaunību, vienlaikus stiprinot ādas elastību, nodrošinot intensīvu iedegumu un starojošu ādu. BRONZ REPAIR pretgrumbu sejas krēms , ļoti augsta saules intensitāte Vidēja līdz augsta saules intensitāte BRONZ REPAIR ķermeņa losjons Vidēja līdz augsta saules intensitāte

BRONZ REPAIR: PROFILAKTISKĀ IEDARBĪBA PRET NOVECOŠANOS SAULES IETEKMĒ (FOTONOVECOŠANĀS) Zinātniskos eksperimentos pierādīts efekts – saglabā saules iedarbībai pakļautas ādas kvalitāti. 1. MAZĀK SAULĒ BOJĀTU ŠŪNU 2. AIZSARDZĪBA PRET KOLAGĒNA UN ELASTĪNA ŠĶIEDRU IZMAIŅĀM

Neapstrādātas kontrolšūnas, nav pakļautas starojumam

Neapstrādātas kontrolšūnas, kas pakļautas starojumam – saule izmaina kolagēna šķiedras režģi

Starojums + Bronz Repair : Bronz Repair lietošana uz ādas pasargā pret kolagēna šķiedru režģa izmaiņām

Eksplantu iepriekšēja apstrāde un apstrāde ar Bronz Repair : D3: DEM 2 vai DEM 4 starojums – D4 vai D8: aizsardzības pret fotonovecošanos novērtējums. Novēroti fotonovecošanās marķieri: saules apdegumus guvušas šūnas un kolagēns.

UN ĀDAS JAUNĪBA


ADAPTASUN ADAPTASUN JUTĪGAI ĀDAI

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


VEICINA IEDEGUMU, SARGĀ ĀDU

ADAPTSUN SAULES KRĒMI ĀTRI SAGATAVO ĀDU SAULEI. LĪDZ AR TO TIEK NODROŠINĀTS NOTURĪGĀKS IEDEGUMS, SAMAZINĀTS SAUĻOŠANĀS ILGUMS UN SAGLABĀTA ĀDAS JAUNĪBA. Esthederm piedāvājumā ir gan bagātīgas, gan vieglas tekstūras līdzekļi saules baudīšanai – kā sejas, tā ķermeņa ādas kopšanai un aizsardzībai. Izvēlies: krēmu, losjonu vai spreju. Ņem vērā saules intensitāti! Bagāts klāsts tavai izvēlei! ADAPTSUN sejas krēms un ķermeņa losjons Vidēja līdz augsta saules intensitāte , ļoti augsta saules intensitāte ADAPTSUN JUTĪGAI ĀDAI sejas krēms un ķermeņa losjons Vidēja līdz augsta saules intensitāte , ļoti augsta saules intensitāte

UN IEDEGUMA VEIDOŠANĀS ĀTRUMS


SAULES NEPANESĪBA

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


SAULES NEPANESĪBA NAV IEMESLS IZVAIRĪTIES NO SAULES

IR CILVĒKI, KURU ĀDAI TRŪKST AIZSARGMEHĀNISMI, LAI PIELĀGOTOS SAULEI. ĀDA PĀRĀK JUTĪGI REAĢĒ. RODAS APSĀRTUMS UN ALREĢISKAS REAKCIJAS… Līdzekļos, kas paredzēti ļoti jutīgas ādas īpašniekiem, aizsardzība pret sauli jāpapildina ar efektīvu sistēmu, kas aktivizē dabisko aizsargmehānismu, novērš nepatīkamās reakcijas un ļauj baudīt sauli (mērenās devās). PAREIZI DOZĒTA SAULE- “SAULES VAKCĪNA” Sun Intolerance Treatment ekskluzīvā formula ļauj ādai piekļūt tikai stingri kontrolētam saules starojumam. Tādā veidā jutīga āda tiek pasargāta no kairinājuma, tiek uzlabota saules panesība un nodrošināta ādas aizsardzība. SUN INTOLERANCE TREATMENT sejas krēms un ķermeņa losjons Divas nedēļas pirms uzturēšanās saulē lieto vienu reizi dienā. Pēc tam, esot saulē, - ik pēc divām stundām.

UN DROŠĪBA


PHOTO REGUL PHOTO REVERSE

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


PIGMENTĀCIJAS PLANKUMUS VAR NOVĒRST PAT SAULĒ

MĒRĶTIECĪGA UN EFEKTĪVA PIGMENTA PLANKUMU KOREKCIJA UN NEVAINOJAMAS SEJAS KRĀSAS NODROŠINĀŠANA, UZTUROTIES SAULĒ Novecošana, grūtniecība vai atsevišķu tā dēvēto fotosensibilizējošo preparātu lietošana var izraisīt ādas pigmentācijas sistēmas hiperreakciju - ādas krāsas izmaiņas un tumšu plankumu veidošanos. PHOTO REVERSE sejas krēms Saglabā sejas krāsu gaišu un saulē balina tumšos pigmenta plankumus. PHOTO REGUL sejas krēms Vienmērīgs pievilcīgs iedegums, kas mazina pigmentāciju un pigmentācijas sistēmas hiperreakciju. Uzklāj uz ādas ik pēc divām stundām un pēc katras peldes.

UN VIENMĒRĪGS IEDEGUMS


IEDEGUMU PASTIPRINOŠI KOPŠANAS LĪDZEKĻI PĒC SAUĻOŠANĀS

ĪPAŠI SAULES KRĒMI


MIRDZOŠS, NOTURĪGS IEDEGUMS

INSTITUT ESTHEDERM PROGRESĪVĀKO TEHNOLOĢIJU RADĪTS PRODUKTS ĀDAS KOPŠANAI PĒC UZTURĒŠANĀS SAULĒ, KAS NODROŠINA TŪLĪTĒJU NOMIERINOŠU EFEKTU UN INTENSĪVU MITRINĀŠANU Iedegums - skaistuma simbols. Šiem pēc sauļošanās lietojamiem līdzekļiem raksturīga apburoša smarža. Āda tiek atsvaidzināta un kļūst samtaina. Saulainās brīvdienas jau būs beigušās, bet par tām vēl ilgi atgādinās iedegums un tava skaistā, tvirtā āda. IEDEGUMU VEICINOŠS LOSJONS ķermenim AFTER-SUN REPAIR sejas krēms Lieto katru vakaru vēl mēnesi pēc sauļošanās.

UN STAROJOŠA ĀDA


SUN SHEEN PAŠTONĒJOŠIE LĪDZEKĻI

PAŠTONĒJOŠI LĪDZEKĻI


SAULAINS TONIS BEZ SAULES

VIEGLA IEDEGUMA EFEKTAM. SUN SHEEN KOPŠANAS LĪDZEKĻI AR BAGĀTĪGĀM TEKSTŪRĀM IESŪCAS ĀDĀ, NEATSTĀJOT PĒDAS. Saglabā saules mirdzumu savā sejā visa gada garumā! Jau pēc divām stundām tava āda izstaros zeltainu, dabisku iedeguma toni. VIEGLS PAŠTONĒJOŠS KOPŠANAS LĪDZEKLIS – sejas krēms VIEGLS PAŠTONĒJOŠS KOPŠANAS LIDZEKLIS – ķermeņa losjons

UN IEDEGUMS BEZ SAULES


Izplatトォtト)s: SIA Remedica, Kleistu 24, Rトォga, Tel.: +371 22075272, E-pasts: info@remedica.lv, www.esthederm.lv

Esthederm saules aizsrgkrēmi  

Institut Esthederm saules aizsargkrēmi piedāvā pozitīvu pieeju aizsardzībai pret sauli- ļaut noteiktai saules devai veicināt ādas dabīgos ai...