Page 1

MORPHO CONTROL PIELĀGOTS KONCENTRĀTS JŪSU ĶERMEŅA KOPŠANAS RITUĀLAM IZNĪCINA CELULĪTU, SADEDZINA TAUKUS, UZLABO ĀDAS KVALITĀTI


INOVĀCIJA Būdams uzticīgs savai filozofijai Esthederm piedāvā metodi, kas vērsta uz novājēšanu, efektīvu enerģijas ražošanas regulāciju. Institut Esthederm allaž pastiprinātu uzmanību ir pievērsis ādas dabisko resursu optimālai izmantošanai, izprotot, iemācot no jauna un novēršot nepievilcīga auguma cēloņus

CĒLOŅI Līdz ar vecumu, mazkustīgu un neveselīgu dzīvesveidu mūsu enerģijas apmaiņa kļūst nelīdzsvarota, zūd līdzsvars starp enerģijas ražošanu un tauku uzkrāšanos.

Uzkrājas VAIRĀK tauku = noteiktās, lokalizētās zonās pastiprinās celulīts

Tiek saražots MAZĀK enerģijas

= palēninās visi mehānismi, izraisot ādas kvalitātes pasliktināšanos

REZULTĀTS:

Ķermenis vairs nespēj optimāli regulēt savu enerģiju, un augums zaudē savas harmoniskās aprises.

RISINĀJUMI Veselīgs uzturs, ierobežojot uzņemto kaloriju daudzumu. Fiziski vingrinājumi, kas sašķeļ tauku nogulsnes, pārvēršot tos enerģijā. Novājēšanas produkti vai profesionālas procedūras, kas sašķeļ taukus un uzlabo ādas kvalitāti.

BET… „Tradicionālie” kosmētiskie novājēšanas produkti nenodrošina atbrīvoto tauku sadedzināšanu: tauku uzkrāšanās risks. Nepieciešams atcerēties, ka atbrīvotie tauki tiks sadedzināti, saglabājoties riskam tiem no jauna uzkrāties. Tāpēc Esthederm piedāvā jaunu, inovatīvu risinājumu:

ESTHEDERM RISINĀJUMS:


MORHO CONTROL Pielāgots koncentrāts

GLOBĀLA PIEEJA REZULTĀTU NODROŠINĀŠANĀ: Tūlītēji rezultāti (tauku sašķelšana un sadedzināšana) + Noturīgi rezultāti (uzlabota ādas kvalitāte/tauku uzkrāšanās novēršana) = Pievilcīgs augums Jaunais MORPHO CONTROL īpaši izstrādātais koncentrāts Esthederm no jauna iemāca ķermeni atjaunot līdzsvaru starp enerģijas ražošanu un tauku uzkrāšanos.

Koncentrāts ar inovatīvu iedarbības veidu: No jauna iemāca ķermenim efektīvi regulēt enerģijas ražošanu.

Produkts, kas sniedz tūlītēju un noturīgu rezultātu: • •

Sašķeļ un vielmaiņas procesā sadedzina taukus, kas nepieciešami enerģijas ražošanai, No jauna iemāca ķermeni stabilizēt rezultātus.

Metode, kas sagrauj tradicionālo risinājumu ierobežojumus: •

Atbrīvotie tauki tiek aktīvi sadedzināti, pateicoties inovatīvai aktīvajai vielai: Rasaskrēsliņa/Olīvu komplekss, ko iedvesmojuši farmakoloģiski pētījumi attiecībā uz aptaukošanās ārstēšanu, izmantojot Morpho Control.

Tauku sašķelšana un sadedzināšana


INOVĀCIJA


MORHO CONTROL Pielāgots koncentrāts

Esthederm no jauna iemāca organismam efektīvi regulēt savu enerģiju un resursus, iedvesmu smeļoties no vingrinājumu labvēlīgās iedarbības uz ķermeņa aprisēm un skaistumu: Daudzkārt pieaug enerģiju ražojošo šūnu (mitohondriju) skaits un aktivitāte, līdzīgi kā pēc fiziskiem vingrinājumiem:

= pastiprināta vajadzība ražot enerģiju.

Šo enerģiju gūst no tā dabiskā avota – tauku rezervēm.

= sašķeļ celulītu (lipolīze).

Atbrīvotās taukskābes tiek nogādātas uz mitohondrijiem, kur tās sadedzina, lai iegūtu enerģiju.

= novērš tauku uzkrāšanos = enerģiju izmanto šūnas, tādējādi uzlabojot savu darbību = uzlabojas ādas kvalitāte

Tiek sadedzināts vairāk tauku, lai organismu apgādātu ar lielāku enerģiju. Ilgtermiņā noregulējas enerģijas ražošana. Vielmaiņa no jauna iemācās darboties.

→ Noturīgi rezultāti → Pievilcīgs augums


AKTĪVĀS VIELAS Morpho Control Sublime Sihouette tika izstrādāts ar mērķi atjaunot tauku uzkrāšanās un sadegšanas un enerģijas ražošanas līdzsvaru. Tas apvieno 3 spēcīgus aktīvos principus ar papildu iedarbību.

3 SPĒCĪGAS SASTĀVDAĻAS NOVĀJĒŠANAI

1

+

RASASKRĒSLIŅA + OLĪVU KOMPLEKSS PĀRVEIDO „TAUKUS UZKRĀJOŠĀS” ŠŪNAS PAR „TAUKUS SADEDZINOŠAJĀM” ŠŪNĀM

Pastiprina nepieciešamību ražot enerģiju, lai novērstu tā saukto “jo-jo” efektu – svara atgriešanos

2 KOFEĪNS PAĀTRINA LIPOLĪZI

Strauji sadedzina taukus

+


MORHO CONTROL pielāgotā koncentrāta

3 KARNITĪNS NOGĀDĀ ATBRĪVOTĀS TAUKSKĀBES UZ MITOHONDRIJIEM, KUR TĀS SADEDZINA LAI IEGŪTU ENERĢIJU

Kontrolē tauku uzkrāšanos: taukskābes tiek ātri nogādātas enerģijas ražošanai, kavējot tauku uzkrāšanos

sastāvā ir Celulārais ūdens, lai panāktu optimālu iedarbību.

MITOHONDRIJU LOMA TRIGLICERĪDI

TAUKSKĀBES

ENERĢIJA


AKTĪVĀS VIELAS Rasaskrēsliņa/Olīvu komplekss Rasaskrēsliņa/Olīvu komplekss palielina ĪSUMĀ mitohondriju skaitu un aktivitāti adipocītos, kas daudzkārt palielina vajadzību pēc enerģijas un tās ražošanu. Pateicoties šai metodei, botāniskais komplekss atdarina fizisku vingrinājumu labvēlīgo iedarbību. Mitohondriju vielmaiņas stimulēšana rada burvīgu apburto loku, jo organismam, arī atpūšoties, vajadzēs vairāk enerģijas, un tas uzkrās mazāk tauku (novēršot tā dēvēto “jo-jo” efektu, kad pārtraucot aktivitātes, svars atgriežas).

Kādā

nesenā

pētījumu

SĪKĀKA programmā vielmaiņas INFORMĀCIJA traucējumu jomā (jo īpaši attiecībā uz II tipa cukura diabētu un aptaukošanos) atklāts jauns mehānisms, kura mērķis ir šūnu un īpaši adipocītu enerģijas avots – mitohondriji, kas izmanto specifisku receptoru, jaunatklājumu kosmētikas nozarē – TGR-5. Visīstāko šūnu enerģijas fabriku – mitohondriju – uzdevums ir sadedzināt organisma tauku rezerves. Glikozi un taukskābes tie pārvērš enerģijā (ATP) un siltumenerģijā. TGR-5 ir nozīmīga loma mitohondriju enerģijas homeostāzē. TGR-5 receptora aktivēšana stimulē mitohondrijus, pastiprinot mitohondriju bioģenēzi (tāpēc palielinās mitohondriju skaits) un veicinot to aktivitāti. Tā rezultātā enerģijas adenozīntrifosfāta (ATP) formā ražošana kļūst intensīvāka, tādējādi intensīvāk sašķeļot adipocītos esošos lipīdus. Savukārt TGR-5 receptora darbības izraisa mitohondriju darbības traucējumus (pasliktinās to darbība, izjaukta enerģijas ražošana), kas ir viens no sākotnējiem vielmaiņas traucējumu (diabēta, liekā svara…) faktoriem.


VAI JŪS ZINĀJĀT?

Muskuļaudu šūnās ir vairāk mitohondriju nekā adipozo audu šūnās. Vingrošana palielina mitohondriju skaitu.

ZINĀTNISKIE PĒTĪJUMI Rasaskrēsliņa/Olīvu kompleksa stimulējošās un aktivējošās iedarbības uz mitohondriju bioģenēzi un funkcijām novērtējums: šo 2 ekstraktu sinerģiskā iedarbība uz mitohondrijiem tika novērtēta, izmantojot adipocītu šūnu pētījumu. Tika novērtēts mitohondriju aktivitātes pieaugums šo 2 ekstraktu klātbūtnē par 46%, salīdzinājumā ar placebo grupu.

MITOHONDRIJU DARBĪBAS IEROSINĀŠANA

ABU EKSTRAKTU SINERĢISKĀ IEDARBĪBA UZ MITOHONDRIJU DARBĪBU 2

1,8

ADIPOCYTE

1,6

Iedarbība uz adipocītu ar speciāla receptora starpniecību, kas kontrolē mitohondrijus

1,4

1,2

1

0,8

Komplekss Rasaskrēsliņš Olīvas Palīgviela

LIELĀKS MITOHONDRIJU SKAITS

Rezultāti

EFEKTĪVĀKI MITOHONDRIJI ATP (adenozīntrifosfāts)

Pateicoties mitohondriju (enerģiju ražojošo šūnu) SKAITA un AKTIVITĀTES stimulēšanai, rasaskrēsliņa un olīvu ekstrakta kombinācija ierosina enerģijas ražošanas nepieciešamības pieaugumu, izraisot adipocītos uzglabāto lipīdu sadedzināšanu.

→ Tauku sadedzināšanas efekts: enerģija tiek atbrīvota, nevis uzkrāta.


AKTĪVĀS VIELAS Kofeīns Kofeīns paātrina tauku lipolīzi, veicinot tauku ĪSUMĀ izvadīšanu salīdzinājumā ar ogļhidrātiem (glikogēnu), lai Rasaskrēsliņa/Olīvu kompleksa jaunradītos mitohondrijus un stimulētos mitohondrijus apgādātu ar „kurināmo”.

Kofeīns ir metilksantīnu grupas

SĪKĀKA alkoloīds, kas atrodams INFORMĀCIJA neskaitāmos pārtikas produktos, ar stimulējošu un diurētisku iedarbību. Kofeīnu satur graudaugi, neskaitāmu augu lapas un augļi. Visbiežāk to uzņem dzērienu veidā, uzlejot uz kafijas pupiņām vai tējas lapām, kā arī vairākiem pārtikas produktiem un dzērieniem, kas satur kolas riekstu atvasinājumus.

Lietojot uz ādas, kofeīnam piemīt novājēšanu pastiprinošas īpašības. Tas veicina taukus sašķeļošo iedarbību uz tauku šūnām un palīdz nogādāt glikozi.

Rezultāti

Lipolīzes ierosināšana atbrīvo organismā uzkrātos taukus.


Karnitīns Karnitīns nogādā kofeīna atbrīvotās taukskābes ĪSUMĀ caur mitohondrijiem, lai tās varētu izmantot kā „kurināmo” un enerģijas avotu adipocītiem, kā arī apkārtējām šūnām, piemēram muskuļu šūnām. Tādējādi taukskābes tiek izmantotas, nevis uzkrātas organismā.

Rezultāti

L-karnitīns ir aminoskābe, kas

SĪKĀKA veicina citozolā esošo garo ķēžu INFORMĀCIJA taukskābju nogādāšanu no šūnām līdz mitohondrijiem, kas ļauj daudz vieglāk „sadedzināt” taukus, tas ir, pārvērst tos enerģijā.

Tam ir būtiska loma enerģijas vielmaiņā, jo bez karnitīna taukskābes nespēj viegli iespiesties mitohondrijos, un atkal rodas to uzkrāšanās risks.

Karnitīns nodrošina papildu iedarbību, kas ir būtiska kofeīnam, kad tas taukskābes nogādā uz mitohondrijiem, kur tās, savukārt, tiek izmantotas enerģijas ražošanai. Pēc tam šī enerģija ir tiek izmantota citām šūnu funkcijām, kā arī apkārtējām šūnām.


INOVĀCIJA SADEDZINA TAUKUS

+ IZNĪCINA CELULĪTU

+ UZLABO ĀDAS KVALITĀTI

100 ml


MORHO CONTROL Pielāgots koncentrāts Graciozs siluets

Aktīvās vielas:

Īsumā

Rasaskrēsliņa/Olīvu komplekss, Kofeīns, Karnitīns, Celulārais ūdens.

Tekstūra:

Šķidrs gēls, līdzīgs serumam, ar vieglu zaļās tējas smaržu.

Pielietojums:

No rīta, Vakarā, No rīta un vakarā, Pirms un pēc fiziskiem vingrinājumiem. Ieteicams kā papildu procedūra kopā ar visu veidu fiziskajām aktivitātēm, pat mērenām, piemēram, pastaigām, iepirkšanos, mājas uzkopšanas darbiem…

Lietošana:

Uzklājiet uz prioritārām zonām un ar augšupejošām kustībām iemasējiet ādā.

Tilpums:

100 ml tūbiņa Plāna sprausla ārkārtīgi precīzai uzklāšanai konkrētās zonās.


CITI BŪTISKI ĶERMEŅA KOPŠANAS PRODUKTI CELULĪTS 1 UN 2: stingruma zudums, vecums

PRODUKTS ZVAIGZNE: Vispārēja novājēšana – nostiprinošs kopšanas līdzeklis, īpaši domāts lokāliem nelīdzenumiem

MULTI TARGET SLIMMING CREAM

DAUDZFUNKCIONĀLS NOVĀJĒŠANAS KRĒMS Efektīvi iedarbojas uz 3 parādībām, kas izraisa lokālus nelīdzenumus: lieks ūdens, lieki tauki, stingruma zudums Tā sastāvs ar trīskāršo iedarbību atbrīvo audus, veicina tauku sašķelšanos un nostiprina ādu. 200 ml

IKONISKS PRODUKTS

CELLULAR WATER SPRAY

CELULĀRĀ ŪDENS IZSMIDZINĀTĀJS Izsmidzinātājs, kas satur ādas dabiskajam mitrumam identisku ūdeni. Uzklājiet uz sejas un ķermeņa, lai pastiprinātu visu vēlāk lietoto kosmētikas produktu iedarbīgumu. 35 ml 100 ml 200 ml


VISU LAIKU FAVORĪTS

HIGH NUTRITION BODY BALM

BUST SHAPING CREAM

ĀRKĀRTĪGI BAROJOŠS ĶERMEŅA BALZAMS

KRŪŠU FORMU VEIDOJOŠS KRĒMS

Apūdeņo, atjauno, nostiprina un uzlabo. Bagātināts ar bišu māšu peru pieniņu, tas uzreiz baro ādu. Kūstoša, viegli zaigojoša tekstūra. 200 ml

Nostiprinošs un vingrumu uzlabojošs kopšanas līdzeklis. Izcili gluda tekstūra skaisti uzlabotai dekoltē zonai. 200 ml

TOP PRODUKTS VISBIEŽĀK PĒRK ATKĀRTOTI

EXTRA-FIRMING HYDRATING LOTION ĪPAŠI NOSTIPRINOŠS MITRINOŠS LOSJONS

Ikdienas kopšana ar divējādu mitrinošu un nostiprinošu iedarbību. Ārkārtīgi praktisks, pateicoties iesaiņojam – pudelītei ar dozētāja pumpīti! 200 ml

UNIVERSĀLS PRODUKTS


Izplatītājs Latvijā: SIA Remedica, Kleistu 24, Rīga, LV-1067, tel.: +371 22075272, e-pasts: info@remedica.lv www.esthederm.lv

MORPHO CONTROL  

Iedarbojas uz cēloni nevis uz sekām- pastiprina organisma vajdzību ražot enerģiju. Šo enerģiju iegūst no dabiskā avota - tauku rezevēm - saš...