Page 1

ERDEMLİ AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞACAK Erdemli Belediye Başkan A.Adayı

Kerim Şahin

HERŞEY

ERDEMLİ İÇİN


ÇAĞDAŞ BİR ERDEMLİ İÇİN


KARGIPINARI’NDA YAPTIKLARIMIZ ERDEMLİDE YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Atıksu Arıtma Tesisi

Cumhuriyet Meydanı

Asfalt çalışmaları

Kaldırım Çalışmaları

AK Parti Erdemli Belediye Başkan A.Adayı

Kerim Şahin


KARGIPINARI’NDA YAPTIKLARIMIZ ERDEMLİDE YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Kanalizasyon çalışmaları

Tarıma gereken desteği verdik

Sanatın yanında olduk

Amacımız Erdemli’ye hizmet

AK Parti Erdemli Belediye Başkan A.Adayı

Kerim Şahin


in ç i f sna

E

Bizde ayrım yok. Bütün Erdemli’ye kapımız sonuna kadar açık olacak. Erdemli esnafımızın sorunlarına çözüm üreteceğiz. Kazancı bereketli yüzü gülen esnafımız Erdemli’ye güç verecek.

Kerim Şahin

Ak Parti Erdemli Belediye Başkan A.Adayı

Erdemli esnafı hak ettiği hizmeti görecek

esnafın yüzü gülecek


Erdemli

Ak Belediyecilikle

buluşacak

Ak Parti Erdemli Belediye Başkan A. Adayı

Kerim Şahin

Kerim Şahin kimdir ?

K

erim Şahin, 1957 yılında Mersin İli Erdemli İlçesi Kargıpınarı Kasabasında doğmuş, İlk ve Ortaokulu Erdemli’ de, Lise’yi Konya Hayvan Sağlığı Meslek Lisesin de bitirmiştir. 1974- 1975 yılında Finike İlçesi’nde ilk memuriyetlik görevine başlamış, görevde iken Isparta Eğitim Enstitüsünü bitirmiştir. 1982 yılında bu görevinden istifa eden Kerim Şahin Kargıpınarı Kasabasında serbest ticarete başlamıştır. 1999’dan bu yana Belediye Başkanlığını başarıyla sürdüren Kerim Şahin başkanlığı sürecinde çok sayıda sosyo-kültürel etkinlik ve yerel hizmetlere imza atmıştır.


in ç i r ifçile

Ç

Çifçi milletin efendisidir. Çifçi çalışacak

Erdemli üretecek.

Erdemlili çifçiye ve üreticiye gereken desteği vereceğiz. Belediye olarak çifçimizin yanında olacağız. Onlara hak ettiği değeri vereceğiz.


in ç i r ellile

Eng Engelliler Koordinasyon Merkezi

Ö

ncelikle Erdemli’de yaşayan engelli vatandaşların envanteri çıkarılarak sorunlarına çözüm bulmalarına yönelik Belediyemiz bünyesinde Özürlüler Koordinasyon Merkezi kurulacak. Gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle engellilerin yaşama bağlanmasında büyük katkı sağlayacak merkez, onlar için bir umut kaynağı haline dönüşecek. Engellilerimizin ilçemizde karşılaştığı sorunlar büyüteç altına alınarak çözüme kavuşturulacak. Egelilerimizin, engellerini kaldırmak boynumuzun borcudur.

Erdemli

engelsiz bir ilçe

olacak.


in ç i r lile

k

Eme

Erdemli

Emekliler

evi projesi

Emekli Cenneti Erdemli

E

rdemli’de yoğunluklu kitle olan emeklilerimize yönelik ürettiğimiz projeler onların yaşamdan daha fazla zevk almasına yöneliktir. Emeklilerimizin bir birleriyle iletişime geçmelerini sağlayacak mekanlardan çeşitli etkinlilerle buluşmalarına katkı sağlayacağız. Yaşlılarımız ve yardıma muhtaçların Erdemli Belediyesi olarak yanlarında olacak, dertlerine derman olacağız. Yaşlılarımıza layık oldukları saygıyı göstereceğiz.


in ç i r ınla

Kad Kadınlar için projeler üreteceğiz

K

adınlarımızın sahip olduğu büyük sorumlulukların, getirdiği birçok sorunu çözüme kavuşturmak açılan Aile Kadın Destekleme Birimini kuracağız. Donanımlı binası, eğitimli kadrosu ve gönüllüler ordusuyla, yardıma ihtiyaç duyan kadınlarımızın ve ailelerimizin yanında yer alacağız. Bu birim sayesinde çözülecek meslek edindirme eğitimleri, hukuki danışmanlık servisleri ya da aile gelişimini destekleyen eğitimlerle kadınlarımızın toplumda daha etkin ve başarılı bireyler haline gelmesi amaçlanacaktır. Kadın sığınma evini de hayata geçireceğiz. Kadınlarımızı hiçbir ayrıma tabi tutmadan, el üstünde tutacağız.

Erdemli

Kadın Destek

projesi


Erdemli’de göç adaptasyonu projesi

E

rdemli Belediyesi önderliğinde yürütülecek Göçle Gelen Ailelerin Şehir Hayatına Adaptasyonu için çalışmalar hızlı başlatılacaktır. Özellikle son dönemlerde hızlı nüfus artışına sahne olan ilçemizde söz konusu göç olgusunu ekonomik güç haline dönüştürmek hedefi içerisinde olacağız. Belediyeler Arası Diyalog Projesi ile göçmenlerin entegrasyonu konusundaki çalışmaların ve iyi uygulamaların paylaşılması ve eğitimlerle yerel kapasitenin geliştirilmesi sağlayacak, Entegrasyon merkezinin kurulması ve göçle gelenlere yönelik hizmet rehberinin yayınlanması ile Mersin’de ilk kez yerel yönetim olarak bu alanda somut bir adım atacağız.

Erdemli, Sanatın ve Kültürün Merkezi Olacak

E

rdemli, en önemli eksikliklerinden olan çok amaçlı ve kapsamlı kültür merkezlerini hayata geçireceğiz. Bunuları sadece ilçe merkezinde değil, Erdenli’nin dört bir şöşesinde gerçekleştireceğiz. Kültür düzeyiş yüksek ilçe insanımızın bu alandaki beklentisini karşılayacağız. Sanatın ve kültürün yanında olacağız.


Geri Dönüşüm Projesi

C

am, kağıt, plastik, yağ ve petrol ürünleri değerlendirme projesiyle çevre sorunlarının çözümüne katkılar bulunup, ekonomiye kazandırılmaları sağlanacaktır. Çevre sorumluluğumuz gereği olan çevreci projeleri ivedi olarak hayata geçireceğiz. ‘Bitkisel Atık Yağların Toplanması Projesi’ ile Erdemli genelinde tüm lokantalar, yemek üretim tesisleri, okul kantinleri, büfeler, otel mutfakları, fast food satış noktaları ve fabrika yemekhanelerinden çıkan bitkisel atık yağların toplanması için bu yerlerle sözleşme yapılacaktır. Sözleşme yapılırken bitkisel atık yağları biriktirme bidonları bırakılacaktır. Çevreye karşı duyarlılığımız tartışma götürmeyecektir!

Erdemli turizmle buluşacak

İ

lçemiz turizm potansiyeli yönünden kentimizin öncüsü konumundadır. Bünyesinde barındırdığı turizm değerlerini gün ışığına çıkartacağız. Turizmin gelişmesi bizim olmazsa olmazlarımızdandır.


ERDEMLİ AK BELEDİYECİLİKLE BULUŞACAK Erdemli Belediye Başkan A.Adayı

Kerim Şahin HERŞEY

ERDEMLİ İÇİN

Baskan sahin  
Baskan sahin  
Advertisement