Page 27

озвучь свої вихідні еллоу у, гайз! Ми знову з вами в рубриці Soundtrack 4 wee ekend з порадами як найкраще о озвучити ваші зимові вихідні! Пер рші в сьогоднішньому списку - Th he Glamour Manifesto. Дравові хл лопці з Венеції з гарячими ім менами Armen, Francesco, Riccardo і Mattia. The Glamour Manifesto, тільки-но з Італії. Зустрічати бурхливими оплесками і з зак коханими очима.

А

зовсім нещодавно відвідали нашу столицю з концертом в затишному “44″. Вони гарантовано зігріють ваші зимові вечори своїм італійським павер попом (каламубрчик) – бо не рухатись чуючи їх ритми неможливо!Мені завжди стрьомно від цього щупальця, який гойдається на вітрі у них на головній сторінці офіційного сайту.

С

тиль: Electronica / Indie / Rock. Ще також часто їм приписують powerpop. Саме це виходить в них, коли вони змішують в одну купу new rave, electroclash, indie та рокопопс. З допомогою Люка Спігаро, раніше відомого роботою з Vanilla Sky, хлопців випустили 5 серпня минулого року свій дебютний альбом «The Glamour Manifesto» з 11 англомовних пісень.

Cайт: theglamourmanifesto.com майспейс: myspace.com/ theglamourmanifesto

27

Gee Gee Magazine  

емоційно про музику