Page 16

Павло/Paxan/Борисюк– guitar GeeGee: скажи про себе одним словом. авло: курчавий GeeGee: улюблена марк ка гі г та тар ри? ри? ри авло: Дуже подобаєть ться ся я Fen ender, end de але Gibson йому не пос сту упа аєт єтьс єть ься. У кожної гітари своє звучання. я. І це дозволяє краще передати те, що ти хочеш.. Краще, щоб було кі кіль лька ль гітар=) р ) GeeGee: що повинно було б у те тебе бути або статись, щоб ти міг і не виходити з дому рік? авло: нова гітара з примочка ами та багато їжі).

Віть ьок /Vitilius/ / Лука ашевич - bass гот тови тови вий й н на а багато заради муз зики зи ки І ко ки. коли ти готовий на багато,, ча част стіш ст іше іш е за вс вс се так і виходить, що треб ба йти на бага гато жертв. Це в мене бул ло і є в жи житт тті. тт і.. І все в тому, що музика для мен ене е це ц б біл ільше іл льш ніж набір нот. Це сп посіб мого сп пілкування з людьми, сп посіб вираз зу почуттів, думок. Це мо оя можливіс сть виразити себе і реалізу ува вати тись ти сь я як ос собистість.

Павлик /S Skip/ Ференец – vocal

16

ogda og da ja smotriy y vokryg, i vijy vi jy vsi s y ok o ryjaiy ywyiy menia ni a kras soty so ozdannyiy Bogom, m eto t menia vdohnovliaet, vdohno n vllia no iaet perejitie slly4ai, osobeno vd ob vdoh o novliaet sos stojanie i nastroen en nie kakogo nit’ ydavwegosia ve v 4e era r . Ili neydavweg gosia

Gee Gee Magazine  

емоційно про музику

Gee Gee Magazine  

емоційно про музику