Page 80

Uitgeverij De Arbeiderspers • Voorjaar 2010

945031AP Omslag pros 10-1.qxd:Pros 09-2 omslag

09-11-2009

11:44

Pagina 1

bv uitgeverij de arbeiderspers

contactpersonen in belgië

Herengracht 370-372

businessmanager

1016 ch Amsterdam

Ann Ceulemans

Telefoon 020-52 47 500

Telefoon 03-205 94 05

info@arbeiderspers.nl

ann.ceulemans@wpg.be

Fax 020-62 24 937 Postrekening 23 15 732

verkoop Reiner Claessens

hoofd verkoop & marketing

gsm 0496-16 13 92

Caroline Reeders

reiner.claessens@wpg.be

c.reeders@arbeiderspers.nl

Pieter Boschmans gsm 0496-16 13 93

verkoop binnendienst

pieter.boschmans@wpg.be

Mirjam Schouten & Johanna Weeda

Annemie Piryns

verkoop@uitgeverijenaab.nl

gsm 0496-16 13 94 annemie.piryns@wpg.be

promotie & marketing Wendy Bloemheuvel

verkoop binnendienst

w.bloemheuvel@arbeiderspers.nl

Griet Verhelst

Monique Groenewoud

Telefoon 03-205 94 03

m.groenewoud@arbeiderspers.nl

griet.verhelst@wpg.be

Ester van Lierop e.vanlierop@arbeiderspers.nl

pers & promotie

recensie-exemplaren/drukproeven/

Telefoon 03-205 94 08

beeldmateriaal

gsm 0496-16 13 91

Ellen Koppenol

chris.boudewijns@wpg.be

Chris Boudewijns

e.koppenol@uitgeverijenaab.nl

Toon van Mierlo Telefoon 03-205 94 07

Vertegenwoordigers

toon.vanmierlo@wpg.be

Michiel Boek

Michèle Meermans

Telefoon 06-20 48 92 21

Telefoon 03-205 94 04

m.boek@uitgeverijenaab.nl

michele.meermans@wpg.be

Nathalie Doruijter Telefoon 06-51 79 52 33

Bestellen kan via boekenbank (+), cbonline

n.doruijter@uitgeverijenaab.nl

of via orders@wpg.be of fax 03-233 95 69

Oda Ritsema van Eck

Vragen m.b.t. logistiek en retours

Telefoon 06-14 36 27 40

cb Vlaanderen

o.ritsema@uitgeverijenaab.nl

Telefoon 03-658 80 60

verkoop en promotie in België

cbvlaanderen@centraal.boekhuis.nl

Fax 03-658 80 80 wpg Uitgevers België nv afdeling boeken

Zie voor meer informatie: www.arbeiderspers.nl

Nassaustraat 37-41 2000 Antwerpen

Prijswijzigingen voorbehouden

Telefoon 03-205 94 00 Fax 03-233 95 69 boeken@wpg.be www.wpgboeken.be

Ontwerp Bram van Baal

Uitgeverij De Arbeiderspers Voorjaar 2010

De Arbeiderspers Voorjaar 2010  

Prospectus