Ervaar de Zaanstreek 2021

Page 23

NAUTISCHE ADRESSEN Brasserie Nauerna, Zaandam 51 www.brasserienauerna.nl info@brasserienauerna.nl

B&B SaenLiefde, Wormer 20 www.saenliefde.nl info@saenliefde.nl

De Verskade, Zaandam 47 www.deverskade.nl info@deverskade.nl

Trouwlocaties

Remy’s Bistro & Bar, Oostzaan 54 www.remysbistro.nl info@remysbistro.nl

De Hofjes eten, drinken en slapen, Wormer 7 www.dehofjes.com info@dehofjes.com

De Hofjes eten, drinken en slapen, Wormer 7 www.dehofjes.com info@dehofjes.com

De Hoop op d’Swarte Walvis, Zaanse Schans 27 www.dewalvis.nl info@dewalvis.nl

De Hoop op d’swarte walvis, Zaanse schans 27 www.dewalvis.eu info@dewalvis.eu

Het Jonge Schaap, Zaandam 27 houtzaagmolen@hetjongeschaap.nl

Zaanse Pannenkoekenpaleis, Wormerveer 49 www.zaansepannenkoekenpaleis.nl info@zaansepannenkoekenpaleis.nl

Slapen aan water B&B ‘t Zaanse Koopmanshuis Anno 1694, Koog a/d Zaan 32 www.zaansekoopmanshuis.nl info@zaansekoopmanshuis.nl De Hofjes eten, drinken en slapen, Wormer 7 www.dehofjes.com info@dehofjes.com Café Sman, Wormerveer 18 www.cafesman.nl info@cafesman.nl B&B River Garden, Zaandijk 25 www.rivergarden.nl info@rivergarden.nl B&B Het Lepelaarsnest, Jisp 8 www.hetlepelaarsnest.nl info@hetlepelaarsnest.nl B&B Zit aan de Zaan, Zaandijk 25 www.zitaandezaan.nl info@zitaandezaan.nl B&B boerentuinhuis / Wormerveer 16 www.boerentuinhuis.nl info@boerentuinhuis.nl B&B Heerlijck Slaapen / Zaanse Schans 27 zaanseschansbedenbreakfast.nl reserveren@heerlijckslapen.nl

Vaarcursussen Zaanlandsche Zeil Vereeniging, Westknollendam 6 www.zzv-watersport.nl nicole@wassenaarbetjes.nl Watersport Vereniging Wormer, Wormer 10 www.watersportverenigingwormer.nl jpvanespelo@gmail.com Zeilvereeniging De Onderlinge, Zaandam 29 www.zvdeonderlinge.nl secretaris@zvdeonderlinge.nl Vaar- & Waterskischool Ad Kraakman, Oostzaan www.vaarschool.nl info@vaarschool.nl

Jachthavens RS Watersport, Oostzaan 54 www.rswatersport.nl info@rswatersport.nl

JACHTHAVEN NAUERNA / NAUERNA 51

www.jachthavennauerna.nl info@jachthavennauerna.nl Twiske Haven, Oostzaan 46 www.twiskehaven.nl info@twiskehaven.nl Jachthaven Zwaansmeerpolder, Uitgeest 8 www.zwvu.nl Stichting Beheer Aanlegsteigers Kogerveld 73 www.sbak.nl Zeilvereeniging De Onderlinge, Zaandam 29 www.zvdeonderlinge.nl secretaris@zvdeonderlinge.nl Watersport Vereniging Wormer, Wormer 10 www.watersportverenigingwormer.nl jpvanespelo@gmail.com Watersportvereniging Bruynzeel www.bruynzeelhaven.nl Jachthaven De Hennewerf, Westknollendam 5

De Zwethoeve, Jisp 8 www.zwethoeve.nl info@zwethoeve.nl Windmillhopper, Zaandam 27 www.varenrondzaandam.nl info@varenrondzaandam.nl Voetveer Zaandijk, Zaandijk 27 www.voetveerzaandijk.nl Krijgsman Watersport, Assendelft 35 www.krijgsmanwatersport.nl info@krijgsmanwatersport.nl

KOBO BOOTVERHUUR, WORMERVEER 14

Ga erop uit en verken de omgeving van het Uitgeestermeer, het Alkmaardermeer en/of de Zaanse Schans. Bij Kobo huur je de ideale sloep voor jouw dag op het water. Volledig uitgeruste, moderne sloepen t/m 8 personen. Een vaarbewijs is niet nodig. De sloepen zijn te huur voor een dag of dagdeel. www.kobo-bootverhuur.nl contact@kobo-bootverhuur.nl

Boothuren & Meevaren

Koeman Express, Oostzaan fam.koeman@kpnmail.nl

Twiske Haven, Twiske 46 www.twiskehaven.nl info@twiskehaven.nl

Sailus sloepverhuur 71 www.sailus.nl 3r-multishop@hotmail.nl

Zaanse Sloep, Assendelft 51 www.zaansesloep.nl

Windmillcruises 27 www.windmillcruises.nl info@windmillcruises.nl

Poelboerderij, Wormer 11 www.poelboerderij.nl bezoekerscentrum@poelboerderij.nl

Zaanlandsche Zeil Vereeniging, Westknollendam 6 www.zzv-watersport.nl info@zzv-watersport.nl

Rederij de Schans, Zaanse Schans 27 www.rederijdeschans.nl info@rederijdeschans.nl

Watersportvereniging De Remming, Zaandam 52 www.wsv-de-remming.nl deremming@kpnmail.nl

Kajakcentrum Arjen Bloem, Wormer 7 www.kajak.nl info@kajak.nl

Jachthaven Kokernoot, Zaandam 67

Zaanferry www.zaanferry.com info@zaanferry.com

RS Watersport, Oostzaan 54 www.rswatersport.nl info@rswatersport.nl

Bunkerstations Vos Bunkersstation, Koog aan de Zaan 38 www.vospurmerend.nl info@vospurmerend.nl Bunkerstation Van Megen, Zaandam 61 www.antonvanmegen.nl info@antonvanmegen.nl ERVAAR DE ZAANSTREEK

23


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.