Ervaar de Zaanstreek 2021

Page 22

NAUTISCHE ADRESSEN Winkels Bijdam Watersport, Wormer 11 www.bijdam.nl info@bijdam.nl Watersportcentrum Wormer 19 www.watersportcentrum-wormer.nl info@watersportcentrum-wormer.nl Zijbo, Assendelft www.stalengrachtenvletten.nl info@stalengrachtenvletten.nl Leiman Boten, Oostzaan www.leimanboten.nl info@leimanboten.nl

Technautic, Wormerveer www.technautic.nl info@technautic.nl Polyshop, Zaandam 41 www.polyshop.nl info@polyshop.nl

Jachtwerven Claasen Shipyards, Zaandam 22 www.claasenshipyards.com info@claasenshipyards.com

Zeilmakerijen

Endeavor Yachts, Wormer www.endeavoryachts.nl info@endeavoryachts.nl

Zaanse Zeilmakerij, Zaandam 72 www.zaansezeilmakerij.nl info@zaansezeilmakerij.nl

Koo-Boten, Wormerveer www.koo-boten.nl info@koo-boten.nl

De Zeilerij, Zaandam 41 www.dezeilerij.nl info@dezeilerij.nl

DEKKER WATERSPORT, ZAANDAM 56

www.dekkerwatersport.nl info@dekkerwatersport.nl

Pure Sailing, Wormerveer www.24mtr.nl info@puresailing.nl RS Watersport, Oostzaan 54 www.rswatersport.nl info@rswatersport.nl Klaas Mulder, Zaandam 56 www.klaas-mulder.nl info@klaas-mulder.nl KRIJGSMAN WATERSPORT, ASSENDELFT 72

www.krijgsmanwatersport.nl info@krijgsmanwatersport.nl

Mulder Catamarans, Zaandam 65 www.mulder-catamarans.nl info@mulder-catamarans.nl

22

ERVAAR DE ZAANSTREEK

Scheepswerven, stalling & onderhoud Scheepswerf wed. K. Brouwer, Zaandam 64 www.scheepswerfbrouwer.nl info@scheepswerfbrouwer.nl Zaanhaven, Zaandam 70 www.zaanhaven.nl info@zaanhaven.nl Klaas Mulder, Zaandam 56 www.klaas-mulder.nl info@klaas-mulder.nl Scheepswerf Vooruit, Zaandam 70 www.scheepswerfvooruit.nl info@scheepswerfvooruit.nl ‘t Swaentje, Wormer 11 www.swaentje.com info@swaentje.com Molenaar's Scheepswerf, Zaandam 29 www.molenaars-scheepswerf.nl info@molenaars-scheepswerf.nl Kramer Scheepsreparatie en Machinefabriek, Zaandam 29 www.kramervof.nl info@kramervof.nl

Noordwest Scheepsservice, Wormerveer www.noordwest-scheepsservice.nl pech@noordwest-scheepsservice.nl

BIJDAM WATERSPORT, WORMER 11

Met 45 jaar ervaring is Bijdam Watersport een begrip in de watersport aan de Zaan. Wij bieden service, reparatie, onderdelen en verkoop van boten, binnen- en buitenboordmotoren evenals stalling voor boten tot 50 ton. Kom ook eens kijken in onze ruime watersportwinkel! www.bijdam.nl | info@bijdam.nl

Scheepsservice & timmerbedrijven RH Jachtbouw, Zaandam www.rhjachtbouw.nl info@rhjachtbouw.nl

De Keizer Elektrotechniek, Zaandam 66 www.dekeizermarine.com info@dekeizermarine.com Bootzorg Jachtservice, Zaandam www.bootzorg.nl info@bootzorg.nl Homa Scheepstimmerbedrijf, Zaandam 65 www.scheepstimmerbedrijf-homa.nl c.wouda9@chello.nl

Leveranciers

Eten & drinken Twiske Haven, Twiske 46 www.twiskehaven.nl info@twiskehaven.nl De Woude restaurant eetcafé, De Woude 9 www.restaurantdewoude.nl info@restaurantdewoude.nl Restaurant ‘t Kombof, De Woude 9 www.restaurantkombof.nl info@restaurantkombof.nl Eetcafé The Old Rooster 5 www.theoldrooster.nl info@theoldrooster.nl De Lepelaar, Jisp 8 www.delepelaarjisp.nl info@delepelaarjisp.nl Café Sman, Wormerveer 18 www.cafesman.nl info@cafesman.nl Het Pannenkoekenschip, Wormerveer 17 www.pannekoekschipwormerveer.nl Batavia 1894, Wormer 17 www.batavia1894.nl info@batavia1894.nl De Toog Eetcafé, Koog a/d Zaan 39 www.eetcafedetoog.nl Eetcafé De Fabriek, Zaandam 49 www.cafefabriek.nl fabriek@live.nl Lab 44, Zaandam 69 www.lab-44.nl info@lab-44.nl

Seijsener Recreatietechniek, Zaandam www.seijsener.nl info@seijsener.nl

VALERIUS HOTEL, WORMER

Havenhout, Zaandam www.havenhout.nl verkoop@havenhout.nl

Of je komt nu komt loungen in de voormalige kerk of genieten op ons dakterras, ons luxe hotel is 7 dagen per week open voor ontbijt, lunch, borrel en diner. Tevens verhuur van bootjes en supplanken.

Steigerstad, Wormerveer www.steigerstad info@steigerstad.nl

48

www.valeriushotel.nl boutique@valeriushotel.nl


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.