Page 25

NAUTISCHE ADRESSEN

WINKELS & BEDRIJVEN Winkels

Scheepswerven, stalling & onderhoud

KLAAS MULDER / ZAANDAM 56 www.klaas-mulder.nl info@klaas-mulder.nl

Zijbo, Assendelft www.stalengrachtenvletten.nl info@stalengrachtenvletten.nl

Endeavor Yachts, Wormer www.endeavoryachts.nl info@endeavoryachts.nl

Leiman Boten, Oostzaan www.leimanboten.nl info@leimanboten.nl

Koo-Boten, Wormerveer www.koo-boten.nl info@koo-boten.nl

KRIJGSMAN WATERSPORT / ASSENDELFT 35 www.krijgsmanwatersport.nl info@krijgsmanwatersport.nl

Orange Nautical Services, Zaandam 63 www.orangenauticalservices.nl info@nauticalservices.nl

Kramer Scheepsreparatie en Machinefabriek, Zaandam 29 www.kramervof.nl info@kramervof.nl

Scheepswerf wed. K. Brouwer, Zaandam 64 www.scheepswerfbrouwer.nl info@scheepswerfbrouwer.nl

Molenaar’s Scheepswerf, Zaandam 29 www.molenaars-scheepswerf.nl info@molenaars-scheepswerf.nl

Scheepswerf Vooruit, Zaandam 70 www.scheepswerfvooruit.nl info@scheepswerfvooruit.nl Stallingbedrijf Ron, Zaandam www.ronstalling.nl info@ronstalling.nl

‘t Swaentje, Wormer 11 www.swaentje.com info@swaentje.com Noordwest Scheepsservice, Wormerveer www.noordwest-scheepsservice.nl pech@noordwest-scheepsservice.nl

Zaanhaven, Zaandam 70 www.zaanhaven.nl info@zaanhaven.nl Pure Sailing, Wormerveer www.24mtr.nl info@puresailing.nl RS Watersport, Oostzaan 54 www.rswatersport.nl info@rswatersport.nl Mulder Catamarans, Zaandam 65 www.mulder-catamarans.nl info@mulder-catamarans.nl

Technautic / Wormerveer www.technautic.nl info@technautic.nl Van Bekkum Watersport, Assendelft www.vanbekkumwatersport.nl info@vanbekkumwatersport.nl Bijdam Watersport, Wormer 11 www.bijdam.nl info@bijdam.nl Watersportcentrum Wormer, Wormer 19 www.watersportcentrum-wormer.nl info@watersportcentrum-wormer.nl

Kids Watersport, Wormer www.kidswatersport.nl info@kidswatersport.nl

DEKKER WATERSPORT / ZAANDAM 56 www.dekkerwatersport.nl info@dekkerwatersport.nl

www.bijdam.nl info@bijdam.nl Met 40 jaar ervaring is Bijdam Watersport een begrip in de watersport aan de Zaan. Wij bieden service, reparatie, onderdelen en verkoop van boten, binnen- en buitenboordmotoren evenals stalling voor boten tot 50 ton. Kom ook eens kijken in onze ruime watersportwinkel!

Scheepsservice & timmerbedrijven RH Jachtbouw / Zaandam www.rhjachtbouw.nl info@rhjachtbouw.nl

Bootzorg Jachtservice, Zaandam www.bootzorg.nl info@bootzorg.nl

Jachtservice Haarlem 51 info@jachtservicehaarlem.nl www.jachtservicehaarlem.nl

De Keizer Elektrotechniek, Zaandam 66 www.dekeizermarine.com info@dekeizermarine.com

Stuurstand, Zaandam www.stuurstand.nl info@stuurstand.nl

Jachtwerven

Leveranciers havenfaciliteiten

Claasen Shipyards, Zaandam 22 www.claasenshipyards.com info@claasenshipyards.com

Havenhout, Zaandam www.havenhout.nl verkoop@havenhout.nl

Zeilmakerijen Zaanse Zeilmakerij, Zaandam 63 www.zaansezeilmakerij.nl info@zaansezeilmakerij.nl

BIJDAM WATERSPORT /WORMER 11

De Zeilerij, Zaandam 41 www.dezeilerij.nl info@dezeilerij.nl

Seijsener Recreatietechniek, Zaandam www.seijsener.nl info@seijsener.nl

Steigerstad, Wormerveer www.steigerstad info@steigerstad.nl

ERVAAR DE ZAANSTREEK

25

Profile for UITdeZaanstreek

Ervaar de Zaanstreek 2018  

Ervaar de Zaanstreek 2018

Ervaar de Zaanstreek 2018  

Ervaar de Zaanstreek 2018

Advertisement