Page 1

UPONOR – комплексний підхід Огляд систем


Про компанію Надійний партнер – гарантія успіху Історія корпорації Uponor – це історія багатьох компаній, які стали її частиною. Найстаршою з них є шведська компанія Wirsbo, чия історія починається з 1620-х рр..

Корпорації Uponor належать права на торговельні марки Wirsbo, Velta, Polytherm, Unipipe, Ecoflex, Zent-Frenger та деякі інші.

Компанія Uponor Oy, материнська компанія корпорації Uponor, веде відлік своєї історії з 1918 року. В 1965 р. Uponor розпочинає виробництво перших пластикових труб в м. Настола, Фінляндія. Вже в 1972 компанія Uponor (Wirsbo), Швеція, стала першою в світі компанією, яка почала виробництво труб з поперечно-зшитого поліетилену (PEX).

Маючи більш ніж 60-річний досвід у розробці та виробництві пластикових труб, компонентів та систем, ми пишаємося тим, що здатні створювати комплексні рішення з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта, і допомагаємо створювати приємні умови для життя, роботи та відпочинку більше ніж в 100 країнах світу.

Переваги для Вас: • Uponor гарантує надійність, енерго-ефективність та високу якість своєї продукції • Uponor пропонує комплексні рішення для систем поверхневого опалення/охолодження, радіаторного опалення та водопостачання • Uponor пропонує абсолютно всі компоненти системи від труб і фітингів, до продуктів для інтелектуального управління

2 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем


Еко-ефективність будівель стає все більш важливим питанням, як для суспільства, так і для будівельної галузі в цілому. Захист навколишнього середовища лежить в основі нашої діяльності. 3200 співробітників компанії Uponor в 30 країнах світу тісно взаємодіють з іншими професіоналами будівельної галузі: дизайнерськими колективами, фірмами-замовниками, монтажними організаціями. Рішення від компанії Uponor грають важливу роль в житті людей, тому що створюють комфортні умови для життя, роботи і відпочинку. Наша мета – поліпшення середовища для проживання людини.

• Виробництво продукції здійснюється на 9-ти заводах у 5-ти країнах Європи та Північної Америки • Продаж товарів і послуг організовано в більш ніж 100 країнах світу • Досвід спільної реалізації проектів по всьому світу

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 3


Приватний будинок

Uponor Smatrix Система керування Можливість управління мікрокліматом в окремо взятій кімнаті з технології автобалансування, що дозволяє заощаджувати енергію та підвищити рівень комфорту.

Uponor Minitec Опалення та охолодження Всі переваги систем поверхневого опалення та охолодження з товщиною конструкції лише 1,5 см (включаючи стяжку).

Поверхневе опалення/охолодження Uponor «Мокрий» монтаж Ідеальний клімат в приміщенні взимку та влітку, з тепло- та шумоізоляцією в кожному приміщенні.

Поверхневе опалення/охолодження Uponor «Сухий» монтаж Ідеальне рішення для скорочення загального часу монтажу.

Uponor Fix Система розташовується під тонким шаром штукатурки, що забезпечує мінімальну висоту конструкції (стелі/стіни), а також швидке регулювання температури в приміщенні.

Системи попередньо ізольованих труб Uponor Ідеальне рішення для тепло-, холодо-, водопостачання локальних мереж.

4 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем


Багатоповерхове будівництво

Uponor Riser. ser Система стояків Незначна кількість деталей та безліч можливостей для легкого проектування, підбору продукції та монтажу.

Uponor Smatrix Система керування Інноваційна технологія управління мікрокліматом з запатентованою функцією автоматичного балансування системи (Auto Balance Technology - ABT).

Компоненти системи радіаторного опалення Uponor Повний асортимент системних компонентів для всіх видів радіаторного підключення.

Система Quick&Easy Система з’єднань труб та фітингів Uponor, в якій використовується ефект молекулярної пам’яті, що забезпечує швидкий та легкий монтаж.

Система Uponor RTM Технологія пам’яті форми з концепцією «інструмент всередині» ідеально придатні для мереж при проведенні реконструкції та будівництві нових споруд. Застосування даної технології дає ідеальні результати при використанні труб MLC від компанії Uponor.

Система прес-з’єднань Uponor Прес-система Uponor MLC є ідеальним рішенням для систем водопостачання та радіаторного опалення і відповідає практично всім вимогам. Повний асортимент продукції дозволяє легко і економічно вигідно виконувати монтаж систем від стояка до крану чи радіатору. UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 5


Система водопостачання Uponor Quick&Easy Uponor пропонує повну систему для гарячого і холодного водопостачання в якій використовується ефект пам’яті труб Uponor PE-Xa та кілець. Завдяки Quick&Easy необхідно всього 25 секунд щоб зробити надійне і герметичне з’єднання з мінімальними втратами тиску. Широкий асортимент інструментів та аксесуарів дозволить зробити монтаж надійним і безперебійним.

Наявні продукти дозволяють повністю змонтувати систему водопостачання, починаючи від введення трубопроводу в будинок, закінчуючи останнім елементом водоспоживання.

Переваги для Вас: • Швидкий монтаж • Універсальна система фітингів з PPSU (поліфенілсульфону) і латуні • В наявності труби PE-Xа діаметром від 16 мм до 110 мм • Можливість використання в системі тільки пластикові компоненти • Стійкість до впливу корозії • Унікальна система з’єднань з ефектом пам’яті • Мінімальний коефіцієнт втрати тиску • Широкий асортимент колекторів, фітингів та аксесуарів для оптимізації проектування систем

Система прес-з’єднань Uponor Прес-система Uponor Press є ідеальним рішенням для систем водопостачання та радіаторного опалення, що відповідає практично всім вимогам. Повний асортимент продукції дозволяє легко і економічно вигідно виконувати монтаж систем від стояка до крану або радіатору.

Переваги для Вас: • Широкий асортимент продукції • Велика кількість можливих комбінацій при монтажі • Унікальна система кольорового маркування фітингів і затискних пристосувань для швидкого монтажу на місці проведення будівельних робіт • Помітні індикатори здійснення надійних з’єднань

6 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

Композиційна труба від професійного виробника та прес-фітинги з безліччю додаткових характеристик для високого ступеня безпеки, задовольнять будь-які Ваші потреби.


Трійникова система

Компоненти системи

Колектор Uponor Q&E PPSU 3/4”, зовнішня різьба

З’єднувач Uponor Q&E PPSU з зовнішньою різьбою

Кутник Uponor Q&E PPSU настінний з внутрішньою різьбою

Монтаж трійниками

Колекторне розведення

Труба Uponor PE-Xa

Вставте фіксатор в монтажну пластину Uponor

Вставте настінний кутник Uponor

Зафіксуйте настінний кутник

Надійно прикріпіть настінний кутник до монтажної пластини

Колекторна система

Компоненти системи

U-подібні настінні кутники Uponor

U-подібні настінні кутники Uponor в зборі

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 7


Підключення радіаторів Система Uponor для підключення радіаторів Система Uponor для підключення радіаторів дозволяє комплексно підійти до монтажу опалювальних систем, починаючи від джерела тепла і закінчуючи радіатором в найвіддаленішій кімнаті. Монтаж системи вирізняється швидкістю та економічністю та має можливість поєднання з різноманітними типами котлів і радіаторів, які представлені на ринку.

Система для підключення радіаторів – це комплексна система, до складу якої входить безліч компонентів, які підходять для використання в однотрубних і двотрубних системах опалення. Підключення проводиться швидко і надійно. Існує величезна кількість можливих типів підключення.

Різновиди підключень радіаторів Двотрубна система опалення

Монтаж на основі радіаторного колектора

Дана система є традиційною для монтажу радіаторної системи. Магістральні труби встановлюються паралельно, так щоб вода, яка потрапляє в кожен радіатор з котла, поверталася безпосередньо до нього. При даному типі монтажу, температура на вході в кожен радіатор практично однакова.

В даному випадку радіатори живляться від одного колектора. Вода з котла подається на колектор, який розподіляє її по всіх радіаторах, а після теплообміну в радіаторі вона надходить до іншого колектора, а з нього назад до котла. При даному типі монтажу температура на вході в кожен радіатор практично однакова.

Типи підключень радіаторів

Підключення радіатора знизу за допомогою кільцеподібного контуру

8 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

Підключення радіатора знизу та збоку за допомогою розподільчої системи


Система стояків Система стояків

Раніше проектування та монтаж стояків було надзвичайно складним завданням. Для традиційної водопровідної системи необхідно до 300 різноманітних компонентів. За допомогою системи стояків Uponor MLC можна впоратися з будь-яким завданням, оскільки в їй основі принцип модульності. Це означає, що для з’єднання труб достатньо виконувати п’ять однакових кроків. За допомогою всього 31 компоненту можна легко проектувати як стандартні рішення, так і вирішувати спеціальні завдання високого ступеня складності.

Переваги для Вас: • Менша кількість елементів для виконання необхідних завдань • Немає необхідності в спеціальних інструментах • Монтаж проходить швидше, простіше і гнучкіше • Більш рентабельне рішення Ідеально підходить для реконструкції

Всі компоненти системи ідеально сумісні, тому їх можна поєднувати будь-якими способами.

Компоненти системи

Труба Uponor MLC та фітинги Riser

Колектор

Подовжувач Uponor RS

Трійник Uponor RS

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 9


Підлогове опалення Система Uponor Klett з функцією самофіксації За допомогою системи з функцією самофіксації компанія Uponor пропонує монтажним організаціям інноваційну систему для підлогового опалення. З допомогою даної системи монтаж проводиться легко і швидко. Труби MLC або PE-Xa надійно обгорнуті в стрічку з мікрогачками, а поверхня ізоляційних панелей відповідно покривається спеціальною багатошаровою фольгою з мікропетлями. Труба розмотується з бухти і притискається до панелі. Мікрокрючки фіксуючої стрічки на трубах входять в зчеплення з мікропетлями покриття панелей, завдяки чому і відбувається фіксація труб. Стрічка і панелі ідеально підходять один до одного і забезпечують оптимальні характеристики зчеплення. Разом з тим, існує можливість змінити положення вже прокладеної труби у разі, якщо потрібно змінити крок укладання труб. Досить просто від’єднати трубу, долаючи силу зчеплення, і знову зафіксувати її на панелі. Щоб полегшити процес укладання труб, на панель наноситься спеціальне маркування, яке допомагає точно дотримуватися кроку монтажу.

Переваги для Вас: • Легкий монтаж системи без спеціального інструменту • Економічність монтажу зусиллями однієї людини • Помилково прокладену трубу можна відкорегувати в будь-який час

Компоненти системи

Труба Uponor Klett Comfort Pipe 16x1,8 з фіксуючою стрічкою

10 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

Гнучка ізоляційна самофіксуюча панель Uponor


Система Uponor Tecto

Система Uponor Tecto була розроблена спеціально для монтування підлогового опалення/охолодження в будівлях житлового та нежитлового призначення. В залежності від потреб існує два типа панелей: без ізоляції, та з тепло-, та звукоізоляцією. Завдяки унікальним елементам, що входять до її складу, Ви

здивуєтеся тій швидкості, з якою зможете встановлювати систему самостійно та відповідно до вимог діючих стандартів. Для з’єднання панелей просто втисніть верхню фольгу в виступи сусіднього елементу так, щоб вони лягли один на одного. Чим і забезпечте точне і надійне з’єднання.

Компоненти системи Переваги для Вас: • Рентабельність завдяки можливості проведення монтажу однією людиною • Простота укладання за рахунок панелей великих площин • Мінімальна кількість відходів • Можливість кріплення труб діагонально під кутом 45° Монтажна панель Tecto

Труба Uponor Comfort Pipe PLUS 17x2 мм

• Забезпечення стандартного кроку укладання труб завдяки наявним спеціальним пазам • Висока міцність

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 11


Система Uponor Classic

Сиситема Uponor Classic є ідеальним рішенням для монтажу систем підлогового опалення/охолодження практично на будь-яких типах підлоги в нових будівлях житлового та комерційного призначення. Монтаж труби здійснюється безпосередньо на арматурну сітку, яка вже є частиною конструкції будівлі в якості посилення бетонного перекриття або стяжки підлоги. Дана система є також універсальною щодо фіксації труб Uponor. Тут можливе використання стягуючих кабельних хомутів або в’язального дроту.

Переваги для Вас: • Для монтажу достатньо зусиль однієї людини • Рентабельне рішення • Міцна фіксація завдяки кліпсам для труб, що забезпечує жорстку фіксацію з’єднання до сталевої сітки • Неможливо пошкодити ізоляційне покриття: фіксація труб проводиться без утворення отворів в ізоляційному шарі

Компоненти системи

Сталева сітка

12 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

Кліпси для фіксації труб Uponor

Труба Uponor Comfort Pipe PLUS 17x2,0 мм / 20x2,0 мм


Система Uponor Minitec Система Uponor Minitec спеціально розроблена для монтажу підлогового опалення та охолод-ження в існуючих будівлях з обмеженнями висоти конструкції підлоги. Система підходить для монтажу на існуючу стяжку, дерев’яну або кахельну підлогу, так що повністю виключається необхідність демонтажу існуючого підлогового покриття. Uponor Minitec пропонує ряд переваг: всередині та між виступами панелі є перфоровані отвори. Задня поверхня панелі має самоклейку основу. За рахунок цього значно зростає швидкість монтажу. А завдяки незначній висоті фіксуючого елемента всього «один сантиметр», монтаж підлогового опалення можливий в будь-якому з приміщень будівлі.

Переваги для Вас: • Висота конструкції всього 1,5 см • Швидке реагування системи на зміни температури • Для монтажу достатньо зусиль однієї людини • Низька собівартість монтажу • Допускається ходьба по щойно змонтованій панелі • Можливість підключення безпосередньо до існуючих систем опалення

Компоненти системи

Панель Uponor Minitec

Труба Uponor Minitec Comfort Pipe 9,9x1,1 мм

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 13


Система Uponor Tacker Система Uponor Tracker – це гнучке інноваційне рішення для монтажу систем підлогового опалення. Панелі мають тепло- та звукоізоляцію, а також міцну монтажну плівку, з нанесеною на неї допоміжною розміткою для фіксуючих елементів. Труби надійно фіксуються на панелі поверх ізоляції за допомогою кріпильних скоб. Завдяки гнучкій укладці труби дане рішення підходить для приміщень будь-якої конфігурації і дозволяє покрити опаленням повністю всю поверхню підлоги. Скоби призначені для фіксації труб діаметром від 14 до 20 мм.

Переваги для Вас: • Готова до монтажу теплозвукоізоляційна панель поставляється в рулонах • Для укладання достатньо зусиль однієї людини • Можна укладати поверх стандартної ізоляції • Можна використовувати труби Uponor MLC і Uponor PE-Xa • Існуюча розмітка на панелі допомагає точно дотримуватися кроку монтажу

Компоненти системи

Степлерні скоби Uponor

Панелі Uponor

14 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

Композиційна труба Uponor MLC (14x2,0 мм/16x2,0 мм)

Труба Uponor Comfort Pipe PLUS 16x2,0 мм


Система Uponor Siccus Переваги для Вас: • Швидкий монтаж • Відразу можна ходити по щойно змонтованій панелі та використовувати систему за призначенням. • Немає необхідності демонтажу існуючого підлогового покриття • Низька інертність системи

Компоненти системи

Можливо, що на ринку ще не представлено жодної системи, яка була б більш компактною ніж Uponor Siccus. Як правило, для використання Uponor Siccus немає необхідності демонтажу існуючого підлогового покриття, за умови, що воно є рівними і має необхідну несучу здатність.

Легка панель Uponor

Пластина для розподілу тепла Uponor

Композиційна труба Uponor MLC 14x2,0 мм

Труба Uponor Comfort Pipe PLUS 14x2,0 мм

Систему Uponor Siccus можна встановлювати на будьякі типи поверхні. Система склада-ється всього з чотирьох компонентів: тепло-ізоляційної панелі, пластини для розподілу тепла, труби та плівки, що забезпечують легку вагу конструкції.

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 15


Опалення стінами Система Uponor SICCUS, «сухий» монтаж Система Uponor Siccus є системою «сухого» монтажу (мінімальна товщина конструкції 43 мм), достатньо швидкого та без додаткового бруду. Може використовуватися відразу після монтування. Для облицювання, стіни покриваються гіпсокартонними плитами та штукатуркою.

Переваги для Вас: • Легка конструкція і компактні розміри • Швидкий «сухий» монтаж зусиллями однієї людини • Призначена для використання з високоякісними трубами PE-Xa або композиційними трубами MLC • Швидко реагує на зміну температури

Компоненти системи

Легка панель Uponor

Пластина для розподілу тепла Uponor

Труба Uponor Comfort Pipe PLUS 14x2,0 мм

16 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем


Опалення стінами та стелею Система Uponor Fix Застосування «мокрих» процесів для монтажу системи Uponor рекомендується при монтажі настінних систем опалення безпосередньо на цегляну кладку. Система Uponor Fix розташовується під тонким шаром штукатурки, що забезпечує мінімальну товщину конструкції, а також швидке регулювання температури в приміщенні.

Компоненти системи

Фіксуючий трак Uponor

Труба Uponor Minitec Comfort Pipe 9,9x1,1 мм

Uponor Fix допомагає підтримувати прохолоду влітку і тепло взимку, а також досить гнучко реагує на зміни температури, зберігаючи комфорт у приміщенні весняними та осінніми місяцями.

Переваги для Вас: • Простота фіксації труб за допомогою фіксуючого траку • Міцне зчеплення штукатурки зі стіною • Призначена для використання з високоякісними трубами PE-Xa або композиційними трубами MLC UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 17


Гіпсові панелі Uponor У гіпсових панелях Uponor поєднується зручність монтування гіпсокартонних листів та переваги системи стельового опалення та охолодження. Дані активні панелі виготовляються з армованих вогнестійких листів гіпсокартону з вже вмонтованими всередину трубами Uponor PE-Xa 9,9 мм.

Гіпсові панелі Uponor

Переваги для Вас: • Кімнати можна опалювати та охолоджувати без галасливих вентиляторів • Підходить для використання як в нових будівлях, так і для реконструкції вже існуючих • Можливо також використовувати поновлювані джерела енергії

Труба Uponor PE-Xa 9,9 мм

Панелі Uponor Comfort Система охолодження стелею Uponor Сomfort, призначена для охолодження приміщення, та спеціально розроблена для монтажу в громадських будівлях – офісах, лікарнях, спортзалах, навчальних закладах та адміністративних приміщеннях. Термально активні стельові панелі легко монтуються на існуючий металевий профіль і швидко з’єднуються за допомогою «пуш-фітингів».

Переваги для Вас: Панелі Uponor Comfort

• Сумісна з існуючими конструкціями металевого каркасу • Має краще звукопоглинання, у порівнянні з використанням звукоізоляційної штукатурки

Труба Uponor PE-X 10 мм

18 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

• Ідеально підходить для нових офісів, реконструкції і будівництва нових будівель житлового та нежитлового сектору


Системи керування Дротова система керування Uponor Smatrix Base Uponor Smatrix Base - це дротова система керування поверхневим опаленням й охолодженням з використанням різних типів термостатів. Систему розроблено так, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту. Термостати обмінюються даними з контролером через протокол дротового зв'язку (MODBUS). Завдяки поєднанню різних компонентів системи можна досягти комфорту, легкості керування й контролю температури в кожному окремому приміщенні. Інтегрована функція автобалансування оптимізує використання енергії та рівень

T-148

T-146

I-143 Timer

T-145

T-144

комфорту шляхом постійного моніторингу й налаштування параметрів системи у відповідності до потреб, що змінюються. Додатковою перевагою є можливість вибору з різних схем провідного під'єднання, що забезпечує гнучкий підхід до різноманітних будівельних рішень, а також дозволяє прискорити монтаж системи.

Переваги для Вас: • Гнучких підхід до будь-яких задач завдяки модульній структурі системи

T-143

• Не потрібно здійснювати ручне балансування на колекторі • Простора використання для кінцевого споживача • Першокласне регулювання забезпечує найвищий рівень комфорту й зменшує енергоспоживання • Базові функції охолодження й контроль відносної вологості X-145

M-141

• Різні схеми (топології) з'єднання: шина(послідовна схема підключення термостатів), або зірка (підключення кожного термостата безпосередньо до контролера або через модуль-зірка) • Можливість підключення модуля-зірки M-141 для створення розподіленої мережі

2

1

1

Контролер Uponor Smatrix Base X-145 Bus

2

Модуль-зірка Uponor Smatrix Base M-141

3

Таймер Uponor Smatrix Base I-143 Bus

4

Термостат Uponor Smatrix Base T-144 Bus для прихованого монтажу

5

Термостат prog.+ RH T-148 Bus Uponor Smatrix Base

6

Термостат Public Uponor Smatrix Base T-143 Bus

7

Термостат стандартний Uponor Smatrix Base T-145 Bus

8

Цифровий термостат Uponor Smatrix Base T-146 Bus

6 3

8 4 5

7 1

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 19


Бездротова система керування Uponor Smatrix Wave PLUS з модулем U@home

1

2

6

5

3 4

Uponor Smatrix Wave PLUS являє собою бездротову систему керування для поверхневого опалення та охолодження. Завдяки поєднанню різних компонентів системи можна досягти максимального комфорту, легкості керування й контролю температури в кожному окремому приміщенні. Панель управління Uponor Smatrix Wave PLUS спрощує оптимізацію та налаштування системи та дозволяє під'єднати до 4 контролерів. Контролер Smatrix Wave PLUS також може працювати окремо і без панелі управління, але з обмеженими можливостями.

1

Контролер Uponor Smatrix Wave PLUS X-165

2

Панель управління Uponor Smatrix Wave PLUS I-167

3

Термостат цифровий +RH Smatrix Wave PLUS T-167

4

Термостат Public Uponor Smatrix Wave T-163

5

Модуль Uponor Smatrix Wave PLUS U@home R-167

6

Реле Uponor Smatrix Wave М-161

передбачає обмін даними з контролером за допомогою радіозв'язку. В одній системі можуть одночасно працювати різні типи термостатів Uponor Smatrix Wave. В системі керування Smatrix Wave PLUS використовується технологія автобалансування, а також всі інші інтелектуальні функції, що сприяють енергоефективності систем опалення та охолодження. Окремо слід відзначити можливість дистанційного доступу до системи Uponor Smatrix Wave PLUS за допомогою додатку U@home. Це дозволяє кінцевому користувачеві змінювати налаштування системи з будь-якої точки світу.

R-167

Uponor Smatrix Wave PLUS може комплектуватися різними типами термостатів і датчиків. Для забезпечення максимальної зручності, конструкція термостатів

T-167

I-167

T-163

R-56

T-163

M-161

X-165 X-165 X-165 X-165

230 V AC 50 Hz

24 V

230 V AC 50 Hz

Переваги для Вас: • Швидка установка, так як майже не використовуються дроти. • Гнучкий підхід до будь-яких вимог завдяки модульній структурі системи. • Не потрібно ручне балансування на колекторі. • Проста, інтуїтивно зрозуміла панель управління I-167 для кінцевого користувача. • Можливість оновлення програмного забезпечення за допомогою карти microSD. • Першокласна система регулювання забезпечує більш високий рівень комфорту з низьким енергоспоживанням.

20 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем

• Контролер Х-165 оптимізований для ефективної роботи з тепловими насосами із застосуванням запатентованої функції «байпас». Централізоване управління всією системою за допомогою панелі управління I-167. • Можливість управління поверхневим опаленням і охолодженням стелею. • Розширені налаштування охолодження і параметрів відносної вологості. • Тенденції системи у вигляді графіків температури в приміщеннях на панелі управління I-167. • Дистанційне керування за допомогою модуля U@home.


Попередньо ізольовані трубопроводи Різноманітність трубопроводів За рахунок малої ваги та великій гнучкості трубопроводи легко транспортувати та швидко монтувати, навіть з обходом кутів та перешкод. Вражаючий ряд фітингів та аксесуарів гарантує надійні з’єднання без зварювання або використання спеціальних інструментів.

Переваги для Вас: • Системи для опалення, охолодження та водопостачання • Відмінні характеристики гнучкості труб дозволяють виконувати монтаж легко і швидко • Не потребують застосування спеціальних інструментів • Відрізки до 200 м без необхідності додаткових з’єднань • Відсутність накипу забезпечує робочій трубі 50-річний термін служби

Uponor Thermo Twin

Uponor Thermo Single

Uponor Aqua Twin

Uponor Aqua Single

Uponor Quattro

Uponor Supra

Аксесуари За допомогою широкому ряду фітингів у поєднанні з аксесуарами та компонентами, такими як ізоляційні набори, можна бути впевненим у відмінній якості з’єднання. Не потребують зварювання чи використання спеціальних інструментів.

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 21


Об’єкти

Головний офіс CAFOD (Католицький фонд допомоги країнам, що розвиваються), Лондон, Англія Займаючи майданчик складної трикутної форми, будівля являє собою приклад еко-ефективної конструкції з встановленою системою охолодження та застосуванням термоактивних будівельних конструкцій Uponor для накопичення теплової енергії.

Адміністративна будівля Lansforsakringar, Вестерос, Швеція Модернізація існуючої офісної будівлі з облаштуванням ефективного та комфортного охолодження за допомогою встановлених панелей Uponor Comfort на площі 2500 м².

Будівля BOB (Balanced Office Building), Ахен, Німеччина Енергоефективність адміністративної будівлі контролюється за допомогою сучасної технології будівництва. Опалення та охолодження забезпечуються за допомогою системи Uponor TABS, яка живиться від свердловин, та поєднанням теплообмінників з тепловим насосом.

22 l UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем


Академія Uponor

Академія Uponor проводить консультації та навчання з монтажу для своїх клієнтів щодо особливостей систем і методики продажів. Справжній професіонал постійно вдосконалює свої знання, а Академія Uponor допоможе такому спеціалісту технічними рішеннями, детальною інформацією про продукти і системи, а також проведен-ням практичних семінарів. Ми допоможемо Вам досягти досконалості в наданні клієнт- орієнтованих послуг! Теми семінарів для клієнтів • Особливості проектування та монтажу внутрішніх інженерних мереж Uponor на основі труб PE-Xa і MLC • Системи підлогового опалення Uponor • Промислова система підлогового опалення Uponor • Системи поверхневого охолодження Uponor • Попередньо ізольовані трубопроводи Uponor • Використання програмного забезпечення Uponor для розрахунку інженерних мереж

Після проходження навчання в Академії Uponor видаються сертифікати Прохання до всіх бажаючих пройти курс навчання – завчасно зареєструватися, звернувшись в місцеве Представництво компанії Uponor.

UPONOR ― комплексний підхід | Огляд систем 23


Представництво Uponor в Україні E info-ukraine@uponor.com

11/2016 ME – UA

www.uponor.ua

%d0%be%d0%b3%d0%bb%d1%8f%d0%b4 %d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%bc uponor 2016  

https://www.uponor.ua/-/media/country-specific/ukraine/download-centre/general_info/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%...

%d0%be%d0%b3%d0%bb%d1%8f%d0%b4 %d1%81%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b5%d0%bc uponor 2016  

https://www.uponor.ua/-/media/country-specific/ukraine/download-centre/general_info/%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%...