Page 1

[dokument #26542] Od: Logan Mahone Penn ST. 47, Los Santos

Do: Federalne Biuro Śledcze z siedzibą w Los Santos Verona Beach 16.

List motywacyjny.

Szanowny dyrektorze Federalnego Biura Śledczego!

Przeglądając oferty pracy, natknąłem się na Pańskie ogłoszenie dotyczące naboru do Federalnego Biura Śledczego. Ze względu na moje doświadczenie w pełnieniu owej służby, postanowiłem złożyć podanie do tejże instytucji. Dokładnie pięć miesięcy temu zakończyłem swoją służbę dla dl Stanów Zjednoczonych. Po kilku miesiącach ciężkiej pracy zrezygnowałem z dalszych wyzwań z powodu pogorszenia się mojego stanu zdrowia. Po około pół roku od tamtego czasu znów jestem gotów poświęcić się dla pełnienia służby w Federalnym Biurze Śledczym. Jestem osobą ambitną, wkładam całe serce w to co robię. Jestem kreatywnym mężczyzną, który potrafi racjonalnie oceniać sytuacje i zachować zimną krew w nawet najgorszych, niebezpiecznych warunkach. Podczas pełnienia mojej służby zapewniłem przestępcom ponad ponad dwa tysiące lat więzienia. Zyskałem także ogromne doświadczenie, które jestem gotów teraz wykorzystać w walce ze złem. Moja umiejętność


nawiązywania kontaktów z ludźmi może bardzo przydać się w pracy. Potrafię również działać w zespole. Chciałbym wykorzystać ystać te atuty w pracy z korzyścią dla Federalnego Biura Śledczego i dla mojego rozwoju zawodowego. Jeżeli moje kwalifikacje są wystarczające, proszę o wyznaczenie dogodnego terminu spotkania. Z poważaniem, Logan Mahone.

Curriculum Vitae

Imię: Logan Nazwisko: Mahone Wiek: 28 lat Stan cywilny: Kawaler Telefon: E-mail: loganmahone@ls.gov

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: 11.04.2010 – dziś 18.11.2009 – 3.04.2010 10.10.2009 – 18.11.2009

Szkoleniowiec w ośrodku treningowym US Marines w Quantico. Agent Federalnego Biura Śledczego w Los Santos. - agent wydziału Drug Enforcement Administration. Sierżant II w Los Santos Police Departament.

WYKSZTAŁCENIE: 11.09.2007 – 1.09.2008

Akademia policyjna w Waszyngtonie. -ukończona z wyróżnieniem.


08.09.2001 – 01.09.2006

Studia prawnicze w Waszyngtonie. -uzyskanie tytułu magistra.

DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI: - Obsługa komputera w stopniu: zaawansowany. - Nurkowanie do głębokości 10m bez aparatu tlenowego. w stopniu: średniozaawansowany. - Obsługa broni typu: *Desert Eagle .357 Magnum w stopniu: zaawansowany. *Pistolet maszynowy MP5 kal. 9 mm w stopniu: średniozaawansowany. *Karabinek szturmowy M4 w stopniu: średniozaawansowany.

ZAINTERESOWANIA: Film, muzyka, jedzenie, podróże i turystyka, kosmetologia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)


Część OOC: - Opis swojej postaci, - co swoją osobą wniesiecie do frakcji i jakie macie pomysły jej dotyczące, - dlaczego chcecie dojść do FBI, - wasze doświadczenie w role playu, - osiągnięcia na serwerze, - nick Skype.

-Opis swojej postaci: Zrobię to na wzór biografii: Logan Mahone - (ur. 1982 w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone), Mahone urodził się w 1982 roku, w średnio zamożnej rodzinie mieszkającej w Waszyngtonie. Jego ojciec – Arthur był inżynierem budowlanym, natomiast matka – Katie była bezrobotna. To właśnie w stolicy kraju spędził swoje dzieciństwo, młodość. W wieku 7 lat rozpoczął naukę w szkole podstawowej. Był dosyć utalentowanym uczniem. Zdobywał nagrody w konkursach literackich i recytatorskich. Mając już 10 lat, planował, że zostanie on pisarzem. W szkole średniej uczył się dosyć dobrze, nie widać było większych braków. Poznał tam kilka ciekawych osób, którzy byli dla niego ogromnym wsparciem. Gdy Logan miał 16 lat, zmarła jego babcia. Bardzo przeżył jej śmierć, nastąpiły duże zmiany w jego psychice, tym, jak patrzył na świat. Mając 19 lat, Logan wyjechał z Waszyngtonu do Miami. Prowadził tam dosyć spokojne życie wraz ze swoją partnerką – Sophie. Przez około rok mieszkali oni w małej kawalerce na przedmieściach miasta. Gdy ukończył 19 lat zapisał się na uczelnie, na studia prawnicze. Początki były dla niego bardzo trudne. Co prawda był mądrym, silnym mężczyzną, lecz ciężko znosił ten czas – psychicznie. Ukończenie studiów było dla niego wyzwaniem życiowym. Tam poznał Džamšed’a Bakajev’a – jego


najlepszego przyjaciela. Mając 24 lata zakończył ciężką, można wręcz powiedzieć niesamowicie trudną naukę na uczelni i wrócił do rodzinnego domu w Waszyngtonie. W tym samym roku, 2006, Mahone trafił do więzienia. Złożyło się na to kilka okoliczności. Jedną z nich, była nagła śmierć jego dawnej partnerki – Sophie. To właśnie Logan miał z nią ostatni kontakt. Jednak śledztwo wykazało, że mężczyzna nie miał nic wspólnego ze śmiercią Sophie McCartney. Ostatecznie został on uniewinniony. Rok później, Mahone poznał brata Sophie– Clifforda, który był biznesmenem. Pomógł on Loganowi w jego dosyć ciężkiej sytuacji finansowej. McCartney prowadził także niewielki koncern paliwowy. Logan stał się on jego współpracownikiem i przyjacielem. Niestety, w kilka miesięcy później, Clifford zmarł na atak serca. W tym samym czasie, do Waszyngtonu przyjechał Džamšed Bakajev – dawny przyjaciel Logana. Zdecydowali się oni wyjechać do Miami, gdzie zamieszkali w domu odziedziczonym po dawnych krewnych Logana. Niestety, na jaw wyszły nowe fakty, które stawiały Logana we świetle oskarżeń odnośnie zabójstwa Sophie McCartney. Mahone został ponownie aresztowany, jednak zaś jak poprzednio, został uniewinniony, gdyż nie zebrano całego materiału dowodowego przeciwko niemu oraz dostrzeżono błędy w postępowaniu sądowym. Oficjalnie od zarzutów został uniewinniony 14 sierpnia 2007 roku. Logan Mahone od 2007 roku wiódł spokojne życie w Miami. Znalazł pracę jako inżynier budowlany, lecz dobrze wiedział, że nie tak wyobrażał sobie swoje życie i w krótkim czasie porzucił ją, zostając bezrobotnym. Mahone sprzedał dom i powrócił do swojej rodziny w Waszyngtonie. Tam również wstąpił do Akademii Policyjnej. W 2008 roku ukończył ją z wyróżnieniem. Rok później wyjechał do Los Santos, gdzie wstąpił do lokalnej jednostki policji. Został mianowany Sierżantem II. Pod koniec 2009 roku, Logan przyjął propozycje dołączenia do Federalnego Biura Śledczego, gdzie został przywódcą wydziału antynarkotykowego – Drug Enforcement Administration. Po kilku miesiącach służby zrezygnował z niej z powodów zdrowotnych. Po kolejnych 6 miesiącach postanowił powrócić do Federalnego Biura Śledczego i nadal służyć Stanom Zjednoczonym.

-Co swoją osobą wniesiecie do frakcji i jakie macie pomysły jej dotyczące? Zamierzam pełnić długą, pomyślną służbę, pokazując przy tym swój poziom gry RolePlay. Wiem, że niektórzy nadal twierdzą, że „odwalam” w grze, jednak tak nie jest, zmieniło się to.


Chcę pokazać innym, że służby porządkowe nie składają się z odwalaczy. Pragnę pokazać we frakcji swój poziom, który naprawdę stał się lepszy odkąd zacząłem grę w różnych organizacjach.

Co do pomysłów, które chciałbym zrealizować we frakcji nie chcę się wypowiadać, ponieważ nie wiem jak w tej chwili wygląda organizacja pracy. Musiałbym poznać obecny zarząd, członków frakcji, strukturę itp. a dopiero potem mógłbym proponować różne innowacje.

- Dlaczego chcecie dojść do FBI? Chcę nadal kreować postać dobrego obywatela, który służy swemu narodowi. Już kiedyś odgrywałem postać w Federalnym Biurze Śledczym, więc myślę, że nie miałbym problemów z przystosowaniem się do zasad panujących we frakcji. Chcę pokazać trochę swojego poziomu będąc po drugiej stronie barykady (do tej pory grałem przez jakiś czas w organizacjach przestępczych). Pragnę kontynuować losy mojej postaci, która już kiedyś należała do FBI.

-Jak wg mnie wygląda kreowanie postaci agenta federalnego i jak będę kreować swoją postać?

Według mnie, kreowanie postaci agenta federalnego powinno być bardzo dopracowane. Gracz nie może pozwolić sobie na uchyłki w grze role play, gdyż to podstawa do kreowania takiej postaci. Na pewno większe powodzenie w kierowaniu postacią policjanta ma osoba, która wie co nieco na temat działań policyjnych w Stanach Zjednoczonych i przestępczości zorganizowanej. Sam, jako osoba, która interesuje się tematami kryminalistyki, policji oraz organizacji przestępczych, trochę wiem na tematy wymienione wyżej. Nie chcę wymieniać wszystkich filmów czy seriali, które oglądałem, a były poświęcone właśnie tym zagadnieniom, bo opisywanie ich zajęłoby mi wieczność. Większość mojej wiedzy czerpię z Internetu (http://www.fbi.gov/ ; http://przestepczosczorganizowana.republika.pl/rosja.htm) oraz serialu „Fala Zbrodni” – gdzie większość odcinków poświęcona była działaniom instytucji zwalczającej przestępczość zorganizowaną w Polsce. Kolejną dosyć ważną sprawą jest to, aby starać się nie pokazywać obym ludziom, kim naprawdę się jest. Cieszyłbym się, gdybym mógł pokazać w grze moją wiedze na temat kreowanie właśnie takiej postaci.


- Wasze doświadczenie w role playu: Swoją przygodę z serwerami typu RolePlay rozpocząłem w 2007 roku, kiedy to Wasyl otworzył pierwszy taki polski serwer – PRP 2007. To tam właśnie grałem najdłużej i poznałem elitę dzisiejszej sceny RP. Z niektórymi osobami gram nawet do dzisiaj (bati, saqaris,). Miałem okazję zostać na jakiś czas liderem elitarnego wówczas PD, czy SWAT. Niestety, serwer został wyłączony rok później. Na jego miejsce zostało stworzone LRP pod wodzą startera. Grałem tam tylko przez krótki czas, gdyż odpuściłem sobie na jakiś czas z GTA. W 2009 roku zacząłem grać na H-RP. Co prawda jako mechanik, ale starałem się utrzymywać jakiś poziom. W tym samym czasie projekt PRP 2007 był reaktywowany. Niestety, po krótkim czasie (około tygodnia) przestał on istnieć. Wówczas, dwa serwery (PRP + H-RP) połączyły się tworząc jedną społeczność graczy. Na serwerach typu RolePlay gram do dzisiaj, sam nie wiem dlaczego.

- Osiągnięcia na serwerze:

Może nie są to prestiżowe osiągnięcia, ale wypiszę je: -Sierżant II LSPD -Agent wydziału DEA w FBI -Wysoka ranga w Smirnov Bratva -GameMaster 1

- Nick Skype. Cianhewson, choć pewnie większość go zna

Pozdrawiam serdecznie!

podanie  

cadap[dkaodaodkaodadadada

podanie  

cadap[dkaodaodkaodadadada